Boks

Floyd Mayweather ve Andre Berto Maçtan Önce Son Kez Yüz Yüze!


BOX-MAYWEATHER-BERTO

Bu Cumartesi gecesi yer yerinden oynayacak. Floyd Mayweather ve Andre Berto Las Vegas’ta karşılaşıyor! Karşılaşmanın son toplantısı henüz saatler önce Las Vegas’ta gerçekleşti. Toplantıya gecede ringe çıkacak tüm sporcular katıldı. Toplantıda ise konuşulanlar şöyleydi;

Floyd Mayweather: “Büyük biri olmak için büyük birini takip etmek zorundasın. Büyük bir takipçi kitlenin olmasını istiyorsan, büyük bir lider olman gerek. Her dövüşçü gibi konsantre ve paralel kalmak istiyorum. Ben bu spor için birçok şey yaptım. Her zaman kendi sıkletimde ses getiren birisi oldum. Biz Andre Berto’nun kendisine ve becerilerine inanmak istiyoruz. Şimdiye kadar karşıma çıkan herkes beni indirmeye çalıştı fakat sonuç hep aynı oldu. Ama tabii ki kimseyi küçük görmemek gerek. Neler olacağını görmek için Cumartesi gününü beklemek zorundayız. Çok formumdayım ve heyecanlıyım.”

Andre Berto: “Çok büyük bir eğitim kampı geçirdim. Yıllardır olduğumdan daha iyi hissediyorum. Cumartesi gecesi yeni bir tarih yazmayı arayacağım. Bir kapıdan yürümek için sadece doğmanız yeterli.”

Badou Jack: “Bu benim ilk unvan koruma maçım olacak. Bunun için çok heyecanlıyım ve Cumartesi gecesi için hazırım. O kazanacağını söylüyor fakat bunu dövüşeceğimiz gece göreceğiz. Ben emin bir şekilde gidiyorum. Cumartesi gecesi nakavt arayışı içinde olacağım.”

George Groves: “Harika bir kamp dönemi geçirdik. Ben hazırım ve kazanmaya odaklandım. Cumartesi gecesi yapmam gereken en büyük şey kendim olmaktır. Jack iyi bir rakip ama o benim kadar iyi değil. İngiliz hayranlarımdan aldığım destek için teşekkür ederim. Bu hafta iyi bir hafta olacak.”

Roman “Rocky” Martinez: “Böylesine muhteşem bir gecede ringe çıkacağım için gurur duyuyorum. Ben, Salido’nun dövüş taktiğini çok iyi biliyorum. O yere düşer fakat her ne olursa olsun maça devam eder. Bu karşılaşma son çıktığım karşılaşma gibi zor bir karşılaşma olacak. Ama elimden geleni yapacağım. Kazanmak için ne gerekiyorsa yapacağım.”

Orlando Salido: “Savaşmak için hazırım. Büyük bir galibiyet almaya gidiyorum. Bir önceki karşılaşmamda birçok hata yaptım biliyorum. Fakat bu sefer hepsini düzelteceğim. Bu karşılaşmanın, bir önceki karşılaşmam ile arasındaki fark Porto Riko da değil de Amerika da gerçekleşecek olması. Maç sonucu ne olursa olsun kazanmaya geliyorum.”

Jhonny Gonzalez: “Oquendo harika biri, sert bir dövüşçü fakat onu al aşağı edeceğim. Bu Cumartesi gecesi büyük bir karşılaşmasının olmasını bekliyorum. Ringde herşeyi ortaya koyacağım. Sert bir karşılaşma olacak. Ben ise kazanmak için geleceğim.”

Jonathan Oquendo: “Johnny Gonzalez bir dünya şampiyonu Onun güçlü ve tehlikeli bir dövüşçü olduğunu biliyorum. Ama ben Cumartesi gecesi kızıma bir hediye vermek için buraya geldim. Bu karşılaşmaya tüm Porto Riko ve Meksikalı hayranlarım için çıkıyorum.”

Bu muhteşem gece Cumartesi’yi Pazara bağlayan gecenin sabahı saat 06:00’da Kanaltürk’te Canlı olarak yayınlanacak.


0 0 vote
Article Rating

Salim Gömürgen

Salim Gömürgen Haber Editörü

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
13 Yorum
En Eskiler
En Yeniler En Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Kaan Türk
Kaan Türk
6 yıl önce

GGG ile farklı siklet olmasalar ve bi maç yapsalar tadından yenmezdi.

murat
murat
6 yıl önce

Floyd artık bu işte profesör oldu onu bence aynı kiloda kimse yenemez aşırı akıllı ve rakibi okuyan gelecek hamleyi önceden anlayıp kontrasini yapan maçın 12 raund olduğunu bilen kondisyon ve ring alanı kullanımı üst seviyede bir sporcu. Kendisine rakip olarak sunulan boksorler bikaç yıldır parlayan isimler floyd hep oldu ve hep zirvede

muhsin
6 yıl önce

murat çok güzel bir yorum

Ege
Ege
6 yıl önce

abi victor ortizle rövanş yapma kimse şikayetçi olmazdı tammam iyi bu adam çok kişiyi yendi zirvede ama maç yapıcak çok adam vardı neden andre berto yani floyd kariyeri riske atmak istemedi .BAKIN BEYLER BURAYA YAZIYORUM FLOYD BU MAÇTAN SONRA BOKS’U BIRAKMAZ ÇÜNKÜ İPLER ONUN ELİNDE DAHA ÇOK PARA VAR İŞİN UCUNDA…

Briggs12
Briggs12
6 yıl önce

Andre Berto floyd seni harcayacak

murat
murat
6 yıl önce

Birakmaz tabi ben olsam bende bırakmam 1senedir packman eniyisi floydu yenecek o gerçek şampiyon diye ortalığı yikiyolardi onu bile hiç zorlanmadan yendi bu kadar formdayken neden bıraksın. Bir dönem bıraktı geri geldi yine en iyi şımarık anti patik biri belki ama boksor olarak cok iyi

Borat
6 yıl önce
Reply to  murat

onu 1 senedir demiyorlardı 6 senedir diyorlardı heralde boksu yeni takip ediyorsun.

Borat
6 yıl önce

Kendisi bırakacam diye bir yorum yapmamış 38 yaşında şuan. belki 2016 mayısında Amir Khan ile dövüşebilir yada başka birisiyle.

onder
onder
6 yıl önce

benim yazım neden silindi? kusurumuzu bilelim tekrarlamamak için

murat
murat
6 yıl önce

Borat senin yasin kadar süredir boksun içindeyim saçma sapan yorum yapma googleden iki haber okuyan başımıza boks uzmanı kesiliyor yanlız eksik okumussun bir ara boksu bırakmıştı orayı okurken kaçırmış sin o dönemde gelip packmanla macmi yapmasını bekliyordun

Borat
6 yıl önce
Reply to  murat

Bırakmasının sebebi Manny o zamanlarda Oscarı yenip yükseldi sonra hatton. ile herkes Floydun maç yapmasını istiyordu adam bu zamana kadar oyaladı pacmanı. 2007de bıraktı 2009da marguezle döndü ve 2010 2011 2012’de yılda tek maçlar yaptı Manny yenilgiler aldı 2013de tam geri döndü. tipik boks yorumu senin yaşın kadar bilmem ne bilmem ne git kendini avut.

murat
murat
6 yıl önce

googleden iki haber okuyan başımıza boks uzmanı kesiliyor yanlız eksik okumussun bir ara boksu bırakmıştı orayı okurken kaçırmış sin o dönemde gelip packmanla macmi yapmasını bekliyordun

Borat
6 yıl önce
Reply to  murat

Boksu bırakmıştı derken sen 2007 2009 arasını kastediyorsun ben 6 yıldır bu maç konuşuluyor diyorum gelmişsin 1 yıldır konuşuluyormuş Pacman 2009dan beri Welter’de Floyda 2009da geri döndü eee? bu zamanda olduğu gibi o zamanda ortalık yıkılıyordu takipçiler tarafından bu maç isteniyordu.

Başa dön tuşu