Boks

Floyd Olay Çıkarmak İçin Elinden Geleni Yaptı!

Tiny ve Floyd

Boks şampiyonu Floyd Mayweather, haftasonu katıldığı BET Ödülleri’nde bir şeyler başlatmaya çalışıyordu. Ödül töreni öncesi yapılan partilerin birinde Floyd, eski nişanlısı Miss Jackson ile karşılaştı ve onun dikkatini çekip konuşmaya çalıştı. Fakat Miss Jackson onunla konuşmak istemedi. Ardından, Floyd aynı şeyi başka bir kadında denemek istedi. Ünlü boksör, şarkıcı T.I’ın karısı Tiny’i kırmızı halıda kendisiyle röportaj yapılırken gördü ve onunla konuşmaya çalıştı, ama Tiny onunla tek kelime konuşmadı.

T.I ve Floyd Mayweather, Fatburger’de kavga etmişti. Kavga, T.I’ın, karısı Tiny’nin Floyd’la bir mekanda beraberken çekilmiş fotoğraflarını görmesiyle patlak verdi. T.I, Floyd’un öfkeyle karşısına çıktığında, Floyd kendisine “Karına sahip çık!” dedi.

Bu olaydan beri iki tarafın arasında bir gerginlik söz konusu. Floyd neden Tiny’nin dikkatini çekmeye çalıştı bilinmiyor. Tiny, Floyd’un tarafına hiç bakmayınca, Floyd’un Tiny’nin dirseğinden tuttu, Tiny onun elinden kurtuldu ve yoluna devam etti.

[youtube height=”HEIGHT” width=”WIDTH”]http://www.youtube.com/watch?v=f7d2GMBfF6I[/youtube]
0 0 votes
Article Rating

Salim Gömürgen

Salim Gömürgen Haber Editörü

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Zetyazilim Zetyazılım Tarafından Hazırlanmıştır.