Fonfara Bu Kez Başarabilecek Mi? Adonis Stevenson Rövanşı 3 Haziran’da!


stevenson-fonfara

WBC hafif ağır sıklet şampiyonu Haiti asıllı Kanadalı Adonis Stevenson ile Polonyalı Andrzej Fonfara, bundan 3 yıl önce, Mayıs 2014’te Kanada’da ringe çıkmış, karşılıklı knockdown’ların yaşandığı müsabakayı 12 raunt sonunda Stevenson zor da olsa kazanarak kemerini korumayı başarmıştı.

.

Fonfara ve Stevenson Türkiye saatiyle 3 Haziran Cumartesi’yi Pazar’a bağlayan gecenin sabahında bir kez daha ringe çıkacak. Fonfara bu kez başarabilecek ve 40’ına merdiven dayayan şampiyonu tahtından indirip kemeri eline geçirebilecek mi?

.

Gecede ayrıca WBC hafif ağır sıklet sıralamasında 1 numarada bulunan Kolombiyalı Eleider Alvarez ile eski şampiyonlardan Jean Pascal gümüş kemer için karşı karşıya gelecek. Bunun dışında alt maçlarda ağır sıkletin en önemli yükselen yıldızlarından Oscar Rivas da 10 aylık bir aranın ardından ringlere geri dönecek.

Fonfara vs Stevenson Türkiye’de TV8,5 ekranlarında yayınlanacak.


Benzer Haberler

Yorumlar

18 Yorum - "Fonfara Bu Kez Başarabilecek Mi? Adonis Stevenson Rövanşı 3 Haziran’da!"

  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
fatih genel
Üye
fatih genel

ilk maçı fonfara kazanmıştı hakkını yediler ancak ünvan maçını fonfaradan önce eledier alvarez hak ediyor adam 3 yıldır gümüş şampiyon hala ünvan maçına çıkamadı bu tam bir saçmalık.alvarezden sonra ise joe smith ünvan maçını hak ediyor.Stevenson gözümde gerçek bir şampiyon değil sırada bekliyen bir sürü iyi boksör varken adam gidiyor sakio bika,tommy karpency,dmitry sukhotskiy gibi adamlarla dövüşüyor. Kovalev pascal maçından sonra dövüşmek istediği boksörün adonis vak vak stevenson olduğunu söylemişti.gerçekten doğru adonis tam bir vak vak ördek

GGG
Üye
GGG

Stevenson var mı yok mu belli değil. Bu maçtan sonra kovalev-ward galibiyle kemer birleştirme maçı yapmalı

lenolewis
Üye
lenolewis

Stevenson yas 40 demiş halen eski dövdüğün adamla rövanşa çıkıyon pes yani. Badou jack varken fonfara ile tekrar maç yapmanın mantıgı nedir

TÜRK MÜSLÜMAN
Ziyaretçi
TÜRK MÜSLÜMAN

kovalev ward rövanşının kazananı kim olursa olsun stevensonu yenecektir.

TÜRK MÜSLÜMAN
Ziyaretçi
TÜRK MÜSLÜMAN

kovalev stevensonu nakavt eder.

TÜRK MÜSLÜMAN
Ziyaretçi
TÜRK MÜSLÜMAN

kovalev wardı rövanş maçında nakavt edecektir.

TÜRK MÜSLÜMAN
Ziyaretçi
TÜRK MÜSLÜMAN

golovkin canelo ile maç yaptıktan sonra süper orta siklete çıkmalı.

TÜRK MÜSLÜMAN
Ziyaretçi
TÜRK MÜSLÜMAN

süper orta siklette bir kaç maç yapıp hafif ağır siklette kovalev ile asrın maçını yapmalıdır.

ömer uzel
Üye
ömer uzel

Kovalev-Golovkin maçı bence asrın maçı olamaz kardeşim, ama saygı duyuyorum fikrine..geçmişte çok büyük maçlar oynandı Orta sıkletlerde..

Roman
Üye
Roman

INSALLAH FONFARA KAZANIR STEVENSON EMEKLI OLSUN ADAM YILDA 1 MAC YAPIYOR. POVETKIN WILDER OLAYI ZAMANLARINDA ELEIDERI KESFETMISTIM NE ZAMANDIR BEKLIYOR ADAM YA ADALETMI BU FONFARA KAZANSIN EN AZINDAN YILDA 2 3 MAC YAPAR STEVENSONDA EMEKLI OLSUN ARTIK.

lenolewis
Üye
lenolewis

Kovalev ward i nakavt edecektir.bu defa daha da hırslandı kovalev puana bırakmaz . Bu maçtan sonra stevenson yenip jsmithle kapışırsa güzel olur

GGG
Üye
GGG

Konunun açılmasına yine ben sebep oldum ama uzatmayacağım. Çünkü Ward – Kovalev tartışması yapmanın bir anlamı yok. Şahsi düşüncem Ward ile Kovalev arasında büyük bir kalite, teknik ve tecrübe farkı olduğudur. Ward bu kez çok daha kolay kazanacak. Maç gününü bekleyelim. Ama Ward bu maçı da kazanırsa, artık bahane üretmeyin kabullenin.

Tugay Özay
Üye
Tugay Özay

Bence de Ward net bir şekilde kazanacak.

Remzi BAYSOYU
Üye
Remzi BAYSOYU

+1

lenolewis
Üye
lenolewis

kovalev ward çözdü bana göre bu maçta daha sert ve hızlı olacaktır ki başka türlüde ko edemez.Bakalım ward dayanabilecek mi buna

lenolewis
Üye
lenolewis

ilk maçın hakkı beraberlikti yumruk sayarak puanlama yapılması yanlıştı

ömer uzel
Üye
ömer uzel

maç sayıya giderse ward alır, nakavt olursa da kovalev alır düşüncesindeyim..

cemil aslan
Üye
cemil aslan

bu stevenson korkağı, eğer kovalevle maç yapma zorunluluğu olsa maça çıkmamak için emekli bile olur. biliyor kovalevin kendisini ne hale sokacağını.