BoksMMA

Fury ve Joshua ile Dövüşen Ngannou’nun Oğlu Vefat Etti

15 Aylık Bebeğini Kaybeden UFC'nin Eski Şampiyon Mesaj Yayınladı

Fury ve Joshua ile Dövüşen Ngannou’nun Oğlu Vefat Etti

Francis Ngannou, 15 aylık oğlu Kobe’yi öldüğü haberinin ardından konuştu. Eski UFC şampiyonu ve boksör Francis Ngannou, akla getirilmesi bile insanı geren bir kayıp yaşadı. Haberi il olarak Kamerunlu haber sitesi 237online.com duyurdu. Gazeteci Joseph Essama’nın haberine göre Ngannou’nun 15 aylık oğlu hayatını kaybetti.

Ronaldo Riyadh’da NGannou’nun Oğlu ile Buluşmuştu

Haber çıktıktan sonra da Ngannou sessizliğini Twitter’da bozdu ve talihsiz haberi doğrulayan şifreli bir mesaj yayınladı. Ngounnu mesajında “Uğruna dişimizle tırnağımızla mücadele ettiğimiz şey, sonunda bizi en çok vuran şeyse, hayatın amacı nedir? Hayat neden bu kadar adaletsiz ve acımasız? Hayat neden hep sahip olmadığımız şeyleri alıyor? Lanet olası yoruldum.”

İkinci mesajında ise çok daha üzücü bir mesaj yayınladı.

“Gitmek için çok erkendi ama yine de gitti. Küçük oğlum, eşim, partnerim Kobe hayat ve neşe doluydu. Şimdi cansız yatıyor. Adını defalarca bağırdım ama cevap vermiyor.”

“Onun yanında en iyi halimdim ve şimdi kim olduğuma dair hiçbir fikrim yok. Hayat bizi en çok acıtacak yerden vuracak kadar adaletsiz”

“Böyle bir şeyle nasıl başa çıkılıyor? Bununla nasıl yaşayabilirim? Lütfen bir fikriniz varsa bana yardım edin çünkü gerçekten ne yapacağımı ve bununla nasıl başa çıkacağımı bilmiyorum.”

Francis NGounnu ve Oğlu Ronaldo ile Buluşmuştu
Francis NGounnu ve Oğlu Ronaldo ile Buluşmuştu

Dünyanın Dört Bir Yanından Taziye Mesajı Yağıyor

Bu korkunç sınavla karşı karşıya kalan tüm Kamerun, Francis Ngannou’nun arkasında toplanıyor. Batıdaki doğduğu köy olan Batié’den büyüdüğü Douala’ya kadar, ülkedeki her kasaba ve köyden geçerek, yaralı şampiyonu teselli etmek için destek ve başsağlığı mesajları yağıyor.

13 Ocak 2023 -27 Nisan 2024 / Kobe NGannou

McGregor Vefat Sonrası NGannou’ya Mesaj Yolladı

Bunlardan biri de McGregor’du… İrlandalı efsane şampiyon “Kaybınızı duyduğumda çok üzüldüm. Francis, dualarım sizinle ve ailenizle.”

Biz de Fight Club Türkiye olarak büyük şampiyona baş sağlığı diliyor ve acısını paylaşıyoruz.

5 1 vote
Article Rating

Fight Club

Fightclub, Türkiye'nin En büyük dövüş sporları sitesi

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Zetyazilim Zetyazılım Tarafından Hazırlanmıştır.