Gervonta Davis’in Kız Arkadaşına Şiddetinde Yeni Video Paylaşıldı! Rezalet


Olaylar Soyunma Odasına Kadar Sürdü

Dünya şampiyonu boksör Gervonta Davis basketbol maçı izlerken saldırdığı çocuğunun annesi olan kız arkadaşına uyguladığı şiddetin yeni görüntüleri ortaya çıktı.

1 ay önce bu olay sebebiyle tutuklanan Davis’in olay gününe ait yeni videoları yayınlandı. Suçları arasına eyalet savcısı zorla alı koyma davasını da ekledi. Davis’in eski kız arkadaşını salondan soyunma odasına kadar sürüklediği ve büyük bir koasa sebep olduğu görülüyor.

Kameraya Çekene de Saldırmak İstedi

Davis’in olayı kameraya alan birine de saldırmak istediği görüntülerde dikkat çekerken saldırmak istediği kişinin geri adım atmaması da yine dikkat çekenler arasındaydı. Davis’in yargılanması devam ediyor.

İşte Gervonta Davis’in Savunması

Davis savunmasında “o benim çocuğumun annesi ona asla zarar vermedim. Vermem de. Ona vurmadım sadece çekerek kenarda konuşmak istedim” derken kadının dudağının patlamış olduğu ve çenesinin sol tarafından ezikler olduğu raporda yer aldı.

İşte O Anlar!


Haberle ilgili başlıklar: , , ,

Benzer Haberler

2
Yorumlar

2 Comment threads
0 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Dagestan boxingKAN YALAYAN Recent comment authors
  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
Patlak Wilder
Üye
★★★★
Patlak Wilder

İt herifler parayı bulunca biyerleriniz kalkıyo wilder floyd broner gervonta alayınızın canı cehenneme bide kovalev vardı onu unutmayalım

Dagestan boxing
Üye
★★
Dagestan boxing

video da gordugum kadariyla sanki Gervonta daha cok dayak yemis gibi gorunuyor 😀