(GIF) Lewis vs Holyfield Maçında Hakem Nakavtın Eşiğine Geliyor


lewis-holyfield-hakem


Haberle ilgili başlıklar: , ,

Benzer Videolar

Benzer Haberler

Yorumlar

9 Yorum - "(GIF) Lewis vs Holyfield Maçında Hakem Nakavtın Eşiğine Geliyor"

  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
Conan
Üye
★★
Conan

hakemde floyd eskivi varmış. 😀

Oldi
Ziyaretçi
Oldi

Aynısını ben yazacaktım reis 🙂

mostwanted
Ziyaretçi
mostwanted

hakemin yaptığı eskivi çoğu boksör yapamaz

Roman
Üye
Roman

Hakem bey napiyorsunuz..

önder
Ziyaretçi
önder

Ne macti be…lewis en iyi idi gercekten

Tek kral DEONTAY WİLDER
Ziyaretçi
Tek kral DEONTAY WİLDER

Yalnız bu seride ben holyfield e hayran kalmıştım ya … abi pitbull gibi kapıştı erif ilk maç zaten holyfield ın hakkıydı…

ömer uzel
Üye
ömer uzel
Bir holyfield hayranı olarak bu maçın berabere bitmesi yanlıştı..bence bu maçı 115-114 lewis kazanmıştı, ama ikinci maçı da Lewis’e vermeleri hataydı o maçı da 116-115 Holyfield kazananmıştı..bu iki maçın sonucu da halen tartışılır, üstünden 18 yıl geçmesine rağmen..birde şu var lewis hem 34 yaşında hem de sağlıklı iken Holyfield hem 94’te ki birinci moorer maçından 4 gün sonra kalp ameliyatı olmuş ve eskisi gibi tempolu dövüşemiyor, hem 99 yılının başında ayak sakatlığı geçirmiş ve bu iki maça acılar içinde çıkmış hemde 37 yaşındaydı..tüm bu dezavantajlara rağmen Holyfield iki maç ta da başa baş dövüşmüş ikinci maçı da bir çok otoriteye… Devamını oku »
Roman
Üye
Roman

John ruizle ust uste 3 kez dovusmustu.

ömer uzel
Üye
ömer uzel

Evet kardeşim haklısın, 2. Maçta tam dengeyi sağlayıp üstünlüğü ele almışken 11. Rauntta nakdavn olmuş ve maçı kaybetmişti, aslında Ruizi en çok 2. Maçta hırpalamıştı..Ama 3. Maçta ruiz 5 kez yere düştü hiç nakdavn vermediler maçı da berabere verdiler. 3. Maç net Holyfield’in idi..Ruiz serilerinde ki 3 maçı da iki sefer ful izledim, görüşüm bu yönde..