(GIF) Rigondeaux’dan Önce Yem Son Kanca


rigondeaux-yem-kanca


Haberle ilgili başlıklar:

Benzer Videolar

Benzer Haberler

Yorumlar

17 Yorum - "(GIF) Rigondeaux’dan Önce Yem Son Kanca"

  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
Roman
Üye
Roman

RIGONDEAUX. MOISES FLORES LE GUZEL BIR MAÇ ÇIKARICAK DIYE DUSUNUYORUM. FLORES DE IYI BIR BOKSOR. Kovalev / ward gecesinde onu izlemek icin erken kalkacağim.

About Billions
Üye
About Billions
flores, siklet için uzun bi boksör. iyi baskı kuruyor, direkleri fena değil. kondisyon sıkıntısı var bence ve kontra yemeye müsait bi stili var. rigondeauxu izlemek benim için ayrı bi keyif. yaptığı işi farklı boyutlara taşıyanlar vardır ya, rigondeauxda onlardan birisidir benim için. gizemli, tehlikeli, profesyonel. yaşı geçiyor ve onu çok büyük maçlarda izlemek isterim. bi roman gonzalez maçı mesela ortak bi siklette, naoya inoue maçı, yamanaka, gary russel, oscar valdez, frampton gibi bi çok boksörle maçını izlemek isterim. lomachenkonun nazını çekmek zorunda değil rigondeaux. sıkıcıymış, izlenmezmiş falan bunlar hikaye benim için. lomachenko olmazsa da, iyi rakiplerle güzel maçlarının olmasını isterim.… Devamını oku »
TÜRK OĞLU TÜRK
Üye
TÜRK OĞLU TÜRK

bu adam başka usta başka yaa…
herkes almış ağzına loma da loma…tamam loma süperstar bi boksör kabul ama rigo bildiğin galaksi gibi adam…

Roman
Üye
Roman

Lomada galaksi. Adam yildiriyo la yildiriyo. Walters i ve sosa rigondeaux oyle yenebilir mi? Ben soyliyim yenemez. Adam resmen aglatti walters la sosa yi. Ki sosa javier fortuna yi yendi. Walters donaire yi nakavt etti. Lomachenko muazzam.

About Billions
Üye
About Billions
Rakip üzerinden değerlendirme yapmak, belki bize bazı konularda ışık tutabilir ama olayı tamamen buna bağlamak, çok sağlıklı bi yaklaşım olmaz bence. Sosa, Fortunayı nakavt edene kadar round alamamıştı. Fortunanın kendi hatası ve zayıf çenesi yüzünden kaybetti o maçı. Sosa çok üst düzey bi boksör değil yani bence. Rigondeaux da donaireı KD olduğu round dışında, round vermeden yendi. Donaireı, Magdaleno da yendi. Walters ve sosayı, rigondeaux da Yener. Tek artıları, daha kalıplı olmaları. Nakavt etme mevzusu da stil farkı zaten ama şunu belirteyim, bence Gervonta Davis sosa ve Waltersı nakavt eder. Amacım lomachenkoyu kötülemek değil, ben de çok beğenirim ama benim… Devamını oku »
Roman
Üye
Roman

Ben loma yi begeniyorum. 164 cm boyuyla walters i nakavt edemez rigo sosa da iyi bir boksor. Yenilir dedimiz her maci kazandi. Olasi bir macda benim favorim kesinlikle loma.

About Billions
Üye
About Billions

Rigondeaux, Waltersı nakavt eder demiyorum. Bi yanlış anlaşılma olmuş sanırım. Rigondeaux Yener, Gervonta Davis, nakavt eder bence Waltersı.

ahmet kurt
Üye
★★
ahmet kurt

Lomachenko galaksi malaksi anlamaz rigoyu yener bence 🙂

About Billions
Üye
About Billions

Aynen öyle. Bence de rigondeaux çok başka.

Şamil Yalcn
Ziyaretçi
Şamil Yalcn

+1

Big George
Üye
Big George

Rigondo canavar bir boksör ama bu işten bezmiş bir hali var. Loma ise çok hırslı.

About Billions
Üye
About Billions

Bezme değil bence olay. İsmini kullandığın ortizle aynı dertten muzdarip rigondeaux da. Herkese meydan okuyor ama kimse yanaşmıyor maç yapmaya. Bi üst sikletteki boksörler ve kendi sikletindeki boksörlere her zaman maç teklif etmiştir. İki üst sikletteki lomachenkoya da teklif götürdü. Senede bi maç yapıyor ama kendisinden kaynaklanan bi durum olduğunu düşünmüyorum.

Hayrettin Saygın
Üye
Hayrettin Saygın

Rigo ile ilgili dediğin herşeye katılıyorum ama lütfen ortiz demeyelim, maç yapamamaktan bıkmış ve kemer maçına çıkmak isteyen adam joshua dan para alıp susmazdı, o maçı isterdi.
bende olası rigo-loma maçında rigo yu önde görüyorum, ikisi de efsane statüsüne yakındır, orası ayrı konu.

Big George
Üye
Big George

Ortiz sakat, sene sonuna kadar bu maça çıkamazdı. Bu nedenle almış olması ekstra bir fayda sağlar kendisine beklerken boş boş beklemek yerine.

Big George
Üye
Big George

Kemer bu şartlarda boşa çıksa Ortiz yine dövüşemezdi, WBA İnterim şampiyonluk maçı yaptırırdı, yine işler sarpa sarardı. Ortiz-Joshua maçının olması için güzel bir hamle bence kemerin Joshua’da beklemesi.

sa yo na ra
Üye
sa yo na ra

katılıyorum loma daha istekli ve diri bir boksör. ikisini de izlemek son derece keyifli rigondo vs loma atom bombası gibi bir maç olur 😀

Şamil Yalcn
Ziyaretçi
Şamil Yalcn

Loma alır bence