(GIF) Spence Jr, Kell Brook’a Öğrenmenin Yaşı Yoktur DiyorHaberle ilgili başlıklar: , ,

Benzer Videolar

Benzer Haberler

18
Yorumlar

11 Comment threads
7 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
enrikeGuraypoyraz2017hitmonchanklıtschko Recent comment authors
  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
Bankaci
Üye
★★★★
Bankaci

bu boy bu uzanma mesafesi kısacası bu fizikle süper orta siklette dövüşecek biriyken orta siklete bile çıkmaktan imtina eden spence jr bunları yapması normal.

k.brookun şansızlığı kendinden 2-3 siklet iki boksörle maç yapması oldu.aslında iyi bir boksör…ggg sırf para için maç yaptı ve kariyerini zedeledi.

Bankaci
Üye
★★★★
Bankaci

türkiyede maalesef bir kurdun pusu kanunu var. herkes pusuya yatmış biri bir yanlış yapsada icabına baksak modunda… bu sitede yazan çok değerli arkadaşlar siteyi bıraktı bunun yüzünden… demokrasi dediğimiz şey aslında -küfür ve hakaret olmaksızın- seninle aynı düşünmeyen karşındakinin fikirlerine tahammül edebilmektir. yoksa herkes bizim gibi düşünmeye zorlasak komünizm gibi faşizim gibi diktatörlük gibi rejimlerden ne farkımız kalır. kimse kimseye… Devamını oku »

Don King
Üye
★★
Don King

Komunizmde dikta rejminin oluşması imkansizdir dostum.çünkü komunizmde devlet aygıtı yok olur.ideale en çok yaklaşan devlet olan küba bile sosyalisttir, komumist degil.baslikta dediği gibi; öğrenmenin yaşı yoktur (:

GGGökhan
Üye
★★★
GGGökhan

Brook’un , GGG’nin karşısına çıkıp kariyerini zedelediğini düşünmüyorum aksine hiç görmediği saygıyı görmeye başladı.Eğer göz çukurundan dolayı diyorsanız Spence maçında farklı gözü sorun çıkarmıştı sanırım yani GGG maçıyla alakası olduğunu sanmıyorum..Ben Brooku biraz Balontay gibi düşünüyordum şimdiyse eskiye oranla daha çok saygı duyuyorum..GGG ve E.Spence Jr’a yenilmesini de çok doğal görüyorum çünkü adamlar çok iyi olmasına rağmen iyi mücadele etti.… Devamını oku »

Bankaci
Üye
★★★★
Bankaci

don king dostum, herkesin fikrine saygılıyım sosyalizmin de bir sistem olduğuna inanırım, manevi tarafı boş olmasına rağmen ama bu mevzu çok uzar…ama söz konusu konu komünizm olunca neyse boşver.

doğru öğrenmenin yaşı yok. 36 yaşındayım yıllık okuyacağım kitapları bütçe ayırıp, her gün düzenli kitap okurum.beşikten mezara kadar ilim tahsil ediniz hadisince ölene kadar bir şeyler öğrenmeye çalışacağım.eyv. saolasın

Don King
Üye
★★
Don King

bak sana bir kitap tavsiye ediyim dostum.steinbeckin bitmeyen kavga adli kitabını okuyabilirsin.steinbeckin tüm kitaplarini okuyabilirsin ama bu kitabi özellikle yaşına hitap eder diye dedim.

conan
Ziyaretçi
conan

samsunlu gardaşım orda mısın?

klıtschko
Ziyaretçi
klıtschko

brook floydun rekorunu geçeceğine yemin etmişti olmadı fakat saygı kazandı.göz çukuru sıkıntı çıkarmasa sd veya ud ile maç brookundu

jackal
Üye
★★★★
jackal

Neymar: 222 milyon €
Zafer Çağlayan:50 milyon €

conan
Ziyaretçi
conan

montaj sahte fake..

zafer abimiz parayı hiç sevmez. 😀 😀

şimdi aktroller gelir abilerini savunurlar.

hitmonchan
Üye
★★
hitmonchan

Golovkin’e yenilince özgüveni sarsıldı. Brook Golovkin’le maç yapmamış olsaydı, Spence Jr. yenilgisiz bir şampiyonla dövüşseydi maça çıkarken ayakları titreyecekti, maçta daha temkinli olacaktı. Böyle pata küte dalamayacaktı. Ama onun yerine son maçında K.O. olmuş eski bir şampiyonla karşılaştı. Bu psikoloji farkı boksta çok çok önemli bir şey. Brook Spence Jr’dan daha iyi bir boksör bence. Yürekli, teknik. Ama ahmaklık derecesinde… Devamını oku »

sEnsEi
Üye
sEnsEi

ali ve tysandaki star ışığını gördüğüm tek boksör spence

Guray
Üye
Guray

Spence şuan ki aktif boksörler arasında en sevdiğim 4-5 boksörden biri. Tekniği taktiği gücü filan geçtim herşeyden önce ringe çok yakışıyor. fiziğinin bu sikletin üstünde olduğu doğru ama yaşı daha çok genç zamanla yukarıya tırmanacaktır.
Bütün güzel insanlara selamlar, özellikle de üslubunu çok beğendiğim “bankacı” abime.

enrike
Üye
★★
enrike

steroidi vuranın omuzlarımı şişiyor?