Golovkin Açtı Ağzını Yumdu Gözünü! Kazak Yıldızdan Golden Boy ve Canelo’ya Ağır Sözler!


Gennady Golovkin, Canelo’nun doping testini geçememesi üzerinde uzun bir süre keskin bir açıklama yapmamıştı. 5 Mayıs’ta gerçekleşecek rövanş öncesinde daha fazla sessizliğini koruyamayan Kazak süperstar sonunda fena patladı.

“Canelo doping yapıyor,, bu büyük bir rezalet. İnsanlar kafalarını önlerine eğerek bu hiç yaşanmamış gibi davranıyorlar. Canelo’yu yalan makinesına sokmak gerekiyor. İlk maçtan önce de Canelo’nun temiz olmadığını biliyordum. Kaslarına bir şeyler enjekte edildiği aşikardı. Oscar De La Hoya ile ilgili de söyleyeceklerim var o da temiz değil. Eğer komisyon bu işi iptal etmezse kendi işimi kendim yapacağım. Komisyondaki insanlara bakın göz göze gelmekten dahi kaçınıyorlar. Bu insanlar terörist gibi. İşlerini doğru yapmıyor, bu sporu öldürüyorlar. Bu insanların yeri hapishane olmalı.”

Golden Boy Başkanı Eric Gomez bu sert söylemler karşısında şu cevabı verdi

“Golovkin’i özgüvenini kaybetmiş bir sporcu olarak gördüm. Maçın olmasını istemiyorsa sadece bunu söylemesi yeterli. Adeta maçtan kaçmak için yer arıyor. Oscar için söyledikleri de doğru değil bu konuyla ilgili gerekeni yapacağız.”


Haberle ilgili başlıklar: , ,

Benzer Haberler

159
Yorumlar

55 Comment threads
104 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
41 Comment authors
YilmaztasKlitsch-K.Ocemil aslanHayrettin YeğinAntiwilder Recent comment authors
  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
Kaan TÜRK
Üye
★★★★
Kaan TÜRK

tamam canelo kullanıyor da, sinan şamil sam bile kullanıyordu bana verdikleri dopingler beni bu hale getirdiler demişti. şimdi sinan bile kullanıyo da koskoca orta siklet şampiyonu olimpiyat boksörü golovkin mi kullanmıyor? Kendi de girsin yalan makinesine merak ediyorum acaba sonuç ne olacak

Kızılderelı
Üye
★★★★
Kızılderelı

Haydaaaa
Adam testte temiz çıkmış
Senin hatan 4 kemerli şampiyon olarak maça ilk önce çıkmandır

GGG
Üye
★★★★
GGG

Film çeviriyorlar, oyun yapıyorlar ***. Golovkin bu oyuna gelmemeli, rövanş zorunlu değildi. Rövanştan çekilsin, kemerlerini bırakıp üst siklete çıksın. Çok sinirlendim. Yaptıkları şerefsizliğe bakın. Bu iş böyle olmaz. Adamın belini kırmak için yapmadıkları çirkeflik kalmadı. Hem adam doping yapıyor, hem de golovkin’in bu açıklamalı için, korkuyor diyerek piskolojik baskı yapıyorlar. Bu kabul edilemez. Canelo’nun yasaklı madde kullandığına dair resmi belgeler… Devamını oku »

CoNaN
Ziyaretçi
CoNaN

Bu maç artık yapılamaz. Yapılmamalı. İki taraf da birbirini suçlayacak. Wbc başkanı gavatın caneloyu korumayı bırakması lazım. Canelo osullivanla, golovkin de bjsle maça çıkmalı.

sa yo na ra
Üye
★★★★★
sa yo na ra

sensei sence çalı kaşlı billy vs golovkin maçı nasıl sonuçlanır?

CoNaN
Ziyaretçi
CoNaN

Golovkin pert eder osbirci oğlanı

Hotter
Üye
★★★★★

bu osbir mevzusu nedir conan bjs hakkında. o ayrıntıyı kaçırmışım, herkesin dilinde ama ben nedenini bilmiyorum 🙂

CoNaN
Ziyaretçi
CoNaN

Bjs oğlanı 2 yıl önce kadar bir maça sakatım diye çıkmamıştı. Mast yaparken elimi sakatladım demişti. O günden beri adı osbirciye çıktı.

Hotter
Üye
★★★★★

golovkin kolay kolay böyle ağır konuşmaz. bu kadar efendi bir sporcu bunları söylüyorsa, fena halde canını sıkmış bu doping olayları golovkinin. golovkin maçtan kaçmak için yer arıyor kelimesi en gülünç kelime olmuş. bu olaylar olmasa golovkin bunları söylemezdi. tam tersi canelo abartmış bu doping işini. başka türlü yenemeyeceğini biliyor golovkini. golovkin maçtan korksaydı rövanş için bu kadar istekli olmazdı. defalarca… Devamını oku »

mehmet dalgaç
Üye
★★★★
mehmet dalgaç

hotter
+1000

Ahmet Kurt
Üye
★★★★★
Ahmet Kurt

tam bunu yazacaktım ya. adam ilk maçtan hemen sonra başladı, aylarca rövanş istiyorum dedi cevap vermeyen taraf caneloydu. birde kaçmak için yer arıyormuş. o golden boy başkanının ağzına biber süreceksin ağlayana kadar sürecek zırıl zırıl zırlatacaksın. pezevenge bak ya.

mehmet dalgaç
Üye
★★★★
mehmet dalgaç

yok yok o gavat oğlu gavatı golovkinle kafese koyup kilitleyeceksin. fazla değil 1 saat başbaşa bırakacaksın. sonra ambulansa haber ver gelsin.

sa yo na ra
Üye
★★★★★
sa yo na ra

golovkin tarihteki en efendi, en sakin boksörlerden biridir. yaptığı açıklamaları sonuna kadar doğru buluyorum. runelo’nun davul gibi şişmiş damarları zaten her şeyi belli ediyordu. golovkin adamın dibidir. sadece işini yapan güzel bir insandır. uzun süre kemerlerini korumayı başarmış, tarihte yer edinmiş biri olarak; istediği açıklamayı yapmakta özgürdür. onu eleştirmeden önce kendi bulunduğumuz konumu gözden geçirmeliyiz.

Mami
Üye
★★★★
Mami

Doru diyo ggg 🙂

Ghetto Wizard
Üye
Ghetto Wizard

Golden boy şirketi boksun ırzına geçti lara maçında lara kaçtı diyebağlıyan canelo kendisi kaçınca boks yaptım diyor evet 100 küsür jab yiyerek Floyd Mayweather lık yaptını sanmış tarçın

Kızılderelı
Üye
★★★★
Kızılderelı

Golovkin alacağı paraya bakar bakın para için 4 kemer sahibi iken ringe önce çıkmıştır (Komik bir hareket para için herşey kabul edilmez)
Bu sadece yenilirsem bahanesi olması için
Para bu kadar yüksekken golovkin maçtan asla vazgeçmez

mehmet dalgaç
Üye
★★★★
mehmet dalgaç

alacağı paraya bakan adam böyle konuşmazz gardaş. sen golovkini dela hoya ve onun kolpacısı canelo ile karıştırma….

Ahmet Kurt
Üye
★★★★★
Ahmet Kurt

onu para için mi kabul etti yani? hayır. onun için ringe ilk girmek son girmek mühim olmadığı için önce girdi. zaten ringde kimin hakiki şampiyon olduğu belli olur diye. çok saçma bir mantık. adamlar golovkin e ”sana şu kadar para veriyoruz. lütfen ringe ilk canelo çıksın” mı dedi 🙂 haye-bellew rövanşında da aynı şeyler oldu. haye bunu hazmedemedi ben sonradan… Devamını oku »

sa yo na ra
Üye
★★★★★
sa yo na ra

aynı hatayı kovalev’de yaptı. umarım golovkin yapmaz.

Ahmet Kurt
Üye
★★★★★
Ahmet Kurt

kovalev hata değil basbayağı mallık yaptı. golovkin o kadar saf değildir heralde.

HAYEEE
Üye
★★★
HAYEEE

İlk maçın sonunda bende demiştim bunları dalga geçmişti sitede ki coğu kişi gerçekler yavaş yavaş ortaya çıkıyor eğer maç iptal olmazsa ggg nin maça çıkmaması lazım.

Güneş
Üye
★★
Güneş

Aşık olunan kızın o.pu çıkması gibi olmaya başladı bu doping işleri. Günden güne aşık olunan kızdan soğur gibi soğumaya başladım bokstan.. Canelo da olmuş camış gibi kör kör parmağım gözüne misali

LeGGGend
Üye
★★★
LeGGGend

Bencede bu maç olmicak gibi, Yoksa golovkin bukadar sinirlenmezdi, bjsnin sakatlık olayıda, bu maç olmazsa murray karşılaşmasını iptal edip, golovkinle karşılaşmak istemesidir bence. Canelo sullivan haberi hepsi tesadüf olamaz.

mehmet dalgaç
Üye
★★★★
mehmet dalgaç

bjs haberi çıkınca benimde ilk aklıma gelen şeydi bu.

Ahmet Kurt
Üye
★★★★★
Ahmet Kurt

hala burada golovkin i suçlu bulan varsa ben size birşey demiyorum. bu durumda yeryüzündeki hangi boksör bu kadar efendiliğini koruyabilirdi? şu golden boy başkanını zaten elime geçirsem bi kaşık suda boğarım. acayip sinir oldum. maçın olmasını istemiyorsan söylemen yeterli diyor. mealen ”yapma golovkincim bizi rezil etme. şimdi elalem duyacak, ortalık yerde bu laflar söylenir mi? ayıptır, bizimde bir itibarımız var”… Devamını oku »

Conan
Ziyaretçi
Conan

golovkini ordiden başka kimse suçlu bulmaz. ben canelocuydum ama önce doğrudan yanayım. canelo bir çuval inciri berbat eden bir salaktır.

TÜRK
Üye
★★
TÜRK

Canelonun birşeyi berbat ettiği yok abi . Adamın yerinde gözü olan çok . Adam sikleti çıktı çıktığı sikletin kralına ecel terleri döktürdü . Baktılar golovkin ringde işi bitiremiyor bari biz medyada şu işi çözelim diyorlar . #teamcanelo

Conan
Ziyaretçi
Conan

yaw etten doping bulaştı gibi bir yalan söylenir mi aq? çocuklar bile inanmaz buna. ha tapeler montaj demişsin, ha doping etten bulaştı demişsin aynı. buna sadece salaklar inanır.

failen
Üye
★★★
failen

adamın dibisin ya conan reis efso yorum 🙂

tipitip
Üye
★★★★★
tipitip

sadece soru işareti olan yere kadar beğendim abi…memur adamım ben, siyasi görüş bildiremem, kusura kalma )

Conan
Ziyaretçi
Conan

tipitipim canım kardeşim 🙂
shaq nikli arkadaş da memur ama bak görüşünü belirtiyor. zaten hükümetten yana isen korkmana hiç gerek yok, göğsünü gere gere görüş bildir. ama tersi ise ağzını açma, sus otur 🙂

Shaq
Üye
★★★
Shaq

Ben görüş bildirmedim bahsettigin mesajda abi sadece tapelerin gerçek olduğuna inanmadığımi belirttim.Kaldiki hicbir zaman siyasi oluşum içine girmedim.Kaldi ki yakınlarım başka önde gelen partilerde yer sahibi insanlar.Arka yapmaya calissam onlardan talepte bulunurdum.Allaha şükür hiç bi taleptede bulunmadım.

Conan
Ziyaretçi
Conan

eyvallah kardeşim. daima haklının yanında ol. allah da seni görür.

mehmet dalgaç
Üye
★★★★
mehmet dalgaç

:))))

Batuhan Demir
Üye
★★
Batuhan Demir

+ 1000 Conan

Shaq
Üye
★★★
Shaq

Yalnız tepelerin montaj olduğu uluslararası bilirkişiler tarafından da onaylandı.ayni şey değil.Bide soner abi şu paylaşımlarda siyasete girmesek rica ediyorum.farkli görüşlerde olan arkadaşlarımız da olabilir.Birbirimizi üzmeye deymez

Conan
Ziyaretçi
Conan

öyle bir montajı hollywood bile yapamaz kardeşim. tapeler güneş kadar gerçek. neyse sen sahte diye inan kendini rahatlat. gerçekler er geç ortaya çıkar.

Shaq
Üye
★★★
Shaq

Gerçekse herkes yaptığını elbet çeker abi ben herhangi bir siyasi görüşü savunmuyorum zaten ama pek inandırıcı gelmedi bana bu olaylar.

Conan
Ziyaretçi
Conan

kardeşim söylemesen de hangi görüşü savunduğun ortada. türk polisi hükümetlerin değil, halkın polisidir. polis halkın vicdanıdır. hükümetler geçicidir. bugün ali başa gelir yarın veli gelir.

çakarlı milli eğitim müdürüne ceza yazıp açığa alınan, işte bunlar halkın polisidir.

Shaq
Üye
★★★
Shaq

Ben sahsım adına devletime vatandaşıma hizmet ederim.bahsettigin abimiz için imza kampanyasına katılmaktan başka elimden birşey gelmedi.gorus olarak muhafazakar zihniyete yakinim. Bir partiye oy vermiş olmam yada tezlerini savunmam onların polisi olmam anlamına gelmez rica ediyorum abi siyaseti sevmiyorum.

TÜRK OĞLU TÜRK
Üye
★★★
TÜRK OĞLU TÜRK

ahahahahaha 😀 soner reis

mehmet dalgaç
Üye
★★★★
mehmet dalgaç

conan
adamın dibisin 🙂

Ahmet Kurt
Üye
★★★★★
Ahmet Kurt

tebrik ederim soner reis. gerçekten de esaslı adamsın.

Conan
Ziyaretçi
Conan

eyvallah ahmet reyiz. wilder da dopingli yakalansın, onu da savunursam adam değilim. povetkinciler gibi dopingi savunmam.

Ahmet Kurt
Üye
★★★★★
Ahmet Kurt

povetkin i karıştırma 🙂 adamı komplo kurarak mahvettiler.

weta
Üye
★★★

povetkin bence gayet mantıklı bir açıklama sundu. canelo gibi sürünmüyordu. zaten kullanıyorlar ama o kadar da abartmamaları lazım zaten bu maddeler insanı insanlıktan çıkarıyor

oguz55
Üye
★★★
oguz55

illa bize çatacaksın dayı 😀

sa yo na ra
Üye
★★★★★
sa yo na ra

ustam birazdan charlogiller gelir 😀

Ahmet Kurt
Üye
★★★★★
Ahmet Kurt

gelseler ne yazar. hepsini topla bir golovkin etmez 🙂

oguz55
Üye
★★★
oguz55

Sitede daha önce bir arkadaşın söylediği gibi kullanmak serbest, yakalanmak yasak.Bu periyotlarda ne kadar denetime tabi tutulacağınız tamamen lobi gücünüzle alakalı.Bence doping kontrolü bir standarta bağlanmalı.Boksörden boksöre değişiklik göstermeden bu protokol uygulanmalı.Mesela Wilder-Ortiz müsabakasından önce bildiğim kadarıyla Ortiz 11 defa teste tabi tutuldu.Wilder kaç defa teste tabi tutuldu ?Keyfi uygulamalar bitmedikçe boks camiasında doping şaibesi hiç bitmeyecek.

mehmet dalgaç
Üye
★★★★
mehmet dalgaç

yakalanmak sadece garibanlara yasak. canelo gibi adamlar yakalansa da bir şekilde üstü örtülüyor şekil a da görüldüğü üzere.

Ahmet Kurt
Üye
★★★★★
Ahmet Kurt

emin ol canelo gibi arkası sağlam bir adam yakalandıysa(adamın lobi gücü floyd ile kapışır) dopingin dibine vurmuştur. o kadar çok doping yapmış ki ne kadar sağlam bir arkası olsa da yakalanmaması mümkün dahi olamamış. ben canelo yu çok severdim. hala da severim. ama maçtan önce golovkin den rövanşta çekindiğini hissettiğimi söylemiştim. rövanşı isteyen, meydan okuyan hep golovkin di. adam basbayağı… Devamını oku »

TÜRK
Üye
★★
TÜRK

Dopingin dibine vurmak gibi birşey yok aldıkları kürün bi kullanma sınırı var fazlası öldürür heralde kimyasal sonuçta. Golovkinde kullanıyor bunu bile bile bu yorumu yapmak tamamen halka oyhamaktır. Torbacı olup da yakalanan torbacılar hakkında vay şetefsizler milleti zehirliyorlar ülkeyi kirletiyorlar demek gibi birşey bu.

Ahmet Kurt
Üye
★★★★★
Ahmet Kurt

yav zaten ben ölecek kadar kullandı demedim. ama adam sınırları zorlamış işte. canelo yu golden boy bile kurtaramamış. az tarafsız bakmaya çalış ya 🙂 yabancı ülkelerde, burada millet canelo ya kan kusturuyor. sen hala teamcanelo 🙂 benim yorumuma laf edeceğine kendi yorumuna bi baksan. ciddiye alınacak tarafı yok maalesef. aynı şeyi golovkin yapsa böyle konuşmazdın.

TÜRK
Üye
★★
TÜRK

Ben wilderı savunduğım halde pobvetkin ve ortizin olayları çıkıncada aynı yorumu yaptım . Fikrim sabit yani caneloyla alakalı değil

weta
Üye
★★★

doping işin içine girerse fanboyluk bozulur abi. kim ne derse desin canelo bu saatten sonra eski canelo değildir.

oguz55
Üye
★★★
oguz55

Noktası,virgülüne katılıyorum.Bize söyleyecek laf bırakmadınız üstat 🙂

Ahmet Kurt
Üye
★★★★★
Ahmet Kurt

estağfurullah dostum teşekkür ediyorum 🙂

sicilyamafyasi
Üye
★★★★
sicilyamafyasi

ne yapsalar boş. maç yapılırsa golovkin’in puanla kazanacağına inanıyorum

mehmet dalgaç
Üye
★★★★
mehmet dalgaç

ggg %100 haklı. kim ne derse desin. oscar dela hoyanın temiz bir adam olmadığını daha önce de söylüyordum. anasını boyayıp babasına satan cinsten bir adam. para için her pisliği yapar bu adamlar. otorite diye geçinenler de tam ikiyüzlülük örneği sergiliyorlar. bu da aşikar. canelo da çıkan ggg de yada başka bir kişide çıksaydı bu adamların tavrı böyle olmayacaktı. böyle sahtekarlar… Devamını oku »

GGG
Üye
★★★★
GGG

Bu yönetici olayı nedir yav, 1 saattir yorumum yönetici onayı bekliyor

Conan
Ziyaretçi
Conan

filtreye takılan bir kelime yazmışsındır.

GGG
Üye
★★★★
GGG

Canelo ve ekibi için o***pu çocukları dedim. O yüzdendir

Ahmet Kurt
Üye
★★★★★
Ahmet Kurt

benim hakaretsiz bir yorumum 1 gün boyunca onayda kalmış sonrada kaybolmuştu 🙂

hayemaker
Üye
★★
hayemaker

alvarez adam olsa 4 kemer sahibinden ringe once cikmasini talep etmez.. golovkin mutevazi ve egosuz bir adam.. ayni zamanda korkusuz.. inancim sudur ki golovkin rovans macinda ezip gececektir..

akin zeybek
Üye
★★★
akin zeybek

Golovkin bu maça çıkmak istememesi kadar doğal bir şey olamaz , doping olayları ört pas ediliyor , tamam herkes yapıyor ama bu kadar yakalandigina göre canelo olayı abartmis, vücudunda belli zaten. Şimdi bazı profesörler gelir ggg korktu kaçıyor der , golovkin korksa ilk maça cikmazdi. Para için yıllardır kovalıyor bu adamı , yenileceğini bilse yine vazgeçmez .

oguz55
Üye
★★★
oguz55

Sözün özü, Golovkin:”Kral çıplak” demiş.Herkes olayın farkında,çözüm önerileri de aşağı yukarı belli.Ama bunları uygulamak boksu yönetenlerin işine gelmiyor.

Conan
Ziyaretçi
Conan

golovkin kardeşim gel beni dinle. sakın bu maça çıkma. çıkmamakta sonuna kadar haklısın. ama gaza gelir de maça çıkarsan ve yenilirsen; kusura bakma “ama canelo dopingliydi” diye ağlamanı kimse dinlemez. gel maçtan çekil ve şu osbirci bjs oğlanına güzel bir sopa çek.

TÜRK
Üye
★★
TÜRK

Golovkin halka oynuyor. Aynı boku kendinden yiyorsun bari sus sesini çıkarma maç oynansın. Tabi oda biliyor canelo fena odaklanmış bomba givi hazırlanıyor ve yorulmayan(yorulduğu için. Ringde dolaşmak yerşne iplere yaslandı puan toplattıesı keza ringde dolaşırken golovkin yakalayamıyordu) caneloyu yenemeyeceğinin farkında. abelle birlikte halka oynuyorlar bence yanlış yapıyorlar

Ahmet Kurt
Üye
★★★★★
Ahmet Kurt

joshua=cemal
wilder=unstop
canelo=türk

akin zeybek
Üye
★★★
akin zeybek

Herkesin yaptığına katılıyorum, ancak canelo gibi arkası sağlam bir adam dopinden yakalaniyor ve hemen sonraki testleri temiz çıkıyor. Vücudun daki değişim de ortada . G. Belki de işine geliyor golovkinin bu durum inkar etmiyorum 😀 . canelo malida yakslanmasaydi o zaman. Herkes yapıyorda golovkin niye yakalanmiyor diye sorarlar adama. ne olursa olsun maçın olmasını isterim .Ama kimse golovkini bu maça… Devamını oku »

Conan
Ziyaretçi
Conan

ahmet reyiz, bu arada sen, ben ve yakup reyiz üçümüz üstteğmen olmuşuz. farkettin mi? mobilden görünmüyor.

mehmet dalgaç
Üye
★★★★
mehmet dalgaç

hayırlı olsun conan. adaletli olduktan sonra hiç sesim çıkmaz. hakedene hakkını ver gerisini boş ver.

Ahmet Kurt
Üye
★★★★★
Ahmet Kurt

gördüm ama pek hoşuma gittiğini söyleyemem. bence böyle şeylere gerçekten hiç gerek yok. her yorumcu diğer arkadaşların yıldızını kalbine göre verir zaten. bunlar dandik, önemsiz şeyler.

mehmet dalgaç
Üye
★★★★
mehmet dalgaç

bu yoruma da katılıyorum. ben kimsenin yıldızına bakıp saygı göstermem. fikir ve üslup= saygıdeğerlik.
ama sorun da olmaz yıldız verilmesi. yeter ki kriterler objektif ve adaletli olsun.

TÜRK OĞLU TÜRK
Üye
★★★
TÜRK OĞLU TÜRK

senin var ya s.k.ni t.şş.ğını gezdirenyü 😀

TÜRK OĞLU TÜRK
Üye
★★★
TÜRK OĞLU TÜRK

hotter da var 😀

TÜRK
Üye
★★
TÜRK

Canelonun namını lekelendirmeye çalışıyorlar . Bence bu işte olaylı olduğu wbc şirketi var ve golıvkinde wbc şampiyonu aynı zamanda. Hepsinin kullandığı şeyi canelo kullanıyor diye ağlıyorsan halka oynuyorsun arkadaş . Perdenin arkasında çatır çatır kullanıyorlar hepsi . Ben golovkinden böyle bi tepki beklemezdim bence yenileceği için şimdiden bahaneye sığınıyor keza canelo affetmicek bu sefer

Ahmet Kurt
Üye
★★★★★
Ahmet Kurt

türk dostumuz 2 doktor kontrolü+1 knockdown reis tarafından 1.5 aydır eğitiliyor arkadaşlar. çekeceğiniz var 🙂

TÜRK
Üye
★★
TÜRK

Ahmet manita terk etti gitti bizi 2 haftadır baya kötüyüm modum düşük morali caneloyla buluyoruz

TÜRK OĞLU TÜRK
Üye
★★★
TÜRK OĞLU TÜRK

bu türk bnm tartıştığım türk e hiç benzemiyor ama…bi ara şüphelendim o böyle çocukca şeyler yazmazdı…

TÜRK
Üye
★★
TÜRK

Kardeşim o tartışma için özür dilerim hep aklımda bi türlü yazma fırsatı bulamamıştım

TÜRK OĞLU TÜRK
Üye
★★★
TÜRK OĞLU TÜRK

aslında 2 tarafta maçın yapılmayacağı konusunda anlaştılar…sadece ortalığı kızıştırarak ve odak dağıtarak canelo nun dopingi yüzünden maçın iptal olmasını fazla dillendirmemeye çalışıyorlar…halbuki görünen köy kılavuz istemez…bal gibi de doping yüzünden müsabaka iptal oldu…

golden boy ve de la hoya hakkında söyledikleri tamamen doğru… emek hırsızı kan içici herifler bunlar…boksun don corleone ailesi(baba serisini izleyenler bilir) gibiler…

boksun mafyasıdır golden boy…

TÜRK OĞLU TÜRK
Üye
★★★
TÜRK OĞLU TÜRK

kendi düşünceme göre iptal oldu zaten iki tarafta iptal konusunda anlaştılar…sıkıntı bunu medyaya nasıl açıklayacaklarıdır…doping yüzünden iptal oldu diyemezler çünkü ortada canelo nun kariyeri var…birbirlerini suçlayacaklar işte şartlar şöyle şart böyle deyip dopingin lafını geçirmeden iptal edecekler….

Hotter
Üye
★★★★★

hahaha 🙂 baba serisi. izlemedim onu ama oyununu oynadım ordan biliyorum bende. güzel benzetme türk oğlu türk dostum.

mehmet dalgaç
Üye
★★★★
mehmet dalgaç

hotter
dostum ilk iş izlemelisin bence 🙂

Hotter
Üye
★★★★★

boş bir zamanımda izlerim dostum peki. oyunu bile çok güzeldi. filmi de güzeldir kesin 🙂

TÜRK OĞLU TÜRK
Üye
★★★
TÜRK OĞLU TÜRK

eywallah hocam 🙂

GGGökhan
Üye
★★★★
GGGökhan

Umarım GGG bu maça çıkmaz. Nakavt edemediği her durumda Caneloya verirler. Canelo doping yaptığı halde yenemedi Golovkini. Dopingsiz hiç yenemez. Caneloyla maç yapıp bunlara para kazandırmak yanlış olur. Oscar DelaHoya zaten çok karaktersiz biri tipine baksanız anlayacağınız türden. GGG bu maça çıkarsa kariyerini mahveder.

Conan
Ziyaretçi
Conan

oscar dela hoya estetikli botokslu yavşağın biri zaten. i.bnelik de olabilir bu pu.ştta

mehmet dalgaç
Üye
★★★★
mehmet dalgaç

:))))))))))))))))))))))))))))

Batuhan Demir
Üye
★★
Batuhan Demir

Vay kardeşim hoşgeldin. Sitede bi whytcı daha oldu. Yakinda sitede Joshuacilari geçicez

Batuhan Demir
Üye
★★
Batuhan Demir

Yumusak başlı isem kim demiş uysal koyunum.Kesilir fakat çekmeye gelmez boynum.

Gennady Golovkin

ordinaryus h
Üye
★★★★
ordinaryus h

Kafamda deli sorular. İşte mütevazi 3g gerçek yüzünü göstermiş Çirkefleşmiş. bahane üretiyor , korkuyor, şu an boxingscene 3g ile fena dalga geçiyor… öncelikle 3g sustu sustu da neden şimdi konuştu? Konuşmadığı süre boyunca canelo ekibi hangi sözleriyle sabrını zorladı? Canelo ekibi süreç boyunca sustu ağzını açmadılar. golovkin’in böyle tutarsız davranması ikiyüzlülüğünün korktuğunun göstergesidir. İkincisi golovkin öyle çirkefleşmiş ki ilk maçta… Devamını oku »

oguz55
Üye
★★★
oguz55

Fanatizm gözünü kör etmiş kardeşim,sen bu Golovkin’i saplantı haline getirmişsin 🙂

mehmet dalgaç
Üye
★★★★
mehmet dalgaç

ordi
sana değil, seni hala ciddiye alıp yorumlarını okuyan arkadaşlara kızıyorum ben.

TÜRK OĞLU TÜRK
Üye
★★★
TÜRK OĞLU TÜRK

bir kerede 2×2=4 eder de be ordi el insaf ya…golovkinde çıksa bu miktar anasını s.km.diğiniz kalırdı…

tipitip
Üye
★★★★★
tipitip

ggg haklı rezil oldu maç..doping iddiaları, şüphesi filan yokken bile boks konuşmak zaten yeterince zor…bu doping skandallarını artık kimse durduramaz, malum arkasında büyük ilaç şirketleri var…
rezil ettiniz canım boksu…böyle devam etmez bu iş iyisi mi doping serbest olsun, kupaları, kemerleri de ilaç şirketlerine versinler,ne olacak, artık kemerin bi kıymeti mi kaldı…

weta
Üye
★★★

Köküne kadar haklı ggg. biraz empati yapınca insan anlayışla karşılıyor. bunun efendiliğine leke süreceğini düşünen varsa çok yanlış düşünüyor demektir.

safkan
Üye
★★★
safkan

Canelonun kullandığı madde meldonyumdan çok daha etkili bir madde, hem performans arttıran hem yağ yaktıran hem de kas yapan steroid sınıfında. wbc 000,7mg bulduğu meldenium için ünvan maçını iptal etmişti, Canelo da kaç mg çıktı neden medyaya düşmedi yakında düşer mi bilmiyorum. wbc ile dela hoya arası sanılanın aksine çok iyi değil.

ordinaryus h
Üye
★★★★
ordinaryus h

Safkan yanlışın var clenbuterol tam tersi anabolik steroidler içinde en etkisizi tamamen kilo vermek için kullanılan bir ilaç. Hatta çoğu kişiye göre steroid bile sayılmıyor. Ayrıca bir çok sporcu kontamine edilen etlerden clen pozitif çıkmış. Buradan bilgilenebilirsin. https://steroid-ansiklopedisi.com/clenbuterol.html

Left Hook nd Ko
Üye
★★★★
Left Hook nd Ko

kardeşim kulaktan dolma bilgi ile konuşuyolar işte clenbuterol etkisi hakkında bir örnejklendirme yapmıştım. şimdi konuya birazdan uzun bir yorum bırakıcam clen ve boksta doping hakkında.

Gökmen BAHADIR
Üye
Gökmen BAHADIR

şimdi bende ağır konuşacam olmayacak. ama bütün suç golovkinde sen ne takıyon golden boyu sanki bunlar bu işin ağası. yapma canelo ile maç hadi yaptın ilk niye çıkıyon bide doğru kontrat yap sen rövanş peşinde niye koşuyon. kaybedeceğin ihtimalindenmi korktun.benim işim var bjs yenip siklet yükseltcem de daha siklete yeni gelmiş bebeyle maça çıkıyon.sevemedim zaten caneloyu. kaçıyosan söylemen yeterliymiş.o maçı… Devamını oku »

ordinaryus h
Üye
★★★★
ordinaryus h

Clenbuterol kas kütlesi kazanmak ya da kondüsyon kazanmak için kullanılan bir ilaç değil aksine kilo vermek için kullanılan bir ilaç. Az biraz kafanızı çalıştırın ortada bir saçmalık yok mu? Ayrıca 3g kadar siz de sözlerinizde tutarsızsınız. Önceden doping kullanmayan yok diyordunuz şimdi ne fikrinizi değiştirdi? Evet herkes doping kullanıyor ama canelo Dopingin dibine vurmuş kadar ciddiyetsiz saçma cahilce ergence bir… Devamını oku »

TÜRK OĞLU TÜRK
Üye
★★★
TÜRK OĞLU TÜRK

kilo verirken kas kütlesini korumak için kullanılan bir ilaç… prospektüsü tam söyle milleti manipüle etme

ordinaryus h
Üye
★★★★
ordinaryus h

Ben ne demişim orada clenbuterol kas kütlesi kazandırmaz demişim. Yağ yakarken kas kütlesini ”koruması” kas kütlesi kazandırdığı anlamına mı geliyor? Yani yağ yakarken kas liflerinden yakmıyor sadece yağdan yakıyor ki bu zaten genel yağ yakıcı maddelerin ortak özelliği. İyi Okuyup anlamadan cevap vermemeni öneririm.

Gökmen BAHADIR
Üye
Gökmen BAHADIR

he he ordinaryus ole. sen WADA dan iyi biliyosun ama yorumlarını beğenerek takip ediyorum

weta
Üye
★★★

canelo’yu savunacağız diye düştüğünüz hale bakın. utanmasanız clenbuterol’e lustral, ritalin filan diyeceksiniz.

safkan
Üye
★★★
safkan

İş wadalıksa hiç acımaz onlar. Oscar orayı satın alamaz koskoca rusyayı ezdi wada oscar torbacısı kim ki.

Bruiser
Üye
★★
Bruiser

Beyler cidden şu an Golovkin’e nefret kusmanız gerekirken özellikle Ahmet ve Conan’ın yaptığı yorumları şok içerisinde izledim. Yahu Golovkin dediğiniz adam yapılan testte tam 1 ton gücünde sağ kroşe atan bir adam https://www.youtube.com/watch?v=nlefVPGEI0Y alın videosu burada. Dünya tarihinde yok orta siklet boksörün 1 ton vurabildiği. Dayanıklılık desen zaten kafa atıyor yumruklara. Kondüsyon desen bitmiyor. Çok içten ve ciddi soruyorum siz… Devamını oku »

Left Hook nd Ko
Üye
★★★★
Left Hook nd Ko

bende aşşağıdaki yorumumda bunu belirttim dostum tabi kimseyi inanacak diye zorlayacak değiliz. herkes istediğini düşünebilir benim takıldığım nokta en az canelo kadar golovkin de doping kullanıyor ve bunu sitedekiler kabul etmek istemiyor golovkinin vucut yapısı kilo alınca kalıplanacak bir vücüt yapısı değil yani canelo kadar şişemez ne kullanırsa kulansın. ama dediğin gibi köy yumrutası ve biftek yiyerek orta siklet boksörü… Devamını oku »

Gennady Mustafa
Üye
★★★★
Gennady Mustafa

Canelo ve golovkin, karakteri yerinde düzgün adamlar. Fakat bu oscar dele hoya gibi para beyinli insanlar boksörlerini hileli yollara sokup çirkinleştiriyolar. Golovkinin dediği gübi caneloyu doping meselesinden dolayı yalan makinasına sokmalılar. Golovkin korkuyomu? -dopingli bir canelo dan evet, ilk maçta; 118-110 veren hakemden de belli canelonun ekibinin nekadar çamur insanlar olduğu. Bu maç olmasın yoksa golovkin emekli olur. Bukadar piskolojik… Devamını oku »

mehmet dalgaç
Üye
★★★★
mehmet dalgaç

normal şartlar altında ggg canelo yu yendi ve yine yener. ama bu şartlarda puanla yense bile ggg ye vermezler. ggg nin ko etmesi gerekiyor. bu şartlarda o da çok zor. dolayısıyla ggg nin mahkemeye gidip hakkını orda araması ve bu maçtan çekilmesi en doğru olanı bence de.

Hotter
Üye
★★★★★

canelo fazla yaşamaz. bu kadar erken boksa başla. 15 yaşında prof ol. daha 27 yaşında 52 maç yapmış ol. bu adam 10 yıl daha boksa devam ederse yaşı 37 olup maç sayısı 80 lere çıkacak. o kadar kullandığı madde vs. ileride parkinson olur kesin yumruk yemekten 🙂

Gennady Mustafa
Üye
★★★★
Gennady Mustafa

Yumruk yediği yokki. 10 yıl daha yapıcağını düşünmüyorum, tek hedefi var o da golovkinin yerine geçmek. Ggg yi geçerse zaten kariyerini tavan yapıcak. İspatlayacağı bir şey kalmamış olucak: floyd,lara,,mosley,cotto,amir khan,chaves jr,austin troud, şimdide golovkin daha yapacağı bir şey yok belki charlo kardeşler ve bjs yide tokatlayıp kariyerini bitirebilir. Zaten ggg yi yenerse hırsıda kalmaz.

Conan
Ziyaretçi
Conan

ordi kardeşimin golovkin nefreti gözünü kör etmiş. golovkin konusunda nuh diyor, peygamber demiyor. golovkini öldür ama hakkını yeme ordican. floyd, ward, crawford gibi süper sınıfta bir boksör değil ama çok iyi bir boksör.

ordinaryus h
Üye
★★★★
ordinaryus h

Conan dostum aşağıda left hook nd ko adlı sporcu arkadaşımızın yazısını oku. Burada bir çok kişinin sporla alakası yok. Çok güzel bir yazı yazmış

ordinaryus h
Üye
★★★★
ordinaryus h

Conan dostum nefretle ne alakası var. Yabancı forumlara gir aynı şeyler söyleniyor bir tek burası hariç. Nedeni malum belli zaten. Yazdıklarım bilimsel verilere dayanırken neden okuyup anlamadan araştırmadan ön yargı diyorsunuz.

the best all time naoya inoue
Üye
★★★★
the best all time naoya inoue

ordi bilimi putlaştırmışsın kafanda

Gennady Mustafa
Üye
★★★★
Gennady Mustafa

Canelo da golovkinde süper sınıf boksörlerdir. Crawfordu abartıyo olabilirz sikletinde adam yoktu. İndongo çöpü 2 kemer sahibiydi siz düşünün. Golovkin baskıcı teknik boksördür ve iyi nişancıdır. En iyiler listesinde 1 canelo 2 ggg dir. Ward a kimse bir şey diyemez kovalev gibi bir adamın tüm açıklarını ortaya çıkardı, herkes kovalevi yenecek adam yok derken şimdi bir tereddütte.

percussionist
Üye
percussionist

ordinaryus kardeşim bu sitede senden boş konuşan kimse yok senin kendi doğruların var ve sadece herşeyi sen biliyorsun tabi hiç birşey bilmiyorsun yahu adamı bir si….dikleri kaldı sen dana canelo diyorsun ggg çıkıp bu maçı alsa senin yine bir bahanen olur

the best all time naoya inoue
Üye
★★★★
the best all time naoya inoue

golovkinin canelo ile maç yapmasının tek espirisi para idi.managerlerinde iteklemesi ile bu gerçekleşti. canelonun midıl kariyeri nedir aga? catweight de cotto ile wbc kemer maçı ayarladılar.canelo nun kilosuna özel. sonra welterden cam çene amir khanı getirdiler. sonra wbc yeter deyip ggg ile maç yapacaksın deyince kemeri bırakıp kaçtı. sonra tekrar ait olduğu yere super weltere geçip vasat liam simit maçı… Devamını oku »

the best all time naoya inoue
Üye
★★★★
the best all time naoya inoue

ilk maçta planlanan ppv satışını elde edemedi oscar.sonra açıklama yaptı.yüksek riskli bir maç ama ppv satışları istenen düzeyde değil.diye. ikinci maç için hedeflenen ppv rakkamı 3 milyon idi.buda yaklaşık 200 milyon dolar demek.canelo ve ggg managerlerinin hedefinde bu var .yoksa mantık olarak ggg nin canelo ile karşılaşmanın manası yok.yenilgisiz değil ve teknik açıdan da vasat. ben daha çok golovkinin bili… Devamını oku »

Left Hook nd Ko
Üye
★★★★
Left Hook nd Ko

öncelikle golovkin fanları (bende golovkin fanı gibiyim ikisini eşit seviyorum canelo ile) bayağı bir öfke kusmuşlar. sormak istiyorum kendilerine hayatlarında hiç belirli bir seviye spor yapmışlar mı. Yani golovkinin doping kullanmadığına inanmak için ne içiyolar. bu prof boks camiasında olupta doping ve streoid kullanmayan boksör yok!!! abi kulaktan dolma bilgiyle geliyosunuz. clenbuterol sandığınızın aksine yağ yakımını hızlandırıp kas kaybını minimalize… Devamını oku »

Batuhan Demir
Üye
★★
Batuhan Demir

Dostum zaten Golovkinin kullandığı hakkında sana katılıyorum da Canelonun vucudu bana insan gibi gelmiyo. Boynu felan canavara dönusmus artık. Bazen kullanmak değil de fazla kullanmak fark yaratabilir. Canelonun da storidin dibine vurduğuna inaniyorum ben.steroid reaktoru joshua abisine özeniyo belli ki

oguz55
Üye
★★★
oguz55

Doping etken maddenin oranı açıklanmadığı için çok sağlıklı yorum yapamıyoruz.Oran düşük olsaydı şayet göğüslerini gere gere açıklarlardı diye düşünüyorum.Buradan hareketle bir ihlal söz konusu net.Daha somut bir örnekle açıklayayım trafikte radara yakalanmadığın sürece dilediğin kadar hızlı sür.Canelo yakalandı.Polis onu idare mi etsin sizce?

oguz55
Üye
★★★
oguz55

Hocam söylediklerinize hak veriyorum.Bütün sporcuların belli başlı katkı maddeleri aldığında hemfikiriz.Peki böyle durumlarda ne olmalı sizce,nasıl tepki göstermeliyiz?

Left Hook nd Ko
Üye
★★★★
Left Hook nd Ko

yani o size kalmış ama caneloyu günah keçisi belirleyip golovkini melek ilan edenlere yazdım canelonun bu mahbbetlerine gram şaşırmadım hocam. aynı muhabbetler golovkine olsa ve canelo bu tarz kurnazlık yapmaya çalışsa aynı şekil golovkini de savunurum. yani bana gayet normal geldi doping mevzusu tabi ki de sağlıksız birşey ve sporcuların kullanmaması gerekiyor ama her sporcu kullanacak ama bi tanesi yakalanınca… Devamını oku »

oguz55
Üye
★★★
oguz55

Canelo süperstar bir boksör.Sağlıklı ve zinde olduğu müddetçe izlemek istediğim bir boksör.Herşeye rağmen bu maçın gerçekleşmesini arzu ediyorum.Bir hususa dikkat çekmek istiyorum.Canelo,işin ring kısmında aktör.Etrafında onu yöneten insanların ve onlara babalarının çiftliği gibi at koşturma imkanı sağlayan komisyonların kabahatidir bu.Kişileri linç etmek kimseye birşey kazandırmıyor.Esas eleştirilmesi gereken sistem ve onu işletenler.

the best all time naoya inoue
Üye
★★★★
the best all time naoya inoue

canelo konusunda yanılıyorsun.canelo 4 yıldızlık bi boksör.yani kum torbalarını ve cam çeneleri yenebilir sadece

oguz55
Üye
★★★
oguz55

Esasında bazı konularda benzer düşünüyoruz ama Canelo 4 yıldızlık boksör demek boksa ihanettir hocam kusura bakma

Left Hook nd Ko
Üye
★★★★
Left Hook nd Ko

adam caneloya 4 yıldızlık dedi ya lan her yorumun bir skandal amk

Ahmet Kurt
Üye
★★★★★
Ahmet Kurt

ben zaten golovkin doping kullanmadı demiyorum. yıllardır burada söylerim hepsi kullanıyor. ama canelo gibi bir adam bile yakalandıysa sınırı fazlasıyla aşmıştır. golden boy bile bu doping olayının üstünü örtbas edemiyor. sence de ilginç değil mi?

Left Hook nd Ko
Üye
★★★★
Left Hook nd Ko

sildirici kürlerin sonlarına doğru yakanmış. kullanılan dopingin zararını azaltmak ve vucuttan atmak içinde kürlere girersin o ise bu kürlere girdiği sıralar yakalanmış ahmetim.

Prorsum
Üye
★★★★
Prorsum

“Tabii ki clenbuterol ile” peki sen kimseyi ciddiye alma dostum. sevgiler

ordinaryus h
Üye
★★★★
ordinaryus h

İşte sporcu bir arkadaş. İşte bilgili bir insanın yazısı. Az okuyun anlayın da hepberaber bilgilenelim. Benim nefretim değil sizin aşırı derecede fanlığınız gözünüzü kör etmiş.

Conan
Ziyaretçi
Conan

senin gibi bir amatör bile doping kullandıysa, kusura bakma sende akıl yok kardeşim. zararını görürsün bu maddelerin. jinekomasti çıktı mı sende?

adam vücut geliştirmeye başlıyor. hemen protein tozunu soruyor öğreniyor. haspam sanki bana arnold olacak.

Left Hook nd Ko
Üye
★★★★
Left Hook nd Ko

conan reyiz ben sana işin gerçeğini söyledim jinekomasti yok allah vergisi bir şekilde göğüs yapım çok iyi. akıl ile alakası yok abi bunu herkes kullanıyor demek istediğim . Benim gibi bir amatör bile kullanıyosa prof adamlar nasıl kullanmasın bunu demek istiyorum. yoksa bana ne isteyen kullansın. Benim takıldığım yer canelo kullanıyor ama golovkin kullanmıyor algısı bu çok saçma geldi. Tekrar… Devamını oku »

the best all time naoya inoue
Üye
★★★★
the best all time naoya inoue

bence oscar canelo nun kariyer planında bir değişiklik yapmak istemiş olabilir. 1.75 boyuyla canelo midıl için biraz kısa kalıyor.fiziksel olarak.zaten rakip eğer cam çene değilse indirmekte zor canelo için.teknik açıdan floyd ve lara değil.yani sayı ile maçları alsın. karşısında kum torbası kısa boylu cam çeneli tipler olursa canelo nun işi kolaylaşıyor.cotto khan gibi rakipler.cotto zaten emeklilik yaşında idi bide. canelo… Devamını oku »

Tuaman
Üye
★★★★★
Tuaman

Sağlam canelocu olmama rağmen golovkin haklı. Bu saatten sonra bu rövanşın olması sadece biz seyircilerin işine yarar.

PACMAN
Üye
★★★
PACMAN

Canelo çıkıp ggg maçında 118_110 puan veren hakemi ben tuttum dese …para verip hakemi tutan boksörlerde var diyebilecek kisiler var bu sitede…

oguz55
Üye
★★★
oguz55

boks ordinaryüsü bilimsel bir izahat muhakkak bulur 🙂

failen
Üye
★★★
failen

siteye bu kadar yenilik yapılmışken bir de yoksay butonu yapılsa ya, site yöneticilerinden ricamdır. yorumlarını görmek istemediğimiz yazarları engelleyebilelim.

Antiwilder
Üye
★★★★
Antiwilder

eyy ikiyuzlulugun kitabini yazmislar ey tatli su kurnazlari nerde kaldi temiz spor lakirdilariniz nerde kaldi ahlak nerde kaldi dogruluk,durustluk. soner panpami haric tutuyorum.burda povetkin dopingli diye saga sola saldiranlar simdi canelonun avukatligina soyunmus.bu clenbuterolden l.browne 2 yil ba n yemedi mi,kemeri elinden alinmadi mi yine ortiz basit tansiyon ilacindan sorusturulup maci iptal edilmedi mi,povetkin o donem yasak olmayan meldonyumdan wbc… Devamını oku »

Conan
Ziyaretçi
Conan

Eyvallah panpa. Bizi üzse bile Doğrudan şaşmamak lazım. Gerçek acıyı, sahte mutluluğa tercih ederim.

Antiwilder
Üye
★★★★
Antiwilder

helal panpa,sanada bu yakisir.

Conan
Ziyaretçi
Conan

-da ayrı, -da ayrı 🙂

oguz55
Üye
★★★
oguz55

arkadaşlar yeniden spora başlayacağım,nereden clenbuterol temin edebilirim 😀

oguz55
Üye
★★★
oguz55

şaka ediyorum abi 🙂

Antiwilder
Üye
★★★★
Antiwilder

internetten uranyum bile bulabilirsin kardesim.

oguz55
Üye
★★★
oguz55

ne olacak bu povetkin’in hali,bize yeni bir isim lazım 🙂

Antiwilder
Üye
★★★★
Antiwilder

povetkin kemer macina cikana kadar,emekli olana kadar destegimiz surecek elbette

oguz55
Üye
★★★
oguz55

Niye taşlanasınız ki 🙂

oguz55
Üye
★★★
oguz55

Kıymetli bir yorumcusunuz,farklı bakış açılarıyla karşılaşmak güzel bir durum…Bana göre bir boksör,başka bir boksör hakkında bu tür deyişlerde bulunmamalı.Mesela Wilder,Ortiz’in test sonuçlarını takip edeceğim dediğinde tepki göstermiştim.Canelo masum değil ama doğru yöntem bu değil.

Hayrettin Yeğin
Üye
★★
Hayrettin Yeğin

Golovkin bu açıklamaları yaparak asıl eleştirisi bu sporu kirletmeleri.bu konuda bence golovkinin canını sıkan olay federasyonların doping konusunda canelenun arkasında olması ve bu durumun hiç olmamış gibi örtbas edilmeye çalışılmasıdır.bu konuyla alakalı bellew canelo zaten almış dopingi.bu ne demek canelo performans arttırıcıyı alarak direnci ve gücünü arttırmış .bu durum onun daha dayanaklı olmasını ve daha sağlam olmasını sağlayacaktır dedi.bu gibi… Devamını oku »

cemil aslan
Üye
★★
cemil aslan

golovkin kesinlikle haklı. adam artık ortalıkta dönen pisliklere dayanamadı, patladı. golovkin gibi sporcular hiç kimseden kaçmaz. ama caneloyu temiz ilan eden ahlaksızlar takımının lobileri güçlüdür o yüzden insanların gözlerinin içine baka baka yalan da söylerler her türlü dolabı da çevirirler. daha önceki yazılarımda da yazdığım gibi; taraftar gibi konuşan wbc başkanı dahil ve buna benzer golden boy başkanı gibi adamlar… Devamını oku »

the best all time naoya inoue
Üye
★★★★
the best all time naoya inoue

golovkin ayrıca wbc kemerinin hunharca kendisinden kaçırıldığınıda zamanında söylemişti.interim wbc kemeri vardı.golovkin pro boksun kirli ilişkilerinin farkında.canelo ggg ile karşılaşmamak için kemeri nasıl bırakıp kaçtığını biliyoruz.
canelo nun çoğu maçı ayarlanmış maçlardır.

Klitsch-K.O
Üye
Klitsch-K.O

Canelo maywather karşısında dopingsizdi, şuanki hali ile maywatheri de yenebilir bence. Zaten aşırı şelilde yükselmesi ilginçti. Üzücü bir durum bu.

Yilmaztas
Üye
★★★★
Yilmaztas

Butun dunya ggg nin bu tarcini yedigini gordu gercek sampiyon bu cocukca oyunlara gelmez bu duzenbaz havuc kafali birkez daha gercek sampiyonla mac yapmayi hak etmiyor .EyvAllah sana ggg.