Golovkin ve Canelo Halka Açık Antrenman Yaptı. Kim Daha Güçlü Vuruyor? İzle Karar Ver


golovkin-canelo16 Eylül Cumartesi gecesi sabaha karşı ABD’den canlı yayınla ringe çıkacak olan Kazak WBC, WBA, IBF ve IBO orta sıklet şampiyonu Gennady Golovkin ve Meksikalı süper star Canelo Alvarez halka açık antrenman etkinliğinde görücüye çıktı.

2017’nin en büyük karşılaşmalarından biri olacak dev maç öncesi iki boksör de fit ve maça şimdiden hazır bir görüntü sergiledi.

İki boksörün yumruk çalışması yaptığı anlar ise böyle bir araya getirildi. Sizce kimin yumrukları daha güçlü? 16 Eylül’de kazanan kim olur? Görüşlerinizi hem yorum alanında, hem de sol menünün en üstünde yer alan anketimize katılarak ifade edebilirsiniz.


Haberle ilgili başlıklar: , ,

Benzer Videolar

Benzer Haberler

Yorumlar

108 Yorum - "Golovkin ve Canelo Halka Açık Antrenman Yaptı. Kim Daha Güçlü Vuruyor? İzle Karar Ver"

  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
GGGökhan
Üye
GGGökhan

Golovkin burda fazla kasmamış sert değil yumrukları..Gerçi bize gelse komaya gireriz :))

Conan
Üye
★★
Conan

Canelonun solu daha güçlü gibi. Sanırım golovkini kciğerden nakavtlayacak

ahmet kurt
Üye
★★
ahmet kurt

sebebini aşağıya yazdım. golovkin aktif boks yaparken canelo güç alarak az ama öz yumruklar vuruyor. stilleri de zaten böyle. tek yumrukla yapılan nakavtlar da canelo iyi ama rakiplerini bunaltıp, güçlü yumruklarıyla ezip mahvettiği için golovkin daha nakavtçı.

Dagestan boxing
Üye
Dagestan boxing

dogru tespit ahmet kurt !

ahmet kurt
Üye
★★
ahmet kurt

dikkatli izleyin canelo bekleyip bekleyip güç alarak yumruk çıkarıyor. golovkin ise aksine aktif bir antrenman yapıyor. çalışkan bir stille sürekli rakibine yumruk atıyor. işte maçta da aynen böyle olacak. düzgün bir yumruk vurmak adına sinsice bekleyen, kontra kollayan bir canelo ile aktif, çalışkan ve agresif bir golovkin dövüşecek. tesadüf mü bilemiyorum ama stilleri şu antrenmanlarına bile yansımış.

lennox
Üye
lennox

Katılıyorum Ahmet hocam iki boksörüde tanıdığını biliyorum calenonun ko odaklı tekli yumruğu cidden ağır genelde maçlarında rakibin açık vermesini bekleyip o yumruğu çıkarmaya çalışıyor kombineleride sağlam ama golovkin farklı bir boksör Zayıf yumruk çıkarttığını görmek zor her yumruğu ağır ve hasar verici buna direkleride dahil

ahmet kurt
Üye
★★
ahmet kurt

Aynen öyle. 12 raund boyunca nefes aldırmadan rakiplerine çile çektiriyor 🙂 isterse pres boksu yapıp power punch ları ile kaçan rakibine ringi dar ediyor(brook). İsterse de uzaktan uzaktan jablarıyla karşısındakini eritiyor(lemieux, jacobs). Bence Canelo nun kazanmak için önceki performansını bir hayli aşması lazım.

SAUL "CANELO" ALVAREZ
Üye
SAUL "CANELO" ALVAREZ

Yani canelo ‘nun patlayıcı gücü çok sağlam dedin gibi

Metehan Ateş
Üye
Metehan Ateş

Golovkine bak be almış tecate gızlarını 😀

ahmet kurt
Üye
★★
ahmet kurt

aynen golovkin de az fena değilmiş 🙂

mehmet dalgaç
Üye
mehmet dalgaç

yok be! gacılar goççuma dadanmış. hep golden boy un numaraları. akıllarınca ggg nin aklını alacaklar! yemez bu numaraları goççum 🙂

Muhammed Kurtoglu
Üye
Muhammed Kurtoglu

Dadanirlar bulmuşlar yakişikli cocugu birakirlarmi hic 🙂

Metehan Ateş
Üye
Metehan Ateş

Saman altından çok su yürütmüş golovkin reis tecrübeli bu işler de 😀

mehmet dalgaç
Üye
mehmet dalgaç

nerde kaldı hüsnüzan?

triple g
Üye
triple g

canelonun tek şansı var karaciğer zaten antrenmanlarından belli karaciğere oynayacağı kendiside farkında tek şansının bu olduğunun golovkin çok agresif yılın nakavtı geliyor 🙂 golovkin terminatör gibi maşallah caneloyu çok bunaltıp 7 8 roundlarda havlu attırtacak

ahmet kurt
Üye
★★
ahmet kurt

https://www.youtube.com/watch?v=exMoZyPdDX4
parker a bak koçum benim be 🙂

Muhammed Kurtoglu
Üye
Muhammed Kurtoglu

Ulan Tarcin efendiiii bi anlik GGG-nin antrenörünün elinde senin kafani goruyor gibi oldum suratina suratina yiyordun direkleri kroseleri 🙂 🙂

mehmet dalgaç
Üye
mehmet dalgaç

site yönetimi biraz geç te olsa haberi yapmış. teşekkürler…

Gökmen BAHADIR
Üye
Gökmen BAHADIR

Bende öyle düşünüyorum golovkinin baskılı oynamaya çalışması sürekli sert yumruk kombinasyonları ve canelonun kontra yumruklarla bücuda yaptığı sert yumruklarla geçen bir mücadele olacak.ama ben yumruklardan çok etkilenen bir canelo ve bunaltma sonucu gelen bir teknik nakavt bekliyorum golovkinden.

sa yo na ra
Üye
sa yo na ra
canelo boğa gibi olmuş maşallah 😀 soytarıların maçı bittiğine göre artık gerçek boksu konuşabiliriz. golovkin çok uzun zamandır bu maçı istediğini defalarca dile getirdi. umarım golovkin kazanır es kaza yenilirse yer yerinden oynar. canelo yenilse de reklam değeri yüksek bir boksör olduğu için pek etkilenmez. güç konusuna gelince golovkinin üstüne adam tanımam; kariyerinin sonlarına doğru ağır sıklete falan çıksa da… Devamını oku »
mehmet dalgaç
Üye
mehmet dalgaç
ggg nin moral motivasyonu güzel. ama canelo çok daha istekli gibi geldi bana. canelo çok iyi hazırlanmış. bu haliyle çok ciddi bir rakip olmuş ggg ye. ama ahmet kurt un da dediği gibi ggg nin stili caneloyu yenecektir. bu arada ggg nin solu çok daha kuvvetli. bunu farkettim. valla bu görüntüler heyecanlandırdı beni. 16 eylül de çok büyük bir savaş… Devamını oku »
SAUL "CANELO" ALVAREZ
Üye
SAUL "CANELO" ALVAREZ

Canelo alacak inşallah

Gökmen BAHADIR
Üye
Gökmen BAHADIR

Ayrıca ggg ınstagramdan takip ediyorum ve sanırım murat gassıev ile sparring yapıyor kendi tarzındaki bir boksor ve vücuda neredeyse hiç yumruk atmayan biri.canelonun karşıdında ters bi yumrukla nakavt olmasa biri.karın bölgesine alınan yumruklar ileriki raundlarda kondüsyonu çok etkiliyor ve yumruk atma gücünü düşürüyor

ahmet kurt
Üye
★★
ahmet kurt
chris arreola, gassiev in sparringlerde kaburgalarına bir yumruk attığını ve hayatında böyle bir yumruk yemediğini söylemişti. ne zaman salonda gassiev i görse ”lanet olsun yine mi bu adam” diyormuş. ola afolabi ise antrenman yaptığı bütün boksörler arasında en güçlü rakibinin gassiev olduğunu, 16 oz luk eldivenlerle bile maçtaki 10 oz eldiven kullanan rakiplerinden daha güçlü vurduğunu söylemişti. ayrıca lebedev i… Devamını oku »
Borat
Üye
Borat

baskılı dövüşen golovkini sert aparkat ve kroşe ile vücut ve kafayı hedeflemiş ve direkle uzakta tutma planı var gibi canelo’nun. cephesi ile tamamen taktiksel çalışıyorlar o kesin. işte gerçek boks izlemek isteyen bunu izlesin.

halil bulut
Üye
halil bulut

Murat gassievle sparring yapması cok iyi onunun darbelere dayanaklı olmasını sağlar. Ama ben bu maçın 12 raund süreceğini sanmıyorum nakavt olursa büyük ihtimal onu golovkin yapar.

Dursun Duymac
Üye
Dursun Duymac

GOLOVKIN GERÇEKTEN ÇOK ÖZEL BİR BOKSÖR.
BENDE MAÇ İÇİN ŞİMDİDEN SABIRSIZLANIYORUM.İKİSİDE ÇOK İYİ BOKSÖR . KAYBEDENE YAZIK OLACAK . EN İYİ SAVUNMA HÜCÜMDUR SÖZÜ BU MAÇTA TEKRAR KANITLANACAK DİYE DÜŞÜNÜYORUM..
BU ARADA CANELO YU DOWN EDEN CIKTI MI PROFESYONELDE

lennox
Üye
lennox

Yere yatıran oldumu bilmiyorum ama aldığı bir yumruk sonrası 1 dakikadan fazla süre sorhpş gibi gezmişti ringde

toparlanma ve downdan çıkma süresi uzun gibi geliyor ban ve down olursa golovkin ko yapmadan bırakmaz

ahmet kurt
Üye
★★
ahmet kurt

cotto nun abisi jose miguel cotto canelo yu sallamıştı. Sonrasında da lennox hocamında dediği gibi canelo ringde sarhoş gibi gezmiş ve kendine bir türlü gelememişti. Lakin şöyle bir duruma değinmek istiyorum. O maç olduğunda canelo 21 yaşına bile girmemişti. Şimdiki canelo ile o zaman ki canelo yu kıyaslamak biraz haksızlık olur.

lennox
Üye
lennox
Tabi öyle aynı canelo değil hocam spor yapan birisi olarak şunu kesinlikle söyleyebilirimki kondisyonunuzun vucudunuzun direncine etkisi vardır sağlıklı ve güçlü bir vucunuz varsa bence toparlanmAnız ve dayanmanız kondisyonu olmayan birine nazaran daha kolay olacaktır hemfikir olduğumuz gibi çene sağlamlığı genetik bir durum golovkine allah ne kadar çok vermiş hepimiz çok kez şahit olduk biliyoruz ama canelonun çenesi golovkin gibi… Devamını oku »
GennadyMustafa
Üye
GennadyMustafa
Canelo domuz gibi bir herif hiç bir yumrukta sallanmıyo, tam bir sinsi golovkinine hayati vuruşlar yapıcak,golovkin isabetli net sık vuruyo, canelo tüm vüvut öz vuruş yapıyo golovkin bu adama her saldırdığında karşılığını vericek bir kaya var karşısında, canelo bitirici vuruşla golovkini duman etti etti, yoksa puanla golovkin alır caneloyu diksen nakavt olmaz buraya kalıbımı basarım golovkin ciğerlerden gitme ihtimali olduğundan… Devamını oku »
EmreOzcelik
Üye
EmreOzcelik

Canelo golovkin surekli carpisicak ayakta duran kazanir ;)))

PACMAN
Üye
PACMAN

Güzel bir maç olsun ki bizde kazanalım

Gökmen BAHADIR
Üye
Gökmen BAHADIR

Lebedevin o maçı acaipti bayağı çalıştı ama gassiev golovkin gibi üstüne yürüyordu aldırmadan. Güzel bir maç olacak ve jashua wilder maçı kadar heyecanlı olmasada heyecanlık derecesi ikinci sırada benim için gönlüm ggg yana ben canelonun yere düşmeden teknik nakavtla kaybedeceğinden tarafım

lennox
Üye
lennox

Söylediğin olasılığı bende düşünüyorum mantıklı geliyor golovkin lehine bir tko gelmesi ihtimali bence az değil puanada kalabilir bu durumdada golovkini şanslı görüyorum

PACMAN
Üye
PACMAN

Ne profesyonel boksta nede amatörde ggg sallanmadı ama canelonun 1 yada 2 tane sallandıgı maç var

Murat Koc
Üye
Murat Koc

Cok zor geçecek bir maç olacak ama kazanan bence canelo olacaktır.büyük olasılıkla sayıyla biter.iki isimde çok dayanikli

mehmet dalgaç
Üye
mehmet dalgaç

iş sayıya kalırsa normal şartlar altında ggg alır. ama devreye hakemler girerse iş değişir tabi. ama ggg işi hakemlere bırakmayacaktır zannımca..

Murat Koc
Üye
Murat Koc

Caneloda hiç sallanmadi yanlışın var.aşırı dayanıklı bir boksor

ahmet kurt
Üye
★★
ahmet kurt

7 yıl önce Jose miguel cotto maçında sallanmıştı 🙂

Murat Koc
Üye
Murat Koc

Hayır sallanmadi yumruk atarken kontra sol krose yedi tam atak yaparken aldığı için ters ayakta yakalandi toparlayana kadar dengesini karşılıklı yumruklar attılar diğer köşeye gecince de zaten bastirip pozisyona hakim oldu.çok net ve rahat kazandığı bir maçti

Murat Koc
Üye
Murat Koc

https://youtu.be/EFPWZ_bHbeU
Burda özet görüntüsü var izlemek isteyen arkdaslar için link attim.sallanan adam bu baskidan sarilmadan yada hakem saymadim cikamaz ama bilinci bariz şekilde açık.

mehmet dalgaç
Üye
mehmet dalgaç

yok bu sallanma değil. bale yapası gelmiş tarçının. biraz bale yaparak herkesi rahatlatmak istemiş burda bence 🙂

Murat Koc
Üye
Murat Koc

https://youtu.be/76AX1HrdB64
Ona sallama diyorsanız oleyse burda da golovkin sallandı

ahmet kurt
Üye
★★
ahmet kurt
golovkin minik bir şekilde sallanmış. yada sarsılmışta diyebiliriz. hemen rakibinin koluna tutunmasından belli. ama canelo bence net şekilde sallanmış. aparkat vururken yediği ters kroşe sonucu. https://youtu.be/GY-MPRp2qFY?t=3m37s bak bu linkte liam smith aynı şekilde canelo aparkat vururken kroşe vurmuş. ama canelo sallanmamış. hemen devamında ki cotto nun darbesinde ise neredeyse iplere yaslanarak ayakta kalabilmiş. bu kadar büyük bir sarsılma asla tesadüf… Devamını oku »
Muhammed Kurtoglu
Üye
Muhammed Kurtoglu

Aynen aldigi yumruk sonrasi karislil veremedi qardini bile alamadi ve sagina dogru afallayarak gidiyor baya baya sallanmis adam ben bunu daha once gormemistim . Bayada acik vermis Golovkin affetmez

Murat Koc
Üye
Murat Koc

Minik bir sallanma mi el insaf ya gozler gidiyor canelonun bilinci daha açık golovkinin yan çekimde gözlere baksana yukarı kayıp gidiyor sonra geri geliyor.orda 9 mağlubiyet almış vasifsiz bir rakip yerine canelonun ki gibi yuklenen birisi olsaydı bambaşka olurdu.eğer canelonun ki sallanmaksa bunada evet golovkin sallandı demelisin.iki linkide attim ya ikiside sallanmiyor ya ikiside sallanıyor.bunun ortasi yok

ahmet kurt
Üye
★★
ahmet kurt

gözlerinin gittiği doğrudur da dizleri titremiyor. o yüzden minik bir sallanma dedim. o sarsıntıyı yaşadığı belli zaten. ben oyumu ikisi de sallandı dan yana kullanıyorum 🙂

not: canelo daha çok sallandı 🙂

ahmet kurt
Üye
★★
ahmet kurt

zaten attığım linkte canelo nun o yumruk bombardımanından çıktıktan sonra nasıl yürüdüğüne dikkatli bakanlar bu adamın grogi durumda olduğunu veya bu durumdan yeni çıktığını anlar.

ahmet kurt
Üye
★★
ahmet kurt

ayrıca yumruğu tam arkadan gösteren yavaş çekime de bakarsanız canelo nun yumruğu aldıktan hemen sonra dizlerinin boşandığını görürsünüz.

Harun
Üye
Harun

canelo bira masasından kalkıp yolunu bulmaya çalışıyor sanki 😀
dizleri boşanıyor, yürüyecek hali yok. ayakta kalmakta zorlanıyor. grogi durumda olduğu çok net.

Conan
Üye
★★
Conan

Ahmet ama cotto az buz bir rakip değil ki. Hayvan gibi caneloya yüklenmiş başka boksör olsa o başkı karşısında kesin nakavt olurdu. Canelonun çenesi sağlammış. Sarsılmış ama yıkılmamış.

ahmet kurt
Üye
★★
ahmet kurt

YUKARIDA ALLAH VAR CANELO maşallah BETON GİBİ ADAM. çenesine diyecek lafımız yok. videoda 20-21 yaşlarındaki bir çocuğu izliyoruz.

About Billions
Üye
About Billions
Canelo, ciddiyetini korurken, golovkin, biraz daha işin dalgasındaymış gibi geldi bana bu videoda. Brook maçı öncesi golovkini göremedim açıkçası. O hırs, o istek, o konsantrasyon yokmuş gibi geldi bana. Tabi bi buçuk dakikalık videodan bunları genel olarak böyleymiş gibi söylemek tutarsız olur. Aynı şekilde bu videoya bakıp, şu daha güçlü vuruyor denmesinin tutarsız olacağı gibi. Genel olarak baktığımda canelonun, golovkinden… Devamını oku »
ahmet kurt
Üye
★★
ahmet kurt

Çok ilginç bir bakış açısı 🙂

lennox
Üye
lennox
Ahmet hocam aslında ben about billions hocamı anlıyorum golovkinin sikletinin üstünde olan gücü ve çenesinin haksız rekabet yarattığını düşünüyor dengeyi bulmak adına siklet çıkmadığı için tepkili sadece Daha öncede konuştuğumuz gibi işin doğru olan tarafı golovkin şayet canelo maçını alırsa siklet çıkmalı artık bu siklette kanıtlayacağı birşey kalmamış olacak tabi son kemeri almak adına billy için 1 maçlık imtiyazı olabilir
ahmet kurt
Üye
★★
ahmet kurt

+1

About Billions
Üye
About Billions

Aynen öyle.

About Billions
Üye
About Billions

🙂

Muhammed Kurtoglu
Üye
Muhammed Kurtoglu

Orasi oylede kardesim bu adam sikletindeki adamlari yenmeden siklet atlasaydi simdide korktu kacti derlerdi ggg-ni sevmiyenler. bu zamana kadar niye siklet cikmamasinin sebebide rakiplerinin kacmasi oldu , yani cikmamasi utanilacak birsey degil. Adam ireliye gitseydi arkasindan bin tob laf ederlerdi . Tarcin efendi bu zamana kadar ciksaydi simdi ggg-yi bu ust sikletde seyrediyorduk.(buda benim dusuncem):)

About Billions
Üye
About Billions

Kimsenin, bi boksör siklet yükseltti diye korkak diyeceğini sanmıyorum.

Muhammed Kurtoglu
Üye
Muhammed Kurtoglu

Canelo gibi bi adamla mac yapmadan siklet degistirseydi korktu derlerdi hocam . En dogrusunu yapti . Bak simdi eyer qalibiyet alirsa ve siklet cikmassa o zaman senin dedigin dogru olabilir. O acidan bakar çogu insan. Sonucta golovkinide anlamak lazim sikletinin en iyisi oldugu isbatlamak icin tum kemerleri toplamak istiyordur belki.

Severinus
Üye
Severinus

brook maçı öncesindeki golovkini göremedim demişsin de ters olmuş,
o maç öncesinde ne keyfi yerindeydi, ne hırsı ne isteği,
canelo, saunders, eubank dingili, sırayla kazık atmışlardı,
2 alt sıkletten brook gelmişti,
golovkin boksa küsecekti nerdeyse,
herkes hasta mı acaba demişti

About Billions
Üye
About Billions

İki workoutu kıyasladığımda, farklı düşüncelere sahip oldum. Yanlış olabilir.

Severinus
Üye
Severinus

eyvallah

triple g
Üye
triple g

golovkin efsane olduğunu bir kez daha kanıtlayacak hasta dediğiniz golovkin brooku 4 roundda perişan etti bitik dediğiniz golovkin acık puan farkı ile jacobsu yendi şimdide isteksiz diyorsunuz ne kadar istekli ve ciddi olduğunu bu maç göreceksiniz

Severinus
Üye
Severinus

golovkinin antremanları çok ağır,
buna rağmen canelo karaciğerden indirebilir mi,
canelonun karaciğerden indirdiği üst düzey kim var ki,
bileniniz var mı?
örneğin laraya attığı yumrukların yüzde 99’u gövdeyeydi ama bişey olmamıştı

Abdullah yılmaz
Üye
Abdullah yılmaz
golovkin tartismasiz olarak canelo’dan daha guclu yumruklara sahip. fark etiniz mi bilmiyorum golovkin’nin sol kolu, hedefe gudumlu fuze gibi. rakibin kafasina calisirkrken aniden karacigere iniyor. bence bu macta cok istekli ve hirsli bir golovkin gorecegiz. canrlo cok hizli ve hareketli bir boksor degil. o yuzden golovkin bu macta onu direk manyagi yapacak. sonra indirecek. tahminim 7-9 raundlarda canrlo ya yerde… Devamını oku »
Bankaci
Üye
Bankaci

Sitede ki ankette oranlar yuzde70-30 canelo lehinde.yabanci sitelerdede caneloya pek şans verilmiyor.bakalim sürpriz yapabilecek mi!?

Bence ggg bu maçı alıp süper ortaya çıkmalı ve wardi beklemeli bir iki maç yaparak.wardda diğer kemeri alıp 2018 sonunda süper ortada 76kgda buluşup bu finali bize izletmeliler.

mehmet dalgaç
Üye
mehmet dalgaç

yok gardaş. itirazım var. o çakalın karşısına golovkin çıkmasın. adam hep belden aşağı çalışıyor sarılıyor vs. çamur herifin teki. adam gibi dövüşecek rakiplerle yapsın finali bence. eubank jr olabilir mesela..

Bankaci
Üye
Bankaci

Canelo aleyhinde olacakti

Harun
Üye
Harun

maçı mantık çerçevesinde incelediğimizde: boy-reach, güç, dayanıklılık, stil. golovkin her konuda üstün duruyor. benim ise bu maç için büyük şüphelerim var. canelo bir şekilde kazanıcak sanki :/ golovkin kaybederse gerçekten çok üzülürüm. hele de nakavt olursa benim için büyük bir dram olur. golovkin’in nakavt edip beni bu durumdan kurtarması gerekiyor.

Harun
Üye
Harun

canelo-golovkin maçı ile ilgili sayfalar dolusu analiz yaptık. neredeyse 1 yıldan daha uzun süre yorum yaptık. yazacak bir şey kalmadı 🙂 eskileri ısıtıp tekrar yazacağız sanırım 🙂

GGG
Üye
GGG
Golovkin’in insan olduğundan her zaman şüphe etmişimdir. Sürekli çalışıyor, rakibi bunaltıyor, yıpratıyor, ama buna rağmen çıkardığı her direği bile çok yıpratıcı. Sert vurursanız ve sürekli çalışırsanız erken yorulursunuz. Kovalev örneğinde olduğu gibi. Ama Jacobs maçında gördük ki, Golovkin bu baskılı ve yıpratıcı oyununu 12 raund boyunca sergileyebiliyor. Bu sıradışı bir insan olduğunu gösterir. Tek eksik yönü savunması. Biraz fazla açık… Devamını oku »
mehmet dalgaç
Üye
mehmet dalgaç

aynen katılıyorum ggg dostum.

mehmet dalgaç
Üye
mehmet dalgaç

david lemiux maçından dafa fazlasını yapması gerekiyor ggg nin. canelo birçok yönden lemiuxden üstün bir boksör. ama ggg gerekeni yapar ve bu maçı alır inşallah. şüphem yok.

VolkanK
Üye
VolkanK

Golovkin bu maçta tüm kariyerinin toplamından daha fazla para alacak. Bu onu biraz rahatlatmış gibi. Nakavt olabilir

GennadyMustafa
Üye
GennadyMustafa

Volkan k 😀

Conan
Üye
★★
Conan

Canelo kazanır diyen kaç kişiyiz?
1- ben
2- murat koç
3- saul canelo alvarez

About Billions
Üye
About Billions

4- dagestan boxing
5- ordinaryus h
6- Tugay Özay
Başka hatırlamıyorum ben.

GGG
Üye
GGG

Ordinaryus’u söylememen büyük hakaret 😀 o Canelo’nun kazanacağını değil, Golovkin’in herkese kaybedeceğini söylüyor

Claymaker
Üye
Claymaker

3. saydığın bile bence emin değil

Antiwilder
Üye
Antiwilder

Sandigindan cok daha fazla canelocu yada canelonu kazanir diyen var sitede nerdeyse yari yariya gibi gordum ben

Murat Koc
Üye
Murat Koc

🙂 hakikaten nesli tükenmekte olan anadolu kaplanı kadar bile yokuz

Remzi BAYSOYU
Üye
Remzi BAYSOYU

beni unuttun soner abi

mdeniz
Üye
mdeniz

Soner in keskin zekasını ve ince esprisini anlamadınız

serhat king
Üye
serhat king

golovkin kazanır.ağır yumuklarıyla caneloyu yıpratmasını zevkle izleyeceğiz çok güzel bir maç olacağı kesin.

unstoppablewilderpunch
Üye
unstoppablewilderpunch
vay arkadaş nerede wilder rakip seciyo diyenler? ayni isimlere bakıyorum şimdiden iki vites geriye takıp “ortiz yaşlı, oyuzden kaybedebilir, genc olsa favori ortizdi” minvalinde ön kivirma calismalarina baslamislar simdiden 🙂 🙂 neyse ben wilder fani olsamda objektif yorum yaparim her zaman. yine yapayim. ortiz su anki agir sikletler icinde cenesi en saglam olanlardan, belkide en saglami, wilderda en nakavtor olani.… Devamını oku »
unstoppablewilderpunch
Üye
unstoppablewilderpunch

arkadaslar malesef ki maci canelo nakavtla alacak. 9-10 roundda. bukadar acik diyorum. bu macta baska sonuc cikmaz. mactan sonrada görüşürüz. bu yorum burda dursun.

Hisoka
Üye
Hisoka

golovkin jablerle vuracak, canelo yakalamaya çalışacak. puanlamada ise golovkin kazanacak. tabii golovkin kırışmak isterse ortalık kan gölüne dönecektir. olay bunda ibaret.

Distimi
Üye
Distimi

Hep canelonun karacigerden yakalayabilecegi veya yatirabilecegi söylenmiş bence turuncu karacigerden yatabilir kafayı koruyayim derken bu da benden söylemesi.

Distimi
Üye
Distimi

Canelo hem cesur hem de gururlu bi boksör öyle 7-8 round direk yiyip de belki yatırırım diye düşünmez. Bu maç beş round içinde nakavtla biter. Yüzde doksan ihtimalle de ggg nin nakavtı ile ama ggg de bayağı hasar alacaktır maç sonunda temiz bir yüzü olacağını zannetmem.

Abdullah yılmaz
Üye
Abdullah yılmaz

kolovkin rakibinin kafasina calisirken aniden karacigere iniyor. canelo’nun kondisyonunu bitirmek icin bu macta vucuda da cok calisabilir. canrlo’yu karacgerden de yatirabilir.

unstoppablewilderpunch
Üye
unstoppablewilderpunch
Lenolewis peki sen bu yorumundan sonra, wilder ortizi yenerse burada acik acik “yanilmisim, ben boksatn anlamıyorum” dermisin? bak sana acik teklif. aksi olsun ben bunu dicem, buradan sozunu veriyorum. durustluk bunu gerektirir. hadi bakalim sende bitsey biliyorsan, bildiginden eminsen, bildiğine guveniyosan, wilderin kotu bi boksor olduguna guveniyosan, hadi bu teklifi kabul et. aksi takdirde soylediklerin havada kalıyor olur ve bos… Devamını oku »
unstoppablewilderpunch
Üye
unstoppablewilderpunch
Leno bak ben acik teklif yaptim, sen kaçıyorsun. cunku senfe biliyorsun akibetini. wilderi elestirmek adina objektiflikten nekadar kopulacaksa kopmussun. wilderin okuz olduren sagini hic isin icine katmamissin niyeyse. hep rakipkerin iyi yönlerini soykemissin buda senin tarafli oldugunu gosteriyo. ben wilder-joshua macinda favorim wilder, molina salladı demissin ama wilderin cenesi halen muamma, ozaman whytta joshuayi ikinci roundda salladi bence sen wlad… Devamını oku »
Muhammed Kurtoglu
Üye
Muhammed Kurtoglu

Dubois kendini biraz daha gelistirdimi boks aleminde ne joshua ne wilder kalir . Ama dedigim gibi biraz daha gelistirirse . Zaman joshua ringin kenarina ambulans bile gelebilir.

unstoppablewilderpunch
Üye
unstoppablewilderpunch
muhammed kardesim, medya bu duboisi pompaliyo, sizde kanıyorsunuz. bak acikca yaziyorum dubois ne wilderi, ne joshuayi yenemez, duboisin dengi jarrell miller dir. bi cacik olmaz duboisten. ilk ciddi rakibinde patlicak, bence ilk 20 maci olmadan yenilgisini alip silinecek, su an alttan pek gelen iyi isim yok, biraz kownacki, ryizde fena degil aslinda, trey lippe, Rus pletchko var. bunkarin dışında bi… Devamını oku »
Muhammed Kurtoglu
Üye
Muhammed Kurtoglu
Valla daha az maca cikti yasi az bana gore iyi gozukuyor. Maclarini seyrettim adamlari o kadarda iyi diyildi belki ama iyi kombineler cikartiyor . Vucududa yerinde fit gorunuyor yani 19 yasina gore iyi kendini gelistirirse 3.4 sene sonra agir sikletde baya baş agrisi olur . Simdi zaten 1 en gec 2.rauntda joshua veya wilder karsisina tutunamaz yatirirlar. 3.5 yil sonra… Devamını oku »
GGGökhan
Üye
GGGökhan

Bu maç için çok sabırsızlanıyorum açıkçası en son Joshua-Wlad maçını bile bu kadar istekle beklememiştim.Tabi ki Golovkin kazanır diyenlerdenim ama büyük konuşmuyorum Canelo da sağlam boksör ve iyi hazırlanıyor belli..Ben Canelonun yumruklarının o kadar sarsacağını sanmıyorum ama karaciğerden yakalarsa bi şansı olabilir. Aksi halde Golovkin direklerle Canelonun gücünü yavaş yavaş alarak maçı rahat alır..

unstoppablewilderpunch
Üye
unstoppablewilderpunch

+999 deontaywilder kardesim, aynen içimden geçenleri yazmissin. ama ortiz sanirim korktu ve biz wilder tatafiyla degil aj tarafiyla görüşüyoruz demis. simdi bundada sucu wildera bulurlar. ah be wilder tum rakipler wilderdan korkuyo ve kaciyo, bunuda wilder rakip seciyo sanip, bundan bile wilderi suclayan cahiller var.

Remzi BAYSOYU
Üye
Remzi BAYSOYU

bizim tarçın iyi durumda hadi bakalım umarım kazanıcak ggg ciler yine yazmış çok rahat k,o lar filan bekliyorlar maç sonu görmek istiyorum hepsinin yüzünü

unstoppablewilderpunch
Üye
unstoppablewilderpunch
@deontaywilder aynen dostum, ortiz bile aj icin bastiriyor, wilder 3 kez teklif etti, horn deyyusu hormonlu pilici joshuayi kacirdi. ortiz bile aj yi istiyor, onlarda ortizin zor , pulevin kolay rakip olduğunu biliyorlar ve pulevi istiyolar, ama kimse cikipta aj ortizden kacti demiyo. bunlarin aj fani olmaktan beyni yanmis. sanki wilder silah zoruyla rakipleri vazgecirtiyo 🙂 yakinda bunu bils derlerse… Devamını oku »
unstoppablewilderpunch
Üye
unstoppablewilderpunch

@balistik evet benim kardesim boy 2mt

unstoppablewilderpunch
Üye
unstoppablewilderpunch

leno gardaşım valla ben whyte macini çok istiyordum ama sonra horn deyyusuna ve bu whyte denen sigirin tavrina gicik oldum, artik buyuzden istemiyorum. bu horn deyyusuna iyide bir cevap olur bu. rakip kaciyor, wilder napsin bu durumda? niye halen bu durumda bile wilderi elestiriyosun

Muhammet Ali OZBEK
Üye
Muhammet Ali OZBEK

Fiziki açıdan boy uzanma mesafesi ve tecrübe Golivkin de olunca. Dövüş stilleri açısından bakınca Golivkin hata yapıp çok sağlam bir yumruk yetmezse nakavt a kadar götürür.

unstoppablewilderpunch
Üye
unstoppablewilderpunch
kraldeontay gardaşım, wilder joshuayida gibeginden isetir sen merak etme, ha wilder icin en zor takip olur, joshuaninda yenme sansi var, boyle dersen daha dogru olur. zira ortada bir mac, ilk yakalayan alir, ama joshua karsisinda wilder teknik yoksunu olsa bils yumruk gucuyle one cikar, zaten wilderin sagi buldugu an joshuayi iyi uykular deriz, sedyesi hazir bekliyo. zaten ayni boyda fizikte… Devamını oku »
unstoppablewilderpunch
Üye
unstoppablewilderpunch
vay balistik gardaşım, nerelerdesin ya? ya sende ayni noktadasin, wilder ne mi yapmış? adam o gunden buyana karnesini 38w(37ko) ya getirmis, funyanin en buyuk kemeri wbc nin dunya şampiyonu olmuş, daha napsin? ya adam ilk 32 macinda rakiplerine 4.roundu bile gostermedi.bunu kim yapmış? tyson bile yapamadı, vitali bile yapamadı. su an 38w(37ko) ile uzak ara tek başına rekora kosuyo. wilder… Devamını oku »
social
Üye
social

5.round da ggg indirecektir