Hazır Mısınız? Nefes Kesen Afrika Unvan Gecesi 00:20’de TV8’de!


lerena-kalenga-tv8-2

Nefes kesen 91 kg unvan karşılaşması Kevin Lerena vs Youri Kalenga kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için bu gece 00:20’den itibaren TV8 ekranlarında olacak.

Sakın kaçırmayın!


Yorumlar

18 Yorum - "Hazır Mısınız? Nefes Kesen Afrika Unvan Gecesi 00:20’de TV8’de!"

  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
tipitip
Üye
★★★
tipitip

Canlı’nın yerini, heyecanını hiçbir şey tutmaz…şahsen, kendi hayatımı bile ‘tekrar’ yaşamak istemem.

Luis Ortiz
Üye
Luis Ortiz

gece gerçekten de nefes kesmiş. hatta gece herkesi öldürmüş heyecandan ki yorum yapacak sağ adam bırakmamış

Big George
Üye
Big George

Bilgehan bey nefesim öyle bir kesildi ki az daha ölüyordum, lütfen bir daha bu kadar nefes kesici maç tekrarı yayınlamayın… 🙂

℃๏ЍaÑ ✯
Üye
★★★
℃๏ЍaÑ ✯

yaw durun vurmayın adam zaten kan kaybediyor 🙂 😛
eski heyecanı kalmadı bilgehanın. tivibuspor veya s sport’a geçmesi lazım. acunun kanalında bu boks olmayacak anlaşıldı.

℃๏ЍaÑ ✯
Üye
★★★
℃๏ЍaÑ ✯

dur be soner. hakkını yemeyim. eylülün şu son haftalarında güzel maçları yayınlayacaklar. canelo, parker, bjs oğlanı. güzel maçlar.
ama tivibuspora geçsin. birol topuzla birlikte maç anlatsın.

Big George
Üye
Big George
öyle deme bilgehan’ı samimi bulmasak böyle şakalar yapmayız, adam bizden biri ve senenin en kral gecesini yayınlayacak sonuçta haftaya. Tivibuspor’un sayfasına falan bu muziplikleri yapamayız da bilgehan’a yapılır, alınmayacağını biliyorum çünkü. 😀 Acun konusunda haklısın, Acun bu işten net bir şekilde anlamıyor, anlasa GGG-Canelo maçını Tv8’e koydururdu. büyük maçlar için koltuk çıkardı Bilgehan’a biraz. Varsa yoksa futbol onun için, bazı… Devamını oku »
℃๏ЍaÑ ✯
Üye
★★★
℃๏ЍaÑ ✯

çözüm tivibuspor’da. araplarda (telekom sahibi) para çok. wbss maçlarını yayınlamak az buz bir iş değil. bilgehan, koray şarkaya ve birol topuz 3lüsü maçları anlatsa harika olurdu. b.demir en azından mehmet ertemi yayınlara sokmaya başlasa. mono maç anlatımı harbiden kötü oluyor. uyku getiriyor.

Big George
Üye
Big George

Bu haftaki yayında Benjamin’in aslında bünyamin, michael’in mikail falan olduğundan bahsediyordu boksörün ismi yüzünden.

Marvin Hagler
Üye
Marvin Hagler

harbiden güzel olurdu. nasıl hbo’da max kellerman, jim lampley, roy jones boks maçlarını anlatıyorsa burada da bilgehan demir, koray şarkaya, birol topuz birlikte maçları anlatırlardı. tek başına gerçekten olmuyor dediğiniz gibi.

℃๏ЍaÑ ✯
Üye
★★★
℃๏ЍaÑ ✯

tivibuspor’daki maçı sunan çocuk çok yavan bir maç sunumu yaptı. hem tek başına hem de tecrübeli değildi.

Kanguru Perkovic
Ziyaretçi
Kanguru Perkovic

Smartspor daki spikeri floyd conor maçinda iyi bir anlatim vardi tek olmasina rağmen sırıtmamıştı ama tivibuspor daki hiç olmadi yani yanina koray yada birol şart. A spor daki Ali baransel de fena degil

Harun
Üye
★★
Harun

daha yeni nefes almaya başladım 🙂 bir daha yayınlarsanız kalp krizi geçirebilirim 😀 bu tür maçları yayınlamadan önce +18 ibaresini koymanız gerekiyor. uyarı olarak ta “kalp hastalarının izlemesi sakıncalıdır, fenalaşmaları durumunda hiçbir sorumluluk kabul etmiyoruz” yazısını eklemelisiniz.

Harun
Üye
★★
Harun

bilgehan abiyi sevmesek, cana yakın bulmasak böyle şakalar yazmayız zaten 🙂 haftaya gerçekten nefes kesen maçlar var. bilgehan abi anlatacağı için şanslı sayılırız. geçen sene ggg-brook maçında kalbim yerinden fırlayacaktı. bu maçta heyecandan ölücem sanırım 🙂 mükemmel ötesi maç.

Kanguru Perkovic
Ziyaretçi
Kanguru Perkovic

En son avni periban maçında çok heyecanlanmıştım. Canelo golovkin de çok heyecanli geçecek gibi gerilim çok yuksek olacak maçta ama seyir açısından pek zevkli bir maç beklemiyorum kontorullu ve taktik savaşı icinde geçer

℃๏ЍaÑ ✯
Üye
★★★
℃๏ЍaÑ ✯

sayın b.demir lütfen canelo-golovkin gecesini tek başınıza sunmayın. mehmet beyi yanınıza alabilirsiniz. tek kişilik sunumun inanın hiç zevki olmuyor.

tipitip
Üye
★★★
tipitip
Bilgehan beyle Mehmet bey Türkiye Boks camiası için çok değerli insanlar… Ben Acun a da çok yüklenmemek gerek diye düşünüyorum ne yapsınlar bu sporun Türkiye de alıcısı maalesef çok az..Türkiye de boks, kafasında iki tel saçı kalmış adamın haline benziyor… Toplumda özellikle gençlerde ilgi, heves, merak yok sorun burdan kaynaklanıyor…Geçenlerde 9 yaşındaki erkek yeğenime kanlı canlı gerçek bir boks torbası… Devamını oku »
Big George
Üye
Big George

ASlında o merak da güzel bir şey..

tipitip
Üye
★★★
tipitip

Kesinlikle katılıyorum… ancak bizim yaramazın ki, sportif bir meraktan ziyade tasarımcı merakına benziyordu.