Boks

İranlı Hulk Boks Maçında Fena Dayak Yedi – Video

Halk Uzun Zamandır Hulk'un Gücünü Ringde Görmek İstiyordu

İranlı Hulk Boks Maçında Fena Dayak Yedi – Video

İranlı Hulk olarak da bilinen Sajad Gharibi, uzun zamandır beklenen boks maçına Cumartesi gecesi çıktı ve planlandığı gibi gitmedi.

Bu yılın başlarında, profesyonel vücut geliştirme sporcusu Martyn Ford ile dövüşeceği duyurulduğunda herkes heyecana kapılmıştı. Ancak ikili basın toplantısında yüz yüze geldikten sonra kavga suya düştü. Nedeni de şuydu! Ford Gharibi’yi yere itti ve Hulk adlı fenomen kolayca yere düştü. Bu olaydan sonra İranlı Hulk’un bir TV programına çıkarken yıkıldığı görüntüleri ortaya çıktı. Ailesi tarafından evlatlıktan reddedildiğini ve intihara meyilli olduğunu ortaya atıldı. Daha sonra, Ford etkinlik organizatörlerini aradı ve onlara, Gharibi’nin zorbalığa uğramasından ve kendi canına kıymasından sorumlu olmak istemediği için artık maça devam etmeyeceğini söyledi.

Ve bu olaydan aylar sonra Hulk gerçek bir boks maçına çıktı. İranlı fenomen  Hulk, gerçek adı Djumanov Almat Bakhytovich olan Kazak Titan şeklinde farklı bir rakibe meydan okudu ve maç resmileşti.

İranlı Hulk Boks Maçında Fena Dayak Yedi - Video
İranlı Hulk Boks Maçında Fena Dayak Yedi

İkili bu hafta sonu ringde bir araya geldi ve Kazak Titan son derece baskındı, istediği gibi vücuduna ve kafasına vuruşlar yaptı, öyle ki İranlı Hulk defalarca yer düştü ve müsabaka durduruldu.

Antrenöründen Açıklama

İranlı Hulk’un koçu, Gharibi’nin neden bu kadar kötü bir performans gösterdiğine dair daha ayrıntılı bir açıklama yaptı.

“İyi ve kötü mesajlarınız için teşekkür ederim, sadece kavga hakkında kısa bir açıklama yapmak istedim.

“Mücadele, Sajad bana gelip sözleşmeyi imzalamadan önce kurulmuştu. İptal için büyük bir para cezası ödemedikçe maçı iptal etmenin bir yolu yoktu.

“Kötü bir durumumuz vardı. Sajad, eğitimi için Tahran’a geldi ancak mali bir sorunumuz vardı, sponsor sözünü tutmadı.

“Kısacası, Sajad benimle sadece iki hafta antrenman yaptı ve ona savaşmaya hazır olmadığını söyledim. Ama onunla birlikte olmak zorundaydım çünkü o dövüşmek zorundaydı ve birinin ona koçluk yapması gerekiyordu.”

Hulk’tan da Açıklama Geldi

Maçın ardından Gharibi (Hulk) “söyleyecek bir şeyim yok ama utanıyorum ve İran halkından özür diliyorum” dedi. Gharibi kavgadan sonra söyledi.

İranlı Hulk Boks Maçında Fena Dayak Yedi – Video

3.3 3 votes
Article Rating

Fight Club

Fightclub, Türkiye'nin En büyük dövüş sporları sitesi

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Zetyazilim Zetyazılım Tarafından Hazırlanmıştır.