İşte Floyd Mayweather’in Yeni Sarayı ve Fiyatı


Yaklaşık 700 milyon Dolar (3.9 milyar TL) serveti bulunan ünlü boksör Floyd Mayweather, Amerika’nın Las Vegas eyaletinde kendisine 10 milyon Dolar’lık (56.2 milyon TL) bir malikâne aldı.

Saray yavrusunu andıran Mayweather’ın yeni yuvasında ise yok yok.

Büyük bir alana kurulu olan bu malikânenin 11 yatak odası, 14 banyosu, spor salonu, birer adet kapalı ve açık yüzme havuzu ile 20 araçlık oto parkı da bulunuyor. Ayrıca arazinin içinde 2 adet misafir evi bulunuyor.


Haberle ilgili başlıklar: ,

Benzer Haberler

17
Yorumlar

9 Comment threads
8 Thread replies
8 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
YilmaztasProrsumDeli Balta2Bankaciordinaryus h Recent comment authors
  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
Patlak Wilder
Üye
★★★★
Patlak Wilder

Bizde dün gündüzden kalma simidi tost makinasında ısıtıp yiyip nöbet tutslım ohhh ne güzel dünya dünya delikanlı olsaydı yuvarlak olmazdı ……

Big George
Üye
★★★★
Big George

Las Vegas şehir, Nevada eyalet.

Ayrıca yanında denizi bile olmayan Las Vegas balonunda yaşamak da ayrı bir vizyonsuzluk.

O kadar param olsa ben ülke kurarım.

яσмαη
Üye
★★★★
яσмαη

İnşallah Allah bir gün hepimize nasip eder ne diyelim. Keşke bu zenginler adam olsalar da dünyada açlıktan ölen insan kalmasa anlam veremiyorummm

ordinaryus h
Üye
★★★★
ordinaryus h

muhteşem

Bankaci
Üye
★★★★
Bankaci

Sitede geçen floydu eleştiren bir yazı yazmıştım yazım silinmiş (ilk defa başıma böyle bir şey geliyor) bazen düşünmüyor değilim Floyd sitede söz sahibi mi acaba diye:)

Yazılarımızı mi okuyor sanki floyd…bu ne hassasiyet anlayabilmiş değilim.

Kışın dondurma reklamı yapılması gibi(marka dersinde dinlemistim zamanında) aynen onun gibi floydda boksu bıraktı ama düzenli haberi yapılıyor(bilinç altı bombardımanı)…

Bankaci
Üye
★★★★
Bankaci

Miami florida gibi denize yakın güzel sıcak yerler varken…
Las Vegas gibi çöle kurulan bir şehirden yer almak eğer floydun eğer bir planı yoksa (ki bence vardır kesin) kötü bir tercih olmuş…ya parayı kumarhaneler de harcamak icin mi böyle bir yer aldi yada kumarı kendi mekanında oynatmak için mi…bilinmez!?

Big George
Üye
★★★★
Big George

Florida da iklim bakımından kötü. Bataklık, swamp bölgesi bu nedenle nemi, böceği, sineği çok. Kasırga ihtimali de var.

Şu Amerika denilen yerde yaşanacak en güzel iki yer Seattle ve Boston’dur rahatlıkla. Ama Floyd gibi şovmen adamı sarmaz.

Bankaci
Üye
★★★★
Bankaci

Florida da kasırga sıkıntı si var evet haklısın… örnek olarak dedim onu dostum…ama Miami benim favorimdir Amerika’da…gitmek istemem Amerika’ya aşırı kapitalist bir yer… Asıl demek istediğim medeniyetler hep denize yakın yerlere kurulmustur, kurulur ve kurulacaktirda… Bakınız istanbul…en güzel yerleri Beşiktaş Kadıköy Sarıyer Üsküdar vs…neden denize yakinlar…hafta sonları millet hava güzelse hep buralara akın eder. Kimse isim vermeyeyim denize uzak ilçelere… Devamını oku »

Big George
Üye
★★★★
Big George

Amerika’da Salem şehrinde 2 ay, Medford’da 10 ay hasbelkader kaldım. Hem ülke sevgisine yenik düştüm, hem de vize bitince geri döndüm. Yıl 2012 falan. Adamlardaki kapitalizm bize gelse yemin ederim cenneti bu dünyada yaşarız. Kapitalizm bizim gibi bully toplumlara kötü. Adamlarda üretim, üretim, sürekli ve sürekli üretme, gelişme isteği var ama işçi hakkı diye bir şeyde var. Bizim çalıştığımız sürenin… Devamını oku »

Bankaci
Üye
★★★★
Bankaci

Amerika daki kapitalist sistem birilerini zengin etmek için var.amerikada zenginle fakir arasında inanılmaz bir uçurum var. Ben Avrupa yi esas alırım şu anda hem beraber zengilesiyorlar hemde cari fazla veriyorlar cunku sürekli üretiyorlar(Almanya geçen yıl 300milyar cari fazla verdi yani 10tane 3.havalimani yapılıyor o parayla,Almanya bizi kıskanıyor diyenlerin kulakları cinlasin)…ABD ise sürekli cari açık veriyor 10yilda bir resasyona(ekonomik durgunluk) giriyor…… Devamını oku »

Big George
Üye
★★★★
Big George

Avrupa insan hakları konusunda elbette en aşmış olanı. Rönesans ile başladıkları aydınlanmayı, sanayi devrimi ile kazandıkları disiplini kötü yanlarını zamanla eleyerek, pür bir gelişim disiplini haline getirmişler. Almanya’da yetişen Türkleri görüyoruz. Aileden gelen kıroluğun, avamlığın yanında çok başarılı sporcular da çıkıyor. Bence bir nesil sonra, çok değerli bilim adamları da çıkar. Kuşak farkından dolayı işçi çocukları ancak sporcu olabildi veya… Devamını oku »

Bankaci
Üye
★★★★
Bankaci

Hocam temelde sorun nedir biliyormusun: Herkes kimi altın nesil kimi kemalist nesil kimi dindar nesil kimi laik bir nesil vs liste uzar gider… Kimsenin aklına şu gelmemiş bir sistem ve bu bağlı bir düzen kurayim onun üzerinden devlet dediğimiz mekanizma yürüsun…kişiler fanidir. Batı bunu yapmıştır kim gelirse gelsin kurulu düzeni değiştiremez,orda sistem işler.sadece aksayan zamana yenik düşen yönlerini iyilestirirler…kısacası Hans… Devamını oku »

Big George
Üye
★★★★
Big George

Bizde kişiler önemli. İnsanlara tek çocuk yapın diyoruz yapacaksanız. Neden diye soruyorlar. Su kıtlığı, küresel ısınma ve bir ton şey sayıyorsun ama cevap belli. “Biz o günleri zaten görmeyiz” Türk milletinde vizyon yok bu konuda. “Legacy” kültürü yok Türklerde. Öldükten sonra kendilerine çöp muamelesi yapıyorlar. Çok bencilce bir yaklaşım. İnsanın çocuklarına bırakması gereken bir adı, geleceği olmalıdır. Şimdi başlarsak 70… Devamını oku »

Bankaci
Üye
★★★★
Bankaci

Dostum, miladi takvimden sonra 3 büyük imparatorluk kurulmuş tür.roma,Osmanlı ve İngiltere imparatorluklari… O yüzden Türk milletini küçük görme…su anda cahillik ve fakirlik var maalesef insanımızda. 17 türk devleti kurmusuz tarihte…ne zaman adaleti ve hakkı üstün tutmusuz dünyayi yönetmişiz.. O yüzden kendimizi küçük görmemeliyiz… Üstat Cemil Meriç in magaradakiler kitabinda şöyle der:batıdan almamız gereken ilk tek ve son ders; geçmişe saygı…… Devamını oku »

Conan
Üye
★★★★
Conan

Reis görmesin kıskanır. En azından floyd kendi parasıyla saray yaptırıyor.

Prorsum
Üye
★★★★
Prorsum

Floyd’un bu’nun gibi amerika’nın birçok yerinde evi vardır ki zaten, ha bu kadar lüks değildir belki ama tek bu olmadığına eminim ayrıca floyd’un parası’nın kaynağı las vegas yani adam evi işine yakın olsun istemiş nznsnsn bence daha önce de las vegasta yaşıyordu ama işte böyle saray yavrusu alınca haber olmuş doğal olarak

Yilmaztas
Üye
★★★★
Yilmaztas

Bu sarayda hangi boks turnuvaları düzenlenecekmiş))canlımıymış?))bizde izleyebilecekmiymişiz?))ne saçma haber …