İsveç Kulelerinden Biri 2016’da Devrilecek!


granat22016’da Avrupa’da dev bir ağır sıklet maçı bizleri bekliyor.

Promosyon şirketi Sauerland’dan yapılan açıklamaya göre İsveç’in iki “kulesi” Adrian Granat ve Otto Wallin 2016’da karşı karşıya geliyor.

İsveç’in 1 ve 2 numarası durumunda olan ve dünyada ilk 100’de yer alan iki boksörün karşılaşması oldukça çekişmeli geçmeye aday.

2.02m’lik Granat ve 1.97’lik Wallin aynı zamanda Wladimir Klitschko’nun Tyson Fury maçına hazırlandığı antrenman partnerleri.

wallin-ottoYenilgisiz iki boksörü karşı karşıya getirecek maçın galibini 2016’nın ikinci yarısında dev bir maçın beklediğini, Avrupa Şampiyonluk maçı veya Anthony Joshua, Kubrat Pulev, Alexander Ustinov ve hatta Alexander Povetkin gibi boksörlerin karşısına çıkmaya aday olacağını rahatlıkla söyleyebiliriz.

Olası maç hakkında açıklama yapan Sauerland şirketi adına konuşan Nisse Sauerland; Wallin’in bu haftasonu Samir Kurtagic’i geçeceğine inandığını, daha sonra 2016’nın ilk yarısı için Granat’ın menajeri Erol Ceylan ile anlaşacaklarına da emin olduğunu sözlerine ekledi.


Haberle ilgili başlıklar: ,

Benzer Haberler

Yorumlar

7 Yorum - "İsveç Kulelerinden Biri 2016’da Devrilecek!"

  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
SoNer
Ziyaretçi
SoNer

dev boksörler ağır sikleti domine ediyor. bu siklette povetkine yer yok.

SoNer
Ziyaretçi
SoNer

şimdi etmese de 2 yıl sonra eder apo kardeşim. artık 195 in altındaki adamların işi zor.

DEONTAY WİLDER
Ziyaretçi
DEONTAY WİLDER

Her şey boy demek değil.boyun avantajı var ama kullanamayınca bir ise yaramaz.Povetkin bu iki boksörü de yener.povetkine rakip olamazlar.

SoNer
Ziyaretçi
SoNer

yaw tabiki şu anda bu adamlar tecrübesiz acemiler. ama 2-3 yıl sonra bunların da borusu ötecektir. demek istediğim ağır siklette gelecek uzun boylu boksörlerde.

DEONTAY WİLDER
Ziyaretçi
DEONTAY WİLDER

Mike tyson david tua Ruslan chagaev fiziklerinde boksörler çıksada boksta uzun boylu olmanın çokta önemli olmadığını gösterseler.boy meselesi çok önemli değil arkadaşlar tek avantajı uzaktan daha iyi dövüşürsün rakibinin yakınına gelmesine pek izin vermezsin tabi bunun için de iyi boksör olman gerek.Ruslan chagaev 1.80 cm mike tyson 1.78 cm david tua 1.78 cm ama adamlar çok çok iyi boksörler.

sezgin
Ziyaretçi
sezgin

granat daha sert bi boksör ama hantal biraz .wallin hızlı ve biraz daha teknik sayıya giderse wallin nakalt olacaksada grenat yapabilir tahminim sayı ile wallin alır

Provodnikov
Ziyaretçi
Provodnikov

rusya ile yaşanan siyasi krizden sonra siteyi troller basmış. chagaev ve povetkin rus ekolünden değilde amerikan meksika vs ekolünden olsaydı burada o kadar kötülemezlerdi bu adamarı. chagaev de povetkin de 195 200 cm lik adamların birçoğunu tokatlar geçer.