Boks

Jarrell Miller Tutuklandı

Miami'de Araba Çaldığı İddia Ediliyor

Konu Başlıkları

Jarrell Miller Tutuklandı

Uyuşturucu kullanması, dopingli çıkması ona çok pahalıya mal olmuştu. 5 milyon dolardan olan ve boks kariyeri neredeyse çöpe dönüşen Jarrell Miller durdurulamıyor. Ağır sıkletin 11 gün öncesine kadar yenilgisiz ismi olarak Riyad’da boy gösteren Amerikalı boksör saatler önce ABD’de tutuklandı.

Jarrell Miller Tutuklandı
Jarrell Miller Tutuklandı

Suudi Arabistan’da Daniel Dubois’e nakavtla mağlup olan Jarrell Miller Miami’de oto galeriden bir araç alıp kaçınca polis peşine düştü. GPS takılı araç kolayca bulundu ve içindeki Jarrell Miller hakim karşısına çıkarıldı.

Miami’deki Channel 7 News’e göre Güney Florida’daki bir otomobil bayisinde bir kadın çalışanı darp ettikten sonra kaçan Miller’ın Dodge Ram adlı araçla kaçtığı iddia edildi. Big Baby lakaplı boksörün kamyonetin içindeki GPS’en haberi yoktu. Takip cihazına erişen polis Miller’ı kıskıvrak yakaladı. Miller, Broward İlçe Hapishanesinde tutuluyor. 30.000 dolar kefaletle serbest kalabileceği bildirilirken suçun gasp kapsamında olması sebebiyle durumun daha ciddi olduğu ve serbest kalmasının zor olduğu da gelen haberler arasında.

Türkiye’nin Boks Haberleri Sayfası

Fight Club Türkiye Olarak Gelişmeleri Aktarmaya Devam Edeceğiz. boks

2 1 vote
Article Rating

Fight Club

Fightclub, Türkiye'nin En büyük dövüş sporları sitesi

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Zetyazilim Zetyazılım Tarafından Hazırlanmıştır.