Boks

Johsua Yurt Penceresinden Küfür Eden Öğrencileri Yakaladı! Bakın Neler Oldu?

Eski ağır sıklet olimpiyat ve dünya boks şampiyonu Anthony Joshua yurt penceresinden kendisiyle alay eden öğrencileri görünce önce şaşkına döndü. Daha sonra gideceği yolundan saptı ve direk kendisine hakaret eden çocukları buldu. Onları karşısına aldı ve sert bir dille azarladı.

Görgü tanıklarına ve çekilen bir video görüntülerine göre Johsua öğrencilere çok ağır tehditlerde bulunuyor.

Sıkça antrenman yaptığı Leicestershire’daki Loughborough Üniversitesi’nden geçerken bazı sarhoş öğrenciler dev boksörle biraz eğlenmenin iyi bir fikir olacağına karar vermişti. Sonrasında olanlar oldu!

Yurtta saklansalar da Joshua onları bulmayı başardı ve tam karşılarına geçip kendisini sessizce dinlemek zorunda kalan çocuklara ;

“Çenenizi çalıştırdığınız! Ama camdan yapılma çenenizi kırmaya başladığımda hiçbiriniz bundan hoşlanmayacaksınız. Ağzınıza dikkat etmek zorundasınız! Çünkü kiminle konuştuğunu bilemezsin.”

The Sun’a göre, bir tanık şunları söyledi: “Joshua’nın yukarı çıkacağını ve onları yakalayacaklarını beklemiyorlardı. Bir daha böyle bir şey yapacaklarını sanmıyorum.”

Bir diğeri ise şunları söyledi: “Öğrenciler üst kattaki bir pencerede saklanırken ona birçok küfür ve küfürlü konuşma yapıldı. Yanlış adamı seçmişler.”

Öğrenciler ise savunmalarında sadece “Joshua’ya Korkak! Neden Fury ile dövüşmüyorsun” dediklerini ifade ettiler. Görgü tanıkları ise bunun ağır küfürlerle birlikte söylendiğini ileri sürmeleri ise olayı farklı bir boyuta taşıdı.

İşte Joshua’nın Öğrencileri Yakalayın Azarladığı Video :

4 2 votes
Article Rating

Fight Club

Fightclub, Türkiye'nin En büyük dövüş sporları sitesi

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Zetyazilim Zetyazılım Tarafından Hazırlanmıştır.