Josh Taylor’ın Rakibinden Face-Off Esnasında İlginç Hareket! Glasgow Öpücüğüne Ramak Kalmıştı!


İskoç boksör Josh Taylor WBC süper hafif sıklet gümüş kemerini bu hafta sonu Glasgow’da Winston Campos karşısında korumak için ringe çıkacak.  25 yaşındaki Nikaragualı boksör tecrübeli isim Humberto Soto’nun sparring sırasında sakatlanması sonucunda bu maç için seçilen isim olmuştu.

Taylor maçla ilgili olarak bu mücadeleye konsantre olmak zorundayım ama kendime güvenim tam kazanacağım, hayalim dünya şampiyonu olmak. Yeni rakibim Soto’dan daha iyi gibi gözüküyor. Boyu uzun ve sert yumrukları var şeklinde konuştu.

Campos solak bir boksör orthodox olan Soto’ya hazırlanan Taylor bu maçta çok fazla yumruk izleyeceğimizi ifade etti. İskoç isim 2014’te Milletler Cemiyeti Oyunlarını kazandıktan sonra ilk kez Glasgow, Hydro’da ringe çıkacak.

00:18

Öte yandan Josh Taylor ve Campos arasında face off sırasında ilginç bir an yaşandı. Nikaragualı boksörün Taylor’a fazla yakınlaşması sonrası Taylor yaptığı açıklamada beni koklamaya mı yoksa öpmeye mi çalıştı anlamadım ama az kalsın Glasgow Öpücüğünü tadacaktı dedi (Glasgow Öpücüğü Britanya’da kafa atmak anlamına gelmektedir.)

 


Haberle ilgili başlıklar:

Yorumlar

3 Yorum - "Josh Taylor’ın Rakibinden Face-Off Esnasında İlginç Hareket! Glasgow Öpücüğüne Ramak Kalmıştı!"

  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
VolkanK
Üye
VolkanK

Josh ezer geçer hiç bir sorun olmaz.

About Billions
Üye
★★★
About Billions
Adamım josh taylor, gelişimini hızlı bi şekilde sürdürüyor. İstikrarını ve disiplinini, boksu gibi beğeniyorum. Rakibini tanımıyorum. Soto güzel bi rakip olurdu. Vazquez gibi tecrübeli bi boksörden sonra, Soto gibi tecrübeli bi boksörle ringe çıkması, gelişimi açısından çok sağlıklı olurdu bence. Bu siklette de taşlar yerine oturuyor. Çok sayıda sevdiğim boksöre sahip, takip etmeyi çok sevdiğim bi siklet. Josh Taylorı da… Devamını oku »
Roman
Üye
★★
Roman

Joshkun adamim. Feleğini sastiracak rahat olun beyler.