Boks

Joshua ve Fury, Sosyal Medyayı Salladı! Bu Hafta Sonu, Çıplak Ellerle Dövüşelim…

Deontay Wilder’ın, Tyson Fury’e karşı üçüncü maç için tahkimi kazanması sonucu; ağır sıklette tüm unvanların ortada olacağı dev Joshua – Fury maçını suya düşürmüştü.

Joshua ve Fury, Sosyal Medyayı Salladı! Bu Hafta Sonu, Çıplak Ellerle Dövüşelim...

Anthony Joshua ve Tyson Fury, sosyal medyada atıştı.

Anthony Joshua: “Dünya artık sizi dolandırıcı olarak görüyor. Boksu hayal kırıklığına uğrattın. Hayranlara yalan söyledin ve onları umutlandırdın. İsmimi, maç için değil; prestij için kullandın. Bana işlerini doğru bir şekilde idare edebilecek herhangi bir şampiyon getirin.”

Tyson Fury: “Sen, Eddie Hearn’den daha fazla b*kla dolusun, mutlak b*klar mırıldanıyor. Ekibindeki herkes tahkim olduğunu biliyordu. Bu benim elimde olan bir şey değildi. Ama bak ne diyeceğim, eğer sahtekar isem, bu hafta sonu dövüşelim. İkimizden biri pes edene kadar, (bu işi) çıplak ellerle yapalım. Hadi her birimiz için 20 milyon koyalım…”

Anthony Joshua: “Eğer tahkim süreci devam ediyorsa neden bu maçı (Joshua vs. Fury) tüm dünyaya duyurduk? Maç (Joshua vs. Fury) imzalandı. TARTIŞMASIZ! Çıplak ellerle mi? Sen iyi bir çocuksun lütfen oynama benle Luke! Kel kafanı tokatlayacağım ve sen hiçbir şey yapamayacaksın. Çöp adam.”

Tyson Fury, kendisine tokat atması için Joshua’ya adresini verdi. “Gel ve dene, bekliyorum.” diyerek ortalığı ateşledi. Fury, sözlerine “Önce Wilder’ı (sigara gibi) içeceğim, sonra sen de seninkini alacaksın.” diyerek karşılık verdi.

Joshua ise Fury’nin bu söylemlerine karşın; video’lu bir yanıt sundu.

https://twitter.com/anthonyjoshua/status/1395110090613608455
2 1 vote
Article Rating

Ömer

Spor liglerini, spor yarışmalarını, spor eğlencelerini takip eder.

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Zetyazilim Zetyazılım Tarafından Hazırlanmıştır.