Boks

Julio Cesar Chavez Jr Geri Döndü! Aynı Gecede Amir Imam’da Ringe Çıktı!


71915chavez00tWBC’nin eski Dünya Ortasıklet şampiyonu Julio Cesar Chavez Jr, geçtiğimiz Pazar sabaha karşı Teksas’ta gerçekleştirilen boks gecesinde ringe çıktı.

10 round üzerinden değerlendirilen bir karşılaşma için ringe çıkan eski Dünya şampiyonu Julio Cesar Chavez Jr’ın rakibi ise 35 maçta 2 yenilgisi bulunan Marcos Reyes oldu.

10 round üzerinden değerlendirilen karşılaşmada herhangi bir nakavt gelmedi ve karşılaşma 10 roundun sonunda puan kararı ile son buldu. Gelen sonuçlara göre 97-92 | 98-91 | 96-93 puan kararı ile kazanan taraf Julio Cesar Chavez Jr oldu. 3 ay aradan sonra ringlere geri dönen Chavez Jr, r,ngden galip ayrıldı.

Aynı gecede yenilgisiz Amerikalı boksör Amir Imam’da ringe çıktı. Yenilgisiz boksörün rakibi ise 38 maçta 9 yenilgisi bulunan Fernando Angulo oldu. 12 round üzerinden değerlendirilen karşılaşma 4. roundda son buldu. 4. roundda karşılaşmayı nakavt ile kazanan taraf Amir Imam oldu. Böylelikle Amir Imam, 18 maçlık kariyerinde 15. nakavtını yapmış oldu.

En son Şubat ayında IBF Dünya Süper Horozsıklet unvanını korumak için ringe çıkan ve karşılaşmayı 5. roundda nakavt ile kazanan yenilgisiz şampiyon Carl Frampton, bu gece aylar sonra ringlere geri döndü.

Yenilgisiz şampiyon Carl Frampton’ın rakibi, 27 karşılaşmada 2 yenilgisi bulunan Chris Avalos oldu. IBF Unvanının ortada olduğu karşılaşmada herhangi bir nakavt gelmedi. 12 roundun sonunda karşılaşmayı 116-108 | 116-108 | 115-109 puanlama ile kazanan taraf Carl Frampton oldu. Böylelikle IBF Dünya Süper Horozsıklet unvanını korumuş oldu.


0 0 vote
Article Rating

Salim Gömürgen

Salim Gömürgen Haber Editörü

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
1 Yorum
En Eskiler
En Yeniler En Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
roberto duran
roberto duran
6 yıl önce

simdi mi haber yapiyorsunuz?

Başa dön tuşu