Boks

Julio Cesar Chavez Jr Ve Andrzej Fonfara Son Basın Toplantısını Gerçekleştirdi!

Chavez vs Fonfara

Bu gece Kaliforniya’da WBC Uluslararası Yarı Ağırsıklet unvanı için ringe çıkacak olan Andrzej Fonfara ve eski WBC Dünya şampiyonu Julio Cesar Chavez Jr., karşılaşma için son basın toplantısını dün gerçekleştirdi. Toplantıda ise şunlar konuşuldu…

Julio Cesar Chavez Jr: “Muhteşem bir kamp dönemi geçirdik ve her zamankinden daha iyi hissediyorum. Bu karşılaşma için hazırım. Benim yeni sıkletimdeki ilk maçımda olduğumu herkes biliyor. Fonfara’nın çok sert bir dövüşçü olduğunu biliyorum. Zaten bunu göze alarak ona meydan okudum. 1 yılı aşkın bir süredir ringlerde değildim ve bu süre zarfı içerisinde bolca boks antrenmanı yaptım. Ringe geri döneceğim için çok heyecanlıyım. Artık yeni bir sıklette ringe çıkacağım. Bu nedenden dolayı çok sert antrenmanlar yaptım. Antrenmanlarım sırasında sadece güçlenmeye odaklandım. Andrzej Fonfara’nın hafif ağırsıkletteki en iyi dövüşçü olduğunu düşünüyorum. O dünyanın en iyi boksörlerinden biri olan Adonis Stevenson ile karşılaşmıştı. Daha önce dövüştüğüm büyük isimler vardı, ama benim kariyerimdeki en büyük rakibim Fonfara oalcak.”

Andrzej Fonfara: “Çok iyi hazırlandım ve bu mücadele için hazırım. Çok sert bir boksör olduğumu söylüyor, aksine hiç sert bir boksör değilimdir. Sadece çok iyi antrenman yapıyorum ve bu da beni başarıya ulaştırıyor. Cumartesi canımı dişime takarak bu mücadeleden galip ayrılacağım. Cumartesi gecesi nakavt için o ringde olacağım. Ring içerisinde boş boş durmaya gitmiyorum, ring içerisinde dövüşmeye gidiyorum. Bu karşılaşmadan galip ayrıldıktan sonra da Adonis Stevenson ile bir rövanş istiyorum. Stevenson ile çıktığım karşılaşmada kazanmam veya kaybetmeme umurumda bile değil. Sadece bir rövanş istiyorum. Chavez Jr harika bir dövüşçü. Bu Cumartesi gecesi onu yenerek tüm dünyaya birçok kişiden daha iyi olduğumu göstereceğim. Burada konuşulan hiçbir şeyin bir önemi yok. Her şey ringde sonuca bağlanacak. Bu karşılaşmayı izleyenler, ağır yumruklar ve bir nakavt görmeye hazır olsunlar.”

0 0 votes
Article Rating

Salim Gömürgen

Salim Gömürgen Haber Editörü

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Zetyazilim Zetyazılım Tarafından Hazırlanmıştır.