Kell Brook Manchester Kurbanlarını Unutmadı

brook-westcott-tributre-1

Geçtiğimiz Pazartesi günü Manchester Arena’da gerçekleşen terör saldırısında (en az) 22 kişi hayatını kaybetmiş, 60’dan fazla kişi de yaralanmıştı.

brook-westcott-tributre-2

Sheffield’da halka açık antrenman etkinliğine katılan İngiliz şampiyon, kurbanların hatırası için açılan alan çiçek bıraktı.

Brook, Spence, Groves ve Chudinov’un katıldığı antrenman etkinliğine dair görüntüleri gün içinde sitemizde izleyebilirsiniz.


Haberle ilgili başlıklar:

Benzer Haberler

Yorumlar

3 Yorum - "Kell Brook Manchester Kurbanlarını Unutmadı"

  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
CoNaN
Üye
CoNaN

16 yaşından küçük çocuklar ölmüş çok yazık. eyy teröristler madem bu kadar delikanlısınız masum insanlar yerine gidin trumpı öldürün.

Harun
Üye
Harun

Trump başkan olduğunda deep web de öldürüleceği hakkında birçok şey yazıyordu. İslam karşıtı hareketleri yüzünden deniyor. Abd’nin son başkanı olacak gibi söylentiler de var. Bu da abd’nin yıkılması oluyor. Kaçınılmaz son böyle gözüküyor. hatta savaşlar çok uzak değil zaten şu anda medyaya yansıtılmayan bir çok şey var. Şu deep web denen illete girin zaten dünyanın sandığınızdan çok çok daha kirli bir yer olduğunu anlarsınız.Bütün devletler büyük bir savaşa hazırlanıyor.teknolojilerini geliştiriyor yeni silahlar yapıyor. Ama Bundan hiç bahsetmiyorlar insanları medyayı kullanarak kandırıyorlar insanları uyutuyorlar birçok insan bir günde ne yaptığını bile bilmiyor.telefon televizyon pc oyunları felan herkes ayrı bir kafada.

Big George
Üye
Big George
Senin terörün, benim terörüm ayırmıyorum ve orada yaşanan olayları çok iyi anlıyorum fakat orada yaşanan olaylar periyodik olarak burada da yaşanıyor, burada da çocuklar ölüyor, dünya neden dikkatini buraya çevirmiyor? Siyasi güçlerden bahsetmiyorum, bu tarz kamuoyu çıkışlarından bahsediyorum. Orada sirayet eden terörün kaynağı burasıdır, buradaki terörü görmezden geldikleri müddetçe orada da olmaya devam edecektir bunlar. Dünyanın tanıdığı, önemli herhangi bir boksörün, sanatçının, futbolcunun Avrupa’da yaşananlara verdikleri tepki kadar tepki verdiğini gördük mü hayır? Bu nedenle burada olanlara gözlerini kapatıp, sadece kendi terörünü görmeyi de iki yüzlüce buluyorum. Bunu da burada veya orada evrensel olarak tüm terör olaylarının acısını eşit yaşayan… Devamını oku »