Kell Brook Manchester Kurbanlarını Unutmadı


brook-westcott-tributre-1

Geçtiğimiz Pazartesi günü Manchester Arena’da gerçekleşen terör saldırısında (en az) 22 kişi hayatını kaybetmiş, 60’dan fazla kişi de yaralanmıştı.

brook-westcott-tributre-2

Sheffield’da halka açık antrenman etkinliğine katılan İngiliz şampiyon, kurbanların hatırası için açılan alan çiçek bıraktı.

Brook, Spence, Groves ve Chudinov’un katıldığı antrenman etkinliğine dair görüntüleri gün içinde sitemizde izleyebilirsiniz.


Haberle ilgili başlıklar:

Benzer Haberler

3
Yorumlar

2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
FercioussLuis Ortizconan Recent comment authors
  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
conan
Ziyaretçi
conan

16 yaşından küçük çocuklar ölmüş çok yazık. eyy teröristler madem bu kadar delikanlısınız masum insanlar yerine gidin trumpı öldürün.

Harun
Üye
★★★
Harun

Trump başkan olduğunda deep web de öldürüleceği hakkında birçok şey yazıyordu. İslam karşıtı hareketleri yüzünden deniyor. Abd’nin son başkanı olacak gibi söylentiler de var. Bu da abd’nin yıkılması oluyor. Kaçınılmaz son böyle gözüküyor. hatta savaşlar çok uzak değil zaten şu anda medyaya yansıtılmayan bir çok şey var. Şu deep web denen illete girin zaten dünyanın sandığınızdan çok çok daha kirli… Devamını oku »

Big George
Üye
★★★★
Big George

Senin terörün, benim terörüm ayırmıyorum ve orada yaşanan olayları çok iyi anlıyorum fakat orada yaşanan olaylar periyodik olarak burada da yaşanıyor, burada da çocuklar ölüyor, dünya neden dikkatini buraya çevirmiyor? Siyasi güçlerden bahsetmiyorum, bu tarz kamuoyu çıkışlarından bahsediyorum. Orada sirayet eden terörün kaynağı burasıdır, buradaki terörü görmezden geldikleri müddetçe orada da olmaya devam edecektir bunlar. Dünyanın tanıdığı, önemli herhangi bir… Devamını oku »