Boks

Kell Brook Manchester Kurbanlarını Unutmadı


brook-westcott-tributre-1

Geçtiğimiz Pazartesi günü Manchester Arena’da gerçekleşen terör saldırısında (en az) 22 kişi hayatını kaybetmiş, 60’dan fazla kişi de yaralanmıştı.

brook-westcott-tributre-2

Sheffield’da halka açık antrenman etkinliğine katılan İngiliz şampiyon, kurbanların hatırası için açılan alan çiçek bıraktı.

Brook, Spence, Groves ve Chudinov’un katıldığı antrenman etkinliğine dair görüntüleri gün içinde sitemizde izleyebilirsiniz.


0 0 vote
Article Rating

Fight Club

For the thousands in attendance and the millions watching around the world.

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
3 Yorum
En Eskiler
En Yeniler En Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
conan
conan
4 yıl önce

16 yaşından küçük çocuklar ölmüş çok yazık. eyy teröristler madem bu kadar delikanlısınız masum insanlar yerine gidin trumpı öldürün.

Ferciouss
Ferciouss
4 yıl önce
Reply to  conan

Trump başkan olduğunda deep web de öldürüleceği hakkında birçok şey yazıyordu. İslam karşıtı hareketleri yüzünden deniyor. Abd’nin son başkanı olacak gibi söylentiler de var. Bu da abd’nin yıkılması oluyor. Kaçınılmaz son böyle gözüküyor. hatta savaşlar çok uzak değil zaten şu anda medyaya yansıtılmayan bir çok şey var. Şu deep web denen illete girin zaten dünyanın sandığınızdan çok çok daha kirli… Devamını oku »

Luis Ortiz
Luis Ortiz
4 yıl önce

Senin terörün, benim terörüm ayırmıyorum ve orada yaşanan olayları çok iyi anlıyorum fakat orada yaşanan olaylar periyodik olarak burada da yaşanıyor, burada da çocuklar ölüyor, dünya neden dikkatini buraya çevirmiyor? Siyasi güçlerden bahsetmiyorum, bu tarz kamuoyu çıkışlarından bahsediyorum. Orada sirayet eden terörün kaynağı burasıdır, buradaki terörü görmezden geldikleri müddetçe orada da olmaya devam edecektir bunlar. Dünyanın tanıdığı, önemli herhangi bir… Devamını oku »

Başa dön tuşu