Kell Brook vs Kevin Bizier Unvan Maçı İçin Geri Sayım Başladı


Bu cumartesi gecesi saat 22.15’ten itibaren Ntvspor’dan Canlı yayınlanacak olan Kell Brook  vs Kevin Bizier maçı için geri sayım başladı.

İngiltere’de futbolun doğduğu şehir olarak bilinen ve ilk futbol kulübünün kurulduğu Sheffield şehrinde gerçekleştirilecek boks gecesinde IBF Yarı Orta Sıklet Dünya Şampiyonu Kell Brook unvan koruma maçına çıkıyor.

Aynı gece 2012 Londra olimpiyatlarının şampiyonu Luke Campbell de ringe çıkacak bir diğer süper star boksör olarak dikkat çekiyor.

IBF YARI ORTA SIKLET DÜNYA ŞAMPİYONLUK MAÇI

35 maçta 35 galibiyeti bulunan İngiliz Şampiyon Kell Brook bu unvanını ünlü Amerikalı yıldız Shawn Porter’i yenerek ABD’de kazanmıştı. Brook 24 kez de rakiplerini nakavt etmeyi başardı. Daha sonra bu unvanını Jo Jo Dan ve Frankie Gavin karşısında koruyan Kell Brook 3. unvan koruma mücadelesinde bu kez Kevin Bizier ile karşı karşıya gelecek.

Kanadalı Kevin Bizier 25 galibiyet 2 mağlubiyetle kariyerine devam ediyor. Bizier’in 17 de nakavtı var.

DEV GECEDE OLİMPİYAT ŞAMPİYONU DA VAR

İngilizlerin büyük beklentiler içinde olduğu İngiliz olimpiyat şampiyonu Luke Campbell de ringe çıkacak ve rakibi vatandaşı Gary Sykes olacak. Son maçında Yvan Mendy ile yaptığı maçta şok bir şekilde Fransız rakibine kaybeden Campbell ilk yenilgisi ile tanışmıştı.

Luke Campbell’in 10’u nakavtla olmak üzere 12 galibiyeti var. 6’sı nakavtlı 28 galibiyeti ve 4 yenilgisi ile maça çıkacak Gary Sykes Britanya İmparatorluğu unvan maçında olimpiyat şampiyonuna karşı kozlarını paylaşacak.

MAÇLAR SHEFFIELD ARENA’DA

NTV Spor’dan canlı olarak yayınlanacak dev maçlar İngiltere’nin Sheffield şehrinde bulunan 13.500 kişi kapasiteli Sheffield Arena’da gerçekleştirilecek.


Haberle ilgili başlıklar: , ,

Benzer Haberler

Yorumlar

2 Yorum - "Kell Brook vs Kevin Bizier Unvan Maçı İçin Geri Sayım Başladı"

  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
Ahmet kurt
Ziyaretçi
Ahmet kurt

Kardeşim mesela efsanelerin özelleklerini tabiki göremeyebilirsin ama her boksörün bu sitede küçümsenmesi gerçekten hiç hoş olmuyo. Güçlü bir adam, enerjik temel olarak sağlam bir boksör kendine has bir özelliği pek yok ama bir özellik göremiyorum demek kabalık olur.

T-M-Wilder
Ziyaretçi
T-M-Wilder

Kel brook kazanır