Klitschko vs. Fury Final Toplantısı Gerçekleşti!


Ağır sıkletin dev isimleri IBF/WBA/WBO Dünya Ağırsıklet şampiyonu Wladimir Klitschko ve yenilgisiz İngiliz boksör Tyson Fury, bugün Almanya’da gerçekleştirilen toplantıda basın önüne çıktılar ve bir araya geldiler.

Önümüzdeki Cumartesi gecesi Almanya’da ringe çıkacak olan Wladimir Klitschko ve Tyson Fury, bugün son kez bir araya geldiler. Toplantıda ise şunlar konuşuldu…

Tyson Fury: “Wladimir Klitschko’nun sert bir antrenman dönemi geçirdiğini umuyorum. Onu geçen seferki gibi korkutmak istemiyorum açıkçası. Bilirsiniz, biz basın toplantılarında çok konuşuruz fakat burada kavga etmeyiz. Bu büyük maç için ise Cumartesi gecesini beklemeniz gerekiyor. Ben bu karşılaşma sürecinin bu kadar ses getireceğine inanmıyordum. Senin için çok hızlı geliyorum Wlad! Yaşlı adam, genç adam, yaşlı şampiyon, yeni şampiyon. Bu kadarı yeterli amin.”

Wladimir Klitschko: “Bu sefer genç ve meydan okumayı seven renkli bir kişiliğe sahip rakibim var. Tabii ki oun söylediklerini duydum. Bu onun çok iyi hazırlandığı anlamına gelir. Sinir olmak güzel. Her karşılaşmamda tekrar tekrar gergin oluyorum. Bu karşılaşma Cumartesi gecesi gerçekleşiyor! Ve ben gerçekten çok mutluyum!”

Bu muhteşem karşılaşma bu Cumartesi gecesi Almanya’nın Düsseldorf kentinde 22.00’den itibaren canlı yayınla NTV Spor’da olacak!

Wladimir vs Tyson NTVSPOR Tanıtımı :


Haberle ilgili başlıklar: , ,

Benzer Haberler

Yorumlar

10 Yorum - "Klitschko vs. Fury Final Toplantısı Gerçekleşti!"

  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
Alp Eren
Ziyaretçi
Alp Eren

cumartesi gecesi sustur şu gevezeyi klitschko!!

Abdullah
Ziyaretçi
Abdullah

Fury, Wladimir’i çeneden yakalar, kombineye girerse yıkabilir.Wladin çenesi çok sağlam değil;ama Fury Klitchko’nun savunma duvarını aşabilir mi bilemem!

Soner
Ziyaretçi
Soner

yalnız şu var Wlad baya bi karizmatik adam. trafikte bir adamla tartışıyosun adam arabayı durduruyo içinden Wlad iniyor. direk topuklarım 😀 😀

DEONTAY WİLDER
Ziyaretçi
DEONTAY WİLDER

Wladimir klitschko KO ile alır.

Roman Gonzalez
Ziyaretçi
Roman Gonzalez

Tyson neye güvenerek bu kadar büyük konuşuyor anlamıyorum , Klitschko kazanır ko ederse 9. Rounda Doğru TKo ile alabilir ama bence UD ile kazanacak..

Roman Gonzalez
Ziyaretçi
Roman Gonzalez

Wladimir tecrübesini konuşturarak ve bu maçı kazanacaktır.

liston
Ziyaretçi
liston

Wlademir favori fakat boks bir yumruktur. Ters bir kontra maçın sonucunu değiştirebilir. Fury de aslında çok sağlam bir çeneye sahip değil örneğin Cunnigman Fury dövüşü. Wlademir malum çenesi zayıf fakat savunması mükemmel

halo
Ziyaretçi
halo
Cesaret önemli tabi de çok cesur olmanın bedelini ağır ödeyenler de oldu. İlk akla gelen isim de tabii ki pulev. Çok cesur davrandı , temkini tamamen elden bıraktı ve wlad da bunun bedelini ödetti. Yani kliçko karşısında taktik yapmak çok mümkün göZükmüyor. Rakiplerini tamamen kitleyen çok farklı bir tarzları var. Ve bir an için bile maçın kontrolünü ellerinden bırakmıyor kliçko… Devamını oku »