Boks

Kovalev Pascal Basın Toplantısı Yapıldı! Pascal Neler Dedi Neler..


kovalev-pascal-11-30

 

Hafif ağır sıkletin dev randevusunda, 30 Ocak 2015’te Quebec, Kanada’da rövanş maçına çıkacak olan Sergey Kovalev ve Jean Pascal, basın toplantısında karşı karşıya geldi.

İki boksör geçtiğimiz mart ayında ringde karşı karşıya gelmiş, kazanan 8. round’da nakavtla Rus şampiyon Sergey Kovalev olmuştu.

Jean Pascal toplantıda yaptığı açıklama; rövanş maçının ilk maçtan çok farklı olacağını, Kovalev’i Ocak ayında büyük bir sürprizin beklediğini, ayrıca Kovalev’e “Kanadalı boks severlere saygı duyması gerektiğini öğreteceğini” söyledi.

Kovalev’i 8. round’da knockdown ettim, ama hakem saymadı. Bu sefer iş hakeme de kalmayacak. Artık yeni bir antrenörüm var. Freddie Roach ile çalışıyorum. Her şey çok farklı olacak. Kendimi o kadar geliştirdim ki, Kovalev ringde bambaşka biriyle dövüştüğünü düşünecek. Onu büyük bir sürpriz bekliyor.

Kovalev ise Pascal’ın konuşmalarından etkilenmemiş gibiydi. Kısa ve öz konuştu:

Ben hatip değilim, dövüşçüyüm. 30 Ocak’ta Pascal’ın çenesini sonsuza kadar kapatacağım.

Kovalev’in menajeri Egis Klimas ise:

Kovalev ile 2 defa ringe çıkmaya cesaret edecek çok fazla boksör yoktur. Bu yüzden Pascal’ı tebrik etmek gerekiyor. Onun söylediği hiç bir şeye katılmıyorum, ama onun savaşçı kimliğine saygı duyuyorum.

Kovalev’in bağlı bulunduğu promosyon şirketi Main Events’in CEO’su Kathy Duva ise maçın neden yeniden Kanada’da düzenlendiği hakkındaki soruya:

Kovalev rakip taraftarları susturmayı çok seviyor. Bu yüzden maçın yine Kanada’da olmasını istedi.

Kovalev son maçında Nadjib Mohammedi’yi etikleyici bir performas sonunda 3 round içinde nakavt ederken, Jean Pascal Kübalı Yunieski Gonzalez’i hakem kararıyla mağlup etmişti.

Basın toplantısında bazı kareler şu şekilde:

kovalev-pascal (5) kovalev-pascal (12) kovalev-pascal (8) kovalev-pascal (10) kovalev-pascal (7)


0 0 vote
Article Rating

Fight Club

For the thousands in attendance and the millions watching around the world.

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
10 Yorum
En Eskiler
En Yeniler En Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Abdullah
Abdullah
6 yıl önce

Pascalı’ı bu defa hakem kurtaramayacak 🙂

Abdullah
Abdullah
6 yıl önce

Pascal,Yunieski Gonzalez ile yaptığı maçta o kadar dayak yedi yıkılmadı.Ayrıca hakemin maçı Pascal’a vermesine de çok şaşırmıştım.çünkü gözlemlediğim kadarıyla pascal daha çok dayak yedi.pascal Kovalev maçına daha iyi çıkacak bunu biliyorum ama bu durum onu kurtaramayacak bana göre Kovalev yine 8-9 raundlarda pascal’ı indirecek.siz de tahminlerinizi yazar mısınız?

Soner
Soner
6 yıl önce

boşu boşuna zaman ve enerji kaybı. bu maç yerine direk Adonisle maç yapmalıydı. Kovalev’i sadece Adonis yenebilir. Pascal boşuna maç yapıyor.

Mike tyson
Mike tyson
6 yıl önce

Pascalda denge sorunu var. Kovalev rahat gecer

Roman Gonzalez
Roman Gonzalez
6 yıl önce

Helal pascal Gonzalez maçı çok iyiydi. Ama Kovalev alır. Adonisi de bağırttırır. Juergen Braehmerla Güzel maç olur .

Soner
Soner
6 yıl önce
Reply to  Roman Gonzalez

brehmer vasat bir boksör bakma sıradan rakipleri rahat yendiğine.

Adonis, Kovalev’i yener. Kovalev de brehmer’i çok rahat yener.

Roman Gonzalez
Roman Gonzalez
6 yıl önce

Braehmerda yaşlandı adam. Bernard Hopkins genç olaydı kovalev adonisi pascal bırakmazdı Hafif ağır siklet ilk 10 da iyi bir boksör vardı adını unuttum bulayimda bir

Roman Gonzalez
Roman Gonzalez
6 yıl önce

Orta siklet önemli maçlar var onlar neden paylaşılmıyor. Peter Quillin vs Daniel Jacobs diğerinde Andy Lee vs Billy Joe Saunders bunlar niye paylaşılmıyor …….

Başa dön tuşu