Boks

Kudryashov’a Müjde! Yenilgisiz Ünvanı Geri Mi Geliyor?


Dmitry-KudryashovÜnlü Rus yarı ağır sıklet Dmitry Kudryashov, 4 Kasım Rusya boks gecesinde çıktığı maçta rakibi Nijeryalı Olanrewaju Durodola’ya 2. round’da yenilerek herkesi şoke etmiş, o güne kadar çıktığı 18 maçın tamamını nakavtla kazanan Kudryashov ilk mağlubiyetini almıştı.

Bugün Rusya’dan gelen haberler ise bu maçın sonucunun değişebileceğini işaret etti.

Rus promotör Andrei Ryabinsky’nin yaptığı açıklamaya göre Durodola’nın numunelerinde yasaklı maddeye rastlandığı öğrenildi.

Olanrewaju_DurodolaGün içinde aynı gecede maça çıkan Mariusz Wach’ın da maç sonrasında dopingli çıktığını bildirmiştik. Fakat Wach çıktığı maçı kaybettiği için bu sonucun etkisi Wach’ın kariyeriyle sınırlı kalacak. Öte yandan Durodola’nın dopingli çıkması, test sonuçlarının onaylanması halinde Kudryashov vs Durodola maçının sonucunun değişmesine ve maçın hiç yapılmamış şekilde kayıtlara geçmesine neden olacak.

Bu durum söz konusu olursa Kudryashov’un yenilgisizliği devam edecek. Kudryashov son bir aydır yaptığı açıklamalarda Durodola ile rövanş maçına çıkmak istediğini beyan ediyordu. Bu gelişmenin ardından nasıl bir açıklama yapacağı ve bir sonraki rakibinin kim olacağı merak konusu.

Kudryashov’un 8 Nisan’da Moskova’da düzenlenecek dev Drozd vs Makabu gecesinin alt maçlarında ringe çıkma ihtimali bulunuyor.

https://www.youtube.com/watch?v=LnPjEe9I8_k


0 0 vote
Article Rating

Fight Club

For the thousands in attendance and the millions watching around the world.

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
12 Yorum
En Eskiler
En Yeniler En Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Borat
Borat
6 yıl önce

Yani No Contest olacak maç.

boss
boss
6 yıl önce

mac uzun surse neyse de 2. roundda ko oldu , dopingsiz de ciksa yine ayni sey olur , dopingli oldugunu da hic sanmiyorum , rus degilmi camura yatarlar anca

Soner
Soner
6 yıl önce

sitede hata mı var? eski sayfaları görmek için 2. sayfaya basıyorum, yine ilk sayfa çıkıyor, 3’e basıyorum yine aynı. Sorun nedir?

Mike tyson
Mike tyson
6 yıl önce
Reply to  Soner

Evet sitepatlak suan

Abdullah
Abdullah
6 yıl önce

Umarız dopingli olur iptal olur ve maç tekrar olur 🙂

Soner
Soner
6 yıl önce

amma faşist oldunuz ha. tamam ruslar kötü de biz türkler çok mu iyiyiz? yolsuzluklar, para sıfırlamalar, ayakkabı kutuları, kadın cinayetleri, çocuk tecavüzlerinde dünyada bir numarayız.
kısacası her milletten iyi insan da çıkar, kötü de. bunu genellemek ırkçılıktır, yanlıştır.

Borat
Borat
6 yıl önce
Reply to  Soner

bunu genellemek ırkçılıktır yanlıştır. demişsin ve aynı zamanda biz türkler çok mu iyiyiz? demişsin. burada genelleme yaptın?

Soner
Soner
6 yıl önce

yani borat kardeşim biz de iyi dğeiliz kimse de demek istedim. bizim aramızda da çok kötü insanlar yok mu? akşam haberlerinde gördüğümüz cinayetleri hırsızlıkları kimler yapıyor? ruslar mı ingilizler mi?
emekli insanları yardım vaadiyle kandıranlar yine bizim aramızda değil mi?
Türk halkı özellikle son 20-30 yılda çok bozuldu. saygı sevgi kalmadı.

Borat
Borat
6 yıl önce

öyle diyorsan Rusları iyi tanıyorsun demektir. zamanında sana ne yapmışlarsa artık bilemeyeceğim çok fena kin besliyorsun 😀

kell brok
kell brok
6 yıl önce

duradula kroke den o kadar rahat çıkması şaşırtmıştı beni ben rusya da yapılan hiç bir maça güvenmiyorum..

Başa dön tuşu