Boks

Lebedev vs Ramirez TV Yayınları da İptal


lebedev-ramirez
ÖNEMLİ DUYURU….
 
Rusya yayınında iptal oldu. Povetkin’in dopingli çıkmasının ardından Wilder ile yapacağı ana maç iptal olmuştu. Şimdi de alt maçların uluslararası yayınını iptal ettiler. Moskova organizasyonunda maçlar dış ülkelerde yayınlanamayacak…
povetkin vs wilder iptal
 
Gece malesef sadece Rus televiyonunda yayınlanacak. Başka ülke yayını olmayacak. Mesele şuradan kaynaklanıyor. Uluslararası yayının lisansını elinde bulunduran Kanada firması Wilder vs Povetkin maçına ödeyeceği ücreti maç ertelendiği için Lebedev vs Ramirez maçına ödemek istemiyor. Ruslar da maçı biz ertelemedik biz ilk anlaşmadaki parayı isteriz diyor. Mahkemelik oldular ve uluslararası yayın hâlâ Kanada dağıtıcısında olduğu için elden başka bir şekilde dış ülkelere yayın veremiyorlar.
 
Bu sebeple bu cumartesi gecesi Moskova’da yapılacak maçlar ülkelere servis edilemiyor..
 
Malesef dün gece gelen bu bilgiyi sizlerle paylaşıyoruz. 

0 0 vote
Article Rating

Fight Club

Fightclub, Türkiye'nin En büyük dövüş sporları sitesi

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
10 Yorum
En Eskiler
En Yeniler En Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Beycan
Beycan
5 yıl önce

Zaten Wilder Povetkin Maçı İptal Olduktan Sonra Geri Kalan Maçları İzlememizin Bir Anlamı Yok.. Povetkin Hevesimizi Kursağımızda Bıraktı.. Aylardır Bu Maçı Bekliyorduk.. Buna Resmen Korkaklık Denir.. Adam Amerika dan Senin Ülkene Gelip Seninle Maç Yapacak, Üstelik Bu Adam Dünya Şampiyonu ve Sen Yasaklı Madde Kullanıyorsun.. Kim Ne Derse Desin, Dünya Boksunda Povetkin in Saygınlığı Bitmiştir.. Olası Bir Wilder – Joshua… Devamını oku »

Yavuz Mercan
Yavuz Mercan
5 yıl önce

Arkadaş iyice saçmaladılar. Herşey Wilder lehine gelişen olaylar Amerika boks organizasyonlarında kendi sporcularının yenilmemeleri için elinden gelen herşeyi yapıyorlar

lennox
lennox
5 yıl önce

çok yaşa agzımdan aldın lafı
aynısını yazacaktımda sabır ediyorum şu b numunesi açıklanana kadar o zaman yazayım diyorum yazacaklarımı

Bedir Altın
Bedir Altın
5 yıl önce

:))))

lennox
lennox
5 yıl önce

gelişmelere bakacak olursak esas korkak wilderin emegini çalan povetkin oluyor dopinge o kadar alışmışki antremanı onsuz yapamıyor sanırım bu durumları iyi bilirim ben bir ara antreman öncesi pre workout lara alışmıştım antreman biterdi sanki hiçbirşey yapmamış gibi dinç hissederdim kendimi bayagı bir baglanmıştım tabi bu ürünleri sürekli kullanmak tehlikeli ara vermek gerek o zaman geldiginde iyi hatırlıyorum 1 hafta antreman… Devamını oku »

Wilder Joshua
Wilder Joshua
5 yıl önce

Fikrimi yazıcam kavga,gürültü,dövüş, laf atma küfür yokk 🙂 Ulan Povetkin mahvettin ortalığı.. Wilder ı canlı canlı izleme şansını kaçırttın bize .. Tyson Lewis maçıda sabaha kadar oturmuştum bi daha zor .. anca Wİlder Joshua veya o ayarda bir maç olursa.. Neyse bir yorumcu demiş ki 1 ay önceki testlerde negatif son testte pozitif çıktı diyor.. yani alenen Povetkin doping kullanmış… Devamını oku »

Arsenik Cemal
Arsenik Cemal
5 yıl önce

Wilder ı kimse sallamamış gibi konuşuyosun. Molina wilderı nasıl salladı bi izle istersen. Molina gibi bir kekonun salladığı adamı povetkinde(boydan dolayı çeneyi bulmakta biraz zorlanır), haye de yer. Hem jashua kendini geliştirecek. Çok düzenli çalışıyo ve istekli hemde genç sayılır. O zamanlar boks konusunda biraz çömezdi. Şuanda öyle ama bu adam tekniğini birkaç yıla çok iyi bir şekilde geliştirecek.

Yavuz Mercan
Yavuz Mercan
5 yıl önce

Beycan sen fazla Amerikan filmleri izliyorsun herhalde etkilenmişsin Amerika’nın masum gibi gözükmesine. Olası bir povetkin yenilgisi Amerika’nın şu anki günümüzde ağır siklet şampiyonluğunda havlu atmasına sebebiyet verecektir. Wilderin ilk ciddi rakibi olacaktı oda olamayacak zaten ama sıkıntı yok zaten karşılaşacağı ciddi rakiplerden en basitiydi povetkin ne de olsa o Kemer’leri bir bir sahiplerine devredecek.

alp-dundar
alp-dundar
5 yıl önce

povetkin nakavt olcağını anladı o maddeyide bile bile almıştır hiç şansı yoktu çünkü

Başa dön tuşu