Lee Selby Unvan Koruma Maçına Çıkıyor! Aynı Gecede Devon Alexander’da Ringe Çıkıyor!


selby-montiel600

En son geçtiğimiz Mayıs ayında İngiltere’de IBF Dünya Tüysıklet unvanı için ringe çıkan Lee Selby, yenilgisiz Evgeny Gradovich ile karşılaşmış ve karşılaşmayı 8. roundda nakavt ile kazanmıştı. Böylelikle de IBF unvanının yeni sahibi olmayı başarmıştı.

Kariyerinde sadece 1 yenilgisi bulunan IBF Dünya Tüysıklet şampiyonu Lee Selby, ilk unvan koruma karşılaşmasına bu gece Amerika’nın Arizona eyaletinde çıkıyor. Şampiyon Selby’nin rakibi ise 60 karşılaşmada 54 galibiyeti bulunan Fernendo Montiel olacak.

Aynı gecede en son 13 Aralık 2014 tarihinde Amir Khan ile karşılaşan Devon Alexander’da ringe çıkacak. Devon Alexander’ın rakibi ise 24 maçta 19 galibiyeti bulunan Aaron Martinez olacak. Karşılaşmalar bu gece Amerika’da gerçekleşecek.

Karşılaşmaların tartıları ise bugün akşam saatlerinde gerçekleşti. Gelen tartı sonuçlarına göre IBF Tüysıklet şampiyonu Lee Selby 57.06 kilogram geldi. Rakibi Fernando Montiel ise 56.97 kilogram tartım verdi. Aynı gecede ringe çıkacak olan Devon Alexander 66.63 kilogram tartım verdi. Rakibi Aaron Martinez ise 66.72 kilogram tartım verdi. Karşılaşmalar ile ilgili detayları sitemizden takip edebilirsiniz…


Benzer Haberler

Yorumlar

İlk Yorumu Sen Yap

  Abone ol  
Bildir