Boks

Luis Ortiz: Anthony Joshua’yı O Rauntta Nakavt Ederim…


joshua-klitschko-fight-(29)

Geçtiğimiz hafta sonuna damga vuran maçta Anthony Joshua, 6. rauntta knockdown olduğu karşılaşmanın 11. raundunda Wladimir Klitschko’yu 11. rauntta teknik nakavtla mağlup etmişti.

WBA sıralamasında 1. durumda bulunan ve Joshua’nın zorunlu kemer koruma rakibi olan Kübalı eski geçici şampiyon Luis Ortiz, karşılaşmayı izlediğini ifade etti ve Joshua’nın performansını değerlendirdi.

Joshua’yı nakavt edebileceğini her zaman bildiğini ama bu maçı izledikten sonra artık emin olduğunu ifade eden Ortiz, 6. rauntta İngiliz şampiyonun işinin bittiğini ama Klitschko’nun fişi çekmeyi başaramadığını, eğer Klitschko’nun yerinde kendisi olsa orada işi mutlaka bitireceğini iddia etti.

“Joshua’yı 8 rauntta nakavt ederim” şeklinde konuşan Ortiz, İngiliz şampiyonun tek yumrukla yere serilen bir boksör olduğunu, kendisiyle asla ringe çıkmayacağını iddia ederken, Eddie Hearn’ün “altın yumurtlayan tavuğunun” kesilmesine asla izin vermeyeceğini, bu nedenle de asla kendisiyle maç yapmasına izin vermeyeceğini iddia etti.

Joshua’nın bir sonraki rakibinin kendisi olmasına rağmen maçtan sonra kendisi yerine Tyson Fury’ye meydan okuduğunu, bunun de İngiliz boksörün “korktuğunu” gösteren açık bir işaret olduğunu ifade eden Ortiz, “Eğer Joshua benimle ringe çıkacaksa Ekim-Kasım gibi bu işi bitirelim, yok eğer korkuyorsa kemeri bıraksın biz de işimize bakalım” şeklinde konuştu.


0 0 vote
Article Rating

Fight Club

For the thousands in attendance and the millions watching around the world.

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
218 Yorum
En Eskiler
En Yeniler En Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Abdullah yılmaz
Abdullah yılmaz
4 yıl önce

ortiz biraz hareketli dövüşsün cashuayı indirir. ama önünde sabit durursa jashua yakalar onu…

MARCİANO
MARCİANO
4 yıl önce

yine sen ve yine çok bilmiş bir yorum daha….inan sana hiç şaşırmıyorum… joshua nın kondisyonu konusunda fena halde sıçmana rağmen hiç konusu açmıyorsun… joshua nın sağ direkleri çok iyiymişmiş bak hele adam direk atmayı bilmiyor be… teknik sıfır kondisyon sıfır dopingcinin alası esneklik sıfır kafa vücut ayak oyunları sıfır sadece dopingden kaynaklı gücü var başka bir numarası yok… bi yorum… Devamını oku »

fix1
fix1
4 yıl önce
Reply to  MARCİANO

defalarca yazdım yine yazacağım. ağır siklette, anabolik treroid kullanmayan yoktur. of sezonda hepsi kullanır. sorun, maça çıkarken steroidli olmamak gerekiyor. povetkin malı maça çıkarken de anabolizan almış, yada tuzağa düşürülmüş olmalı ki testlerde pozitif çıktı.

MARCİANO
MARCİANO
4 yıl önce
Reply to  MARCİANO

tek bir hesabım var yaşım 27 ftr uzmanıyım….çalışma alanım sporcu sağlığı ve fizyolojisi…snn gibi pc başında elinde bira ile boks yorumlamıyorum ben…aksine ring veya saha kenarından takip ederim müsabakaları…
joshua nın kondisyonu konusunda büyük sıçtığını kabul edemiyorsun…
fury e wlad dan yenilmekten korktu kaçtı diyon ama canelo kemeri bırakıp kaçmasına rağmen neymişte parasal konularmışmış…
de hayde murat k.o.ç. de hayde

MARCİANO
MARCİANO
4 yıl önce
Reply to  MARCİANO

asıl cahil sensin ulan anasınıfından terk öğrenim hayatın var kalkmışsın burada kral edasıyla takılıyon…
sen egoist kendini beğenmiş boksun hiçbir haltından anlamayan sporcu sağlığı ve fizyoloji ile ilgili havadan atan anasınıfı terk bir insansın….

Arsenik Cemal
Arsenik Cemal
4 yıl önce
Reply to  MARCİANO

vay be! o kadar link atıyoruz görünmüyor adam istediği gibi link saçıp savuruyor 🙂

MARCİANO
MARCİANO
4 yıl önce
Reply to  MARCİANO

sosyal medya kullanmıyorum senin gibi ama baş ağrıma konusunda hodri meydan el mi yaman bey mi yaman…
ateş olsan cürmün kadar yer yakarsın…
klavye kabadayısı seni…bir b.ktan anladığın yok onu eleştiriyim bunu eleştiriyim….kimsin sen… hayatta neyi başardın da buradan insanları tehdit ediyorsun…
eogist kendini beğenmiş fikri olan ama beyni olmayan boş beleş bir adamdan başka birşey değilsin sen…

MARCİANO
MARCİANO
4 yıl önce
Reply to  MARCİANO

köpek sensin 35 yaşında olabilirsin evli 2 çocuk sahibi olabilirsin
bende evliyim 1 çocuk sahibiyim ne olacak şimdi…
bende 22 yaşından berri çalışıyorum…
hodri meydan bende aldım ekran görüntünü o ”köpek”kelimesini sana yalatmazsam benim adımda ömer değil…

fix1
fix1
4 yıl önce
Reply to  MARCİANO

murat koçun seviyesiz iftiralarına bir cevap: 1) Ben sadece fix1’le giriyorum, aylardır. 2) wlad’dan erken nakavt gelecek diye yorum atmışım öylemi? hemde fix1 adıyla 🙂 arkadaşım yıllardır wladın sitilini eleştiren birisi olarak böyle bir şey yazmam mümkün değil, hele aj için… 3) yaşım de 16 öyle mi? beni görmeden iftira atıyorsun. ama hayırdır bir anda bi tarafına bir şey kaçmış… Devamını oku »

MARCİANO
MARCİANO
4 yıl önce
Reply to  fix1

sahtekar senin babandır dingil….
olm seninle kişisel problemim var bundan sonra her yaptıgın yoruma seni irite etmek için yorum yazacam…
kendini beğenmiş aşağılık kompleksli embesil herif seni….
seninle uğraşacam olm…

Samantha Fox
Samantha Fox
4 yıl önce

Yiğidi öldür hakkını yeme , Bu maçtan sonra En az 3 maç nispeten kolay ama reytingi yüksek maça çıkar . Mantıken böyle . Kimsenin eleştirmeye hakkı yok. En güzel en çok para yapacak 3 adam var Tony bellew , Tayson ve Haye . Hayye sakat , Bellew İse deontay in peşinde . eger ringlere dönebilirse en iyi para Tyson dan… Devamını oku »

conan
conan
4 yıl önce
Reply to  Samantha Fox

bellew’ın amacı kolpa yapmak. wilder’la maça falan çıkmaz. çıktığı anda hastanelik olacağını biliyor. görevi wilder’ı joshua’dan korumak. joshua ve wilder arasına girerek wilder’ın aklını karıştırıyor.

conan
conan
4 yıl önce
Reply to  conan

düzeltme: “görevi joshua’yı wilder’dan korumak” olacaktı..

Tugay Özay
Tugay Özay
4 yıl önce
Reply to  conan

Bellew’in öyle bir misyonu var mı bilmiyorum da 😀 hastanelik olacağına eminim.

Arsenik Cemal
Arsenik Cemal
4 yıl önce
Reply to  conan

Bitik haye karşısındaki bellewi bi b.k sanmayın bence. Wilderın vurduğu ilk sağlam yumruğa bakar.

Tugay Özay
Tugay Özay
4 yıl önce
Reply to  Arsenik Cemal

6. Raund’da Haye’nin pili bitmişti, 11. raunda kadar maçı taşıdı hatta aradaki bir raund da Bellew’i az daha ko ediyordu, bel altı vurup fırsatı tepmişti. 11. raund da destek ayağı sakat olduğu kd oldu, ayağa kalktı ama havlu geldi. Özetle Bellew o hallere düşmüş Haye’yi ko edemedi. Acıdı falan hiç kimse demesin kendinizi kandırırsınız. Hayvan gibi saldırıyordu Bellew ama ko… Devamını oku »

Arsenik Cemal
Arsenik Cemal
4 yıl önce
Reply to  Tugay Özay

bellew kesinlikle kötü bir boksör değil. gerçek bir dünya şampiyonu. ama ağırsiklette yapabilecekleri kısıtlı.

Tugay Özay
Tugay Özay
4 yıl önce
Reply to  Tugay Özay

İster ağır da ister yarı ağır da çıkacağı ilk sağlam maçda ko olacak adım gibi eminim.

Arsenik Cemal
Arsenik Cemal
4 yıl önce
Reply to  Arsenik Cemal

o maçtan önce haye eski haye ise bellewi öldürecek dedim 🙂 olayları farklı algılamakta üstünüze yok. öte yandan o maçta haye sakatlanana kadar bellewden sadece 17 yumruk yemişti. 6 raund sakat dövüşmesine ve torba gibi durup bellewin yumruk bombardımanlarını yemesine rağmen istatistiklerde 28 yumruk daha az vurmuş. 80 yumruk haye 108 yumruk bellew vurmuş. kısacası sakatlanmasaydı bellew onu yenebilir miydi… Devamını oku »

fix1
fix1
4 yıl önce
Reply to  conan

conan wilderin niye aklı karışıyormuş. maç sonrası atsın kensi ringe meydan okusun tutan mı var. ama wilder de o meydanı okuyacak g.t var mı asıl soru bu!

conan
conan
4 yıl önce
Reply to  fix1

billaderr wilder’ı hiç maç anında ringe yakın yerde gördün mü? lennoxu gördük, holyfieldı gördük, arnold sivastanegezeri gördük ama bir tek wilder’ı göremedik. ringe uzak bir yerde takıldı demekki veya maçı canlı izlemedi. hem joshua maç biter bitmez neden fury de fury deyip durdu? wilder deseydi

fix1
fix1
4 yıl önce
Reply to  conan

conan, her halde maçı izlemedin… wilder maçta yorumcuydu. kabul edin! wilder, ajle büzüğü yemediği için maça bu kadar erken çıkamaz. he buna rağmen diyorum ki wilder bile ortizin haşatını çıkarır. ben hiç bir boksörü desteklemiyorum. lakin gerçeklerde fanatiklikle kaybolmaz. eğer ağır sikletin bir tacı varsa o tac şu an aj’dedir. kabul etseniz de etmeseniz de…

dogannn
dogannn
4 yıl önce

Bence parker ın hocası çok doğru söylemiş. Ortizde parker da joshua için tehlike yaratabilecek kapasitede boksörler. Joshua bence biraz zayıflayıp daha hareketlenmesi lazım. İndiremediğinde nefes alacak hali kalmıyot kaslarından dolayı. Ama sağıyla yakalarsa ortizide parkerıda ringe gömer o ayrı.

Arsenik Cemal
Arsenik Cemal
4 yıl önce
Reply to  dogannn

Joshuanın gerçektende çok güçlü yumrukları var. Wach dahil olmak üzere çeneden yakaladığı hemen her boksörü yıkabilir. Ama bende teknik ve still anlamında joshuanın öyle aman aman bir boksör olduğunu düşünmüyorum. Ortizin yumrukları joshuaya göre biraz zayıf kalsada güzel yumruklar vuracaktır. Son olarak bence ortizde aman aman bir boksör değil. Fakat yinede Joshua ile yaptığı maç çekişmeli geçer. Kesinlikle küçümsenmeyecek bir… Devamını oku »

Fatihhh
Fatihhh
4 yıl önce

8.raund mu ben 3. raundu göstermezsin sanıyordum!sendede iş yok oritiz bırak bu işleri daha maç olmadan hayal kırıklığına uğratın 🙂

Arsenik Cemal
Arsenik Cemal
4 yıl önce
Reply to  Fatihhh

Ortizin bu sitede neden bu kadar abartıldığını da bilmiyorum.

sa yo na ra
sa yo na ra
4 yıl önce

ortiz şu anda karşılaşabileceği en diri ve en güçlü boksörlerden birisi, söyledikleri doğru altın yumurtlayan tavuğu niye önüne atsınlar? ortizden herkes korkuyor adam bu gidişle maç yapmadan kemerleri çatır çatır toplayacak. tyson fury reisin hazır olmadığını bildiği için meydan okuduğu da ortada, fury reis kliçkoyu yendiği formuna ulaşırsa zaten joshua dan yumruk bile yemeden maçı bitirir o kadar net söylüyorum.… Devamını oku »

unstoppablewilderpunch
unstoppablewilderpunch
4 yıl önce

bellew de komaya girmek istiyenler arasina katilmis demekki. ya bu sansli lobi veledi josia niye wbc ye girip, wilderin kemerini almiyo? oladi bi wilder josia macinda, wilder bunu ilk roundda komaya sokar. bir balyoz sagi yeterde artar bile. sonerim yine kilit noktayi bulmus ve sormus? bu josia ve edi horn niye wilder dan kaciyo arkadas? birak fury-parker-ortiz, fogrudan eceline gel… Devamını oku »

Remzi BAYSOYU
Remzi BAYSOYU
4 yıl önce

tyson fury geliyor merak etmeyin kemerleri toplayacak. ortize filan bırakmaz işi

Remzi BAYSOYU
Remzi BAYSOYU
4 yıl önce
Reply to  Remzi BAYSOYU

biz joshuaya bişey dedikmi şimdi ? kardeş ne ayaksın sen anlamadım lisedeyken ergenliğini yaşayamadınmı dışlandınmı. Sen şimdi istemezmisin fury dönsün ağırsıklet biraz rekabete girsin

conan
conan
4 yıl önce
Reply to  Remzi BAYSOYU

ahahahaha. süper ya. helal be remzi. allah da seni güldürsün 🙂

Fatihhh
Fatihhh
4 yıl önce

Sa yo na ra aynısını ben yazacaktım senden duymak güzel oldu formda bir fury karşısına çıkmak ölümle halay çekmeye benzer ama zor be ben dönebileceğine inanmıyorum eskisi gibi olamaz kullandığı maddelerden ötürü:)benim en büyük korkum benden geçti deyip hazır olmadan para için maça çıkmayı kabul etmesi umarım bu yanlışı haye yaptı fury yapmaz:)

Remzi BAYSOYU
Remzi BAYSOYU
4 yıl önce
Reply to  Fatihhh

kardeşim ben takip ediyorum heryerden adam deli gibi antrenman yapıyor sen rahat ol 🙂

sa yo na ra
sa yo na ra
4 yıl önce
Reply to  Fatihhh

teşekkür ederim fatihhh 🙂 inşallah kendi formunu yakalarda dediğiniz gibi tokatlar hepsini 😀

Remzi BAYSOYU
Remzi BAYSOYU
4 yıl önce

kardeş adam tony thompsonu ko edemedi diye joshuayı ko edmezmi bu nasıl bir yorumdur engin boks bilgin ile rezil etme kendini her boksör farklıdır o an gününde olmaz kimi kimine ters gelir. Ortizide balon yaptın ya helal olsun

Remzi BAYSOYU
Remzi BAYSOYU
4 yıl önce
Reply to  Remzi BAYSOYU

bu nedir alper abi adamın yaptıgı yoruma bak.

Remzi BAYSOYU
Remzi BAYSOYU
4 yıl önce
Reply to  Remzi BAYSOYU

pardon soner abi 😀

Arsenik Cemal
Arsenik Cemal
4 yıl önce
Reply to  Remzi BAYSOYU

Olm sizin kafanız mı iyi? Tony thompson ı 6. Raundda ko etti ortiz. Neyi konuşuyosunuz:)

Remzi BAYSOYU
Remzi BAYSOYU
4 yıl önce
Reply to  Arsenik Cemal

ben izlemediğim için bilmiyorum onur kardeşin kafası güzel bence aj şarabından çok içmiş

mehmet dalgaç
mehmet dalgaç
4 yıl önce

murat koç bence ortiz aj yi yenemez. golovkin canelo yubenk olayına gelirsek eğer ortiz ben aj yi yenerim en kral boksör benim deyip kontrat önüne gelince benim kalemim yok imzalayamıyorum ya da ben zaten ağırsıklet boksörü değilim deyip birde belindeki kemeri bırakıp kaçsaydı o zaman millet ortize sövse yeridir derdim. ama burda şimdilik öyle bir durum yok. bekleyip görelim eğer… Devamını oku »

Luis Ortiz
Luis Ortiz
4 yıl önce
Reply to  mehmet dalgaç

dostum ortiz herkes ile maç kovalayan ve anlaşmak isteyen, kemere ve maça aç bir boksör. Ama ne hikmetse kimse Ortiz ile maç yapmaya yanaşmıyor ve kaçıyorlar. En son Wilder kaçtı… Madem Ortiz bir balon niye kaçıyorlar? Ortiz’in tek dezavantajı profesyonel boksa geç başlamasıdır. Amatör boksta başarılı ve uzun yıllar geçirmiş olan her sporcu gibi de çok iyi bir sportmendir. Boksun… Devamını oku »

mehmet dalgaç
mehmet dalgaç
4 yıl önce
Reply to  mehmet dalgaç

@ murat koç ortiz konusunda aynı fikirdeyiz zaten. golovkin alvarez eubank hakkında yaptığın kıyaslama hatalı. neden hatalı olduğunu anlatmaya çalıştım yukarda. ne olursa olsun ortasıklet kemeri belinde iken ben herkesle karşılaşırım kimseden korkum yok dedikten sonra kemeri bırakıp gidiyorsan bunun tam anlamı korkup kaçmaktır. böyle adama da ben saygı duymam. çok yetenekli ve başarılı olsa bile. doğru zamanı beklemekten kastın… Devamını oku »

mehmet dalgaç
mehmet dalgaç
4 yıl önce
Reply to  mehmet dalgaç

murat koç
tamam öyle olsun ama benim yine de caneloyla ilgili görüşüm değişmedi. bence bu haliyle saygıyı haketmiyor.
saygılar selamlar…

Ustad ali
Ustad ali
4 yıl önce

Boks dünyasında kendini kanıtlamış dort agirsiklet var.aj wlad fury ve pove.digerlerinin hiç birine güvenmeyin.misal 50 yasindaki wladdan boyu kısa birine hayatta güvenmeyin wlad karsisinda.tamam iki iki dört eder gibi bakmayacaksin bu boks sonuçta ama ben güvenmeyin derim.5te oldü bitti dediğimiz aj bile 11.raundda uc dk boyunca wladi dovdu.ajida çok küçümsemeyin.fury hariç kimsenin aj karşısında sansi yok bence.

mehmet dalgaç
mehmet dalgaç
4 yıl önce
Reply to  Ustad ali

üstad ali katılıyorum… furynin biraz şansı var ama o da aj yi yenemez. aj fury yi de tokatlayacak bence…

MARCİANO
MARCİANO
4 yıl önce
Reply to  Ustad ali

evet dikkatimizi çeken noktada o zaten ustad ali… adam 5. roundda 30 saniyelik patlayıcı kuvvetten sonra kolunu kaldıracak dermanı kalmadı g.tünden soludu sonra ne hikmetse 11 roundda 2 dakika boyunca aralıksız kombineye girişti… bu işin dinlenmeyle şuyla buyla ilgisi yok bariz 6. round köşeye oturduktan sonra elinde mavi bir şişeyle sol taraftan bir adam joshua ya birşeyler içirdi… kesinlikle bu… Devamını oku »

Ustad ali
Ustad ali
4 yıl önce
Reply to  MARCİANO

Yok baba.yaşlı boksorle genç boksor arasındaki en belirgin olay bu zaten.wladin nefes bitti mi bi daha düzelmesi zor.adam 41 yaşında.eksi model akuler gibj.genç olunca ise boksörler antremanli olduğu vakit kondusyonu tekrar toplayabiliyorlar.adam bitti diyorsun ama kana oksijen ulaştığı vakit canlaniyor.yeni nesil akuler gibi.belli domlerde kendi kendilerini sarj ediyorlar.yani dogal bir olay.aciklanabilir o raundda dirilmesi.bide adrenalin olayi var tabi beşinci raundda.anrenalin… Devamını oku »

MARCİANO
MARCİANO
4 yıl önce
Reply to  MARCİANO

sen mümkünse yorum yapma egosit kendini beğenmiş anasınıfı terk beyinli

Tugay Özay
Tugay Özay
4 yıl önce
Reply to  MARCİANO

ahahhahahahah Kızma hocam adam haklı 🙂

MARCİANO
MARCİANO
4 yıl önce
Reply to  MARCİANO

ergen kafa kim belli oluyor steroid ci dopingci kas yığınına hayran olan ben değilim….
boş beleş ipsiz sapsız adamın tekisin…

mehmet dalgaç
mehmet dalgaç
4 yıl önce

furry yi de aj patlatacak beyler.. demedi demeyin. çingene krala yazık olacak…

burak şimşek
burak şimşek
4 yıl önce

joshua klicko maçında 15 er milyon dolar almış ikiside ama floydun maçlarında neden çok para dönüyor arkadaşlar birde faceye bakın floydu 13 milyon kişi beğenmiş pacmanı 11 milyona yakın joshua 2 milyona yakın klickoda iki milyona yakın neden böyle

fix1
fix1
4 yıl önce

ben aj’ci değilim. lakin ortiz’e güvenenlere açık seçik meydan okuyorum. siz bokstan anlamıyorsunuz diyorum. ortiz, aj’yi indirsin. dahada burada yorum yazmam. “bokstan anlamıyorum” diyede yazı düşerim. ortiz samuel peter’in günümüzdeki versiyonudur. yapacağı en iyi şey ünvan maçlarına çıkmaktır. Ne wladı ne, wilderi, ne povetkini, ne ajyi, ne defuryi yenebilir. zamanla sizde öğreneceksiniz lakin bende sitede ismi ortiz olanlarla dalga geçeceğim.

Tugay Özay
Tugay Özay
4 yıl önce
Reply to  fix1

Yav tamam yenemesin kardeş. Ama bir maça da çıksın yav adamı niye maça çıkarmıyorlar? Wbc de 2 Wba de 1 numara adam…

Şamil Yalcn
Şamil Yalcn
4 yıl önce

Fury dışında rahat rahat yenemeyeceği biri yok Fury ayrı bi dünya disiplinli biri olup boksu bırakmasa şimdi Joshua-Klitchko’yu değil tüm kemerler Fury’nin elinde olurdu onu konuşurduk.

conan
conan
4 yıl önce

ben sitedeki fanatikler sayesinde önce wilder’cı değil, önce anti-joshuacıyım. joshuayı kim önce patlatırsasa bundan sonra o boksörü destekleyeceğim. 😀

Ustad ali
Ustad ali
4 yıl önce
Reply to  conan

Aj patlamaz artik.yenilir sadece.balon falan değil adam artık.öyle böyle yatırdı klickoyu.

mehmet dalgaç
mehmet dalgaç
4 yıl önce
Reply to  conan

conan 10 yıl daha beklemen lazım. sen yine sabri ye dön bence 10 yıl daha sabır çekmen lazım aj konusunda.

conan
conan
4 yıl önce
Reply to  mehmet dalgaç
mehmet dalgaç
mehmet dalgaç
4 yıl önce
Reply to  conan

:)))))))

Marvin Hagler
Marvin Hagler
4 yıl önce

joshua bu maçtan ders çıkarıp kendine çeki düzen verirse, ortiz’i yenebileceğini düşünüyorum. maçta bir anda rakibine varını yoğunu koyup saldırınca çok hızlı yoruldu. kas kütlesi çok fazla. bu kadar kasa gerek yok bence.

Antijoshua
Antijoshua
4 yıl önce

Ortizdede soyle bi sorun var maclarini dikkatle izlerseniz gorursunuz 6.7.raunddan sonra yumruklarinin gucu ve etkisi cok dusuyor ve oda yorulmaya basliyor.yani joshuayla mac yaparlarsa ilk 6 raundda birbirlerini nakavt edemezlerse ikiside yerlerde surunmeye baslar Ayrica ortiz kesinlikle 40 yasin ustunde ve gecen her gun aleyhine.jennigs macindan sonra hep geriye gidiyor fizik olarak yastan dolayi Ayrica calismayi seven bir boksor degil.yinede… Devamını oku »

Ustad ali
Ustad ali
4 yıl önce
Reply to  Antijoshua

37 yasinda kirkin üstü falan degil

Antijoshua
Antijoshua
4 yıl önce
Reply to  Ustad ali

Ortiz 35se eger ajda pekkanda 40 yasinda amk.

conan
conan
4 yıl önce
Reply to  Antijoshua

phauhauhuahuhau 😀

Arsenik Cemal
Arsenik Cemal
4 yıl önce
Reply to  Antijoshua
Ustad ali
Ustad ali
4 yıl önce

Malik Scott, Tony Thompson, Bryant Jennings…ya adamın maca çıktığı en önemli uc rakip bunlar arkadaşlar.ortiz ne yapmış ki rakip olsun aja.diğer taraftan eğer gerçekten sağlam olsa edie horn birakmazdi ortizi.adamla kontrat imzaladi sonra da bıraktı bundan bi yol olmaz dedi.cok abartmayin ortizi.

About Billions
About Billions
4 yıl önce

ortiz, o roundda ya da şu roundda nakavt edemez bence. puanla yenebilir. kontraları çok iyi bi boksör, ayakları iyi, yumruk çeşitliliği iyi, bodyshotları çok iyi fakat ölümcül yumrukları yok. eli ağır ama çok yırtıcı değil. rakibi atağa kalktığında, kapalı gard, hareketsiz oyun hakim genelde. iyi kontralar da vuruyor savunma halindeyken. jennings maçında yediği kombineleri joshuadan yerse kurtulması zor. tek yumrukta… Devamını oku »

Bankaci
Bankaci
4 yıl önce

Ortiz de boksa ait herseymevcut.teknik taktik savunma hücum yumruk çeşitliliği ne ararsan var. Rakipleriyle kedinin fareyle oynadığı gibi oynuyor.jennigs onun istediği gibi oynadı pert etti 2m.arjantinli bir adam vardı adama o kadar uzaktan vurdu ki adam iplere yapıştı thompson sürekli savunma yaşıyordu iplere yaslanıp ,kafasınıni n arkasından yakaladı. Normal bir insanın kolları nin uzanma si boyundan 10cm fazla olur tekrar… Devamını oku »

Arsenik Cemal
Arsenik Cemal
4 yıl önce
Reply to  Bankaci

ortizde de güç eksik. joshuada ki kuvvet ve parkerda ki gençlik bu adamda olsa 🙂

safkan
safkan
4 yıl önce

O değilde eddie hearn ne yaptı ne etti önce hayeyi yuttu 1 buçuk ay sonra wladı. Bize sorsanız piyasanın en iyi 2 boksörü derdik. Ortiz,parker,fury,wilder,pulev harici bir rakip wlad maçindan sonra ilgi duyup gelmez. Ortiz neden kasım ayı demiş onu anlamadım daha nisan mayısın başı.

Antijoshua
Antijoshua
4 yıl önce
Reply to  safkan

Ortiz sakat su an

safkan
safkan
4 yıl önce

Wlad maçından sonra vasat bir rakip seçerseniz seyircinin gözünden düşersiniz demek istedim. Bu yüzdünden artik bu seviyeye çıkmışken eddie hearn iyi bir rakip bulacağını umuyorum.

Ustad ali
Ustad ali
4 yıl önce
Reply to  safkan

Akin olur artik maçlarına.ajin karşısına uc mac fare ciksin yine gider millet.yeterki kemer ingilterede olsun.adamlar yillar sonra bi sampiyon bulmuş birakirlar mi.bence iki üç mac oyalayabilir edi milleti.

Bankaci
Bankaci
4 yıl önce

Ortiz solak.joshua illa ki her macta yaka liyor ortizin çenesi sağlam. Ortizi Petere benzeten arkadaşlar var.ortiz hem teknik hem de kaba güç var.fury gibi değişik bir adam standartı yok.boksun her çeşidini ve her vuruşunu yapabilir.wlad gibi sadece a planı yok.fury nin bitirici vuruşu yok joshua illa ki yakalıyor yakalarsa affetmez.ortiz zeki ve bu işin hamurundan gelen bir adam.kubali …boksta ve… Devamını oku »

Luis Ortiz
Luis Ortiz
4 yıl önce
Reply to  Bankaci

Ortiz profesyonel boksa geç başladı diye ve herkes ondan kaçıyor diye Ortiz’i kötü boksör sanıyorlar… Adam gerçek boks yaptı senelerce gerçek boks… Amatör boks gerçek bokstur, profesyonel boks bahis şikeleriyle, menajer oyunlarıyla yarısı kirletilmiş, şaibeli boks organizasyonlarıdır.

Floyd Mayweather’da bunu zaten açıkça görebiliyoruz. Hakeza Wilder’da… Adam kaç maçtır zorunlu kemer rakibiyle dövüşmüyor. En son çaresizlikten Povetkin’i ihraç ettiler.

Ustad ali
Ustad ali
4 yıl önce

Ikiside wilderi yenebilir.wilder bi eşik boksorunun karşısına bile daha cikmadi.stiverne kim ya?adamin çenesi az buçuk tutuyor başka numarası yok.charles martinden bu adamin ne farki var?kim biliyor bu farki?wilder sag sol hurra daliyor ama hem bellew hemde whyte kontra cikaracak kapasitede boksörler.wilder dedigin adam molinanin kontrasinda sallandi o kontrayi bellew gibi hırçın, inatci maçı birakmayan, cesaretli bir boksör cikarsaydi ne olacakti… Devamını oku »

Antijoshua
Antijoshua
4 yıl önce

Beyler joshua artik “kanamaya” basladi.tum kopekbaliklari kan kokusunu aldi ve pesine dustu.acin boks sitelerini parker, ortiz wilder,fury,povetkin herkes joshuaya sallamaya basladi.
O artik bir zeus degil..o artik zayif noktasi herkesce bilinen aşil.
Patlamasi yakin ya bu adamlarla mac yapip patliyacak yada zayif rakiplere yonelcek

conan
conan
4 yıl önce

sakallı keş yazmış uzun uzun artık bize yazmak düşmez.

Antijoshua
Antijoshua
4 yıl önce
Reply to  conan

Adam agir joshuaci cikti riza baba 🙂

Ustad ali
Ustad ali
4 yıl önce
Reply to  Antijoshua

Ajin adi efsanelerin arasina zor girer ama bence bes alti sene için yenilmesi mümkün degil.ajci değil furyicim bu arada.terelelli akasya duragi sinan espirilerini bi koseye yaz hazırda bulunsun beynin yanmasin düşünürken alper.herkese balon diye diye siteyi baloncu baba turbesine cevirdin.wladi yatiran balon degildir kardeşim zorlama iste.parca kirarsin.asil balon wlada paspas olan povedir.adam ringde osurusunca kokudan düşüyordu pove.huck maçında hayeyin bellew… Devamını oku »

Uğur mehmet birdoğan
Uğur mehmet birdoğan
4 yıl önce

Bu maçın puanla bitebileceğini düşünmüyorum . Joshua büyük bir test geçti ,Wladimir maçından sonra eksiklerinin ve fazlalıklarının(kas kütlesi) farkına varıp bunlardan ders çıkarırsa evet KO ile yener ortiz i , ders çıkarmazsa KO ile yenebilir ama sağlam bir kontraya da yürüyebilir . Ortiz fazla küçümsenen ve görmezden gelinen bir boksör . Tekniği güçlü ve kontra atabilen bir Southpaw ile (adam… Devamını oku »

conan
conan
4 yıl önce

joshuada biraz zeka varsa; artık bir sonraki maçlarında ilk raundlarda rakibine hurra dalıp nakavta yürümelidir. yoksa ilerleyen raundlarda yine g.tünden soluyunca başkaları wlad gibi merhametli davranmaz.

Antijoshua
Antijoshua
4 yıl önce
Reply to  conan

Kesinlikle oyle joshua erken nakavt etmedigi her macta siradan rakiplerle bile sorun yasar yeterki rakibin cenesi saglam olsun

conan
conan
4 yıl önce

alperi kıskandın ama seninki olmuyor be hacım. 😀

Bankaci
Bankaci
4 yıl önce

2.dunya savaşı başlayınca Almanya bütün Avrupayı 2yilda bütün Avrupayı işgal ediyor.butun düşmanların gözünde o bir kaplandir ve affetmem ektedir. İş Rusya’ya gelince onuda ham yapacak sanır tüm dünya Moskova’ya kadar yürürler.ha indi ha inecek derken Ruslardan bir kontra gelir ve Almanlar artık o korkulan kaplan değildir.psikolojik üstünlük bitince yani karşı taraf kendine inanmaya başlar.joshuanin su halini rakipleri görünce aklıma geldi.… Devamını oku »

Ustad ali
Ustad ali
4 yıl önce
Reply to  Bankaci

Wladin ceneyi de gördü o rakipler on üç sene boyunca içeri giremeyip o solla hep dayak yediler.tutmuz senin psikoloji.hiç biri üstünlük saglayamaz.ortiz solak ve en büyük avantaji sag gardli bir sürü insanla dovustu. Ama aj hic sol gardla karsilasmadi.tek noksanı bu olur.ne teknim ne guc ne hiz ne de kondüsyon.hepsinde aman aman bir üstünlük soz konusu degil.

Arsenik Cemal
Arsenik Cemal
4 yıl önce
Reply to  Ustad ali

yalnız joshuanın çenesinden biraz şüphelenmeye başladım. beklediğimden iyi demiştim ama knockdown pozisyonunu tekrar izle çenesine değil şakağına aldığı yumrukla down oluyor. vuran kişi wlad tabi ama şakaklara vurulan yumruklarla down olan boksörlere genelde pek rastlamıyoruz. hele de vurulan yumruk direkse. joshuacılar yine kızıp bana ateş püskürecek ama söylemek istedim 🙂

Adem Aktaş
Adem Aktaş
4 yıl önce
Reply to  Ustad ali

Yalnız unuttuğun bir şey var. Söylemeden geçmek istemedim. Wlad ilk kez yenilmiyor çenesinin zayıf olduğu bilmeyen hiç bi boksör yoktu zaten.

Tolga
Tolga
4 yıl önce

Ortiz hakli olarak polemik yapmaya çalışıyor kemer maçına çıkmak istiyor ve sonuna kadar hakkı . Joshua yi nakavt yerine uzun reach mesafesi ile direkleriyle hareketli bir şekilde yenebilir.. Tony Thompson maçında pek beğenmedim ama Joshua direkleri bir güzel içine almasını biliyor ortiz de teknik boksör ama favorim Joshua olur bu maçta büyük ihtimal ortiz i nakavtlar

Antijoshua
Antijoshua
4 yıl önce

Artik joshua tum zayif yonleri kabak gibi ortada olan ve daha onemlisi elit tum boksorlerin ben bunu adami yenerim psikolojisiyle baktiklari ve ona gore macina hazirlancaklari “kanayan”bir boksordur
Gemi su aldi bi kere artik batmasi yakindir

Ustad ali
Ustad ali
4 yıl önce
Reply to  Antijoshua

Ya wlad ilk düştüğünde de oyle

Ustad ali
Ustad ali
4 yıl önce
Reply to  Antijoshua

Ya wlad ilk düştüğünde de oyle diyorlardi.13 yamultmadik afam

Ustad ali
Ustad ali
4 yıl önce
Reply to  Antijoshua

Ya wlad ilk düştüğünde de oyle diyorlardi.13 yamultmadik adam komadi.bunlar züğürt tesellisi

conan
conan
4 yıl önce

sakallı keş alkolü fazla kaçırmış eli dolanıyo yazamıyo 😀 😛

Ustad ali
Ustad ali
4 yıl önce
Reply to  conan

(: (: (:

doctor1984
doctor1984
4 yıl önce

Wlad bitti artık. Jennings maçından beridir bitti. Obsesif bir adam. Yumruk yersem yerden kalkamam obsesyonu yaşla beraber artış gösterdi. Obsesif kompulsif bozukluk genelde erken erişkinlikte başlar ve yaşla beraber artmaya başlar. Luis Ortiz çok sert bir boksör, çok nakavtçı. Çok iyi aparkatlar vuruyor. Jennings’e 3 aparkat üst üste vurdu. Joshua’yı yakalarsa affetmez. Çenesi pek test edilmedi. Ama sağlam olduğunu düşünüyorum.… Devamını oku »

lennox
lennox
4 yıl önce

Aj fanları galibiyetini kutlasın tartışma ortamı olmasın diye maç linklerine tebrik yorumumdan başka birşey atmadım burada dönen muhabbet üzerine bende bir kaç şey söyleyim Yorumlardan gördügüm üzere fury fanları artmış Buna sevindim umarım oda bu maçı izledikten sonra hırs yapar geri döner yetenegi var bunları uygulamaya dökecek fiziği Yok sadece Her ne kadar karşılıklı atışmaları olsada maçtan sonra joshuanın furyi… Devamını oku »

Bankaci
Bankaci
4 yıl önce

Wlad,Uzanma mesafesini ayarlayip kendinden kısa adamları dovuyordu bir b planı yoktu kendinden uzun ilk iyi boksör de patladı.sirf bu yüzden 2,13cm lik golyatla karşılaşma ktan kaçtı.

joshuayi bile demir döver gibi dövdü sonrada kıvama getirip indirdi.bu taktiği kusursuz isliyor wladin hayran olmamak elde değil.

Hiç bir zaman kendi döneminin üst düzey boksörlerin in bir tik altindaydi-abisi,lenox vs.-

Abdullah yılmaz
Abdullah yılmaz
4 yıl önce

POVETKİN’i vilder ve jashua karşısında görmeyi çok isterdim…

Antijoshua
Antijoshua
4 yıl önce

Beyler dun sulaiman ,wbc,ryabinski cephesini yazmistim.wilderla ilgili kismida ozetleyim gorusmenin birebir dokumunu veremiycem su an Sulaiman ryabinski gorusmesinden sonra bizzat wilderi aradi.povetkini affediceklerini ama su an icin wilderla karsilastirmiyacaklarinin garantisini verdi.. Asil onemli nokta sulaiman wildera joshua maci icin yogun telkinde bulundu.ya simdi ya hic dedi.eger joshuayla simdi karsilasmazsan ilerde isin daha zor olur hazir joshua yaraliyken onun isini bitir… Devamını oku »

Antijoshua
Antijoshua
4 yıl önce

Bugun yapilan bir aciklama henuz buraya dusmedi..hearn furynin durumu iyi degil joshua maci icin cok uzak su an.bir sonraki mac fury olmuyacak dedi..galiba joshua cepheside oltaya gelmek uzere..ama hearn seytandir.wbc ve wilderi gozune kestirdiyse mac olur..oda biliyor wbcyi almadan joshuanin gercek sampiyon olamiyacagini..eger inanirsa joshuaya wilder maci olucak..su an top hearnde.,bakalim seytan ne diyecek bu ise..bu mac olmazsa bilin ki… Devamını oku »

conan
conan
4 yıl önce
Reply to  Antijoshua

edi hörn wlad ile rövanş yapmaya daha istekli. ardından fury düzelirse fury, düzelmezse ya parker ya da pulev. wilderla maç yapacaklarını sanmıyorum. inşallah yaparlar da görürüz akla karayı

Antijoshua
Antijoshua
4 yıl önce

Adim adim wilder-joshua maci geliyor beyler

Ustad ali
Ustad ali
4 yıl önce

Aj wilderi rezil eder.wilder bana kalirsa bellew yahut whyte ile bi dövusşün seviyesini görsün.

fix1
fix1
4 yıl önce

aj, akıllı bir boksör, sizin gördüğünüz bu eksiklikleri kendisi ve ekibi görmüyor mu? Aj’nin acilen kilo vereceğine ve kondisyonunu arttıracağına inanıyorum. aj’açık verdi… zayıf yönleri ortaya çıktı… diyen arkadaşlar kiminle yaptı da ortaya çıktı? duyanda malik scott’la maç yaptı da o açıkları verdi sanacak. Asıl ortiz, bu kadar övgülerinizi kazanacak hatta size “aj’yi ko yapacak” dedirtecek performansı kime karşı verdi?… Devamını oku »

Antijoshua
Antijoshua
4 yıl önce

Evet beyler su an klicko rovans ve wilder secenekleri var masada..eger wilder olmazsa bilin ki hearn wilderdan cekiniyor.baska izahi yok bu durumun..yoksa niye wbc gibi en degerli kemer icin girisimde bulunmasin ??

Klitschko
Klitschko
4 yıl önce
Reply to  Antijoshua

Ben Klitschko’nun rövanş maçı yapmasının iyi fikir olduğunu düşünmüyorum. Nedeni 41 yaşında olması antremanlarda çalışması onu geliştirmekden çok yaşının getirdiği olumsuzlukları örtüyor olucak. Muhammed Ali’de son maçlarında yenildi Mike Tyson’da yenildi bunları anlatmaya gerek yok ama yaş gerçekten çok büyük sıkıntı.

Ustad ali
Ustad ali
4 yıl önce

Sitede başını conanin çektiği wilderin dinazorlari kanadı yakin zamanda dagilacaktir.nesilleri neredeyse tükenecek.başlarına düşen göktaşı umarim ya bellew yada white olur.aj düşerse bu dinozorların başına iki nesil sonraya fosilleri bile kalmaz.buradan suleymaniye sesleniyorum.wbcdeee hirsiz vaaaarrr!yesil kemerin üstüne kanisin üstüne çökmüş pitbull gibi çöken, ömrü hayatinda doğru dürüst direkt vuran rakiple karsilasmamis katran karsi hirsiz seytan wilder milletin gözünü boyayıp paralari cukka… Devamını oku »

Ustad ali
Ustad ali
4 yıl önce

Bu arada 21.45 te trt de real atletico maçı var.haberiniz olsun beyler.

Deontay_Wilder
Deontay_Wilder
4 yıl önce

joshua’da biraz yürek olsaydı 200 kiloluk fury’e değil wilder’a meydan okurdu.
kendi de biliyor çünkü 6.roundaki gibi duruma düşerse wilderın affetmeyeceğini
fury 2 yıldır boks yapmıyor 200 kilo olmuş gitmiş fury’e meydan okuyor komedi ya
joshua ve muhammed aliyi kıyaslayanlara sadece ayak başparmağımla gülüyorum
ve bu balonun er yada geç patlayacağını biliyorum

Ustad ali
Ustad ali
4 yıl önce
Reply to  Deontay_Wilder

Wilder molina 2 geliyor.wilderci dinazorlara gün dogdu (: (: aj alinin foremona vurduğu alti yumrugun rüzgarı olamaz bu arada.ama wilder da foremonun o dayaktan sonra akşam tuvalete bıraktığı doğal atik olamaz.

conan
conan
4 yıl önce

sakallı keçi keşke ölsen la 😀

Ustad ali
Ustad ali
4 yıl önce
Reply to  conan

Bu hafta is güç yok abi napalim takiliyoruz işte (:

conan
conan
4 yıl önce
Reply to  Ustad ali

la ölsen dünyaya bir faydan olur. cesedinden börtü böcek faydalanır. toprağa gübre olursun. ama şimdi paso dünyaya gaz salınımı yaparak ozon tabakasına zarar veriyorsun 🙂

Ustad ali
Ustad ali
4 yıl önce
Reply to  conan

Ahhgaaa (: olmaz ya daha vakti var abi.icilicek cok votka var, yaz geceleri elinin tutup olmayacağımız, orasını burasını çaktırmadan yoklayip tepkisini olcecegimiz çok kiz var(: ne olmesi sen ol abi amk (: (:

conan
conan
4 yıl önce
Reply to  Ustad ali

omen diye bir korku filmi vardı bildin mi? işte omen filmindeki çocuktaki şeytani güç bende olsa; önce edi hörnü, sonra joshuayı, ardından da seni öldürtürdüm la 😀 😀

Ustad ali
Ustad ali
4 yıl önce
Reply to  conan

Ahhhaaa (: (:

Luis Ortiz
Luis Ortiz
4 yıl önce

Joshua’ya saygımdan ve aldığı galibiyete saygımdan ötürü yazmıyorum da artık bu futbol fanı edasıyla yazan yeni nesil boks izleyicisi Joshua fan kitlesi beni çıldırtıyor… Boks futbol izlenir gibi fanatikçe izlenmez kardeşim. Wlad eğer ilk kd olduğunda sarılmaya çalışmasa, Joshua’yı kd ettiğinde yaşı nedeniyle gücü tükenmese ve birazda korkmasa, 11 rauntta bile yumruklarla saldıran fiziki olarak güçlü Joshua’ya inatla sarılmaya çalışır… Devamını oku »

Luis Ortiz
Luis Ortiz
4 yıl önce
Reply to  Luis Ortiz

2010’dan beri boks yapmıyor derken, Profesyonel kariyerinden ibaret değil demek istedim Ortiz için.

conan
conan
4 yıl önce
Reply to  Luis Ortiz

helal be dostum. bu joshuacı ergenler ve orta yaşlı prostatlılar yüzünden joshuayı hiç sevmiyorum. ha bir de edi hörne uyuz oluyorum.

Hayrettin Saygın
Hayrettin Saygın
4 yıl önce

ortiz joshua yı yenebilir mi, yenemez mi bilmem ama kesinlikle ona karşı favoridir, yok iyi maç yapmadı, yok ortiz in sert indirici yumrukları yok açıklamaları bence yanlış. joshua bu maçta kendisini olumlu yönde ıspatladı ama efsane olamayacağını da herkese gösterdi. aldığı birkaç yumruk ve sahip olduğu olağanüstü kas kütlesi ile ringde o kadar kötü duruma düştü ki, ben şok oldum.… Devamını oku »

Alan Jamiryoo
Alan Jamiryoo
4 yıl önce

Hayrettin Saygın Kesinlikle harika bir analiz. A dan Z ye katılıyorum.

serhat king
serhat king
4 yıl önce

Joshua nın 6 ve 7.roundlardaki çaresiz halini görenlerin iştahı açılmış.fury hemen olmaz öncesinde ya wlad rövanșı yada wilder maçı gözüküyor

Klitschko
Klitschko
4 yıl önce

ya kardeşim bir sitede normal bir yorumcusun mike tyson’ınsın sanki saçma sapan değerlendirme yapıyorsun bu ağırsiklet’de 11 sene yenilmeyen KLİTSCHKO vardı. senin kendini ne sandığını bilmiyorum ama hadi yemilmesin joshua 10 senede görelim.

Klitschko
Klitschko
4 yıl önce

bu arada sultan Ibragimov , Evander Holyfield’ı haşat etti ondan hemen sonra klitschko ile maç yaptı patladı haberin olsun.

Ustad ali
Ustad ali
4 yıl önce
Reply to  Klitschko

Hollyfieldin olusunu yendi abartma.wlad tmm efsane ama bi witali yahut lewisle wladi kiyaslanmaz bile.bunuda herkes biliyor dostum.

Klitschko
Klitschko
4 yıl önce
Reply to  Ustad ali

ben teknik açıdan wladimir’in daha iyi olduğunu düşünüyorum ama dayanıklılık açısından bakarsak vitali ve lewis ,Wladimir’i alır doğrudur.

Ustad ali
Ustad ali
4 yıl önce
Reply to  Klitschko

Teknik dedigin herkese karşı tutuyorsa kabul, yok kendi boyunda eli ayağı düzgün rakiplerde patliyorsa wlad teknik olarakda geride.teknik dedigin alidir lomadir rigondeoxtur tysonun gencligidir.herkesi surumcede birakir.wladi teknigi uzun adamlarda sekteye uğruyor dostum.bak vitali öyle degildi.adam muhtesemdi.kondüsyon güç hersey vardı.basit dovusurdu ama adami bezdirirdi.teknikde neye göre teknik?buda soru isareti

Klitschko
Klitschko
4 yıl önce
Reply to  Ustad ali

sol direği ile rakiplerini yanına yaklaştırmaması sayesinde pek dayanıklı olmadığı halde 11 sene boks maçı kaybetmedi.11 sene sonunda ise 40 yaşındaydı.

Klitschko
Klitschko
4 yıl önce
Reply to  Ustad ali

bide corrie sanders vs vitali ve vladimir maçlarını seyredermisin? Wladimir, vitali kadar dayanıklı olsa joshua maçını ko ile kaybedermiydi ?

Ustad ali
Ustad ali
4 yıl önce
Reply to  Ustad ali

Ikinci raundda vitaliyi bezdirmisti diye hatirliyorum.galiba sekizdede düştü.wlad büyük sampiyon ama bu sondaki iki uzun boylu iyi boksore yenilgisi yastan mi bilemem.wladin teknigi yasla torpolenecek mike gibi inanilmaz agresif bir teknik degil.illaki fark yaratır ama son yillarin en formda wladini gördük isin açığı.bence severim wladi ama vitali ile sona eren o kuşağın bi tik altinda bana kalirsa

Ustad ali
Ustad ali
4 yıl önce
Reply to  Ustad ali

Bide olsaydi olmasaydi mevzusu konusulmaz bence boksta.olan konuşulur.surda vurmadı surda geri kacti.sana sunu diyim ernie shaversin konfusyonu olsa belki gelmis geçmiş en büyük olurdu.olani konusmamiz daha mantikli. çünkü o teknik stilde sporcunun ozelliklerine göre sekilleniyor sonuçta.vitalinin cene wlada göre daha zayif olsa o kadar acik veren bi stili olmazdi belki de derim bende bi matigi olmaz.o yüzden olani konusmak mactan… Devamını oku »

Klitschko
Klitschko
4 yıl önce
Reply to  Klitschko

valla olan sahip olduğu çeneyle 11 sene kaybetmedi işte 41 yaşında da iyi mücadele verdiği maç sonucu kaybetti. Bence klitschko gibi Lamon Brewster maçı sonrası beyin kanaması geçiren bir boksör için teknik ve gücüyle yapabileceğinin en iyisini yaptı. mike tyson, muhammed ali , lennox lewis hepsi 38-39 yaşında kaybettikleri için boksu bıraktılar belli bir yerden sonra yaş faktörü devreye giriyor… Devamını oku »

Ustad ali
Ustad ali
4 yıl önce
Reply to  Klitschko

Oyle dostum.kariyerinin ilk yillarinda üç kolu mağlubiyeti olmasa onu vitali ve lewisle anardim zaten.o yüzden o efsanelerin bi tik altidir ha bu yaşındaki bu vücudu bile efsane

Klitschko
Klitschko
4 yıl önce
Reply to  Klitschko

fury maçında 2 raund alsa maçı kazanmışdı. Fury’e karşı sarılmasını gerektiricek durum yoktu klitschko adına ama joshua’ya gücü yetmedi doğru ama adam 41 yaşında normalde maçlara 112-113 kilo çıkardı ama 1,5 sene aradan sonra kas kaybı filanda yaşamış. Joshua’yı alabilirdi ama joshua 6,7,8,9,10’uncu raundlarda pres yapamadan dayak yedi 11’de işi bitirdi.

unstoppablewilderpunch
unstoppablewilderpunch
4 yıl önce

ortiz yenermi bilemem. mac uzarsa josia baska biyerinden nefes alacagi icin yenme ihtimali var tabi. ama şu kesin, wilder bu josiayi ilk roundda duman eder, wilderin en buyuk ozelligi rakipsiz powerpunch gucu. cene olarak bence wilder da cok iyi degil(bu tahmin sadece) ama bu josia wladdan korktu, wilderin balyozunu yedigi an anlar ve korkudan altina yapar. zaten o balyizu yedigi… Devamını oku »

Hayrettin Saygın
Hayrettin Saygın
4 yıl önce

sitenin en salak saçma yorumlarını yazanın kurduğu cümleye bak, onu yener, bunu yener, şuna bilmem ne yapar der, sonra da millete hurafelerle konuşmayın der. az saygı duy. çok u beklemiyoruz zaten.

Deontay_Wilder
Deontay_Wilder
4 yıl önce

haltercinin hayranları çıkmış ortaya
adam kliçko efsane değil diyor 😀
2004’den 2015’e kadar ringi domine eden kliçko efsane değil
ama 19 maç yapmış yeni yetme halterci efsane öyle mi he gardaşım he

serhat king
serhat king
4 yıl önce

Joshua streoid yemekten bob zapp a benzemiş.bu şekil giderse ringde veya antrenmanda kalp yetmezliğinden ölür veya boksu kısa sürede bırakır. Wlad maçında görüldüki asla bir efsane değil ama 30 saniyelik patlayıcı bir gücü var.açık veriyor ve çok savunmasız kalıyor. Bunu gören fury ortiz wilder ağızları sulanmış ve sabırsızlanmışlardır. Joshua kolay yem olmaz bunlara ama özellikle fury ye yenilme ihtimali çok… Devamını oku »

Ustad ali
Ustad ali
4 yıl önce

Ya beyler emin olun wilder korkuluk.daha ilerisi degil.ortizin aj karşısında tek sansi ajin sol gardla cok karsilamamis olmasi.hem boyu kisa.ayrica bu mac dikkatinizi çekti mi bilmiyorum ama aj vucuda da calismaya başladı.her maç bi tik artiyor adam.wladin direklerine çözüm bulamadi belki ama bunun sebebide ajin kirismayi sevmesinden ötürü oldu.disardan dönüşebilecek bir adam degil aj.cenesi saglam degil diyenler bence abartiyor.cok yedi… Devamını oku »

Tugay Özay
Tugay Özay
4 yıl önce

Joshua ve Wilder fanlarına şöyle ayrı bir bölüm açılsa da sitede orta kapışsalar. Soğutuyorlar bokstan mk.

Antijoshua
Antijoshua
4 yıl önce

Joshua fani arkadaslarimiza gelsin o halde.
Joshuayi en iyi anlatan klip

https://youtu.be/H63GhaYDPrk?t=3

Antijoshua
Antijoshua
4 yıl önce

Ve joshuanin sonu boyle olucak..

http://i.hizliresim.com/yEaQd0.jpg

Cemal Atalay
Cemal Atalay
4 yıl önce
Reply to  Antijoshua

Sen boş paylaşımlara devam et adam Klitschkoyu nakavt etti 3 kez knockdown ederek. 10 yıla ambargo koyan Klitschkoyu.

Hala balon diyenler var kafa basmaması böyle birşey olsa gerek.

serhat king
serhat king
4 yıl önce

Joshua nın kafa sağlamda çene zayıf wladın sağları kafasına patladı çeneye almadı. Joshua fanları tatsız çünkü 6.ve 7.roundlardaki joshua bir bebek kadar savunmasızdı.bu da bankacı gibi joshuaya fanatik gözle bakmayan gerçekleri görebilen joshuacıların gözünden kaçmadı. Balıklar kan kokusunu aldı joshuanın büyük açıklıkları görüldü iştahlar kabardı. Wilder areoladaki gibi laubali dövüşürse bayılır gider ama gerçek kendisi gibi dövüşürse o maç ortada… Devamını oku »

Antijoshua
Antijoshua
4 yıl önce

Birazda gulelim her seyrediste koparim buna 🙂

https://youtu.be/uLUxAP79l-0?t=1

Arsenik Cemal
Arsenik Cemal
4 yıl önce
Reply to  Antijoshua

pove maç bahanesiyle ayaküstü tecavüz etmiş 🙂 yalnız ben link atamıyorum siz nasıl beceriyosunuz?

Antijoshua
Antijoshua
4 yıl önce
Reply to  Arsenik Cemal

Rutbeye gore kardesim.askerligin cok daha 🙂

Antijoshua
Antijoshua
4 yıl önce
Reply to  Arsenik Cemal

Yok ya burda adam sagi yiyo,uyaniklik yapip inise gecerken poveye sarilip beraber iniyolar,hakem yerse yapiyo 🙂

Bankaci
Bankaci
4 yıl önce

Eyv.:))

Kaptan
Kaptan
4 yıl önce

Ancak yazabildim. Joshua maçı bizi hayata bağladı. Boks bence böyle olmalı, kıran kırana geçti.

Deontay_Wilder
Deontay_Wilder
4 yıl önce

Çingene Fury Joshua’yı tek elim bağlı döverim demiş
wladın joshuayı knouckdown yapması anlaşılan bazılarının iştahını kabartmış 😀

Cemal Atalay
Cemal Atalay
4 yıl önce
Reply to  Deontay_Wilder

Joshua Klitschkoyu toplamda 3 kez knockdown edip nakavt etti o ne olacak 🙂

Antijoshua
Antijoshua
4 yıl önce

Bugun biraz arsiv takildim,balon boksorlerden sonra ilac gibi geldi

Iste golovkin amator kariyerinden efsane bir mac,izleyip boksa doyalim..rakipte zimba gibi ama 3g cok farkli o zaman belliymis cok buyuk boksor olucagi

https://youtu.be/nxdR4W10eOo?t=2

https://youtu.be/7DT-8E_znao?t=2

emregani yavuz
emregani yavuz
4 yıl önce

Simdi beyler tahmin alalim Kim kiminle nezaman dovusmeli. aj nin ilk rakibi Kim olmali. Wilder rakip olarak ilk kimi secmeli.aj kim yenebilir

Arsenik Cemal
Arsenik Cemal
4 yıl önce

nicki murat koç değilde antijoshua olarak görünse ruhumuz duymayacak. aylardır alperin yorumlarını taklit etme provaları yapıyor heralde 🙂

Arsenik Cemal
Arsenik Cemal
4 yıl önce

parker is coming 🙂

Oldi
Oldi
4 yıl önce

Argüman 1- Josua Wilder’den korkuyor. Gerekçe: maç Sonu 200 kg’lik Fury’e meydan okudu Wilder’e okumadı. Argüman 2- Wilder josuadan korkuyor. Gerekçe: korkmasaydı maç Sonu ringe atlardı. İki tarafta mantıklı argümanlar sunuyor. Ama bence eğer birisi korkuyorsa bu %70 Wilder. Çünkü adam klickoyla 18. Maçında ve daha genç yaşta karşılaşıyor. Wilder 30 maçı devirmiş en ciddi rakibi klicko’nun yakınından geçemez. Wildercilere… Devamını oku »

Cemal Atalay
Cemal Atalay
4 yıl önce
Reply to  Oldi

+1000000000

Bankaci
Bankaci
4 yıl önce

Konu açıldı bende birşeyler paylaşalım : Amatör boks hakkaten gerçek boks.rakipler değişiyor kendi yeteneklerinle maçları alıyorsun. 2004atina olimpiyatları nda ward i izlemistim.hafif ağırdı yanlış olmasin.demistim ki bu adam tek kelimeyle mükemmel.bayilmistim.zaten altını aldı.sov yapmıştı. Boks en iyilerinin amatör kariyerleri mükemmel dir.ali frazier ward povetkin joshua vs. İyilerin hepsi yada olimpiyat yada dünya şampiyonu dur profesyonelden önce… Birde olimpiyatta bronz madalya… Devamını oku »

conan
conan
4 yıl önce
Reply to  Bankaci

wilder en azından joshua gibi şikeyle altın almadı. adam hakkıyla bronz madalya aldı. joshua ise haketmediği madalyayı aldı. ama hakettiği nakavtı en yakın zamanda yaşayacak.

Cemal Atalay
Cemal Atalay
4 yıl önce
Reply to  conan

Klitschkoyu nakavt etti 10 yıl ağırsiklete damga vurmuş bir boksörü.

Yiyorsa wilder klitschkonun karşısına çıksın 🙂

conan
conan
4 yıl önce
Reply to  Cemal Atalay

napsın wlad’i? joshuayı tokatlayacak.

Bankaci
Bankaci
4 yıl önce
Reply to  conan

Floyd zannediyor ki yenilgisizim o yüzden sahiplenmiyor. Wilder büyük başarı zannedip
Sahipleniyor. Bence kara mizah ikiside…

Joshua nin olimpiyat madalyası aldığı maçları izlemedim.dogru
Olabilir lobi meselesi.

Don King
Don King
4 yıl önce
Reply to  Bankaci

Doğru dostum.macarelli maçını kaybetmis bana göre.ama dünya amatör boks turnuvasında da sampiyon olmuş.orada sıkıntı yok.yalnız şöyle bir durumda varki bazi boksorleri amatör kısıtlıyor ozellikle güçlü sporculari.misal kovalev.

conan
conan
4 yıl önce

joshua eğer pulev ile karşılaşmazsa ibf kemeri elinden alınabilirmiş.

Antijoshua
Antijoshua
4 yıl önce
Reply to  conan

Ona korku geldi simdi pulevle aktif dinlenme yapabilir.boylece mecburi rakibim ondan wilder veya parkerla ,mac yapmadimn bahaneside hazir olur..bakalim wilderi tercih edicek mi etmiycek mi gorucez

conan
conan
4 yıl önce
Reply to  Antijoshua

wilder’ı 1-2 maçta daha izlemek isteyecektir. ondan sonra çıkar.

Cemal Atalay
Cemal Atalay
4 yıl önce

Ortizin şansı yok Joshua karşısında çünkü ağır bir boksör. Joshuayı yenecek boksör puan ile kazanabilir başka şansı yok.

Joshua karşısında ya nakavt olursun yada puanla kazanabilirsin başka bir ihtimal yok.

Antijoshua
Antijoshua
4 yıl önce
Reply to  Cemal Atalay

Kardesim simdiye kadar yorumlarini ergenligine verdim ama bu yorum gercekten komik oldu.
joshua nakavt olarak yenilir..
wlad macinda bile 11.raundda indirmese o rezil haliyle maci vereceklerdi.puanlamada onde acikladilar

Deontay_Wilder
Deontay_Wilder
4 yıl önce
Reply to  Antijoshua

o maç puanlaması neydi öyle ya
zaten demiştik bu maç sayıya giderse wlad önde bile olsa halterciye verirler diye nitekim de puanlama o cinstendi
joshuanın 5. ve 11. round dışında üstünlüğü yoktu
wladın üstünlüğü olan roundları bile halterciye vermişler

Antijoshua
Antijoshua
4 yıl önce
Reply to  Deontay_Wilder

Aynen joshua puanla mac kaybetmez uzayda olursa belki lobisi,medya gucu cok.hearn hakemleri her turlu baglar.
Bu rezil haliyle bile puanla maci joshuaya veriyolarmis dusun yani.

Cemal Atalay
Cemal Atalay
4 yıl önce
Reply to  Antijoshua

Ben ergenliği geçeli çok oldu. Sen yorumları okurken ne kadar olgun davranıyorsun onu düşün bence 🙂

Tekrar yazıyorum Joshuayı hızlı bir boksör yenebilir puan ile.

Joshua karşısında ağır bir boksörün şansı yok. Klitschkodaki teknik diğer boksörlerde var mı ?

10 yıl ağırsiklete damga vurmuş Klitschkoyu 3 kez knockdown ederek nakavt etti Joshua.

Adam Klitschkoyu yeniyor hala Ortiz yener diyenler var.

Antijoshua
Antijoshua
4 yıl önce
Reply to  Cemal Atalay

Joshua nakavt olarak kaybeder.sizde o pembe ruyadan uyanir odanizdaki joshua posterini sokersiniz 🙂

Bankaci
Bankaci
4 yıl önce

Hakikaten puanlamada joshuada önde olması kara mizahtir.ilk 4raund hariç 5.raundda dahil düşmesine rağmen tüm raundlar wladindi ama iyi oldu wlada Almanya’da yapıp maçlarıni rakiplerine yapmadığını bırakmazdı.hakemler bütün kirli dövüşün u seyrederdi masa ondan yanaydı.sap doner keser döner gün olur hesap döner.

Yıldıray Çelik
Yıldıray Çelik
4 yıl önce

Joshua düşmanları yine başka rakipler aramaya başlamışlar arkadaşlar boşuna kederlenmeyin ortiz joshua yı kesinlikle yenemez. Ortiz avalı 6. Round joshua yı öyle yakalarsam nakavt ederim diyor kimse de ulan hırt sen joshua karşısın da 6 raund durabilecekmisin demiyor. Ortiz 37 yaşında resmiyette görünen lakin adımdan daha çok eminim en az 42 yaşında olan bir boksör. Durağan dövüşüyor sabit duruyor. Joshua… Devamını oku »

Ustad ali
Ustad ali
4 yıl önce

Olay var olay!murat kocla rocky marciano birbirne girmiş (: (: (: ulan varya edie horn yada don king diye nick alip milleti birbirine sokup izleyesim geliyor bu durumlarda.

Arsenik Cemal
Arsenik Cemal
4 yıl önce
Reply to  Ustad ali

Anarşizm ruhunda var 🙂

conan
conan
4 yıl önce
Reply to  Arsenik Cemal

Ona anarşizm değil de baş harfi i veya p ile başlayan bir sıfat denir.

cemil aslan
cemil aslan
4 yıl önce
Reply to  Ustad ali

böyle bir makyavelist tavrı yakıştıramadım ustad ali kardeşim

Don King
Don King
4 yıl önce
Reply to  cemil aslan

Arada olur dostum.herkesin içinde biraz anarsi olmalı.saka yapiyoruz tabi dostum ciddi ciddi insanlari galeyana getirmek gece uykusuz bırakmak degil amacimiz ama hafiften sinirlendirmek güzeldir.

cemil aslan
cemil aslan
4 yıl önce
Reply to  Don King

🙂

Don King
Don King
4 yıl önce

Öyle kufur durumu yok ama k.o.c diye hitap etmesi yanlış olmuş.kinaye yapmis.belirtmek istedim

Don King
Don King
4 yıl önce

Real maçı basliyor beyler

misafir
misafir
4 yıl önce

Arkadaşlar uzun süredir jashuaya 6, roundda ne oldu.Klitschko neden indirmedi, jashuada kondisyon yok ve maçta şike var gibi meselelerden tartışıyorsunuz. Öncelikle Klitschko maç satacak en son adam o konuyu bi geçelim.Maç satma falan yok. Peki 6. raundda niye indirmedi o zaman? 1-)Klitschko kombineye stili gereği girmez.Hep tek yumruktu indirir.Fazla pres de yapmaz.Nakavtlı maçlarını izlerseniz anlarsınız. 2-)Nasılsa maç bende indiririm havasına… Devamını oku »

TÜRK MÜSLÜMAN
TÜRK MÜSLÜMAN
4 yıl önce

ortizin çene sağlamsa joshuayı nakavt eder.

R C
R C
4 yıl önce

Arkadaslar sitede cok ilginc yorumlar var. Joshua icin millet birbirini dovecek neredeyse. Futbol tartismasina dondu olay. Bir bboksoru takim tutar gibi neden savunurlar anlamak guc. Oyle savunmalar varki adam ilahi guc gibi boksun ilahi felan yazanlar va fitne cikarmrmayin diyenler var. Neypcak burda yorum yapanlar fitne cikarip macimi iptal ettirecekler yada ingiltereyemi yuruyecekler. Kimse sevmek zorunda degil elestirmekte serbes. Mac… Devamını oku »

cemil aslan
cemil aslan
4 yıl önce

ortizin çene joshuadan sağlam arkadaşlar. ortiz maçı izledikten sonra joshuanın halini görerek haklı şekilde iddialı açıklama yapıyor. ortizin gördüğüm kadarıyla kimseden korkusu yok, wilderede meydan okumuştu. bence joshuayı ko eder.

Bedir Altın
Bedir Altın
4 yıl önce

ortiz in görüşlerine katılıyorum, ortiz in dediği gibi çakal hearn joshua yı ortiz in karşısına çıkarmaz, wilder da joshua ile bu senenin sonunda maç yapmak istediğini söylemiş:
http://www.boxingnews24.com/2017/05/deontay-wilder-wants-joshua-end-2017/

ismail cil
ismail cil
4 yıl önce

Maclarindan zevk aldigim 3 boksörden (wilder,joshua,ortiz)biri olan en tehlikeli boksördür ortiz bu benim görüsüm sonucta hersey saglam bir yumruga bakiyor ,aralarinda olan maclarda hersey olabilir herkese selamlar

Bedir Altın
Bedir Altın
4 yıl önce

ben de lise çağlarında, arnold schwarzenenegger in dünyanın en güçlü insanı olduğuna inanırdım eğer yumruk vursa deveyi bayıltır ya da araba camını kırabildi ve film icabı değil gerçekte de bunu yapabileceğini düşünürdüm. tabi çocuk aklım ile çoğu şeyi sorgulamazdım ve neden herkes benim gibi arnold hayranı değil diye bu durumu garipserdim. şimdiki joshua hayranı çocuklar da o durumda. onların hayal… Devamını oku »

serhat king
serhat king
4 yıl önce
Reply to  Bedir Altın

Süper bir yorum

Bedir Altın
Bedir Altın
4 yıl önce

çocukluğumuzda bir de bruce lee furyası vardı, çocuklar ciddi ciddi bruce lee’nin vücudunun kurşun geçirmediğine inanırlardı, ama çocuk aklı işte ne yaparsın.

Bedir Altın
Bedir Altın
4 yıl önce

peki bu fury e meydan okuma nedir? wlad maçından sonra, şu an boksta aktif bile olmayan, madde kullandığı için lisansı elinden alınan, 150-200 kiloluk ayakta bile zor duran fury e meydan okuyorsun bu ne saçmalık. tamam diyorsun maçta dengesi bozuldu da dengesiz dengesiz konuşuyor ama daha hearn çakalı da aynı şeyi söylüyor. joshua yı seversin veya sevmezsin bunun savunulacak bir… Devamını oku »

kaan
kaan
4 yıl önce
Reply to  Bedir Altın

hocam ingiltere ici bir rekabet o… tyson fury surekli beni cingene oldugum icin istemiyorlar millet joshua nın pesinde onu kayırıyorlar yoksa ben daha iyiyim diye kendini yırttı…e simdi fury nin ringte kaybetmedigi kemerleri joshua da olunca…akla tek ihtimal geliyor 2sinin maca cıkması… yine bir akıl alır tarafı var…fury nin bence boksla alakası yok su an…yani geri donupte hazırlanıpta eskisinden daha… Devamını oku »

Bedir Altın
Bedir Altın
4 yıl önce
Reply to  kaan

kaan kardeşim rekabet için doğru diyorsun ama fury rekabet edecek durumda değil ki, eğer çalışmaya başlarsa eski formuna ulaşması belki yıl belki de yılları bulur. bu durumda where is my baby fury derse kusura bakmasın ama zırvalamaktan başka bir şey değildir söyledikleri. çıksın tüm kemerleri toplayacağım desin ya da ortiz, wilder veya parker a meydan okusun o zaman bi anlamı… Devamını oku »

Cemal Atalay
Cemal Atalay
4 yıl önce
Reply to  Bedir Altın

İngilterenin en büyüğü olma olayı. Joshua onun için Furye yöneldi.

Herkes bu maçı bekliyor istiyor diyor maç sonu izlemedin mi ?

kaan
kaan
4 yıl önce

işte bekledigim acıklamalar 🙂 parkerın antrenoru haberine de yazdım… cıkıp indiririm diyiceksin bu kadar basit 🙂 agırsiklet bu , yok soyle yenicez boyle yenicez ben kimim beni tanıyormusun bunlar hep bos muhabbettir…boksor dedigin iddaalı olur aynen ortiz in yaptıgı gibi… 8 raund icinde indiririm demis yapar veya yapamaz orası ayrı konu da… yan cizmemis en azından ortize helal olsun…

doctor1984
doctor1984
4 yıl önce

Bu federasyonlar can sıkıyor. Zorunlu rakip olsanda ünvan maçına çıkarttırmıyorlar. Vahşi kapitalizm kendisini tüm şiddetiyle gösteriyor. Yok Ortiz maçı para getirmez. Yok Canelo’yu biraz daha parlatalım. İleride rakip olması muhtemel 2 boksörü aynı gece ringe çıkartmalar. Milletin keyfini bekliyoruz. Rekabet diye birşey yok. Varsa yoksa para. 4 tane federasyon. Yetmezmiş gibi Wba normal mertebeli ve süper şampiyonluk var. Oldu olacak… Devamını oku »

Luis Ortiz
Luis Ortiz
4 yıl önce
Reply to  doctor1984

Kübalılar gibi boksu hakkaniyetli yap, bir kültüre oturt, bir ekol oluştur. Senin o taraklarda bezin olmasa bile star yapmaya çalışırlar. Olmayan kültürünle, yatırımınla prof boks peşinden koşarsan senin en büyük starın rahmetli Sinan Şamil Sam olur.

O bile dünya şampiyonluğu kazanamadı.

Tugay Özay
Tugay Özay
4 yıl önce
Reply to  doctor1984

Kesinlikle haklısın hocam. Para neredeyse pislik oradadır.

Cemal Atalay
Cemal Atalay
4 yıl önce

Joshuanın Furye yönelmesi İngilterenin en büyüğü kim olduğunu ispatlamak.

Herkes bu maçı bekliyor istiyor diyor maç sonunda. Joshua Fury maçı Aralık ayını bulur. Fury zayıflayabilirse tabi 🙂

Cemal Atalay
Cemal Atalay
4 yıl önce

AntiJoshua kullanıcı adlı kişinin ortalığı karıştıranlardan biri olması nasılda belli ediyor kendini.

Senin bu sitedeki amacın ne acaba ? merak ediyorum.

Amacının boks olmadığı belli. Boks için değilde geyik ve ortalığı karıştırmak için gelmiş bazı arkadaşlar.

Antijoshua
Antijoshua
4 yıl önce
Reply to  Cemal Atalay

Seni joshuali islak ruyalarla basbasa birakiyorum.

Cemal Atalay
Cemal Atalay
4 yıl önce
Reply to  Antijoshua

Bende sana balonlarınla pembe rüyalar diliyorum. Patlatma balonlarını uslu uslu oyna 🙂

Cemal Atalay
Cemal Atalay
4 yıl önce

Joshuayı nakavt edermiş 🙂 Sen kimi yendinde Klitschkonun sağını yediğinde bile yerden gülerek kalkan Joshuayı yeneceksin.

Hepsi Joshuayı yener zaten şöyle yaparım böyle nakavt ederim tek elimle yenerim boş palavralar havada uçuşuyor. İcraata gelince Joshua ringte eziyor hepsini.

Joshua Klitschko rövanşını istediğini söyledi. Hiçbir boksörden çekinmediğini söylüyor her seferinde.

Bize de Joshuanın zevkli bol kırışmalı nakavtlı maçlarını izlemek düşer 🙂

Emre Demir
Emre Demir
4 yıl önce
Reply to  Cemal Atalay

ya hocam 41 yasındaki adama kd olan birini nasıl bukadar büyütebiliyorsunuz anlamıyorum. çok büyük bi esprisi yok bu adamın azmini tebrik edip geçemiyorsunuz mübalağa yapmayı seven milletiz nedense

HataLı Rumuz
HataLı Rumuz
4 yıl önce

Joshuanin en büyük özelliği çok güçlü olması fakat kondusyonunda sıkıntı var pekte teknik görünmüyor eskiv yapmıyor ama şuanda dünyanın en iyi ağır sikketi diyebiliriz ta ki fury maçına kadar

unstoppablewilderpunch
unstoppablewilderpunch
4 yıl önce

bir kiside cikip “kombine yapmasina ramen cam ceneli klitschko’yu bile bayiltamamis, bu josianin tek yumruk gucu zayif” diye dememis hic kimse. bu jisianin tum nakvtlari boyle. isteyen izlesin. ko larinda cam ceneli rakipleri bile bayiltamiyo, rakip hop ayaga kalkiyo. ki kombineye ramen. hakkini yemeyelim yumruklari zayif olsa bile iyi kombine yapiyo, timing be isabeti yuksek oluyo, ha buna ramen bayiltamiyo… Devamını oku »

serhat king
serhat king
4 yıl önce

Ben daha önce joshuanın yumruk gücü zayıf kimseyi bayıltmadı şimdiye kadar demiştim.
Yinede orta karar bir yumruk gücu var.
Wilderin kasları gerçek olduğu için yumruk gücü ve indiriciliği fazladır o kroşesi joshuaya gelirse yatırır ama wilderin savunması zayıf bana göre.olası bir maçta disiplinli olmalı

ömer uzel
ömer uzel
4 yıl önce

Ortizden önce şu maçla alakalı fikrimi beyan etmeliyim..10 rauntta benim düşünceme göre 97-93 jashua öndeydi..Jashua maçı hakkıyla kazandı lakin artık 6-7 tane boksör onunda yenilebileceğine artık inanıyor..Bir boksör nakdavn olabilir, bu ayıp değil…Ama daha 7. raunt yeni başlamışken dişliğini yere atıyorsan bu ayıptır..Muhammed Ali bunu hiç yapmadı, Tyson da, Foremanda, Holyfield’de..Luiz Ortiz bana göre şuan bir numaradır, tek kaybı Kübalı… Devamını oku »

unstoppablewilderpunch
unstoppablewilderpunch
4 yıl önce

lan arkadas sen cam ceneli klitschko ya(toplam 4 tane ko malubiyeti var, biride corrie sanderse) bu kadar yumruk vur, ama adam hala ayaga kalksin. bu caşıa dan bi cacık olmaz, yumruklar tirt ve gucsuz, sadece iyi kombine yapiyo. kombine yapinca isabet orani yuksek ve yumruklar rakibi buluyo ama etkisiz(gerci kombineden sonra basja yetinden soluyo, kondusyonda yok ayida) , onca yumruga… Devamını oku »

TÜRK MÜSLÜMAN
TÜRK MÜSLÜMAN
4 yıl önce

ortizin çenesi sağlamsa tek bir yumrukta joshuayı yere yatırır joshua geri kalksa bile o raunt içinde bayıltır.wladimir çenesine güvenmediği için üstüne varamadı ama povetkin ve ortiz joshuayı nakavt eder.

Pac-Man
Pac-Man
4 yıl önce

Artık Ortize unvan maçı hakkının tanınması lazım. Kariyerine geç başlamış olabilir ama artık ciddi bir rakipten teklif alıp maça çıkması lazım. Ağırsikletin şampiyonları artık 4 ayda bir maça çıkıyor, menejerlerin tek derdi para. Seyir zevki verecek boksör sayısı çok az. Bir an önce Ortizin yaşı geçmeden iyi rakiplerle ya da unvan maçına çıkması lazım, promotörler boksörlerini yangından mal kaçırır gibi… Devamını oku »

Başa dön tuşu