Manchester Arena’da 21 Bin Bilet 1 Dakikada Satıldı Unvan Birleştirme Maçı NTV Spor’da


carl frampton vs scott quigg manchester arena

Dünya nefesini tuttu unvan birleştirme mücadelesini bekliyor… Almanya’da yapılacak ve NTV Spor’dan canlı yayınlanacak Marco Huck vs Ola Afolabi unvan maçının bulunduğu akşam İngiltere’den de ayrı bir canlı yayın NTV Spor ekranlarında olacak.

Uzun yıllardır beklenen bir unvan birleştirme mücadelesi İngiltere’de büyük bir heyecanla bekleniyor. İki faal şampiyon Kuzey İrlandalı Carl Frampton ile İngiliz Scott Quigg arasında gerçekleştirilecek unvanların maçı 27 Şubat gecesinin en büyük heyecanı olarak dikkat çekiyor.

IBF Şampiyonu Frampton WBA Şampiyonu Quigg’e Karşı

Çıktıkları maçlarla büyük fırtınalar koparan her iki şampiyonun da birbirleriyle karşılaşacak olması bu muhteşem maçın en önemli ayrıntısı. Kiko Martinez’i yenerek IBF Süper Horoz Sıklet Dünya şampiyonu olmayı başaran yenilgisiz boksör Frampton’ın 21 maçta 21 galibiyeti var.

WBA’de 2012’den bu yana Süper Horoz Sıklet şampiyonluğunu 8 kez koruyan ve kimselere kaptırmayan İngiliz Scott Qigg 33 maçta hiç kaybetmedi 2 kez berabere kaldı.

Dev Unvan Maçı Manchester Arena’da

İngiltere’nin Manchester şehrinde bulunan Manchester Arena’da 21 bin bilet elektronik ortamda ön rezervasyonlarla 1 dakika içinde tükendi.

NTV Spor’dan canlı yayınlanacak Manchester Arena’daki büyük heyecan 27 Şubat’te ekranda olacak.

Marco Huck from Germany, right, lands a punch to Britain's Ola Afolabi during their WBO cruiserweight championship title bout in Berlin, Germany, Saturday, June 8, 2013. Huck retained his WBO belt by defeating Afolabi by majority decision on Saturday. (AP Photo/Michael Sohn) ORG XMIT: SOB101

Marco Huck from Germany, right, lands a punch to Britain’s Ola Afolabi during their WBO cruiserweight championship title bout in Berlin, Germany, Saturday, June 8, 2013. Huck retained his WBO belt by defeating Afolabi by majority decision on Saturday. (AP Photo/Michael Sohn) ORG XMIT: SOB101

Önemli Not:

Marco Huck vs Ola Ofolabi IBO Cruiserweight Dünya şampiyonluk maçının bulunduğu karşılaşmalarla birlikte İngiltere-Almanya ortak yayını 27 şubat gecesi 22.00’de başlayacak…


Benzer Haberler

Yorumlar

1 Yorum - "Manchester Arena’da 21 Bin Bilet 1 Dakikada Satıldı Unvan Birleştirme Maçı NTV Spor’da"

  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
Abdullah yılmaz
Üye
★★
Abdullah yılmaz

Bence scoot pramton da daha sert vuruyor.ama prampton daha hizli ve kondidsyonu daha yuksek. Ben pramptonun puan ile alacagini dusunuyorum.