Manny Pacquiao Eşcinsellerle İlgili Açıklama Yaptı Ortalık Karıştı!


manny pacquiao (10)

Filipinli efsane boksör Manny Pacquiao, ülkesinde katıldığı bir TV programında eşcinsellerin hayvanlardan daha düşük seviyede olduğunu iddia etti.

“Hayvanlar bile cinsiyetlerin farkındadır. Kim erkek kim dişi bunu bilirler. Eğer aksini iddia edersek hayvanlardan bile düşük seviyede oluruz” şeklinde konuşan Pacquiao’ya dünya çapında LGBT derneklerinden büyük tepki geldi.

Gelen tepkiler üzerine Facebook sayfasında bir video yayınlayan Pacquiao, yaptığı açıklamada kimseyi kırmak istemediğini, verdiği hayvan örneğinin yanlış olduğunu ve bu yüzden kırılan herkesten özür dilediğini ifade etti, fakat gay evliliği konusunda pozisyonunun değişmediğini, ABD ve bazı Avrupa ülkelerinde olduğu gibi gay evliliğinin Filipinler’de yasallaşmasına karşı olduğunu bir kez daha tekrarladı.

I'm sorry for hurting people by comparing homosexuals to animals. Please forgive me for those I've hurt. I still stand…

Posted by Manny Pacquiao on Tuesday, 16 February 2016

021616-floyd-mayweather-primary-210x120Tartışmalara katılan Floyd Mayweather Jr ise: “Herkesin kendi görüşleri olabilir. Ama hayatta her zaman pozitif olmalı ve diğer insanların işine karışmamalıyız. Herkes kendi kararlarını verebilmeli” diyerek Manny’nin görüşlerine katılmadığını ifade etti.

Hatırlayacağınız üzere daha önce İngiliz ağır sıklet şampiyonu da benzer açıklamalar yapmış, daha sonra katıldığı BBC yılın ödülleri töreninde protestolarla karşılaşmıştı.

Ağır Sıkletin Kralı Fury Eşcinselliği Eleştirdi Tepki Bakın Kimden Geldi

İçeride Alkış, Dışarıda Protesto: Tyson Fury’nin Olaylı BBC Yılın Sporcusu Ödülleri Gecesi!

LGBT Groups Protest Outside The BBC Sports Personality Of The Year Awards


Haberle ilgili başlıklar:

Benzer Haberler

Yorumlar

2 Yorum - "Manny Pacquiao Eşcinsellerle İlgili Açıklama Yaptı Ortalık Karıştı!"

  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
Cengaverbey
Ziyaretçi
Cengaverbey

ulan bende bunu anlamıom arkadas adam dogru demıs kendı babanızı kardesınızı dusunun baska bı erkekle evlenmek ıstese ben escılselım dese hepınız oldurursunuz burda duyar kasıyorsunuz……

cengaver bey
Ziyaretçi
cengaver bey

manny sana ne ki milletin cinsel tercihinden. yaptığın bu açıklama ile dünya çapındaki saygınlığını yitirdin bence. dallama seni.