Boks

Manuel Charr Geri Dönüyor! 2 Unvan Maçı Açıklandı!


29 Ocak’ta yapılması planan boks organizasyonunda 3 adet maç açıklandı. Açıklanan 3 maçın 2 tanesi WBA unvanları ortada bulunacak.

Son maçını 25 Kasım 2017’de yapan Suriyeli WBA Ağır Sıklet Şampiyonu Manuel Charr, Alexander Ustinov’u puanlarla (115-112, 115-111, 116-111) mağlup etmişti. Manuel Charr, Geçici WBA Ağır Sıklet Şampiyonu Amerikalı Trevor Bryan ile kozlarını paylaşacak. Bu maçta WBA Ağır Sıklet unvanı ortada olacak. (Bahsedilen WBA Ağır Sıklet unvanı; Anthony Joshua’da WBA Super World Heavy Title olarak geçerken, bahsi geçen müsabakada WBA World Heavy Title olarak geçmektedir.)

Bir diğer WBA unvan maçı ise hafif ağır sıklet ile ağır sıklet arasında olan kruvazör sıklette (cruiser weight) olacak. Kazakistanlı WBA Kruvazör Sıklet Şampiyonu Beibut Shumenov, Amerikalı rakibi Raphael Murphy ile ringi paylaşacak.

Yapılacak organizasyonda; unvan maçı olmayan fakat açıklanan maçlardan biri de; ağır sıklette mücadele veren Bermane Stiverne (25-4-1) ile Christopher Lovejoy (19-0-0) karşılaşacak.


0 0 vote
Article Rating

Ömer

Spor liglerini, spor yarışmalarını, spor eğlencelerini takip eder.

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu