Boks

Martin Murray Çok İddialı Konuştu!


Martin Murray vs. Max Bursak

Bu gece Kanaltürk’ten canlı yayınlanacak olan Monte Carlo’da Cumartesi gecesi yapılacak “”Ko in the Casino” kapsamında WBC Gümüş Ortasıklet maçı için ringe çıkacak olan iki rakip Martin Murray ve Max Bursak bir basın toplantısı için bir araya geldi. Bu maç Murray için prenslikte yapacağı ilk maç olacakken, Bursak’ın üçüncü maçı olacak.

Basın toplantısında Martin Murray şu anki fiziksel durumunu yansıtacak bir maç çıkarmak istediğini söylerken “Şu an ikimizde fiziksel olarak iyi durumdayız ama ben Bursak’tan bir seviye daha üstteyim ve bunu göstereceğim.” diye bir ifadede bulundu.

Eğer Murray-Bursak maçı belli bir ilgi görürse, Güney Afrikalı boksör Hekkie Budler ile Taylandlı boksor Pygmy Kokietgym arasındaki  48 kiloda WBA/IBO şampiyonluk maçı da en iyi iki küçük adamın birbiriyle boks yapışına sahne olacak.

Menajer ve çalıştırıcı Colin Nathan “Hekkie melek gibi bir yüze sahiptir, ama Cumartesi’ye kadar bekleyin. Dünyanın bir numarasından olağanüstü, yıkıcı bir performans izleyeceksiniz.”diye iddialı bir açıklamada bulundu.

Cumartesi gecesi yapılacak maçlar hafif ağırsıklette Güney Afrikalı boksör  Johnny Muller ile Doudou Ngumbu arasındaki mücadele ile başlayacak.

Maçlar bu gece Kanaltürk’ten canlı olarak yayınlanacak…

[youtube height=”HEIGHT” width=”WIDTH”]http://www.youtube.com/watch?v=110f3oMHl3w[/youtube]

0 0 vote
Article Rating

Salim Gömürgen

Salim Gömürgen Haber Editörü

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu