Boks

Mayweather Basın Toplantısında Rakibini Ezdi!


mayweather vs maidana 14 temmuz

13 Eylül’de Las Vegas’ta Floyd “Money” Mayweather ile Marcos “El Chino” Maidana arasında gerçekleşecek PPV rövanş maçı öncesi planlanan basın toplantılarından biri dün New York City’deki Times Meydanı’nda yapıldı. İşte iki sert rakip arasında geçen diyaloglar:

Marcos Maidana: Bu rövanşa hak ettiğimi düşünüyorum. Şüphesiz, bu rövanşta ilk maçı kimin kazandığını kanıtlayacağız.

Maidana’nın Çalıştırıcısı Robert Garcia: Herkesin sorduğunu, benim hala cevabını bilmediğim tek soru, herkes eldiven meselesini soruyor ve biz bu soruya cevap veremiyoruz. Bu soru Mayweather’ın kendisine sormanız gereken bir soru.

Floyd Mayweather: Bir boksörle mi yoksa bir MMA dövüşçüsiyle mi dövüşüyorum? Bilemyorum… dirsekler… inanamadığım şey kendisi dünyanın en iyi çalıştırıcılarından birisi ve dövüşçüsüne sert dövüşmesini söylüyor. Eğer beni yenebiliyorsan, bunu dürüstçe yap, sertçe kazan. Ama bunu fark etmem gerekiyor. Kariyerimde nerede olduğumu biliyorum, çünkü senin çalıştırıcın şampiyonken,  ben şampiyondum. 20 yıl oldu ve ben hala buradayım. Senin çalıştırıcının kariyeri bitmişken ben hala buradayım. Seni yendiğimde, kariyerin bitiyor, bil bakalım ne olacak? Ben hala burada olacağım.

Biraz geri çekileyim de, değerli eşyalarıma bakabilesiniz. Elmas Gucci kemer, orijinal. Dita marka gözlük, orijinal. Elmaslar her zaman mükemmeldir. Bu tarz her zaman göz alıcı. Forbes’in listesine bakın [Forbes’in listesine göre 2014’ün en çok kazanan ünlüler arasında 7. sırada]. Bütün gün herşey “Money May” hakkında. Biraz çekileyim de değerli eşyalarıma bakın. Kameralarınızı çıkarın ve fotoğraf çekin! Bir şampiyonu bu şekilde son görüşünüz olacak!

Tamam, size göre bundan daha iyisini kazandım, çünkü muhtemelen yaklaşık 70 milyon dolar kazandığımı biliyorum. O, yeteneklerine güveniyor, ben de yeteneklerime güveniyorum. Bu maç için ne kadar çok şey yaparsan yap, seni yeneceğime seninle bahse girerim. İşte kendime bu kadar güveniyorum, çünkü her türlü bırakmayı göze alabilirim. Eğer dediğin gibi yeteneklerine güveniyorsan, maç için ne kadar çok şey yaparsan yap, seni yeneceğime bahse girerim. Bu maç için bahse gir! Eğer yeteneklerine güveniyorsa, bahse girsin. Bahse gir! Bahse girersin ya da girme. Harekete geç ya da geçme. Bahsettiğim şey bu. Onun gizli kozunu oynadım.


0 0 vote
Article Rating

Salim Gömürgen

Salim Gömürgen Haber Editörü

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
1 Yorum
En Eskiler
En Yeniler En Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
roberto duran
roberto duran
7 yıl önce

floyd coktandir boyle agresif davranmiyordu. pacqiuao maci muhakkak olacak. babasinin da soyledigi gibi o mactan sonra karyerini bitirir.

Başa dön tuşu