Boks

Mayweather Tarafıdan Ölüm Tehditleri Alan Paul Kardeşlerden, Logan Paul Açıklama Yaptı!


44 yaşındaki Amerikalı Floyd Mayweather, sıradaki maçını 22 milyondan fazla abonesi bulunan ünlü YouTuber Logan Paul ile 6 Haziran tarihinde yapacak.

Floyd Mayweather ve Logan Paul, yaklaşık bir hafta önce Miami’de ilk yüzleşmesini yapmıştı. Logan Paul’ün kardeşi Jake Paul’de oradaydı. Jake Paul; “Mike Tyson – Roy Jones Jr” gecesinin yan ana maçında NBA Yıldızı Nate Robinson ile geçtiğimiz haftalarda eski MMA Dövüşçüsü Ben Askren’le yaptığı boks maçlarıyla gündemdeydi. Mayweather’la karşılaşan Jake Paul, yüz yüze gelmişti.. Jake Paul, Mayweather’ın şapkasını alınca ortalık curcunaya dönmüştü. Mayweather’ın korumalarından bir tanesi Jake Paul’e temiz vuruş yapmıştı. Mayweather, ikisini (Logan ve Jake) öldüreceğine dair tehditler savurarak çılgına dönmüştü.

Bu olaydan sonra Logan Paul bir açıklama yaptı.

Logan Paul: “Floyd Mayweather’ın; kaynaklara, servete, bağlantıya sahip bir adam olduğunda ve “O o***** çocuğunu öldüreceğim ” diyorsa öldürecek mi? Kardeşimi (Jake Paul), lanet bir şapka yüzünden mi öldüreceksin? Yo, bu saçmalığı ciddiye alıyoruz adamım!”

Logan Paul, sahip olduğu korumalarının her zaman, her yerde yanlarında veya çevrelerinde olduğunu söylüyor.

Logan, kendisinin ve kardeşinin, tehdit nedeniyle polise gitmeyeceklerini veya suç duyurusunda bulunmayacağını da sözlerine ekledi.

Mayweather; aynı gecede hem Logan, hem Jake ile karşılaşmak istediğini açıklaması üzerine de; Logan Paul; hem kendisini hem de kardeş Jake Paul ile Mayweather’ın rakibi oldukları bir maç kartının asla olmayacağını da ifade etti. 


0 0 vote
Article Rating

Ömer

Spor liglerini, spor yarışmalarını, spor eğlencelerini takip eder.

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu