Boks

Mike Tyson Bakın Ne Zaman Maça Çıkacakmış?

28 Kasım’da 2020’de yapılan gecede 15 yıl aradan sonra ringlere ayak basan 54 yaşındaki Mike Tyson ile 3 yıl önce bokstan emekli olan 52 yaşındaki Roy Jones Jr. karşılaşmıştı. Bu maçta, 1,6 milyon PPV (öde-izle üyeliği) satılmıştı. Mike Tyson bu maçtan sonra yaptığı konuşmada; daha fazla gösteri maçı yapacağını açıklamıştı.

Mike Tyson Bakın Ne Zaman Maça Çıkacakmış?

Dört kez ağır sıklet şampiyonu olan 58 yaşındaki Evander Holyfield (44-10-2), 54 yaşındaki Mike Tyson (50-6-0) ile üçüncü kez karşılaşmak için görüşmelerin sürdüğü, boks dünyasının gündemindeydi. Hatta 2 hafta öncesine kadar; Evander Holyfield, Mike Tyson ile üçüncü maçı yapacaklarını ve yakın zamanda maç tarihinin duyurulacağını açıklamıştı.

Mike Tyson Bakın Ne Zaman Maça Çıkacakmış?

Mike Tyson, podcast programında ne zaman maça çıkacağını açıkladı. “29 Mayıs veya 31 Mayıs onun gibi bir şey.” diyerek Mayıs sonunda ringe geri döneceğini belirtti. Yapılacak organizasyonun “27 Şubat’ta Avni Yıldırım – Canelo maçının yapıldığı yer” olan Miami’deki Hard Rock Stadyumu‘nda olacağı planlandı. Mike Tyson’un rakibi henüz resmi olarak açıklanmadı. Gelişmeler olunca aktaracağız, takipte kalın…

0 0 votes
Article Rating

Ömer

Spor liglerini, spor yarışmalarını, spor eğlencelerini takip eder.

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Zetyazilim Zetyazılım Tarafından Hazırlanmıştır.