Boks

Mike Tyson ile Karşılaşması Beklenen Evander Holyfield, Bakın Kiminle Maç Yapacak?


WBO-WBA-IBF Hafif Sıklet Şampiyonu Teofimo Lopez (16-0-0), IBF’te zorunlu rakibi George Kambosos’a (19-0-0) karşı mücadele edecek. Lopez – Kambosos mücadelesinin 5 Haziran’da yapılması planlanıyor. Maçın yayın haklarını; Amerikan video oluşturma ve sosyal ağ hizmeti olan Triller, yüksek meblağlar ödeyerek üstlenmişti. Triller, “Mike Tyson – Roy Jones Jr” organizasyonunu da yapmıştı ve 17 Nisan’da yapılacak olan Ben Askren – Jake Paul maçını da bünyesinde barındırıyor.

Dört kez ağır sıklet şampiyonu olan 58 yaşındaki Evander Holyfield (44-10-2), 54 yaşındaki Mike Tyson (50-6-0) ile üçüncü kez karşılaşmak için görüşmelerin sürdüğü, boks dünyasının gündemindeydi ve ne yazık ki sağlam adımlar atılmadığı için sonuçlanamadı.

Teofimo Lopez – George Kambosos organizasyonunun yan ana maçında Evander Holyfield‘ın, Miike Tyson’ın profesyonel boks kariyerinin son maçında mağlup olduğu 47 yaşındaki Kevin McBride ile karşılaşacağını açıkladı. Bu gösteri maçının; 8 raunttan oluşması ve her raundun ikişer dakikadan organize edilmesi planlanıyor.


0 0 vote
Article Rating

Ömer

Spor liglerini, spor yarışmalarını, spor eğlencelerini takip eder.

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu