Muhammed Ali Kupası 1. Final Gecesinin Tartımları Yapıldı! Maçlar Bu Akşam Canlı Yayınla DMAX’te!


Regis Prograis vs Josh Taylor

Bu akşam İngiltere’nin başkenti Londra’da gerçekleştirilecek Muhammed Ali Kupası finalinde İskoç şampiyon Josh Taylor ile Amerikalı şampiyon unvan birleştirme karşılaşmalarını O2 Arena’da Muhammed Ali Kupası finalinde yapacaklar.

Regis Prograis – WBA Süper Hafif Sıklet Dünya Şampiyonu

IBF şampiyonu Taylor da rakibi WBA unvan sahibi Prograis de namağlup olarak ringe çıkacaklar. Maç öncesi tartı yapıldı ve Taylor 63.3 Kg Prograis ise 63.2 Kg olarak tartıdan indiler. Bu tartının ardından maç resmileşti.

Josh Taylor – IBF Süper Hafif Sıklet Dünya Şampiyonu

Karşılaşmanın hakemleri olarak ise ringde Marcus McDonell (İNG) puan hakemleri olarak Alfredo Polanco (Meksika), Deon Dwarte (Güney Afrika) ve Benoit Roussel (Kanada) atandılar.

Dereck Chisora vs David Price

Ağır Sıklette Dev Kapışma

Aynı gece ringe çıkacak ağır sıklet Dereck Chisora 118 Kg rakibi David Price ise 119.9 Kg tartıldılar. Bu maç WBO ağır sıklet kıtalararası şampiyonluk kemeri için yapılacak.

DMAX’TEN CANLI

Diğer Maçlar ;
Ricky Burns 61 Kg vs. Lee Selby 60.9 Kg
Yves Ngabu 90.5 Kg vs Lawrence Okolie 90.4 Kg
Conor Benn 66.4 Kg vs. Steve Jamoye 65.8 Kg

5 maç DMAX’ten canlı olarak yayınlanacak ve Londra’dan yayın 20.55’te başlayacak ve gece 01.30’a kadar devam etmesi bekleniyor.

Regis Prograis vs Josh Taylor Maç Öncesi Tartı Anları :


Benzer Haberler

380
Yorumlar

168 Comment threads
212 Thread replies
31 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
30 Comment authors
Imparator 81frazierBlackMambaYavuz01failen Recent comment authors
  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
Abdullah yılmaz
Üye
★★★★
Abdullah yılmaz

Hadi bakalım bekliyoruz. Bu arada dorticos-breidis maçı ne zaman ?

The Greatest of All Time
Üye
★★★★
The Greatest of All Time

Heyecanla bekliyoruz. Boy ve uzanma mesafesi olarak Josh Taylor biraz daha avantajlı. Bakalım bu avantajını Regis Prograis karşısında kullanabilecek mi.

PACMAN
Üye
★★★
PACMAN

maç ingilterede ring hakemi ingiliz..prograisin işi zor ama yenecegine eminim..taylora gıcık oluyorum çokitici bubuk..

J.Parker
Üye
★★★★★
J.Parker

bence pek emin olma 🙂

PACMAN
Üye
★★★
PACMAN

şimdi tam emin oldum:)))))

J.Parker
Üye
★★★★★
J.Parker

tahminleri çok patlayan birisi değilim bence :))

PACMAN
Üye
★★★
PACMAN

Kusura bakma abi yanlış da anlama inşallah patlarsın Bu akşam:))))

J.Parker
Üye
★★★★★
J.Parker

taylor sevimsiz bi adam zaten ben sırf boksu için seviyorum. prograis kazansa çok üzülmem öyle.

VolkanK
Üye
★★★
VolkanK

Bu maçta en dikkat çeken olay arada neredeyse 2 siklet farkın olması genel yeteneğe baktığımızda regisin daha iyi olduğunu anlamak hiçde zor deil ama sonuç olarak Taylor fizik farkından dolayı bir tık favoridir inş regis kazanır.

Prorsum
Üye
★★★★
Prorsum

Taylor’un tartıdaki hal ve hareketleri çok iticiydi. Hiç durmadan konuştu kamil

DAĞISTAN turan74
Üye
★★★★
DAĞISTAN turan74

Akşam maçta inşallah kapatacak çenesini regis .Face to face lerin birinde proagrisin kemerini almaya çalıştı .Registe 2 kemer var onda bir tane dur bakalım maçta herşey belli olur.

Prorsum
Üye
★★★★
Prorsum

Abi ben bu maç’ta taraf tutamıyorum yav 🙁 maç’tan iki beklentim var, uzun süren kaliteli bir maç olsun ve iki boksör’de herhangi bir sağlık problemi yaşamasın, benim için kafi

The Greatest of All Time
Üye
★★★★
The Greatest of All Time

Şu boy ve reach olayına inanılmaz derecede takığım arkadaş. Biz hiç birbirlerine yakın boylara sahip boksörlerin karşılaşmalarını izleyemeyecek miyiz. Hep arada hatırı sayılır derecede bir fark olması mı lazım. Sadece bu maç için demiyorum. Bu söylediklerime uyan pek çok deve var camiada. Ağırsıklette mücadele eden Usyk’ten de uzun bir Callum var mesela.

яσмαη
Üye
★★★★
яσмαη

Efsane maç. Josh Taylorcuyuz sonuna kadar. Yetenek olarak da fizik olarak da Josh Taylor daha iyi. Prograis in yeteneği değil, gücü ön planda kontra punchlari ön planda. Josh Taylor outbox yaparak dövüşmesi lazım. Kırışırsa sıkıntı olur, çünkü vücudu ince çok canı yanar. Regis’in body shotlari da çok iyi. Dikkat etmesi lazim. İki boksör de kontralarda çok iyi çok efsane bir… Devamını oku »

Abdullah yılmaz
Üye
★★★★
Abdullah yılmaz

ikisi de solak boksör, ben Prograis’in yeneceğini düşünüyorum. maç puana giderse nasıl bir sonuç olur kestirmek zor. bununla birlikte Prograis,zaman zaman taylor’u yakalamakta zorlanacaktır ama iplere sıkıştırırsa yatırır.

PACMAN
Üye
★★★
PACMAN

Mac puana giderse kazanan belli abdullah kardeşim

ordinaryus h
Üye
★★★★
ordinaryus h

Yılın maçı. Böyle bir maçın ingilterede olması çok üzücü. Eğer yakın geçen bir maç puana kalırsa olacaklar belli. Kaldı ki Prograis’de iki kemer Taylor’da bir kemer var. Deplasmana gitmesi gereken Taylor. Ama işte Taylor Kalle Sauerland ve Hearn’le anlaşmalı olunca işler böyle oluyor. Josh Taylor hem çok uzun, hem çok çok yetenekli, hem de kontraları çok keskin. Ama Regis bence… Devamını oku »

ordinaryus h
Üye
★★★★
ordinaryus h

Ben Prograis’nin antrenörü olsam Prograis’yi Taylor’la kırıştırmam. Kırışmalarda Taylor’ın daha avantajlı olacağını düşünüyorum, Taylor hem preste iyi hem de yakın mesafeden kısa kontra kroşeleri çok tehlikeli. Postolu da Davies’i de Baranchyk’i de yakın mesafeden avlamıştı. Hem Prograis pres adamı da değil. kontra Cross adamı. Adamın stili sol direklerle teklemek. tane tane vurmak. Bence hiç acele etmemeli, direklerle teklemeli. İsabette çok… Devamını oku »

J.Parker
Üye
★★★★★
J.Parker

hakikaten mükemmel bir maç olacak. prograis, taylor ın son maçındaki baranchyk ile aynı boya ve aynı reach mesafesine sahip. yalnız onun kadar iri bir iskelet yapısına sahip değil. daha ufak bir adam. taylor ın cüsse, boy ve reach avantajı var. her iki boksöründe solları çok tehlikeli. özellikle prograis, rakibini indirmek için sağını pek kullanan bir boksör değil. nakavtçı yumruğu açık… Devamını oku »

J.Parker
Üye
★★★★★
J.Parker

belli ki chisora rakip price olunca ”nasıl olsa rahat ko ederim” diye vücudu salmış. 187 lik adama 118 kilo ne demek? price cam çeneli bi adam olmasa uzaktan bu chisora yı belki yenebilirdi diyeceğim ama cam çeneli olmasa da pek yenemez. çünkü o da 120 kilo gelmiş 🙂 acaba kiloyu basıp chisora yı kırışarak mı yenmeyi hedefledi 🙂 eminim çok… Devamını oku »

Prorsum
Üye
★★★★
Prorsum

İkisi’nin de çenesi sağlam diye düşünüyorum ama aynı zamanda her ikisi de zaten bol bol vücuda çalışacaktır. Taylor daha az maç yapmasına rağmen karnesinde İvan Baranchyk, Ohara Davies ve Viktor Postol gibi sert olarak niteleyecebileceğimiz boksörler var. Regis Prograis tarafında ise Kiryl Relikh, Terry Flanagan ve Julius İndongo gibi standartüstü ama yumuşak boksörler var. Taylor’un karnesi bence daha sağlam, hem… Devamını oku »

J.Parker
Üye
★★★★★
J.Parker

çeneleri hakkında fikir sahibi olabileceğimiz birkaç pozisyonu yine atayım 🙂

https://youtu.be/lxFNduFd_6Y?t=1688
taylor ın postol maçında hafifçe sallandığı bir pozisyon
https://youtu.be/lxFNduFd_6Y?t=1700
bu kroşeden sonra da dizleri gitmişti biraz.

https://youtu.be/9xsSd8Ev8HI?t=960
relikh in gong sonrasında vurduğu yumruk ve prograis in down olmasına ramak kalması

ne sağlam nede zayıf çeneliler bence.

VolkanK
Üye
★★★
VolkanK

Boksörler yumruk yerken boşlukta yakalanmamak için çenelerini sıkarlar bu maddeye hiç değinmiyorsun golovkin’in en iyi yaptığı şey ayrıca yediğin yumruğu görmezsen eğer alt siklet bile bayıltabilir

Prorsum
Üye
★★★★
Prorsum

Kolay sarsılan, kolay yıkılan boksörler değillerse ben çenelerini sağlam olarak nitelendiriyorum yani cam çene, titanyum çene, seramik çene diye kategori etmiyorum. Çeneleri olumlu, olumsuz dillere destan değilse o konuyu detaylandırmam.

lenoxlewis
Üye
★★★★
lenoxlewis

Taylorun çene çok sağlam değil videolardan anlaşıldığı üzere .Prograisi de bu pozisyondan tam anlşılmaz çenesinin durumu ki zaten dediğiniz gibi regisin çene ucuna kroşeyle anca anlayabilinirki adam o tarz sert bir yumruk yemedi şimdiye kadarki izlediğim maçlarında

ordinaryus h
Üye
★★★★
ordinaryus h

Ahmet relikhin, prograis nin gardı inikkeb boş anında vurduğu tam çenesine gelen kroşe her boksörü ko edebilir. Bence prograis çok iyi tepki vermiş. Yani burdan çenesi sağlam değil demen çok abes.

J.Parker
Üye
★★★★★
J.Parker

bu tarz yumruklar alıp dizleri bile titremeyen boksörler olduğu için(hemde üst sikletlerde) sağlam çeneli diyemiyorum. yoksa zayıf çeneli olduğunu da iddia etmiyorum zaten.

bu arada yumruğu yavaşlatıp izleyin. senin dediğin gibi tam çenesine yada agnus un dediği gibi şakağına yemedi yumruğu.

ordinaryus h
Üye
★★★★
ordinaryus h

Çenesine gelsin ya da gelmesin asıl nokta zil çalmış prograis nin gardı inik, yumruk beklemiyor köşeye dönecekken tamamen ‘boş anında’ kulak bölgesine civarına hayvan gibi yumruk yemesi. Relikh de sert adamdır yani boş anında tüm gücüyle illegal abanmış suratına. Boş anda bu yumruk adamı savurur atar. Yani burdan çene testi yapman saçma geldi aksine prograis bence çok iyi tepki verdi.

J.Parker
Üye
★★★★★
J.Parker

senin gibi ”çok iyi” tepki verdiğini düşünen biri olduğuna göre bu görüntü test için saçma değil uygundur 🙂 yani bu pozisyondan yola çıkıp kafanda prograis in net bir yumruğa karşı direnci, tepkisi şekilleniyorsa iyi bir testtir. üstelik dikkat edersen ben kesin bir hüküm vermiyorum. sadece ”bence” diyerek kendi fikrimi yorumun altına ekledim. bu arada ben prograis in ne sağlam nede… Devamını oku »

ordinaryus h
Üye
★★★★
ordinaryus h

Sadece bu pozisyona bakarak çenesine orta halli dedin diye algıladım. Sorun yok bence. Bu arada başka bi pozisyon var mı ki? Çenesi bence net test edilmedi savunması iyi oldugundan oyun içindeyken sağlam yumruk yemedi, ama şu pozisyon bana güven verdi açıkçası.

lenoxlewis
Üye
★★★★
lenoxlewis

Tamda demek istediğimi dedin boş anda yenen bir yumruk

J.Parker
Üye
★★★★★
J.Parker

öyle bi yazıyorsunuz ki görende adama cam çeneli dedim sanacak 🙂

AgnusDei+
Üye
★★★★
AgnusDei+

ahmet prograis’in çenesi sağlam veya değil demeyeceğim ancak o dediğin yumruğu şakağına yiyor. denge kaybetmesi çok normal. bunun çeneyle bir alakası yok.

J.Parker
Üye
★★★★★
J.Parker

valla o pozisyonu yavaşlatıp birkaç kez izledim yumruk bence şakağa gelmiş sayılmaz tam. daha aşağıya geliyor.

ama ben zaten bu tarz videoları atarken her türlü yumruğu koyuyorum. her türlü yumruğa karşı boksörlerin gösterdiği direnci ”çene sağlamlığı” olarak nitelendiriyorum yani.

yorumlamak size kalmış 🙂

AgnusDei+
Üye
★★★★
AgnusDei+

dostum çene sağlamlığı ayrı bir şey , darbe direnci ayrı bir şey. yani ikisi çok başka kategoriler.

J.Parker
Üye
★★★★★
J.Parker

bu arada şu darbe direncini bi açmam lazım 🙂 darbe direnci derken boksörlerin dayanıklılığından, narinliğinden falan bahsetmedim az önce. mesela boksörlerin kafa üstü, kulak üstü, çene gibi kafanın belli yerlerine yedikleri yumruğa gösterdikleri reaksiyondan bahsettim. kısacası boksörlerin çene muhabbeti sitede dolaşırken yedikleri hemen her tipteki yumruklara verdikleri tepkiyi gösteriyorum. elbette bunlar aynı şey değil. mesela povetkin in çene ucundan yakalayıp… Devamını oku »

AgnusDei+
Üye
★★★★
AgnusDei+

Kastını anladım senin. Ancak çeneye gelen yumrukları çeneyle , diğer yumrukları da diğer yerlerle ilişkilkendirmek daha doğru geliyor bana. Yani bunun için genel bir tabir kullanılacaksa “çene sağlamlığı” doğru değil. Sadece bir öneri benimkisi dostum. Sen nasıl rahat ediyorsan tabi ki öyle yazacaksın. 🙂

lenoxlewis
Üye
★★★★
lenoxlewis

Aynen agnusa katılıyorum zil çalınca yenen o yumrukla grogi olacaksa bildiğin cam çenedir prograis ama hiç zannetmiyorum bana göre taylora göre çenesi bi tık daha iyi

J.Parker
Üye
★★★★★
J.Parker

agnus u pek anlamamışsın galiba 🙂 yada ben seni tam anlayamadım. agnus sallanmanın normal olduğunu söylüyor.

lenoxlewis
Üye
★★★★
lenoxlewis

Aslında aynı şeyleri söylüyoruz bu yumrukla çene test edilemez üstelik sert bir yumrukta değil

lenoxlewis
Üye
★★★★
lenoxlewis

Bende onun dediğini diyorum işte şakağına vurmuş adam çene ucuna vurulan sert bir yumrukda değil ki test yumruğu olamaz

Destiny
Üye
★★★★
Destiny

Katılıyorum onur bey 🙂

Prorsum
Üye
★★★★
Prorsum

Ben de kendime katılıyorum sevgili Destiny

Destiny
Üye
★★★★
Destiny

Antipoşetking kim arkadaşlar
Ppsi wilder
Halil abi ise eğer çok selam olsun sana halil abi
İyisindir inşallah

ordinaryus h
Üye
★★★★
ordinaryus h

Poşetking sitenin bu sitenin efsanesi. Yeni koyduğu nickine çok güldüm. Böyle orjinal bir nick olamaz. Selam olsun Halil reis.

safkan
Üye
★★★
safkan

Demek ki maçı dmax almasa haberi girilmeyecekti, son anda alındı belli ki. Bu yaptığınız mesleğe de saygısızlık.

Prorsum
Üye
★★★★
Prorsum

Evet, analizler dökülmeye başladı. Açılışı Ahmet Kurt ve Ordiyle yaptık ama yetmez. Hadi millet pamuk eller cebe 😀 Akşama burası ana baba günü olucak.

GGGökhan
Üye
★★★★
GGGökhan

Josh Taylorun kazanacağını düşünüyorum. Prograis atak yaparken açık veriyor Taylor affetmez zaten boy avantajı da var ve ev sahibi. Prograisin işi zor. Taylorun tartıdaki tavırları itici geldi o yüzden Prograisi destekliyorum. Zaten her zaman dezavantajlıdan yana oluyorum.

Yilmaztas
Üye
★★★★
Yilmaztas

))

Abdullah yılmaz
Üye
★★★★
Abdullah yılmaz

Arkadaşlar; Muhammed Ali kupası final maçlarından Inoue-Donaire maçı 7 Kasım’da yapılacak. Dorticos-Briedis maçının tarihi neden belli değil ?

elpatron
Üye
★★★
elpatron

glowacki muhabbeti vardı galiba briedisle rövanş yapcaklar veya dq olacak tam haberi okumadım ama bir sıkıntı var.

Gary O’Sullivan
Üye
★★★★
Gary O’Sullivan

Taylor’ı seviyorum ama Prograis’i daha çok seviyorum. Arkandayız Regis Reis.

elpatron
Üye
★★★
elpatron

progrey daha mütevazi taylor daha badass. ikisinide severim faceoff ta progreyi daha çok sevdim. ama taylor çok ufak farkla favori.

Yilmaztas
Üye
★★★★
Yilmaztas

Kazanmasına rağmen,Barancikten dunyanin dayagini yiyen taylorun bugün işi çok zor,prograis belki kısa belki küçük belki şöyle belki böyle;)))ama işlevi taylor için yetecektir;)tabi bende bilmiyorum izleyeceğiz gorecegiz gönlum herzaman hak edenden yanadır ama bugün prograisten yana,agir sik;)lettedede ko olma canavarı price de .bugun chisorayı bayıltabilir yani chisora bunu hak ediyor da bu david price yapabilirmi bence yapar;)göreceğiz diger maclarda cok guzel… Devamını oku »

ordinaryus h
Üye
★★★★
ordinaryus h

taylor baranchyki 10 round eşek sudan gelinceye kadar dövdü 2 kere de kıç üstü düşürdü. Sırf 5. Roundın son dakikalarında kapalı gard prese maruz kalması nasıl dayak yemiş yapıyor anlamadım. Adam baranchykle dalga geçti resmen

Yilmaztas
Üye
★★★★
Yilmaztas

Barançik;))rusça koyunun yavrusuna derler;)bu barançikte öyle görünür gözüme nedense yani bu adambizim avniden bile daha kotu sartlarda yasantidan gelip boksor olmuş çok çalışmış bu köyde doğan barançik,anthony maçını kazandığı zamandı sanırım hayal gibiydi yanda antrenoru çocuk sever gibi diyordu ya evet dostum kazandın inan artık o maç bile bizim barancik icin hayal otesiydi dizleri titredi ;)yani demem öz güven çok… Devamını oku »

ordinaryus h
Üye
★★★★
ordinaryus h

Hocam ivan baranchyk belaruslu ve aksine iyi şartlarda çok iyi antrenörlerin elinde yetişti, andre rozier gibi bir trainerı var. Wbss için freddie roachla da çalıştı. Zaten uzun yıllardır Di Bella gibi milyoner bir adam baranchykin promotörü. Adam amerikada yaşıyor zaten.

Yilmaztas
Üye
★★★★
Yilmaztas

Hocam sende haklısın;))

DAĞISTAN turan74
Üye
★★★★
DAĞISTAN turan74

haydi regis senleyiz
Yılmazcım saygılar dostum

Yilmaztas
Üye
★★★★
Yilmaztas

Dağıstan turan74 yazısını görmek samimi bir gülümseme görmek benim için;)Saygılar benden turan abi…

DAĞISTAN turan74
Üye
★★★★
DAĞISTAN turan74

Yılmazcım yorumlarını esirgeme dostum değerlisin bizim için.

lenoxlewis
Üye
★★★★
lenoxlewis

O kadar da değil ordi dalga geçerek yenmedi. nerdeyse taylor 5.rauntta grogi oldu olacaktı

J.Parker
Üye
★★★★★
J.Parker

yılmaz abi taylor a haksızlık etmişsin bence 🙂 prograis karşısında elbette işi zor. ama baranchyk dan dünyanın dayağını yediğini düşünmüyorum. bence aksine baranchyk gibi bir azmanı kontrolü altına alıp bi güzel dövdü.

Yilmaztas
Üye
★★★★
Yilmaztas

;)doğru…ve senin gibi doğru konusanlarıda herzaman çok sevmişimdir canım kardeşim Ahmet kurt;) hatta barancik tesekkur etmesi lazim taylora çunku o maçtan sonra iki kat tecrube kazandı nerde olduğunu anladı ben birazda latife yapıyorum;)

J.Parker
Üye
★★★★★
J.Parker

bende senin gibi efendi, saygılı, seviyeli üyeleri çok seviyorum abicim 🙂 güzel bi gece olsun ve hak eden kazansın.

AgnusDei+
Üye
★★★★
AgnusDei+

Bu boks gecesi için sağlam hazırlık yaptım. Bir hafta önce sözleştiğim bir randevuyu erteledim. Resmen marketin yarısını da satın alıp geldim. Yani umarım ingiltere’de keyfimi kaçıracak bir şey olmaz. Şu güzel eşleşmelere yazık olur. Prograis Taylor eşleşmesi uzun zamandır heyecanla beklediğim bir eşleşmeydi. Herşey adil olursa Prograis yırtıcılığı ve yeteneği ile gözümde bir adım önde ancak Taylor’da çok yetenekli Prograis’ye… Devamını oku »

lenoxlewis
Üye
★★★★
lenoxlewis

Bence bu maçı hem çenesi hem de kondisyonu daha iyi olan kazanacak

J.Parker
Üye
★★★★★
J.Parker

bence rakibini daha iyi çözen, stratejisi daha iyi olan, oyunu daha iyi okuyan kazanacak 🙂 saygılar leno reyiz…

lenoxlewis
Üye
★★★★
lenoxlewis

Ahmet çene mevzuları açılmışken eskilerden ıke ıbebuchi-tua maçını izlemişsindir bu ıbebuchi tua hayvanıyla kırışarak maçı tamamlamış inanılmaz bir çene varmış bu ıbebuchide.Tua o dönemde vurduğını yoğun bakıma alıyorlardı hatta moorera hafif dokundu adam 5 dk kendine gelememişti.yine darol wilson a da aynı şekilde sert olmayan bir yumrukla bayıltmıştı.Ibebuchide gerçekten beton gibi çene varmış

J.Parker
Üye
★★★★★
J.Parker

https://youtu.be/WO4_hXRsqc8?t=158
tua ayrı bi hayvan ıbeabuchi ayrı bi hayvan 🙂 hakikaten günümüzdeki ağır siklet boksörleri çok şanslı.

lenoxlewis
Üye
★★★★
lenoxlewis

Chris byrdın stilini tek yumrukla iflas ettirmiş ıbebuchı hayvanı.O yumruğı kim yese grogi olurdu belki vitali hariç

lenoxlewis
Üye
★★★★
lenoxlewis

Onları yapan da bi zahmet kazansın ahmet reis :)) bilkumakebele saygılar bizden

Yilmaztas
Üye
★★★★
Yilmaztas

))

PACMAN
Üye
★★★
PACMAN

Bence boksörleri değil ring hakemini konuşun o adam sakat biri..

GGGökhan
Üye
★★★★
GGGökhan

Ahmet kardeşimin çeneyle ilgili videolarına göre , bence Prograisin çenesi daha sağlam duruyor. Zil çaldıktan sonra öyle sağlam yumruk yemesine rağmen grogi olmamış kenara geldiğinde kendinde gibi duruyor. Taylorun pozisyonlarında ise o kadar sert yumruk olmamasına rağmen dizler gitmiş. Yalnız Prograis rakibine kafasını çok öne atarak gidiyor çok sakat bir durum. Taylora karşı öyle horoz gibi kafa önde giderse nakavt… Devamını oku »

Destiny
Üye
★★★★
Destiny

Bence josh taylor maçı ud ile alacak
Skor tahminim
115-113

elpatron
Üye
★★★
elpatron

çene muhabettinde günümüz boksörleri artık farklılar. artık hangi streoidi veya hormonu kullanıyorlarsa düşmüyolar düşsede kalkıyolar. ben boksta ölümlerin bu yüzden gerçekleştiğini düşünüyorum. wilder ortiz maçı , furynin 12 roundda ölümden kalkıp maça dönmesi , ne bileyim canelo golovkin maçında 12412414 tane bayıltıcı yumruğa kimsenin titrememesi. errol spence 140 la arabadan uçtu arabası pert oldu adamın 2 tane dişi kırılmış sadece.… Devamını oku »

Oldi
Üye
★★★★
Oldi

Bu birşey spor değil. Bizde spor izlemiyoruz. Trafikte, işte, sokakta, evde biriken öfkelerimizi bu dövüşlerle boşaltmaya çalışıyoruz.

İnanır mısınız? Ben önceden boks izlerken round aralarında şınav çekerdim, veya boşluğa yumruk atardım.

Oldi
Üye
★★★★
Oldi

Profesyonel boks Spartacus dizisindeki gladyatör dövüşlerinin daha modern, dövüşenin daha zengin halini temsil ediyor. Yani Gladyatör svaşaları’nın 20-21 yy’ a uyarlanmış hali.

DAĞISTAN turan74
Üye
★★★★
DAĞISTAN turan74

Oldi dostum chisoramı price mı ?
Prograis mi taylor mu ?

Yilmaztas
Üye
★★★★
Yilmaztas

))

Oldi
Üye
★★★★
Oldi

Turan abi ben o toplara hiç girmiyeyim? Siz analiz yaparken bön bön okuyorum sadece 🙂

Ama buradaki yorumlardan yola çıkarak Regis diyorum. Acemi şansı tutar mı tutar.

Atın ölümü arpadan olsun, Price de chisorayı yener diyorum. 🙂

Yilmaztas
Üye
★★★★
Yilmaztas

))

DAĞISTAN turan74
Üye
★★★★
DAĞISTAN turan74

Alemsin oldiiii 🙂

Oldi
Üye
★★★★
Oldi

😀

elpatron
Üye
★★★
elpatron

genetik fark kesinlikle var(örn:abraham golovkin vitali). benim demek istediğim top seviyedeki boksörlerin artık cok daha zor yıkıldığı. kariyerinin başında çenesi güçsüz olan boksörler yükseldikçe çeneleride sağlamlaşıyor. daha geçen beterviev gvozdyk maçında gördük. benimki bir teori. ama boksta ölümlerin fazla alınan darbeden olduğunu düşünyorum. bu darbeler hormonsuz bir insanı düşürürken hormonlu bir insan buna dayanabiliyor ve maç sonrası etkisi daha fazla… Devamını oku »

The Greatest of All Time
Üye
★★★★
The Greatest of All Time

Hiç bu açıdan bakmamıştım dostum. Yani çeneyi kuvvetlendiren bir kimyasal olabileceğini düşünmemiştim hiç.

elpatron
Üye
★★★
elpatron

ksi logan paul maçında bana bu anlamda çok riskli geldi. ikisinin herhangi boks kariyeri yok maç geçmişi yok full streoid antreman yapıyorlar. vurdukları sertlikte darbeleri karşılayacak tecrübeleri yok. ksi yi görmedim ama logan paul ölümcül olmuş. resmen yavru vladimir kliçko fiziği var. boks ile oynanmaz hala anlamadı amklarım.

DAĞISTAN turan74
Üye
★★★★
DAĞISTAN turan74

İşte bu Nigel benn ‘in oğlu şimdi nakavtla maçı aldı.
Çok güzel bie zafer daha 11 conor benn.
Babasıda ringlere dönecek

J.Parker
Üye
★★★★★
J.Parker

bence vücuda vurduğu yumruklar dışında pek iyi değildi. ciddi bir defans sorunu var. kontra yemeye çok müsait. gard defansı üzerine yoğunlaşması lazım.

DAĞISTAN turan74
Üye
★★★★
DAĞISTAN turan74

benim sevinmem Nigel gibi yetenekli bir boksörün oğluda sahnede olması Ahmetcim daha pişecek zaten 11 .ci maçı proda

J.Parker
Üye
★★★★★
J.Parker

11. nakavtı abi maçı değil. 16 maç 11 nakavt. daha yeni 23 yaşına girdi. bende nigel in oğlu olduğu için başarılı olsun istiyorum 🙂

babası efsane olan boksörlere ayrı bi sempatim var 🙂

DAĞISTAN turan74
Üye
★★★★
DAĞISTAN turan74

Aynen Nigel benn 53 yaşında hala dövüşebilirim diyo işte bu önemli olan .
Ben 11.ci k.o yazamadım hızlı yazdım sevindim dedim ya çocuk kazanınca 🙂

elpatron
Üye
★★★
elpatron

bilgehan demirin anlatımları malesef teknik açıdan sıfır. türk boksuna benzer bir spiker.

J.Parker
Üye
★★★★★
J.Parker

lawrence okolie nin joshua ile yan yana durduğu bi fotoğraf gördüm geçenlerde. omuzları joshua nın omuzlarından bariz daha genişti. boyu 196, omuz genişliği 1 metre. ama adam yarı ağırda dövüşüyor. zaten matty askin maçında kirli boksuna aşırı uyuz olmuştum. pek umudum yok ama belçikalı elemanın bu hıyarı dövmesini tüm kalbimle istiyorum.

lenoxlewis
Üye
★★★★
lenoxlewis

Okolienin yımrukları böyleyse değil bu siklette lightheawyde bile bunu sker bayıltırlar

Abdullah yılmaz
Üye
★★★★
Abdullah yılmaz

Bu okoile deb nefret ettim ya sürekli sarılıyor. Küfür etmemek icon zir tutuyorum kendimi. Ulan adam kısa sen uzunsun ne diye sariliyorsun

DAĞISTAN turan74
Üye
★★★★
DAĞISTAN turan74

Bilgehan harbiden güzel yorumladı sarılmaktan dövüşemiyorlar vuramıyan sarılıyor…

lenoxlewis
Üye
★★★★
lenoxlewis

.Umut çamkıranın 24 kasımdaki rakibini ben bilgehandan önce açıklayayım:
Sıhhi Tesisatçı Şükrü

Abdullah yılmaz
Üye
★★★★
Abdullah yılmaz

Ulan okile umarım nakavt olursun da karşıdaki elemanda da o potansiyel yok ki… rinde resmen tabiti izliyoruz. Umarım sonu onun gibi olur 🙂

J.Parker
Üye
★★★★★
J.Parker

aynen ha 😀

lenoxlewis
Üye
★★★★
lenoxlewis

.Hani avukatlara zorunlu sanık savunmaları verilir ya bu dominic ingla belçikalıyı kanun gereği vermişler heralde çerçöp bi adam ya.
Bu arada editörler formdayız yine her yazdığımız onay da süpersiniz

J.Parker
Üye
★★★★★
J.Parker

ulan ringe andy ruiz i at ikisini tek döver 🙂 sadece boks yapmak kaydıyla :))

FIGHTFORHONOR
Üye
★★
FIGHTFORHONOR

Bu okoli ve rakibini ringe boksör diye çıkartanın ben varya…. ikiside yumruk isabet ettirmekten aciz aq

Abdullah yılmaz
Üye
★★★★
Abdullah yılmaz

Adam sürekli dirsekle bastırıyor sarılıyor hala puan silinmedi… maç bitti

lenoxlewis
Üye
★★★★
lenoxlewis

Bu okolie cruiserın kevin johsonu olur ancak

lenoxlewis
Üye
★★★★
lenoxlewis

.İşte bu hakem kararları yüzünden ingilterede boksörler bi skim başarıya ulaşamazlar bu ne lan adam sallandı nakavt verdi vay aq sizin

Gary O’Sullivan
Üye
★★★★
Gary O’Sullivan

Bir vursa da bitirsem düşüncesiyle maç yönetiliyor bu İngiltere’de.

Yilmaztas
Üye
★★★★
Yilmaztas

))

Gary O’Sullivan
Üye
★★★★
Gary O’Sullivan

Sporcu sağlığı önceliği, boksun içine edecek gibi duruyor. İlk darbede, ilk sendelemede maçlar bitiyor. Son dönemdeki boksör ölümleri hiç iyi olmadı.

Prorsum
Üye
★★★★
Prorsum

Yok be olm her zamanki ingiliz hakemliği işte 🙂

lenoxlewis
Üye
★★★★
lenoxlewis

Dostum ingilterede olıyor bu işler genelde şikenin kralını yapıyorlar hele ki iş puana kalsın

J.Parker
Üye
★★★★★
J.Parker

bakın dostlar hakem araya girmese ne olurdu söyleyeyim. okolie okkalı bir tane patlatıp sedyelik ederdi, başka bir çıkar yolu yok bunun. herif ağır grogi oldu. basit bi sendeleme veya sallanma durumu değildi. hakem üzerine atladığında ngabu 1-2 saniye başka tarafa bakarak itiraz etti 🙂 brutal ko kaçınılmazdı yani. oradan ko olmadan çıkması imkansıza yakın. lakin hakem bunu iyi bir niyetle… Devamını oku »

lenoxlewis
Üye
★★★★
lenoxlewis

Peki Ahmet okolie o pozisyonda grogi olsaydı hakem yinede bitirirmiydi maçı ?

J.Parker
Üye
★★★★★
J.Parker

dediğim gibi hakemin niyeti kötü, müdahalesi doğru.

Gary O’Sullivan
Üye
★★★★
Gary O’Sullivan

Yavaş bitirsin, nereye bitiriyor. Okolie kendine gelene kadar bir bahane üretir maçı durdururdu.

Yilmaztas
Üye
★★★★
Yilmaztas

Bence maçı durdurur 10 küsür saniye sayardı;)

Yilmaztas
Üye
★★★★
Yilmaztas

Hakem 10 a kadar sayabilirdi 3 saniyede geri git muhabbeti;) evet gözleri gitti geldi ama 10 saniye ko olmaması için belki yeterdi ama bence iyi yaptı hakem dahada kötusude olabilirdi belki

DAĞISTAN turan74
Üye
★★★★
DAĞISTAN turan74

Chisora maçında bakalım hakem ne yapacak sallanınca david price arayamı gircek ?

lenoxlewis
Üye
★★★★
lenoxlewis

Her sallanana nakavt verilecekse wiladimir diye bir adamın adı bilinmezdi

DAĞISTAN turan74
Üye
★★★★
DAĞISTAN turan74

Sorma gitsin Samuel maçta neler yaptı wilademire hakem yine maç bitmesini bekledi

lenoxlewis
Üye
★★★★
lenoxlewis

.üstüne o maçı wlada vermişlerdi tam bir soygundu aq

J.Parker
Üye
★★★★★
J.Parker

ama beyler samuel peter in o maçta kafa arkasına vurduğu yumruklarında haddi hesabı yoktu. wlad ı kafa arkasına vurduğu yumruklarla kaç kere down etti.

uzun zamandır izlemedim ama peter de iyi bi b.k değil 🙂

Yilmaztas
Üye
★★★★
Yilmaztas

))

DAĞISTAN turan74
Üye
★★★★
DAĞISTAN turan74

Sana kötü haber o zaman Samuel tekrar ringlere dönüyor hemde aralık ayında 🙂

Yilmaztas
Üye
★★★★
Yilmaztas

))

DAĞISTAN turan74
Üye
★★★★
DAĞISTAN turan74

Aynen deli olmuştum maçta 2005 hiç unutmam

Mozalva45
Üye
★★★★
Mozalva45

Price, Chicago yi bayilttcak balyozuyla içimde öyle bır his var gönlümde price kazanmasindan yana

Öğretmen Bey
Üye
★★★★
Öğretmen Bey

Uzun süre sonra güzel bir boks gecesi izleyeceğiz. Taylor- Prograis ve Chisora – Price maçını merakla bekliyorum. Geceniz güzel olsun.

DAĞISTAN turan74
Üye
★★★★
DAĞISTAN turan74

Hoşgeldin uzun aradan sonra kardeşim Price mı Chisoramı sanada soralım 🙂

Öğretmen Bey
Üye
★★★★
Öğretmen Bey

Hoş buldum dostum.İkisini de sevmem ama acıların çocuğu Price yensin isterim ancak Chisora bu tarz maçları çok yaptı. Kırışmaya çok alışķın bir boksör. Bence Chisora vücuda darbelerle nakavt edebilir 🙂

DAĞISTAN turan74
Üye
★★★★
DAĞISTAN turan74

Chisorayı eskilere benzer dövüş sitiliyle severiz .
Price son zamanlarda karnından ısırık yiyince Kash Ali maçında biraz düzeldi 🙂 🙂

Öğretmen Bey
Üye
★★★★
Öğretmen Bey

Chisora çok cahil bir adam. Kafası çalışmayan insanları pek sevmiyorum 🙂 Wladimir’in yüzüne tükürmesi gibi bir sürü dengrsizlikleri var.

DAĞISTAN turan74
Üye
★★★★
DAĞISTAN turan74

Saymakla bitmez adamın vukuatı çok ama boksunu severiz .Şahsiyetlerine bakarsak profil resmim joshua ama parker daha efendi adamdır tam profesyonel boksör .tabi bu söylediğimiz 2000 lerin boksörleri.
Eskilere baksak şimdikiler sınıfta kaldı çoktan

Prorsum
Üye
★★★★
Prorsum

Burns vs Selby nasıl bir kör dövüş

lenoxlewis
Üye
★★★★
lenoxlewis

İngiltere hakemliği bu mudur budur.Bi dünya kural hatası yapılıyor hakem sadece aralara girip ayırıyor ne bi uyarı ne puan silme hiçbişey yok

Öğretmen Bey
Üye
★★★★
Öğretmen Bey

@lenoxlewis ne yazık ki boks tüm dünyanın gözü önünde bal gibi hile hurda yapılan nadir sporlardan. Bunları kabullenmekten başka çare yok.

ordinaryus h
Üye
★★★★
ordinaryus h

Aynen badem bıyıklı haklı mesela derevyanchenko tek gözle golovkinin a.koydu ama hakemler ud ile golovkine verdi tarihin soygunu.

Öğretmen Bey
Üye
★★★★
Öğretmen Bey

Ordi gece gece siktirme belanı uza şurdan. Freud çocukluğunu incelese anal veya oral döneminde Golovkin ile ilgili bir sorun bulurdu galiba. Kafayı Golovkin ile bozmuş aptal.

ordinaryus h
Üye
★★★★
ordinaryus h

derevyanchenko 3g’yi belledi diye bana niye ailenden birini belledi gibi tepki veriyorsun sk kafalı. sanırsın 3g babası aq. Belamı sikecekmiş bir de vitaminsiz, sen git duvara yumruk at kodumun badem bıyıklısı cemaat çocuğu seni. Olmayan beynini sksinler senin. Tam bir beyinsiz cemaat fanboyusun.

Öğretmen Bey
Üye
★★★★
Öğretmen Bey

Bence 3g senin baban ve onu sevmemen de oedipus kompleksi. Git bir psikologa görün. Benim yorumuma da atlama birdaha ordinardeyyus

ordinaryus h
Üye
★★★★
ordinaryus h

sen bir psikologa görün 3g’nin gerçekte yenildiğini hazmedemeyebilirsin eyv. ama hemen Homo Erectus gibi sağa sola saldırma. Evrimini tamamlamamış bir fanboysun. Sapiens olmayı öğrenmelisin.

Öğretmen Bey
Üye
★★★★
Öğretmen Bey

Bak ne güzel yorum yaptın şimdi. Küfürden anlıyorsun değil mi? Girip yorum yapıyorum hakaret ederek cevap yazıyorsun işin gücün yok mu oğlum Golovkin’den başka. Sen benden çok konuşuyorsun Golovkin’i merak etme. Dediğim gibi bidaha da yorum yazma bana dalyarak

GGGökhan
Üye
★★★★
GGGökhan

ordi, sen kendin demedin mi ben 6-6 saydım raundları diye yanlış mı hatırlıyorum ?

ordinaryus h
Üye
★★★★
ordinaryus h

Hocam o yorumu okuduysan hemen sonraki yorumu da okumuşsundur. Yayın sorunu vardı bir çok kişide yayın gidip geldi 4,5,6 ve 10 roundda. Tekrar izliycem dedim. Hele ki 10 ve 5. derevyanchenkonun resmen iflahını bezdirdiği roundlarmış, 5te golovkin vücuttan yatacakken hakemin araya girmesini falan hiç görmedim.

GGGökhan
Üye
★★★★
GGGökhan

Maç bana göre berabereydi. Daravychenkonun hakkı yendiyse böyle yendi. Öyle absürd bir üstünlük yoktu bana göre.

ordinaryus h
Üye
★★★★
ordinaryus h

saygı duyarım ama bence vardı hiçbir kırışmada üstün gelemedi, üstün geldiği roundlarda da jab atmaktan başka bişey yapmadı golovkin. Sırf Dazn 6 maçlık anlaşması ve hearn faktöründen bu absürd skor verildi.

GGGökhan
Üye
★★★★
GGGökhan

Zaten Ggg tank gibi ağır , jab de olmasa o raundları da alamazdı ki. Kırışmalarda Golovkini yenmeyen adam boksörüm demesin bu saatten sonra.

J.Parker
Üye
★★★★★
J.Parker

4 yıldızlık maç ama seyir zevki düşük. alt sikletleri bi türlü tam anlamıyla sevemedim.

Yilmaztas
Üye
★★★★
Yilmaztas

Altsikletin suçu deģil bu mösyö;)yoksa ne efsane maçlar var sende biliyorsun;)

J.Parker
Üye
★★★★★
J.Parker

biraz suçu bence abi 🙂 ilk 100 de olmayan 2 ağır sikletin maçı daha çok keyif veriyor bana.

Yilmaztas
Üye
★★★★
Yilmaztas

Ama gerçek boksu alt siklette daha iyi analiz edersin yani boksun içinde ne varsa alt siklette var ;)ama saygı duyarım çünkü o ağırsiklet heyecanını bende bilirim mösyö;)gecen ve bu yorumu okuyan herkesinde geceside,gündüzüde güzel olsun…

Yilmaztas
Üye
★★★★
Yilmaztas

Lenoxlewis dostum bilgehan birazdan çamkıranın rakibini söyleyecekmiş senin yorumu okumadı heralde;))

lenoxlewis
Üye
★★★★
lenoxlewis

:)) duyanda bilgehan yüzyılın maçını açıklayacak sanır alt tarafı düğün salonunda bir ağırsiklet maçı olacak

Öğretmen Bey
Üye
★★★★
Öğretmen Bey

Bu arada Bilgehan Demir’in sırf izleyiciyi çekmek için popüler meseleleri konuşması da ayrı tuhafıma gidiyor. Canlı yayında palyaçoluk hakkında felsefe yapıyor adam 🙂 yine de seviyorum kendisini. Güzel maçları ekrana taşıyor.

Gary O’Sullivan
Üye
★★★★
Gary O’Sullivan

10. Raund

Boksörleri tanımayan biri Joshua ringde zanneder. Bir de Joshua’yı iyice küçültmek için ” tarihin en büyük boksörü Lewis’e ” dedi. Orası tartışılır. Ne büyük boksörler gördü bu tarih. Joshua işini bırak artık, ne olduysa oldu. Bu kin, nefret nedir böyle ?

Abdullah yılmaz
Üye
★★★★
Abdullah yılmaz

Ne dedi yılın maçı mı:) 😀

Öğretmen Bey
Üye
★★★★
Öğretmen Bey

Golovkin – Brook maçı için tarihe geçecek bir maç diyordu hiç unutmam. Sadece Brook’un hastane kayıtlarında tarihe geçti herhalde 🙂

J.Parker
Üye
★★★★★
J.Parker

bi izleyicinin dediğine göre selby kaçarak dövüşmese yılın maçı olacakmış 🙂

Yilmaztas
Üye
★★★★
Yilmaztas

Ama kaçarak dovusmese maçıda alamazdı;)

Yilmaztas
Üye
★★★★
Yilmaztas

.

J.Parker
Üye
★★★★★
J.Parker

yalnız benim m.ali kupasında en çok hoşuma giden şey ringin siyah olmasıydı. neden ring mavi? 🙂 kafamda oturan ”m.ali kupası” atmosferini bi türlü hissedemedim.

Abdullah yılmaz
Üye
★★★★
Abdullah yılmaz

Bu maçta bir şey anlamadım. Bari ağır siklet maçında bir ko olsa. Chisora ko yapar mı acep ?

DAĞISTAN turan74
Üye
★★★★
DAĞISTAN turan74

Bekliyoruz Abdullahcım zaten bu maç puana gidecek bir maç değil bence Price illaki çeneden yakalanır .Azcıkda sallandımı yandı gülüm keten helva

J.Parker
Üye
★★★★★
J.Parker

bilgehan demir i seviyorum ama olayları yarım yamalak, taraflıca anlatması hiç hoş değil.

Yilmaztas
Üye
★★★★
Yilmaztas

Lee selby haklı bir galibiyet aldı enteresandır ben vermezler diye düşûnmüstum 😉

Yilmaztas
Üye
★★★★
Yilmaztas

.

GGGökhan
Üye
★★★★
GGGökhan

Bu maçı hiç sevmedim. Bence Ricky Burns kazandı maçı , hakkını yediler.

Abdullah yılmaz
Üye
★★★★
Abdullah yılmaz

Maçtan hiç bir şey anlamadım bir an önce bitsin dedim.

Gary O’Sullivan
Üye
★★★★
Gary O’Sullivan

Ben kime vereceğime bile karar veremedim. Garip bir maç oldu, hiçbirşey anlamadım.

ordinaryus h
Üye
★★★★
ordinaryus h

Hahahha

the best all time naoya inoue
Üye
★★★★
the best all time naoya inoue

bu tarz yakın karşılaşmalarda hakemler genelde daha genç ve daha az yenilgili boksörü tercih ederler.managerlerinde tercihi bu yöndedir

the best all time naoya inoue
Üye
★★★★
the best all time naoya inoue

yetenekli david price ın çene sağlam olsaydı şu anda bambaşka bir kariyeri olması işten bile değildi.bazı boksörlerin talihsizliği çenesi oluyor.misal amir khan da çene mağduru boksörlerden

Abdullah yılmaz
Üye
★★★★
Abdullah yılmaz

Allah boy vermiş getirisi koyuvermiş 🙂

Abdullah yılmaz
Üye
★★★★
Abdullah yılmaz

Bayağı yazdım özelden…

the best all time naoya inoue
Üye
★★★★
the best all time naoya inoue

price cisora maçında favorim price
price dan ko bekliyorum.hatta cisora nın kariyerindeki son maçı olabilir

Abdullah yılmaz
Üye
★★★★
Abdullah yılmaz

Bu chisora rakipleriyle yüz yüze gelirken hep bir vukuat işliyor. Maç yapınca da genelde mazlum gibi hakkı yeniyor 🙂

Gennady Mustafa
Üye
★★★★
Gennady Mustafa

Maçlar keşke hep bu saatte olsa.

Abdullah yılmaz
Üye
★★★★
Abdullah yılmaz

Chisora daha aktif dövüşüyor ilk raund chisora

Mozalva45
Üye
★★★★
Mozalva45

Ağır siklEt ayrı bır dünya

the best all time naoya inoue
Üye
★★★★
the best all time naoya inoue

price kendine gel aga

Yilmaztas
Üye
★★★★
Yilmaztas

))

Mozalva45
Üye
★★★★
Mozalva45

Sana yazarken ko oldu goremedim bile sasirmadik :)))

Yilmaztas
Üye
★★★★
Yilmaztas

))

Mozalva45
Üye
★★★★
Mozalva45

Price korkudan mesafe ayarı yapamıyor devamli kapalı gard

Mozalva45
Üye
★★★★
Mozalva45

Price kötü ko olcak şaşırdık mi hayir

Yilmaztas
Üye
★★★★
Yilmaztas

Dur bakalım belki bizi şaşırtabilir kader raunduna girdi maç;)

Oldi
Üye
★★★★
Oldi

Hani adamım Price cam çeneydi 😀

Mozalva45
Üye
★★★★
Mozalva45

Cam çene olmaktan bile çıktı artık kagit

Oldi
Üye
★★★★
Oldi

Aslanım Price hadi utandırma beni 🙂

Mozalva45
Üye
★★★★
Mozalva45

Offf ki ne off price balyozu geçirdi

Oldi
Üye
★★★★
Oldi

Ulan Price osuruğunla boğacağın adam karşısında düştüğün duruma bak 🙂

Millet Adama cam çene diye diye kendi de inanmış. Savunma yaparken de yiyorsun bari saldır

the best all time naoya inoue
Üye
★★★★
the best all time naoya inoue

acayip bir kırışma oldu.cisora nın çene sağlam çıktı

J.Parker
Üye
★★★★★
J.Parker

yeni mi öğrendin aga 🙂

Mozalva45
Üye
★★★★
Mozalva45

Ben malimi bilirim :)))

Yilmaztas
Üye
★★★★
Yilmaztas

Bu adamın çenesinden çok kondisyonu başına belaydı;)yine kendi başını yedi;)

the best all time naoya inoue
Üye
★★★★
the best all time naoya inoue

haydaaa
price ipleri eline alırken saçma sapan şekilde down oldu

Oldi
Üye
★★★★
Oldi

Turan abi o lanet olası soruyu sormasaydı Price yener deyip şuan patlamamış olacaktım. Cin mısır gibi hissediyorum 🙂

DAĞISTAN turan74
Üye
★★★★
DAĞISTAN turan74

Oy sesli güldüm vallahi bosuna sana alemsin demiyorum 🙂

Oldi
Üye
★★★★
Oldi

Eyvallah abi :))

Yilmaztas
Üye
★★★★
Yilmaztas

Ama olan, oldi;)

Oldi
Üye
★★★★
Oldi

Bu espriyle yıllardır başım belada 🙂

DAĞISTAN turan74
Üye
★★★★
DAĞISTAN turan74

süper yorum

Abdullah yılmaz
Üye
★★★★
Abdullah yılmaz

Maç bitti chisora hakkıyla aldı. Pric3 Aparkat yedi galiba

J.Parker
Üye
★★★★★
J.Parker

aynen. sarılırken yediği 2 aparkatla dizleri titredi. sonra kendisini yere bıraktı. zaten her şeyiyle bitmişti adam.

chisora 4 raundda price ın üzerinden tır gibi geçti 🙂 manyak herif

GGGökhan
Üye
★★★★
GGGökhan

Tam mal bu price.

Mozalva45
Üye
★★★★
Mozalva45

Mallikla alakası yok kapasiteyle alakali.

GGGökhan
Üye
★★★★
GGGökhan

Kapasite yok , çene hiç yok , kondisyon rezalet. Yok oğlu yok yani.

DAĞISTAN turan74
Üye
★★★★
DAĞISTAN turan74

İşte böyle maç isteriz Chisora
Yenilseydi bile devamlı pres boksuyla süperdin .Ama kendini çok yordu rakipde kondisyon sorunu olmasaydı düşmesi içten değildi.

J.Parker
Üye
★★★★★
J.Parker

abi price ı kondisyon da kurtaramaz. 4 raundda bi dünya yumruk yedi. chisora da insan gibi vurmuyor ki. bütün gücüyle açıla açıla yapıştırıyor. price ın defansında da çok büyük sorun var. o kadar yumruk alırsan ne çene kurtarır ne kondisyon.

DAĞISTAN turan74
Üye
★★★★
DAĞISTAN turan74

İşte bizim beklediğimiz bunlar direk saldırdı chisora .
david haye bu defa başarılı oldu adamı iyi tanıyomuş.
David de arada güzel direkler vurdu sağ kroşede attı salladıya 2 round sonu chisorayı.
Chisora hiç kaybetme riskim var deyip çekinmedi ne varsa gönderdi elemana .sonuç beklediğimiz oldu chisora kemeride kaptı boşa çıkan.
Ama yaşı ilerledi bir sonraki rakip bakalım kim olacak

J.Parker
Üye
★★★★★
J.Parker

price ın kariyerinde dayanabildiği en sert yumruklar bunlar oldu. gerçekten ağır yumruklar almasına rağmen sallansa da yıkılmıyordu. price ın sadece çene değil kondisyon ve dayanıklılık problemi de var. chisora bildiğin maça ağız burun saldırmak için çıkmış. yani ”şunu bi döveyim de ko olsun” der gibi. işin garip yanı bu kadar düz dövüşüp 4 raundda prıce ın belasını becerdi, pestilini çıkardı… Devamını oku »

Mozalva45
Üye
★★★★
Mozalva45

Prince boks yerine güreş yapsa başarılı olurdu.

the best all time naoya inoue
Üye
★★★★
the best all time naoya inoue

kariyer açısından kazananın çıkmadığı bir sonuç oldu.cisora zaten kariyeri vasat bir boksör.price kazansaydı belki geri dönüş yapar mı diye sorabilirdik üst sıralar için.çene izin vermedi.

Oldi
Üye
★★★★
Oldi

Bu adamın çene demirden olsa da yenilirdi

safkan
Üye
★★★
safkan

Bu Chisorayı en rahat yenen Tyson Furydir, yenildiği maçlarda ya zorlamıştır ya da kafa kafayadır Vitali dahil, Haye ko etmesine rağmen kaçak oynamıştır. Camış gibi dayanıklı, 90’ların boksörleriyle çok güzel maçlar yapardı. David Price çene nakli yaptırsa keşke.

Prorsum
Üye
★★★★
Prorsum

Price kadar yalan bir boksör daha YOQ!

Mozalva45
Üye
★★★★
Mozalva45

Bizim ali demirezdn şu price maç yapsa nasıl olur

the best all time naoya inoue
Üye
★★★★
the best all time naoya inoue

price ın bu maçtaki performansı yanıltmasın.daha iyi boksör aslında.cisora nın kafasını eğip kene gibi yapışması sıkıntı yarattı biraz.sol direktlerini daha fazla kullanması gerekiyordu.

Prorsum
Üye
★★★★
Prorsum

AMIR KHAN’IN ÇENESİ DAHA SAGLAM!

Oldi
Üye
★★★★
Oldi

Ben babamın çenesi üzerine tanımam onur abi. Kanser ediyor üstelik, bunlar çene mi

DAĞISTAN turan74
Üye
★★★★
DAĞISTAN turan74

🙂

AgnusDei+
Üye
★★★★
AgnusDei+

Gerçekten heyecanlı bir atmosfer.

Yilmaztas
Üye
★★★★
Yilmaztas

Prograis oģluna, bu maça beraber çıkarak en güzel mirası? bırakıyor efsane şort ;)ama bu maske nedir;)))

ordinaryus h
Üye
★★★★
ordinaryus h

Çok heyecan yaptım. Hadi Prograis. Yenilirsen çok üzülürüm.

Mozalva45
Üye
★★★★
Mozalva45

Kaç bastın prograis e

DAĞISTAN turan74
Üye
★★★★
DAĞISTAN turan74

Aman ordi gözünü seveyim dur yenilmesin adamımız

lenoxlewis
Üye
★★★★
lenoxlewis

Prograisin eşini görünce aklıma conan geldi şimdi olsaydı patlatırdı yorumu ))

Mozalva45
Üye
★★★★
Mozalva45

Sarilari sever 🙂

the best all time naoya inoue
Üye
★★★★
the best all time naoya inoue

maskeye bak çay demle 😀

Öğretmen Bey
Üye
★★★★
Öğretmen Bey

Favorim Josh Taylor. Prograis’in şovunu da pek beğenmedim. Böyle şeyleri spordan uzak buluyorum.

PACMAN
Üye
★★★
PACMAN

Hadi prograis yamult şu zübbeyi

lenoxlewis
Üye
★★★★
lenoxlewis

Prograis matador karşısindaki bir boğa gibi motivasyonu çok iyi görünüyor favorim prograis hadi bakalım nakavt bekliyorum registen

lenoxlewis
Üye
★★★★
lenoxlewis

1-0 regis diyorum bilgehanın aksine

Yilmaztas
Üye
★★★★
Yilmaztas

1_1oldu gibi

PACMAN
Üye
★★★
PACMAN

Aynen

lenoxlewis
Üye
★★★★
lenoxlewis

2-0 regis

Yilmaztas
Üye
★★★★
Yilmaztas

2_1oldu sanki emmi

PACMAN
Üye
★★★
PACMAN

2-1regis

lenoxlewis
Üye
★★★★
lenoxlewis

2-1 regis .bilgehanla aynı maçı mı izliyorız anlamadım gitti bu raunt taylorun

GGGökhan
Üye
★★★★
GGGökhan

2-1 Prograis ama Josh Taylor biraz daha sert olmaya çalışıyor.

PACMAN
Üye
★★★
PACMAN

3-1 regis bilgehan bu iş senin işin değil maçı anlat skor tahmini yapma

Yilmaztas
Üye
★★★★
Yilmaztas

3_1oldu gibiggg

Ali_lewis_tyson
Üye
★★★
Ali_lewis_tyson

2-1 prograis olabilir

lenoxlewis
Üye
★★★★
lenoxlewis

Çok denk bir raunttu
2-2 diyorumyinede taylora berdim

Mozalva45
Üye
★★★★
Mozalva45

Maç beklenildiği gibi hızlı sert

DAĞISTAN turan74
Üye
★★★★
DAĞISTAN turan74

Taylorun canı acıyor

Yilmaztas
Üye
★★★★
Yilmaztas

3_2gibi

the best all time naoya inoue
Üye
★★★★
the best all time naoya inoue

eskivler ve yumruklar havada uçuyor.taylor yorulmazsa alacak gibi.daha aktif

PACMAN
Üye
★★★
PACMAN

3-2 regis

GGGökhan
Üye
★★★★
GGGökhan

3-2 prograis

lenoxlewis
Üye
★★★★
lenoxlewis

3-2 regis diyorum

PACMAN
Üye
★★★
PACMAN

3-3

Yilmaztas
Üye
★★★★
Yilmaztas

3_3oldu gibi mösyö

Ali_lewis_tyson
Üye
★★★
Ali_lewis_tyson

Taylor evsahibi olmasi hakemler puanlamaya direk etki edebilir

The Greatest of All Time
Üye
★★★★
The Greatest of All Time

O yüzden umarım nakavt gelir dostum.

Ali_lewis_tyson
Üye
★★★
Ali_lewis_tyson

Cunku raundlar yakin geciyor

DAĞISTAN turan74
Üye
★★★★
DAĞISTAN turan74

işte bu taylor isabet ettirmekte zorlanıyor yumrukları bilgehan da hayalet adam diyor sihirbaz diyo regise

Mozalva45
Üye
★★★★
Mozalva45

Taylor niyeti kotu

The Greatest of All Time
Üye
★★★★
The Greatest of All Time

Taylor sağ omzuyla ve dirseğiyle ittire ittire isabet buluyor.

lenoxlewis
Üye
★★★★
lenoxlewis

3-3

social
Üye
social

Taylor yakina girdiginde daha efektif dovusuyor. Boy ve distance avantajina ragmen uzaktan darbe vurmasi gerekirken darbe aliyor

PACMAN
Üye
★★★
PACMAN

3-4 taylor

Mozalva45
Üye
★★★★
Mozalva45

Taylor yakından daha iyi4 3 taylor

The Greatest of All Time
Üye
★★★★
The Greatest of All Time

Prograis’in işi çok ama çok zor.

lenoxlewis
Üye
★★★★
lenoxlewis

4-3 taylor

PACMAN
Üye
★★★
PACMAN

4-4

the best all time naoya inoue
Üye
★★★★
the best all time naoya inoue

toylar çok iyi aga
regis sadece eskiv yaparak maçı kazanamayacağını bilmiyor sanırım

Mozalva45
Üye
★★★★
Mozalva45

Taylor yakından daha iyi

AgnusDei+
Üye
★★★★
AgnusDei+

dediğim gibi prograis taylor’un gir-çık yapabileceği bir adam değil. gir çık yaptığı roundlarda prograis çok rahat avladı taylor’u. O yüzden dövüşü yakın distansta tutuyor.

The Greatest of All Time
Üye
★★★★
The Greatest of All Time

Doğru tespit dostum.

GGGökhan
Üye
★★★★
GGGökhan

Prograisin savunması iyi ama hucumda kız gibi dövüşüyor. Yumruklardan kaçtığı an yumruk çıkamıyor. Çok sakin dövüşüyor biraz hırçın olmak şart.

The Greatest of All Time
Üye
★★★★
The Greatest of All Time

Taylor kardeş omzunla ve dirseğinle ittirmekten vazgeç.

Yilmaztas
Üye
★★★★
Yilmaztas

Fizik avantajı da az değilmiş;)ama iyi dövüşüyor,taylor prograis öz güveninj kaybetmese ki kaybediyor yinede hersey olabilir

lenoxlewis
Üye
★★★★
lenoxlewis

4-4

PACMAN
Üye
★★★
PACMAN

5-4 taylor

Yilmaztas
Üye
★★★★
Yilmaztas

Ben 3_3ten sonra saymayı bıraktım;)

PACMAN
Üye
★★★
PACMAN

6-4taylor

Ali_lewis_tyson
Üye
★★★
Ali_lewis_tyson

Fiziki dezavantaji prograisi bozdu yumruklari etkisiz bunakarsin aldigi yumruklardan fazla etkileniyor

Yilmaztas
Üye
★★★★
Yilmaztas

Prograisin ko yapmaktan baska caresi yok gibi yinede belli olmaz ama zor gibi

Mozalva45
Üye
★★★★
Mozalva45

7.8 şiddetinde sallandi prograis

lenoxlewis
Üye
★★★★
lenoxlewis

5-4 taylor.regisin kontra bulması lazım ve en az 1 kd ihtiyacı var

GGGökhan
Üye
★★★★
GGGökhan

Taylor 5-4 önde.

the best all time naoya inoue
Üye
★★★★
the best all time naoya inoue

toylar aga .ko olmazsa maçı taylor alacak

GGGökhan
Üye
★★★★
GGGökhan

Taylor 6-4 . Prograisin pili bitti. Taylor çok hırçın ve istekli.

lenoxlewis
Üye
★★★★
lenoxlewis

6-4 taylor .taylorun sag göz gitti ama regis kontra vuramıyor yazık etti kendine

PACMAN
Üye
★★★
PACMAN

Regis tükendi taylor haketti

PACMAN
Üye
★★★
PACMAN

6-5 taylor 6-6 Olsada taylora verirler

PACMAN
Üye
★★★
PACMAN

Regis hep vücuda çalıştı o yüzden kaybetti 115-113 taylor aldı bence

the best all time naoya inoue
Üye
★★★★
the best all time naoya inoue

toylar ın süper star olması için sadece 2 round kaldı

The Greatest of All Time
Üye
★★★★
The Greatest of All Time

Prograis’in yumrukları iyice etkisizleşti. Taylor aldı maçı.

lenoxlewis
Üye
★★★★
lenoxlewis

6-5 taylor

Ali_lewis_tyson
Üye
★★★
Ali_lewis_tyson

Bence o kadar basabas degil..prograisi tutuyordum ama gucu yetmedi..

The Greatest of All Time
Üye
★★★★
The Greatest of All Time

Sonuç olarak boy ve reach önemli. Ortalık korkusuz korkak dolu. Ne olur yani Taylor efendi azıcık kas yapsan da bir iki üst siklette dövüşsen.

Mozalva45
Üye
★★★★
Mozalva45

Taylordan önce kimler kimler yukseltmeli canelo da bokunu cikardı neyse.

The Greatest of All Time
Üye
★★★★
The Greatest of All Time

Haklısın dostum.

Yilmaztas
Üye
★★★★
Yilmaztas

Hadi bakalım progy son raund son şans 😉

Ali_lewis_tyson
Üye
★★★
Ali_lewis_tyson

Prograis son round toparlanir gibi oldu ama 5. Ve ozelikle 6.raunddan sonra cok yiprandi geri dustu baya

Yilmaztas
Üye
★★★★
Yilmaztas

Hak edenlerin galip geldiği,hemen hemen herkesin hak edenin dediği yani istediği gibi bir boks gecesiydi gibi;)saygılar herkese iyi geceler)

lenoxlewis
Üye
★★★★
lenoxlewis

Ben 6-6 puanladım ama gel de dingiliz hakemlere güven şimdi

J.Parker
Üye
★★★★★
J.Parker

hakikaten nasıl bi puanlama anlayışına sahip olduğunu çözemiyorum şuanda leno 🙂 ne beraberesi? taylor çok rahat yendi.

The Greatest of All Time
Üye
★★★★
The Greatest of All Time

Berabere vermeleri imkansız dostum.

GGGökhan
Üye
★★★★
GGGökhan

7-5 Taylor kazandı ve haketti.

the best all time naoya inoue
Üye
★★★★
the best all time naoya inoue

taylor aldı .net

PACMAN
Üye
★★★
PACMAN

117-112 yuh

Ali_lewis_tyson
Üye
★★★
Ali_lewis_tyson

8-4 yada 7-5 taylor ..prograisi tutuyordum ama fiziki dezavantaji etkili oldu gucu yetmedi ve bozuldu..

GGGökhan
Üye
★★★★
GGGökhan

Skor konusunda aynı şeyi düşünüyorum ama Prograis eskiv yapınca kaçınca hiç kontra çıkarmadı. Beğenmedim Prograisi.

Ali_lewis_tyson
Üye
★★★
Ali_lewis_tyson

2.3.4. Raunddu almissa almistir birde 10 yada 11 raundu belki

the best all time naoya inoue
Üye
★★★★
the best all time naoya inoue

regis in ofans gücü düşük kaldı

failen
Üye
★★★
failen

Taylor haketmedi

J.Parker
Üye
★★★★★
J.Parker

hayır bende mi problem var anlamadım. bence 117-111 taylor. çok net kazandı. hatta fazla zorlanmadı bile.

Imparator 81
Üye
★★
Imparator 81

Sende bir problem yok.bende regis i tutuyordum ama taylor kesinlikle haketti

DAĞISTAN turan74
Üye
★★★★
DAĞISTAN turan74

zorlanmadımı ahmey gözün üstü patlamadığına dua etsin Taylor.
Son 2 round noldu acaba bırak gözünü seveyim 🙂
Zorlanmadı doğru hiç yumruk isabet ettirememekte zorlanmadı

ordinaryus h
Üye
★★★★
ordinaryus h

Ahmet yuh diyorum sana maç resmen 6-6

Mozalva45
Üye
★★★★
Mozalva45

Sende fazla fanatiksin né 6 6 si

lenoxlewis
Üye
★★★★
lenoxlewis

Ahmet aynı maçı mı izledik dmaxtemiydin

AgnusDei+
Üye
★★★★
AgnusDei+

ahmet bu maç hiçbir halükarda 117-111 değildi kankam. farklı maç izlemişiz sanki.

J.Parker
Üye
★★★★★
J.Parker

vallahi anlayamıyorum 🙂 prograis maçın yarısını kondisyon sorunuyla boğuşarak geçirdi. taylor ın dinamikliği karşısında aşırı çok pasif kaldı. senin puanlaman nasıl?

AgnusDei+
Üye
★★★★
AgnusDei+

114-114

the best all time naoya inoue
Üye
★★★★
the best all time naoya inoue

işte buuuuuuuuuuuuuu

social
Üye
social

Taylor aldi ve haketti ama bir hakem 117-112 mi dedi bilgehan

J.Parker
Üye
★★★★★
J.Parker

vay anasını be. şu maça md bile küfürdür. taylor çok çok net kazandı. 1, 4 ve 12. raund dışında prograis e olsa olsa 1 raund verilebilir. ama daha fazlası çıkmaz. prograis s.ksen 5 raund kazanamadı.

Imparator 81
Üye
★★
Imparator 81

Ben 3. Raund duda verdim

яσмαη
Üye
★★★★
яσмαη

Bence 5 almıştır ya da 4 + 1 beraberlik felan olmuştur

GGGökhan
Üye
★★★★
GGGökhan

İlk 5 raundun 3ü net Prograis. Son 3 raunddan da 2sini aldı bence. 9-3 adaletsiz olur. 7-5 de biraz iyimser diyelim. 8-4 en doğrusu.

J.Parker
Üye
★★★★★
J.Parker

benim için problem değil bir kez daha izlerim. ama bu maça berabere demek şaşırttı beni doğrusu.

lenoxlewis
Üye
★★★★
lenoxlewis

He bilgehan he 116-112
Barancykin vurduğu kontra kadar bile vuramadı regis bu maçta .

AgnusDei+
Üye
★★★★
AgnusDei+

kesinlikle ama kesinlikle berabere maç.

яσмαη
Üye
★★★★
яσмαη

İmpossible

GGGökhan
Üye
★★★★
GGGökhan

:)))))

The Greatest of All Time
Üye
★★★★
The Greatest of All Time

Prograis geri adımlayarak boks yapmasını bilseydi, belki daha etkili olurdu diyeceğim. Taylor üstüne gitti hep. Gerçi o zaman da fark etmeyebilirdi. Boy ve reach avantajı Taylor’daydı çünkü.

Prorsum
Üye
★★★★
Prorsum

Son round taylor sallanır gibi olmasına rağmen daha çok isabet bulan taraftı yine de son 2 round’daki çabasından dolayı 12. round’u prograis’e verdim maçı 7/5 taylor’un kazandığını düşünüyorum…
Burada son 2 round puan’a yatmamasından dolayı Taylor’a da ayrıca saygı duydum. Her iki boksör de kendilerine yakışan bir mücadele gösterdiler.

DAĞISTAN turan74
Üye
★★★★
DAĞISTAN turan74

İşte boks söleni bu oldu eskiv ve fent le nasıl işe yarar görsün kalas olan yapamayan boksörler regisin yüzüne bak taylorun yüzüne bak .Dayak yiyen görüntüde taylor kazanan yine taylor.

Prorsum
Üye
★★★★
Prorsum

Abi Taylor’un gözü şişti ama maç esnasında Progreis’in yüzü de çok deforme oldu. Buraya bakıcam diye puanlamayı kaçırdım ben yayını tel’den izliyorum boksörlerin son hallerini göremedim

Mozalva45
Üye
★★★★
Mozalva45

7 5 taylor

the best all time naoya inoue
Üye
★★★★
the best all time naoya inoue

sadece eskiv yaparak maçı alacağını düşündü sanırım regis.aynı hatayı loma orlanda solido maçında yapmıştı.aktif olacaksın aga ofansta.regis aktif olsa taylor ı yenmesi işten bile olmayabilirdi.

Yavuz01
Üye
★★★
Yavuz01

illa bir roundu birine vermek zorunda değiller. ben en az 3-4 roundu berabere verdim. taylor aktif dövüştüğü için roundları yazmış olabilirler fakat isabet oranı %15 i geçmez bence. bu kadar az isabetle bile maçı kazandı bence de.regis iyi değildi. haketti yenilmeyi.

J.Parker
Üye
★★★★★
J.Parker

siz benim puanlamama nasıl şaşırıyorsanız bende berabere vermenize o kadar şaşırıyorum. bu maça berabere demek? gerçekten ilginç… 🙂

boks sitelerinin puanlamasını ve yumruk istatistiklerini merakla bekliyorum.

яσмαη
Üye
★★★★
яσмαη

Bırak aga ya nesine şaşırıyorlarsa fan boyluk tan ötesi yok. Taylor u sevmeyenler işte

Mozalva45
Üye
★★★★
Mozalva45

+1

GGGökhan
Üye
★★★★
GGGökhan

Ahmet bu maça berabere diyen taraflıdır duygusal davranıyordur sen kesinlikle haklısın kardeşim. Taylor gerek sertlik gerek rakibi sindirme açısından çok daha iyiydi. Ayrıca teknik adam böyle Prograis gibi olmamalı Lomachenko gibi olmalı. Yumruktan kaçıyor ama kontra çıkarmıyor neye yaradı ?

J.Parker
Üye
★★★★★
J.Parker

adamın yumruk attığı yok defansından dolayı raundu prograis e mi verelim? bilmiyorum bende mi sıkıntı var ama maçı tekrar izleyerek görevimi yapacağım 🙂

GGGökhan
Üye
★★★★
GGGökhan

Bıraksınlar bu işleri bu maçı en kötü 7-5 Taylor aldı. Vurana değil yumruktan kaçana puan veriyorlar heralde.

the best all time naoya inoue
Üye
★★★★
the best all time naoya inoue

ne beraberliği aga.taylor için müthiş bir galibiyet

lenoxlewis
Üye
★★★★
lenoxlewis

Ahmet raunt raunt puanlıyor olmamdan kaynaklanmasın benim 6-6 bazı arkadaşlar sen de dahil taylorun aldığı rauntlarda baskın gözüktüğü için bu maça beraberlik zaten vermezsiniz lütfen otur her rauntu tek tek diğer rauntlardan bağımsız bir kez daha izle

J.Parker
Üye
★★★★★
J.Parker

zaten ben izleyeceğim ama rica ediyorum sende izle 🙂

lenoxlewis
Üye
★★★★
lenoxlewis

Ben 1 raundu kafa kafaya olmasına rağmen taylora verdim yani taraf tutsam o raundu regise verirdim

J.Parker
Üye
★★★★★
J.Parker

sen yine de bir kez daha izle 🙂

Ali_lewis_tyson
Üye
★★★
Ali_lewis_tyson

Canelonun 2 siklet yukardaki Kovalev le maca cikmasi cesaret otesi bir durum..guclu lobisine aldigi kurlere ve denetlenme serbestligine guveniyor sanirim..

GGGökhan
Üye
★★★★
GGGökhan

Bence Kovalevin bitik olduğunu ve vucudunun çok narin olduğunu görüyor. Kovalevi yatıracağına emin. Saydığın faktörler yok demiyorum tabi ki.

failen
Üye
★★★
failen

Bu taylor nasıl boksör? Sağ ayak sabit, omuzla, yüklen, ittir, isabet bul. Maçı kazandı belki ama muhammed ali adında bir turnuvanın finalinde bu oyun tatmin etmedi

Ali_lewis_tyson
Üye
★★★
Ali_lewis_tyson

Goze hos gelen bir boksu yok..gardlariyla kapanarak egilip omuzuyla rakibe yaklasip tum gucuyle vuruyor sonra gard aliyor regis size ve fizik olarak ufak kaldi..taylor bir ust siklette dovusmeli..ozaman gorelim yetenegini

the best all time naoya inoue
Üye
★★★★
the best all time naoya inoue

eskivciler sonuçtan memnun değil 😀

GGGökhan
Üye
★★★★
GGGökhan

::))))))

safkan
Üye
★★★
safkan

Çok yorum var bakamadimda kimse regisin hakkı yendi dememiştir insallah. Çokta iyi maç olmadı aslında paso birbirlerinin karnını deşmeye çalıştılar.

lenoxlewis
Üye
★★★★
lenoxlewis

.Ahahah kafalara gel son raundu taylora veren hakem 115-113 puanlamış vay aq son raund taylor az daha grogiydi nasıl puanlamş enteresan .Maç berabere biteckti son raundu adam gibi puanlasalar

Yavuz01
Üye
★★★
Yavuz01

bildiğim kadarıyla kupa da berabere bitmiyor maç ring hakemine kalıyor karar. ama kemerler ellerinde kalabilirdi. bu arada son roundu taylora veren hakem varsa, cidden bale hakemi falan olsun.

ordinaryus h
Üye
★★★★
ordinaryus h

İbne ingilizler işte maç amerikada olsa çok daha farklı olurdu

Imparator 81
Üye
★★
Imparator 81

Bu maç nerede oynanışa oynasın maçı taylor a verirler

AgnusDei+
Üye
★★★★
AgnusDei+

Dostum ben anlamıyorum. Taylor nasıl 9 round aldı ya?

ordinaryus h
Üye
★★★★
ordinaryus h

Son 2 round prograis dostum ilk 4 roundın 3 ü de prograis de, ortalarda da taylorın canının acıdığı kafasını tuttuğu bi round vardı o da prograis de. İlk roundlarda da karaciğerden yatacakken bel altı diye maçı durdurdu bu da dikkatimi çeken bir nokta.

AgnusDei+
Üye
★★★★
AgnusDei+

Maç abd’de olsa bu şekilde olmazdı eminim. Bence taylor bu pis dövüşüne rağmen kazanamadı. Ama prograis’de tutuktu. Lobi farkı devreye girdi resmen. İngilizlerin ak.

Yavuz01
Üye
★★★
Yavuz01

ne zamandır yorum yazmıyordum devamlı onaya düşüyor diye. 3 yıldız ne ara olmuşum (:

яσмαη
Üye
★★★★
яσмαη

Baranchyk e karşı sallandı diyenlerin düşünmediği baranchyk in sikletin en güçlü adamı olmasıydı. Salt güç olarak daha üstü yok baranchyk in. Ona rağmen Taylor kusursuz dövüşmüştü. Regis in bu maçta yaptığı yanlış şudur. Regis i regis yapan hafif tempo da vurduğu sol kroseleriydi. Josh mesafeyi açmadı. Olması gerektiği gibi dövüştü. Regis buna izin vermemeli boyu kısa olmasına rağmen mesafeyi açmalıydı.… Devamını oku »

BlackMamba
Üye
★★★★
BlackMamba

Bu maç beraberliğe çok yakındı . 117-111 ve 116-112 çok abartı skorlar . Ben 7-5 Taylora verirdim en fazla . Taylor haketti bence ama biraz da Progreis hediye etti maçı . Taylor en net vuruşlarını hep yakın distansta yaptı . Kirli dövüşünü hızlı elleriyle birleştirip hem guresip hem ağır darbelerle yıprattı . Ama buna müsaade eden Progreisti. Yani elleri bu… Devamını oku »

ordinaryus h
Üye
★★★★
ordinaryus h

Çok güzel yorum aynısını düşünüyorum

elpatron
Üye
★★★
elpatron

115-113 taylor veya 114-114 maç skoru. başka puanlama saçma. prograisin ayakları oynamıyor geri kalan herşeyi çok iyi. çok güzel mide dövdü. ama kendi kondisyonu daha erken bitti. taylor tek gözle 3 raund idare etti ve 1.5 uğunu kazandı. progreyde kondisyon olsaydı orda maçı kazanabilrdi.

the best all time naoya inoue
Üye
★★★★
the best all time naoya inoue

regis in ofans potansiyeli bence bundan daha iyi.lakin taktik olarak köşesinin kurbanı oldu diyebiliriz.loma orlando solido maçında da loma benzer hataya düştü ve çok saçma sekilde yenildi.rahat yeneceği rakibi vardı.deplasmanda isen ezilmeyeceksin aga pres boksunda.ev sahibi olsan bu tarz işine gelebilir ama deplasmanda zor.floyd bazı maçlarda bu tarz ile malı götürmüştü malum.maidana maçı misal.

frazier
Üye
★★
frazier

Prograis beklediğimden daha tutuk çıktı.Sonlara doğru açıldı ama iş işen geçti geçmiş olsun artık.

lenoxlewis
Üye
★★★★
lenoxlewis

Taylor sürekli yumruk sallayınca raundu ona veren yorumcular var ne diyelim artık .Taylorun o gözü nasıl o hale geldi acaba adam kütür kütür sol jabıyla bir dünya yumruk vurdu bunları saymıyorsunuz heralde

DAĞISTAN turan74
Üye
★★★★
DAĞISTAN turan74

Maç bitti kafa göz patlak olan taylor gözünü tutup duran .Kolay maç böylemi kazanılıyor
İsabet ettiremeyen taylor isabet yiyende taylor

J.Parker
Üye
★★★★★
J.Parker

isabete gireceksen hiç girme leno reyiz. taylor açık ara önde çünkü.

lenoxlewis
Üye
★★★★
lenoxlewis

Ahmet 115-113 puanlayan hakem son raundu taylora pıanlamş şaka gibi değilmi sence de .O raundu prograise verse maç berabere bitiyor .Tek bir hakem sizin gibi düşünmüş 116 vermiş taylora o da kesin ingilizdir

BlackMamba
Üye
★★★★
BlackMamba

Dostum aslında ben de aynı o hakem gibi puanladim . Hatta raundun başında Taylor grogi olunca “işte Progreis bu raundla kazandı ” derken garip bir şekilde o pozisyonu kd ye çevirmesi gereken Progreis arka arkaya yumruk aldı . Son saniyelerde de daha aktif ve diri gözüktüğü için Taylora verebilir bence absürt değil . Burda sorgulanması gereken 117-111 veren hakem ve… Devamını oku »

J.Parker
Üye
★★★★★
J.Parker

dostum son raundu taylor a vermesi absürt olabilir. ama ilk 11 raundu 6-5 puanlaması da bi hata bence 🙂 dediğim gibi otorite puanlamaları ve yumruk istatistiklerine bakacağım, tekrar izleyeceğim. sıkıntı en çok bende mi yoksa sizde mi bunu öğrenmek için elimden geldiğince uğraşacağım kardeşim.

Yavuz01
Üye
★★★
Yavuz01

bende de sorun olabilir, 4 round berabere verdim, 5 round taylor 3 round prograis. 117-115 taylor aldı. yeniden izleyecek miyim ? kesinlikle hayır

Yavuz01
Üye
★★★
Yavuz01

uzun lafın kısası, maçı beğenmedim. boşa sallanan yumruklar ve eskivlerden başka bir cacık yoktu. üçer beşer sağlam yumruk yediler, onda maşallah yüzleri şişhaneye döndü. etkili yumruklar olsa zaten illa biri indirirdi. onu da beceremediler. bu sikleti izlemeyi bırakıyorum kısacası. boşa zaman kaybıydı. bu kadar fazla siklet yerine 4 ana gruba toplasalar bence çok daha zevkli maçlar izleriz. 5 tane federasyon,… Devamını oku »

elpatron
Üye
★★★
elpatron

adamlar round başı 30 tane kafaya 30 tane mideye yumruk yediler dalgamı geçiyosun:D daha fazlasını insan yapamıyor

Yavuz01
Üye
★★★
Yavuz01

güzel kardeşim senin düşüncen öyledir, benim düşüncemde yazdığım gibi. kısacası dalga geçmiyorum 🙂 senin dediğin şekilde iki boksörde 720, toplamda 1440 isabetli yumruk atmış oluyor bu arada (: isabet oranı bu kadar düşük olan bir maçta senin hesabına göre 7000-8000 yumruk mu attılar şimdi (:

Prorsum
Üye
★★★★
Prorsum

Hep aynı terane. “Ben başka maç mı izledim?” “Nerenizle izliyorsunuz maçı anlamıyorum ki” “Bir daha izleyin” “Çok büyük haksızlık yapıldı ipne hakemler”