Ortiz ve Hammer Tartıya Çıktı! Maç DMAX’te


Bu pazar akşamı 20.25’te DMAX’ten de ekrana gelecek olan Luis Ortiz (30-1-0, 26KO) vs Christian Hammer (25-4-0, 13KO) mücadelesi öncesi Türk ekibe sahip Rumen boksör Hammer ve Kübalı Luis Ortiz tartım için basın karşısına geçti.  Promoter Erol Ceylan ve baş antrenörü Bülent Başer ile birlikte tartıya gelen Hammer rakibi ile yüz yüze geldi. Ortiz 108.3 Kg Hammer ise 116.8 Kg tartım verdi.

Hammer’in kazanması durumunda Wilder ile 18 Mayıs’ta karşılaşma ihtimalinin yüksek olduğunu da sizlere aktarmak isteriz.

oeriz

Gecenin ana maçı Kübalı Erislandy Lara (25-3-2, 14KO) ve Arjantinli Carlos Castona (15-0-0, 11KO) WBA Süper yarı orta sıklet mücadelesinin de tartımı aynı yerde yapıldı. Castano 69.9 Kg, Lara ise 69.4 Kg olarak tartıdan indi.

Mücadele New York Brooklyn’de bulunan Barclays Center’de yapılacak.


Haberle ilgili başlıklar: , ,

Benzer Haberler

3
Yorumlar

3 Comment threads
0 Thread replies
3 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
YilmaztasveznedarThe Greatest of All Time Recent comment authors
  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
The Greatest of All Time
Üye
★★★★
The Greatest of All Time

Ortiz’in bariz bir üstünlük kuracağını düşünüyorum.

veznedar
Üye
★★★
veznedar

Ortiz beklenildiği gibi kazanmasını bildi fakat domine edemedi.Ben bunu ilerleyen yaşına bağlıyorum bi tık düştü çaptan.

Yilmaztas
Üye
★★★★
Yilmaztas

39 dokuz yaşındaki ortiz kendisinden 8 yaş genç hammer a kondisyon dersi verdi hammerı teprik ederim,ama gerçekten inanmamış ortizi yenebileceğine ama dayanıklı boksör olduğunu gösterdi istediği gibi,inanan bir boksör önce kondisyonunu biraz eğitir,önemli konu;)