Boks

Oscar De La Hoya Geri Dönüyor! MMA Dövüşçüsüyle Maç Yapabilir!


YouTuber Jake Paul ile güreş temelli eski UFC dövüşçüsü Ben Askren arasında olan boks maçı, 17 Nisan gününde yapılacak ve bu maç; yarı ağır sıklette 8 raunttan oluşacak. 

Yaklaşık iki hafta önce yapılan “Jake Paul – Ben Askren” basın konferasına; 1992 olimpiyatlarında altın madalya sahibi ve 6 sıklette dünya şampiyonu olan Oscar De La Hoya (39-6-0, 30 nakavt) damga vurmuştu. 

Basın konferasında Oscar De La Hoya’nın yaptığı açıklamada; 3 Temmuz günü yapılacak olan Triller Fight Club’ın dördüncü organizasyonunda geri döneceğini açıkladı. Bir yer ve rakip olmak üzere organizasyonun ayrıntılarını henüz açıklamamıştı ve  bunun gerçek bir boks maçı mı yoksa gösteri maçı mı olacağı da bilinmiyordu. Triller’in kurucusu Ryan Kavanaugh, Yahoo Sports’tan Kevin Iole’a; De La Hoya’nın rakibi için hedefinin Floyd Mayweather’dan başkası olmadığını söylemişti.

Son açıklamalarda; Triller’e yeni atanan Baş Boks Görevlisi Peter Kahn, Oscar De La Hoya’nın 3 Temmuz’daki geri dönüşünün bir gösteri maçı olarak planlandığını ve rakibinin muhtemelen bir MMA dövüşçüsüne karşı olacağını açıkladı.


0 0 vote
Article Rating

Ömer

Spor liglerini, spor yarışmalarını, spor eğlencelerini takip eder.

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu