Boks

Porter vs Brook Ağustos’ta

Porter vs Brook Ağustos'ta

9 Ağustos’da Brooklyn’de yer alan Barclays Center’da gerçekleşmesi beklenen IBF yarı orta sıklet unvan maçı Shawn Porter – Kell Brook karşılaşmasının Ağustos ayının sonrasına çekildiği duyuruldu.

Son birkaç gün içerisindeki gelişmeler de Shawn Porter’ın cephesi , Kell Brook’ın karşılaşmanın sözleşmesine henüz imza atmadığını iddaa ederek, maçın akıbetinin belirsiz olduğuna dikkat çekmek istemişlerdi. Ancak, Brook’ın organzatörü Eddie Hearn, derhal Golden Boy ile temasa geçerek sözleşmenin imzalandığı ve ellerine geçtiğinin teyidini almış oldu ve bunu kamuoyu ile paylaştı.

Görünen o ki, bu karşılaşmayı farklı bir zamana çekerek daha farklı bir promosyon yürütmek isteyen Golden Boy Promotions, bu gelişmeleri birer gerekçe olarak göstererek gecikme bahanesi ile karşılaşmanın tarihinin ileri çekildiğini duyurdu, ancak maçın kesinlikle gerçekleşeceğinin de altını çizerek !

Kell Brook, geçtiğimiz yıldan beri IBF şampiyonluğu maçına çıkmak için hakkını kullanmak için beklerken, bu karşılaşma çeşitli sebeplerle gerçekleşememişti.

İngiliz boksör, Devon Alexander karşısında yaşadığı akıbetin bir benzerini de , en azından şimdilik Shawn Porter karşısında yaşamışa benziyor.

0 0 votes
Article Rating

Fight Club

Fightclub, Türkiye'nin En büyük dövüş sporları sitesi

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Zetyazilim Zetyazılım Tarafından Hazırlanmıştır.