Quillin vs Jacobs.. Kalp Hapları Hazır Mı?


quillin-jacobs

Brooklyn savaşına hazır mıyız?

Orta sıklet fırtınası New York’ta kopuyor.

Bir tarafta Daniel Jacobs. 31 maçta 30 galibiyet. 27 nakavt. WBA geçici şampiyonu. Bir çok otoriteye göre dünyanın en iyi 5 orta sıkletinden biri. 28 yaşında. Kanseri yenmiş bir boksör. Kariyerinin zirvesinde.

Diğer tarafta Peter Quillin. 33 maçta, 32 galibiyet, 1 beraberlik. 23 nakavt. Yenilgisiz. Golovkin fırtınası esmeye başlayana kadar bir çok otorite tarafından dünyanın en iyi orta sıkleti olarak gösterilen, 32 yaşında bir “ring canavarı”.

Bugünkü tartıda Jacobs 159,5, Quillin 159 kilo tartım verdi. Bakın tartıda nasıl kapışıyorlar:

Bu maçı kim kazanır?

Bahis şirketleri Quillin 1.70 Jacobs 2.40 diyor. Yani Quillin az farkla da olsa favori. Fakat ringe kemeriyle gelen Jacobs. Nasıl olacak?

Çok da güzel olacak. Kazanan boksör Golovkin’in ardından en büyük orta sıklet olduğunu tescilleyecek, ve Canelo – Golovkin görüşmelerinin ortasına bomba gibi düşecek.

Maçı izlemek için biraz uykusuz kalmamız gerekecek. Maç 5 Aralık Cumartesi’yi 6 Aralık Pazar’a bağlayan gece 4’ten sonra yayınalanacak. Türkiye’deki yayıncı A Spor.

Sizce bu maçı kim kazanır?

Yorumlarınızı paylaşın.


Haberle ilgili başlıklar: , ,

Benzer Haberler

Yorumlar

4 Yorum - "Quillin vs Jacobs.. Kalp Hapları Hazır Mı?"

  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
DAVİD HAYE
Ziyaretçi
DAVİD HAYE

Benim net favorim daniel jacobs.macida 116-112 gibi alır.peterden daha teknik bir bokscudur kendisi.tek dezantaji cenesi

roberto duran
Ziyaretçi
roberto duran

quillin nakavtla alacak.

klankakomed
Ziyaretçi
klankakomed

saat 03.00 a spor bu gece

safkan
Ziyaretçi
safkan

bencede quillin azda olsa favori ama jacobsta agresif bir dövüşçü kesinlikle kolay lokma değil, golovkinle maç yapacaksa jacopsun yapmasını isterim çünkü quillin kaça kaça dövüşür ama jacops kırışır tıpkı kanserle kırıştığı gibi. a spor canlı boks maçı mı veriyor inanamadım, demek ki sporun sadece futboldan ibaret olmadığını anlamaya başlamışız. bu arada bilmeyenler için jacopsun türkçesi yakup demektir.