Boks

Rakipleri Farklı Miller ve Joshua Arabistan’da Tartıştı

Suudi Arabistan'da Karşılaştılar ve Sözlü Kavga Çıktı

Rakipleri Farklı Miller ve Joshua Arabistan’da Tartıştı

Anthony Joshua ve Jarrell Miller cumartesi akşamı farklı rakiplerle ringe çıkacak. Ancak ikili Arabistan’da hararetli bir tartışma yaptılar. Yaşanan bu olay 2019’daki rekabeti tekrar alevlendirdi.

Joshua’nın 2019’da New York’ta ağır sıklet dünya şampiyonluğunu Miller’a karşı savunması planlanıyordu ancak Amerikalı oyuncu, bir doping testinden geçemeyince pozitif maç son anda iptal olmuştu. Joshua yağmurdan kaçarken doluyu tutulup Miller’ın yerine dövüştüğü Andy Ruiz Jr’a nakavt olmuştu.

Otelde Koridorlarında Tartışlar

Normalde Joshua’nın rakibi Otto Wallin ve Miller’ın rakibi ise Daniel Dubois! Joshua ve Miller otelde karşılaştı tartışma başladı. Joshua koridorda yürüyen Miller’a “Nereye gidiyorsun” diye uzaktan seslendi ve onu yanına çağırdı. O da gelir gelmez “Nereye gittiğimi biliyorsun” dedi…

  • Miller : Kiminle dövüşeceksin sırada kim var? Ben yokum bu kesin… Neden benle değil? Andy senin işini bitirdi. Ben ilk beşte yer alıyorum. Benimle neden dövüşmek istemiyorsun.
  • Joshua : Biz ikimiz farlı seviyedeyiz. Eşit değiliz. Nerede istense seninle dövüşürüm. Maçımızı iptal eden ben değilim. Sana Arabistan’da bile ev sahipliği yapıyorum. Şu anda benim şovumdasın. Şovuma hoşgeldin.

Tartışma sırasında Miller, Joshua’ya “Pis kokular alıyorum. Wilder ile dövüşmeyeceksin” dedi… Joshua da ona  “Deontay Wilder ile dövüşmeyeceğimi sana düşündüren nedir. Ben kiminle dövüşeceğimi biliyorum. Ama sen dövüşmek istemedin onunla” cevabını verdi. Miller bu sözlere karşılık olarak “Wilder ile dövüşmek istediğimi kaç kez bildirdim. Hayır diyen Wilder” ifadesini kullandı.

https://youtu.be/1DJ3XJAVfO4?si=AAXNJU_nsKwzVt5l

Türkiye’nin Boks Haberleri Sayfası

Fight Club Türkiye Olarak Gelişmeleri Aktarmaya Devam Edeceğiz. boks

1 1 vote
Article Rating

Fight Club

Fightclub, Türkiye'nin En büyük dövüş sporları sitesi

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Zetyazilim Zetyazılım Tarafından Hazırlanmıştır.