Boks

Rusya’da Nakavt Üstüne Nakavt!


Alexander Povetkin v Mike Perez - Heavyweight Fight

NTV Spor’da muhteşem bir boks gecesi geride kaldı. Rusya’dan yayın ile ekranlara gelen Boks gecesinde nakavtların ardı arkası kesilmedi. Bu muhteşem geceyi Bilgehan Demir anlattı.

Dmitry Kudryasshov vs. Olanrewaju Durodola – WBC Gümüş Hafif Ağırsıklet Unvan Maçı

Gecenin ilk karşılaşması Dmitry Kudryasshov ile Olanrewaju Durodola arasında gerçekleşti. Karşılaşmada WBC Gümüş Hafif Ağırsıklet unvanı ortadaydı. Karşılaşma 12 round üzerinden değerlendirilmek üzere başladı.

Karşılaşmanın ilk roundunun ilk saniyeleri çok yavaş başladı fakat ilk roundun ortasına ve sonuna doğru karşılaşma çok kızıştı. Yumruklar arka arkaya geliyordu. İlk roundu Durodola önde tamamladı. Karşılaşmanın ikinci roundu yine sert başladı. Her iki boksör de kazanma hırsıyla dövüşüyordu. Roundun sonuna doğru her iki boksör de bir hayli yorulmuştu. Bu sırada Durodola, rakibini yumruk bombardımanına tuttu. Dmitry Kudrashov daha fazla dayanamadı ve araya hakem girdi maçı bitirdi. Böylelikle karşılaşmayı teknik nakavt ile kazanan taraf Olanrewaju Durodola oldu. Aynı zamanda da WBC’nin yeni Gümüş Hafif Ağırsıklet şampiyonu olmuş oldu.

afolabi

Ola Afolabi vs. Rakhim Chakhkiev – IBO Dünya Hafif Ağırsıklet Unvan Maçı

Gecenin ikinci karşılaşması Ola Afolabi ile Rakhim Chakhkiev arasında gerçekleşen IBO Dünya Hafif Ağırsıklet unvan karşılaşması oldu. Karşılaşma 12 round üzerinden değerlendirilmek üzere başladı.

Karşılaşmanın ilk roundunda hr iki sporcu da birbirini tarttı. İlk roundun ortalarına doğru ise Chakhkiev karşılaşmada kendini göstermeye başladı ve daha sert dövüşmeye başladı. İlk roundun galibi Rakhim Chakhkiev oldu. Karşılaşmanın ikinci roundu yine çok sert başladı. Bu roundu da önde götüren taraf yine Rakhim Chakhkiev oldu. Karşılaşmanın üçüncü rounduna başlar başlamaz bir kafa kafaya çarpışma söz konusu oldu. Ufak bir ara verdikten sonra karşılaşma kaldığı yerden devam etti. Üçüncü roundun galip tarafı da Rakhim Chakhkiev oldu. Karşılaşmanın dördüncü rounda boksörler biraz daha yorgun düştü ve karşılaşmadaki aksiyon bu roundda en az seviyeye düştü. Karşılaşmanın beşinci roundunda Afolabi knockdown oldu ama çabuk toparladı hemen maça dahil oldu. Bu sefer ipleri eline alan taraf Ola Afolabi oldu. Fakat Afolabi ipleri eline alır almaz maçın sonunu da getirdi. Rakibine bir sol darbe atan Ola Afolabi, karşılaşmayı nakavt ile kazandı. Böylelikle de unvanını korumayı başardı.

lebedev

Denis Lebedev vs. Lateef Kayode – WBA Dünya Hafif Ağırsıklet Unvan Maçı

Nakavt dolu bu gecenin üçüncü karşılaşması Denis Lebedev ile Lateef Kayode arasında gerçekleşti. Karşılaşmada Lebedev’in WBA unvanı ortadaydı. Karşılaşma 12 round üzerinden değerlendirilmek üzere başladı.

Karşılaşmanın ilk roundunda her iki boksör de birbirini tartarak başladı. Karşılaşmanın ikinci roundu da aynı şekilde yumuşak geçti. Karşılaşmanın üçüncü roundunda Lebedev biraz hareketlenmeye başladı. Karşılaşmanın dördüncü roundunda her iki boksör de birbirinin üzerine üstünlük kuruyordu. Karşılaşma sert ilerliyordu fakat ortadaydı. Maçın beşinci roundundan itibaren Denis Lebedev ipleri eline almayı başardı ve karşılaşmada bir adım öne geçti. Karşılaşmanın altıncı roundunda Lebedev üstünlüğüne devam ediyordu. Bu rounddan itibaren Kayode, yorgun düşmeye başladı. Beşinci rounddan itibaren ipleri eline alan Lebedev, bu üstünlüğünü yedinci roundda da sürdürmeye devam etti. Yedinci roundun son saniyelerinde Lebedev, rakibi Kayode’yi knockdown etti. Fakat Kayode itirazlar ile birlikte çabuk toparladı. Maçın sekizinci roundu karşılaşmanın son roundu oldu. Lebedev eline almış olduğu üstünlüğü hiç bırakmadı. Sekizinci roundda da basklılara devam eden Lebedev, bu karşılaşmayı nakavt ile kazanmayı başardı. Böylelikle de WBA Dünya Hafif Ağırsıklet Unvanını korumayı başardı.

EPA RUSSIA BOXING WBC SPO BOXING RUS

Alexander Povetkin vs. Mariusz Wach – WBC Gümüş Ağırsıklet Unvan Maçı

Gecenin dördüncü ve ana karşılaşması Alexander Povetkin ile Mariusz Wach arasında gerçekleştirildi. WBC Gümüş Ağırsıklet unvanının ortada olduğu bu karşılaşma 12 round üzerinden değerlendirildi. Bu karşılaşmadaki isimler kariyerlerinde sadece Wladimir Klitschko’ya yenildi.

Karşılaşmanın ilk roundunda her iki sporcu da birbirini tarttı. Karşılaşmanın ikinci roundundan itibaren Povetkin, kendini göstermeye başladı. İkinci rounddan itibaren kendini göstermeye başlayan Povetkin, üçüncü roundda da bu üstünlüğünü korumaya devam etti. Alexander Povetkin, karşılaşmadaki üstünlüğünü dördüncü roundda da sürdürmeye devam etti. Fakat dördüncü roundun sonunda Mariusz Wach ipleri eline almaya başladı. KArşılaşmanın beşinci roundu, diğer roundlara göre ortada geçti. Her iki boksör de yorgunluk belirtisi veriyordu. Karşılaşmanın altıncı roundunda Povetkin sert yumruklar artmaya devam etti. Mariusz Wach’ın performansı, Povetkin’e göre daha kötüydü. Genel anlamda Povetkin’in üstünlük sağladığı bu karşılaşma 12. rounda kadar geldi. 12. roundda ise karşılaşma yarıda kesildi. Bunun nedeni Mariusz Wach’ın yüzünde oluşan ciddi deformasyonlar oldu. Bu nedenden dolayı karşılaşma 12. roundda kesildi. Böylelikle karşılaşmayı 12. roundun sonunda teknik nakavt ile kazanan taraf Alexander Povetkin oldu. Povetkin böylelikle WBC Gümüş Ağırsıklet unvanını korumayı başardı. Povetkin’in bundan sonraki hedefi artık Deontay Wilder.


0 0 vote
Article Rating

Salim Gömürgen

Salim Gömürgen Haber Editörü

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
79 Yorum
En Eskiler
En Yeniler En Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
hacı
hacı
6 yıl önce

denatay kaç olum povetkin tusunamisi geliyor

Roman Gonzalez
Roman Gonzalez
6 yıl önce

Dinlene dinlene dövdü wach yenilmeye gelmiş helal povetkin wilder geçmis olsn

Soner
Soner
6 yıl önce

Kudrashov ve chakiev maclarina acaba rus mafyasi bahis mi oynadi? Hele kudrashov hic hazir degildi. Sanki yenilmeye cikmisti

Lara
Lara
6 yıl önce
Reply to  Soner

Salakça taktikle oynadı.Mayweather gibi gard aldı dikkkat ettiyseniz.

Lara
Lara
6 yıl önce
Reply to  Soner

Chakiev bildiğimiz gibi aynı.Kondisyonu çok kötü ve cam çene.

Soner
Soner
6 yıl önce

Wilder wach denen camış gibi agir olmayacaktir. Puanla da olsa wilder kazanir

nihat
6 yıl önce

kudrashof safi gucle oynayan bir døvuscu.zerre savunma teknigi yok.sertligine lafim yok ama karsisina teknik bir adam cikinca hezimet kacinilmaz oldu.povetkin bana gøre agir sikletin en iyi døvuscusu.teknik,savunma ve kondisyon herseyiyle super bi boksør.wilderde cok iyi ama povetkin agir basiyor.lebedevde beni yaniltmadi oda cok saglam bir døvuscu.2016 yilinda takam ,bermane ve perezide birbiriyle mac yaparken gørmek isterim.

yücel
yücel
6 yıl önce

Wilder i simdi fena stres basmıştır. Adam wach gibi bi yarmayı ne hale getirdi. Povetkin inanılmaz formda . Su durumuyla wilder den sonra klichkoyla rövansa cıksın onuda yener bu kadar iddalıyım !

Roman Gonzalez
Roman Gonzalez
6 yıl önce
Reply to  yücel

Aynı fikirdeyim

safkan
safkan
6 yıl önce

povetkinin savunması aynı hiç geliştirememiş, wach gibi doğru düzgün yumruk atmayan adamdan bile çok net yumruklar aldı, wilder wachtan daha hızlı ve sert vuruyor. wilder maçına çok daha iyi hazırlanmalı ve daha dikkatli dövüşmesi lazım.

DEONTAY WİLDER
DEONTAY WİLDER
6 yıl önce
Reply to  safkan

Bencede kardeşim wilder öyle zamanda affetmez.

Abdullah
Abdullah
6 yıl önce

povetkin ile perez’in fotoğrafını niye buraya koymuşlar anlamadım.Bu kadar hazırcılık olur mu ?

Mike tyson
Mike tyson
6 yıl önce

Povetkin cidden kotu hirpaladi slow motion dovusen wach. Wach cok az ve yavas yumruklar cikarmasina ragmen povetkinin kasini yardi. Deontay wilder olan macina dikkat etmeli hizli cunki artik kondisyon sorunu asmis bir wilder olacak

Lara
Lara
6 yıl önce
Reply to  Mike tyson

Ama Wilder Povetkin’in yumruklarına dayanabilir mi?Sorun orada.

Abdullah
Abdullah
6 yıl önce
Reply to  Lara

Evet kesinlikle o kadar yumruğa dayanamaz.morina bir tane aparkat çaktı sallandı. povetkine hiç dayanamaz.

Duke
Duke
6 yıl önce

Su wachi da anlamis degilim. Adam kazanmak icin dovusmuyor.

Roman Gonzalez
Roman Gonzalez
6 yıl önce
Reply to  Duke

Haye wilder la felan calisiyo haye takımı wildere göstermek için wachi atmıştır povetkinin önüne

deniz
deniz
6 yıl önce

Deontay`in 16 Ocak`ta maci görunuyor boxrec`te ama rakip belli degil.
Povetkinden kacmak icin her yolu deniyor Wilder.
Acelen nedir be Adam?35 mac yapmisssin bugune kadar ,daha yeni unvan Macina ciktin ,Povetkin ile mayista dövusebilirdin.
Bakalim kimi sececek.Eger Glazkov,Takam,Browne veya Parker`den birini secmez ise beni tatmin etmez.
Buyuk ihtimal Arreola,Fujimato veya Andy Ruizi sececektir.

Doğan
Doğan
6 yıl önce
Reply to  deniz

büyük ihtimalle arreola veya spzilka diyolar.

Roman Gonzalez
Roman Gonzalez
6 yıl önce
Reply to  deniz

Ona yakisani yapar

sezgin
6 yıl önce

deontay povetkinden önce bi maç yaparsa en iyi povetkine hazırlık maçı carlos takam olur

nihat
6 yıl önce

carlos takam cok riskli olur.bakmayin povetkine yenildigine.saglam ve sert bi boksør, arreola yada chisora gibi dususe gecmis adamlari secer bence,adamekte olabilir

Doğan
Doğan
6 yıl önce
Reply to  nihat

aynen katılıyorum.Takam çok sert ve sağlam boksör.Wilder ı indirebilir.Povetkin i de epey yormuştu.

Duke
Duke
6 yıl önce

Kudryashovdan rovans bekliyoruz. Bu adamdan boks icin umitlenmisken hepsi bu kadar olmamali. Bi seyler ters gitmis olmali 🙂 dram filmi seyrettirdi adam bize yahu 🙂 kiz arkadasi da ordaydi psikolojiye bak sen. Bende nihata katiliyorum takam riskli olabilir ama iyi olur

Duke
Duke
6 yıl önce

Takam-wilder maci oldugunu dusunursek. Hele ki bir de wilder ko ederse bu da povetkin icin iyi bir goz dagi olabilir. Ulan birakin goz dagini da kapisinda su daglari yikin artik.

Mike tyson
Mike tyson
6 yıl önce

Deontay wilder povetkini yeeden sona gun yuzu yok bu memlekette yenersen bayagi insan senin buyuk boksor oldugunu kabul edecek. Artik daha fazla kacma povetkindem.bize korkak boksor olduguni gosterme.

DAVİD HAYE
DAVİD HAYE
6 yıl önce

Wilder aparatif rakipler seçer bundan sonra.bencede ya arreola yada andy ruiz olur.tamam tercihi intihar olur.tamam hem sert hemde teknik .yense bile ud ile yener. Wilderide anlamıyorum Molina maçından sonra çıkıp povetkinle maç yapmak istiyorum diyor şimdide kaçacak delik arıyor.bence wilder ocaktaki maçından sonra yazın klicko ile maç yapar mayıs gibi

DAVİD HAYE
DAVİD HAYE
6 yıl önce

Carlos tamam diyecektim yanlışlıkla tamam demiştim.

DAVİD HAYE
DAVİD HAYE
6 yıl önce

Carlos takam diyecektim yanlışlıkla tamam demiştim.

halo
halo
6 yıl önce

bana kalirsa da povetkin steroid kullaniyor ama digerlerinin kullanmadigi ne malum. guc ve dayaniklilik gerektiren sporlarda steroid kullanimi zaten cok yaygin, ben mesela joshua nin da kullandigina inaniyorum. povetkin cok saglam gidiyor. wilder karisisnda dogal favori kendisidir bence. kudryashov a cok uzuldum. ulan sanki ben yenildim o derece 🙂 berbat bir teknigi var, rakibi hafife de alinca netice kacinilmazdi.

DEONTAY WİLDER
DEONTAY WİLDER
6 yıl önce

Joseph parkerın da yakın zamanda maçı var.

Mike tyson
Mike tyson
6 yıl önce

lucas browne yada glazkov alır en kotu ıhtımal fujimato takam

Soner
Soner
6 yıl önce

Millet boks uzmani olmus aq. Ne biliyosunuz wilderin kactigini? Sponsorlari izin vermiyordur. Wilderi iyi kucumsediniz ama povetikini ko ettikten sonra bakalim ne bahane bulacaksiniz. Wilderda yurek var kolay rakip olmayacaktir.

Kaptan
Kaptan
6 yıl önce
Reply to  Soner

Ben de kardeşime katılıyorum. Povetkin vurursa Wilder gözünü yerde açar 🙂

sezgin
6 yıl önce

bende wilderin korktunu sanmıyorum . wilderin povetkini zorda olsa yenebilecene inanıyorum povetkin direkleri alabiliyor yüzüne savunması çok çokda iyi değil. wilder bu açıkları değerlendirir bi ko olursa ben wilder yapar diyorum sayıya giderse gine wilderi avantajlı görüyorum biraz

nihat
6 yıl önce

wlad i en ust katmanda sayarsak onun altina povetkin,wilder ve joshua yi yazabiliriz bunlar birbirine denk adamlar belki Bermane sigirinida bu ucluye dahil edebiliriz.diger boksørlerde bu saydiklarimin bir alt katmanidir.sunuda ilave ediyim pulev,glazkov ve malik scott kesinlikle ilk 20 nin adamlari degildir.en kisa zamanda balonlari patlayacak bunlarin.

hacı
hacı
6 yıl önce

beyler burada gerçekçi olalım denotayın rakipleride kendisi gibi fos sıradan rakipler ama povetkinin karnesi hep star boksör kaynıyor ben wilder %100 kondisyonda olsa povetkin %60 kondisyonda wilderi ezer geçer adamt rakibinin hangi yumruğunu atacağını omzundan anlıyor wilderin ilk 3 raund gazını alır 4. 5. raundlarda biletini keser

LENOX LEWİS
LENOX LEWİS
6 yıl önce

O zaman povetkini mikecek adam jashua yada parkerdir, povetkin ikisine de yenilir bence, zaten yaslaniyor, hadi deontayi dovdu diyelim, Bu iki adama fena ko olur.Bu kadar net..

Kaptan
Kaptan
6 yıl önce

Ekip ağır sikletin güncel maç takvimi var mı?

Doğan
Doğan
6 yıl önce

http://ringtv.craveonline.com/schedule

hocam ben hep burdan takip ediyorum maçların zamanını

Kaptan
Kaptan
6 yıl önce
Reply to  Doğan

Saolasın

Abdullah
Abdullah
6 yıl önce
Reply to  Kaptan

Aşağıdaki adresten de bakabilirsin kardeşim

http://www.bbc.com/sport/0/boxing/30349232

Doğan
Doğan
6 yıl önce

ama %90 povetkin şu anda Joshua yıda harcar:)parker %99:)

Hafız
Hafız
6 yıl önce

İlerki zamanlarda povetkin joshua maçı olursa ikisi içinde zor ama seyir zevki yuksek bi maç olur. Yalnız bu kadar kolay bi şekilde joshua povetkini KO eder diyebilir miyiz ?? Povetkinin kariyerinin kalitesi ne kadar zor sinavlar verdigi tartisilmaz.Çenesi de şuana kadar çok test edildi. Povetkini KO etmek kesinlikle çok zor. Bu arada wilderin ocakta maça cikmasinin esprisi nedir?? En gec… Devamını oku »

DEONTAY WİLDER
DEONTAY WİLDER
6 yıl önce

Wilder povetkinden neden korksun anasını satayım boksu bilende konuşuyor bilmeyende Povetkin yüzüne darbe almayan bir adam değil wach bile povetkine o yumrukları atabiliyorsa wilder hayli hayli atar.arada 13 cm boy farkı ve 20 cm reach farkı var.deontay yeter ki boyunun avantajını iyi kullanıp boşa yumruk sallamasın.povetkinle maça çıkarken bunlara dikkat edecektir.Wilder dikkat etmeyip boşa yumruk sallayıp gardını açarsa maçı kaybeder.

Hafız
Hafız
6 yıl önce

Deontay wilder Katılıyorum. Bu arada Wilderin ocakta maç yapması povetkinle maçı açısından olumsuz bir durum değil mi kendisi için .. Neden ocakta başka biriyle yapiyo ?

DEONTAY WİLDER
DEONTAY WİLDER
6 yıl önce

Povetkin şu zamanda maça çıksalar joshua ve parker ile ikisinide KO eder.

DEONTAY WİLDER
DEONTAY WİLDER
6 yıl önce

Joseph parkerın 5 aralıkta ve 23 ocak 2016 da maçları var daha rakibi belli değil.bir buçuk ay ara verip bir daha maça çıkacak.parkerın rakibi inşallah sert ve isabetli yumruk atabilen bir boksör olur.

DEONTAY WİLDER
DEONTAY WİLDER
6 yıl önce

Bence joshuanın çenesi sağlam değil parkerın çenesinin test olacağı bir maç olsa daha iyi olur.

Hafız
Hafız
6 yıl önce

Joshuanin da parkerin de çeneleri ni kalitelerini ileriki zamanlarda daha iyi anlarız .. Şimdiden cok detayli yorum yapmak ,Povetkinle filan kıyaslamak ne kadar doğru olur bilemem.

DEONTAY WİLDER
DEONTAY WİLDER
6 yıl önce

Bende seyrettim evet bazı sert yumruklar yemiş ama rakipler dediğin gibi iyi değil povetkinden stiverneden wladimirden wilderdan sağlam kroşe veya direk yerse yatabilir yatmayadabilir.sağlam rakiplerden sağlam yumruklar yiye yiye test olacak çenesi

nihat
6 yıl önce

evet klickolar hakkaten cok zeki ve fiziklerini cok iyi kullaniyorlar.defanslari zaten asilmiyor.adamlar nerdeyse yumruk yemeden mac bitiriyorlar.heleki kondisyon sorunu cok yasamis olan vitalinin enerjisini ileriki rauntlara tasimasi yada ekonomik dovusmsi diyelim tam zeka isi.bide sunu tespit ettim bilmem katilirmisiniz vitali kirismaya giriyordu ama wlad girmiyor ,rakibi yaklastigi anda sariliyor zaten sarilmasi hayvan gibi 115 kiloluk bi kas yigini sarilirken bile… Devamını oku »

sezgin
6 yıl önce

12 aralıkda charles martin- dominic breazeale maçı var ortada bi maç gibi ama charles kazansında isterim

DEONTAY WİLDER
DEONTAY WİLDER
6 yıl önce

Wladimirin en büyük özelliği dediğiniz gibi zeka yumruk yemiyor adam defansı ve zekası olmasa wladimir bir hiç yumruk gücü saten ilk sırada bu zamanda wladimiri çenesinden tutturupta yatıramayacak adam yok.povetkin wilder stiverne joshua teper martin aklınıza gelebilecek ilk 15 teki boksörlerin hepsi yatırır.tabi çenesini yakalayan olursa ve olmadı da kaç senedir.

DEONTAY WİLDER
DEONTAY WİLDER
6 yıl önce

Bu arada arkadaşlar malik scott ilk 10 da thompsonu yenmesi bence çok büyük bir başarı değil

DEONTAY WİLDER
DEONTAY WİLDER
6 yıl önce

Charles martin dominic breazeleyi KO ile geçer.

nihat
6 yıl önce

malik scott kim ya o adam ilk 20 nin bile adami degil.bakmayin thompson son demlerini yasiyor.zaten cok agir bi boksør oldugu icin yenildi malik e ,ayrica o yasinda bile malik i kd etti.bermane ,takam,perez gibi sert adamlara 2 raund dayanamaz malik.

LENOX LEWİS
LENOX LEWİS
6 yıl önce

Chisora macinda malik scott ne oldugu gorundu.iyi boksor izlenimi vermesede kisilik olarak iyi adama benziyor, enazindan youtubedan izledigim kadariyla mantikli konusam adam. Charles martin alir gibime geliyor dominic kalipli bir adam ama yavas dovusen bi boksor izlenimi verdi. Bakalim gorecegiz. Deontayin su anda ocakda sececegi muhtamel rakibide size simdiden soyleyim. Lucas browne

Mike tyson
Mike tyson
6 yıl önce

Lukas browne suan icin ruslan ile maci olabilir.Onun ile olmaz ise buyuk bir olcude wilder isteyecegi yavas haraket eden adamlardan. Charles bence de alacaktir. Wladi yenebilecek boksor hem hizli hem uzun boylu olmali. Tyson fury hic sans vermiyordum. Fakat dusuncelerim degismeye basladi. Wlad alirsa ud alamazsa tko yada ko ile kaybedecek.

nihat
6 yıl önce

fury kesinlikle iyi bi boksør degil.ama yurekli bi adam ve avantajli bir fizigi var.wlad sarilip iterek yipratamaz fury i.ama yinede denk getirip indirir gibime geliyor.

DEONTAY WİLDER
DEONTAY WİLDER
6 yıl önce

Furynin çenesi belli cunningham sağ kroşe ile yıktı.wladimirin yumruklarına Fury dayanamaz.wladimir maçı riske atmaz KO ile geçme gibi bir hırsıda yok.UD ile alır.

DEONTAY WİLDER
DEONTAY WİLDER
6 yıl önce

Deontay lucas browne ile maç yapacak olursa KO ile geçer.maç esnasında sallanma yaşayabilir wilder ama yıkılmaz.

DEONTAY WİLDER
DEONTAY WİLDER
6 yıl önce

Gennady Golovkin keşke ağır siklette dövüşseydi de ortalık boksör görseydi.

Mike tyson
Mike tyson
6 yıl önce

golovkin yeni mike olablirdi

DEONTAY WİLDER
DEONTAY WİLDER
6 yıl önce
Reply to  Mike tyson

Kesinlikle olurdu.mike tysondan daha sağlam çenesi var bence

deniz
deniz
6 yıl önce

Carlos Takam`inda 28 kasimda maci görunuyor ,bu durumda kasim ,aralik ve ocakt 2016 da maci olmayan wbc siralamasindaki ilk 15 ten sadece Fujimato ve Lucas Browne görunuyor.Ya onlardan biri ile dövusecek yada digerleri yapacagi maci erteleyip deontayi sececek.

deniz
deniz
6 yıl önce

Szpilka`nin Amir Mansour ile olan maci ertelenmis gibi görunuyor ,belkide Szpilka ile dövusecek Deontay.

DEONTAY WİLDER
DEONTAY WİLDER
6 yıl önce

Teper heleniusu yener.Teper vs martin karşılaşması puanla biter yada teper KO ile kazanır.puana giderse martin alır.KO edecek bir kişi varsa o da teper olur.teperin dayanıklılığı çok iyi yumruklarıda sert martin daha hareketli yumrukları onunda çenesi sert ama dayanıklılığı belli değil çenesi zayıfsa sonu price gibi olur.çenesi sağlamsa puanla teper kaybeder.

deniz
deniz
6 yıl önce

Helenius ,Povetkinden sonra simdide Wladimirle sparing yapiyor ,erkan ve heleniusun basin tanitimina baktim ,hem erkan hem helenius formda ve hizli görunuyor , benim tahminim helenius alacak bu maci.yan yana durdularinda helenius kanacak gibi duruyor.
Neden bu sitede erkanin Macina yer verilmiyor?videolar vs..var.
Ahmet Öner ile sorunlumu Erkan?

DAVİD HAYE
DAVİD HAYE
6 yıl önce

Heleniusun ne yaptığı belli değil.adamın 40 gün sonra önemli bir maçı var gidip millete sparring yapıyor. Bence erkan heleniusu iyice benzetecek.heleniusun vücut hali berbat eski halinde n eseer yok

DEONTAY WİLDER
DEONTAY WİLDER
6 yıl önce

Bence erkan teper martinide heleniusuda KO ile geçer.bu kişileri geçipte wladimir ile maç yaparsa büyük ihtimal puanla kaybeder.

Mike tyson
Mike tyson
6 yıl önce

Aklima helenusa benzeyen gary cornish geldi nasilda benzetti jashua reis erkanda helenausu benzetecek 2011 deki guclu viking helenous yok

DAVİD HAYE
DAVİD HAYE
6 yıl önce

Helenius en formda halinde bile micheal sprott maçında acayip bocaladi maç 97-93 bitti .heleniusun en çok göze çarpan maçları lemon brewester ve Samuel Peter zaten iki bokscununda pili bitmişti.derek chisora maçında ise bence hakem avantajıyla kazandı maçı.bence chisora 115-113 almıştı maçı.vitali bile benim gözünde maçı chisora hakkıyla almıştı demişti.erkan maçı sonlara dogru ya tko ile yada ko ile alacak.Charles martini… Devamını oku »

DEONTAY WİLDER
DEONTAY WİLDER
6 yıl önce

Helenius sprottu puanla yendi aynı sene erkan teper ilk rauntta TKO ile kazandı.

Başa dön tuşu