Boks

Ryan Garcia – Manny Pacquiao Maçı Yolda! Garcia’nın Babası Açıklama Yaptı!

Yenilgisiz Geçici WBC Hafif Sıklet Şampiyonu Ryan Garcia’nın babası Henry Garcia, Manny Pacquiao ile şaşırtıcı bir maç için anlaşmanın neredeyse tamamlandığını açıkladı.

Henry Garcia’ya göre, Pacquiao’nun WBA Yarı Orta Siklet Unvanı söz konusu olmayacak. Bu maçın gösteri maçı olma ihtimali olabilir. İkili arasında 20 yıllık bir yaş farkı var. Boksun tek 8 farklı sıklette dünya şampiyonu olan Pacquiao, tecrübe olarak muazzam bir avantaja sahip.

Ryan Garcia - Manny Pacquiao Maçı Yolda! Garcia'nın Babası Açıklama Yaptı!

Henry Garcia, iki taraf arasında bir anlaşmaya varılıp varılmayacağını bu hafta öğrenmeyi umuyor.

Henry Garcia: “Herkes kabul etti, geriye kalan tek şey ayrıntılar. Ancak her iki taraf da çoktan anlaştı; destekçiler kabul etti, yaptırım organları kabul etti, bu yüzden anlaşmayı imzalamaya çok yakınız. Her şeyi bu hafta öğreneceğiz. Bugün pazarlık yapıyoruz.” dedi.

Garcia’nın babası, maçın on rauntluk bir gösteri maçı olabileceğini ve 64.8 kg (143 lbs.(libre)) bir ortalama ağırlık istediğini söyledi.

Ryan Garcia - Manny Pacquiao Maçı Yolda! Garcia'nın Babası Açıklama Yaptı!

Henry Garcia: “143 librelik bu maçı sevdim ve maçın Nisan veya Mayıs’ta olmasını çok isterim. Bu maç muhtemelen Teksas’ta olacak, henüz emin değiliz. Henüz kesin ayrıntıları (bu maçın, gösteri maçı olup olmayacağına dair) bilmiyoruz ancak; bildiğim kadarıyla gerçek bir maç olacak. Ryan bir efsaneyle, Pacquiao ise yükselen bir yıldızla mücadele edecek. Bu yüzden, bu maç hiç de tuhaf değil. Bildiğim şey, her iki boksöründe birbirleriyle maç yapmak istediği ve bu gerçek olacak. Ryan, Pacquiao’ya her zaman hayran kaldı ve zamanı dolmadan her zaman bir efsaneyle dövüşmek istedi. Pacquiao da kalibreli biriyle maç yapmak istedi. Bu yüzden bu maçın olma ihtimali var.”

0 0 votes
Article Rating

Ömer

Spor liglerini, spor yarışmalarını, spor eğlencelerini takip eder.

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
1 Yorum
En Eskiler
En Yeniler En Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Abdullah yılmaz
Abdullah yılmaz
1 yıl önce

40 yaşındaki pac-man garcia’yi fena nakavt yapar şimdiden söylim

Başa dön tuşu
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Zetyazilim Zetyazılım Tarafından Hazırlanmıştır.