Boks

Şampiyon Kryzstof Wlodarczyk Rakibini Belirledi

Şampiyon Kryzstof Wlodarczyk Rakibini Belirledi

WBC yarı ağır sıklet şampiyonu Kryzstof Wlodarczyk (üstte), Ağustos ayında unvanını savunmak için A.B.D.’de ringe çıkacak.

2013 yılını başarı ile tamamlayan boksör, WBC tarafından yılın iyi karşılaşması seçilen karşılaşma da Rakhkim Chakhkiev’i nakavtla mağlup etmesi ardından yılın son ayında ise Giacobbe Fragomeni’yi bu kez mağlup ederek unvanını tekrar korumayı başaran Polonyalı şampiyon boksör, 2014 yılındaki ilk maçını ise Ağustos ayında gerçekleştirecek.

Bu karşılaşma öncesi WBC’nin 9. Sırasında yer alan BJ Flores, özel bir kanalda boks yorumculuğunu da üstlenmekte. 2012 yılının Ekim ayından sonra kariyerine bir müddet ara veren boksör, geçtiğimiz Mayıs ayına geri dönüş gerçekleştirmişti. A.B.D.’li boksör, Haziran ayının son günlerinde Galen Brown ile bir maç yapacak.

Krystof Wlodarczyk – BJ Flores (altta) maçının Ağustos ayı içerisinde gerçekleştirilmesi beklenirken, New York ya da Chicago’nun bu geceye ev sahipliği yapması bekleniyor.

Şampiyon Kryzstof Wlodarczyk Rakibini Belirledi

WBC şampiyonu Krystof Wlodaczk, bu maçı kazamak ile birlikte önümüzdeki aylarda ise ağır sıklete geçiş yapmayı amaçlıyor.

0 0 votes
Article Rating

Fight Club

Fightclub, Türkiye'nin En büyük dövüş sporları sitesi

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
Zetyazilim Zetyazılım Tarafından Hazırlanmıştır.