Şampiyonun Sakatlığı Geçiyor. Çalışmalara Başladı..


thurman-lapa

Son maçına geçtiğimiz Mart ayında çıkan ve WBC dünya şampiyonu Danny Garcia’yı mağlup ederek çifte unvanın sahibi olan Amerikalı WBA ve WBC yarı orta sıklet dünya şampiyonu Keith Thurman, mücadelenin ardından yaşadığı omuz sakatlığı nedeniyle ameliyat geçirmiş ve 2017’de tekrar ringe çıkmasının zor olduğu açıklanmıştı.

Thurman Garcia’yı Böyle Mağlup Etmişti

  Son alınan bilgilere göre şampiyonun ameliyatının başarılı geçtiği ve iyileşme sürecinin beklenenden hızlı gerçekleştiği, Thurman’ın bu yıl içinde tekrar ringe çıkmasının söz konusu olabileceği öğrenildi.


  WBC Thurman’ın bu yıl ringlere geri dönememe ihtimaline karşı Shawn Porter ve Danny Garcia arasında geçici kemer için bir maç talimatı vermeyi planlıyordu. Bu son gelişme WBC’nin kararını değiştirecek mi, Thurman ile Porter arasında bir rövanş maçı bu yıl içinde gerçekleşecek mi, bunu önümüzdeki aylarda öğrenebileceğiz.


  Haberle ilgili başlıklar:

  Benzer Haberler

  8
  Yorumlar

  6 Comment threads
  2 Thread replies
  0 Followers
   
  Most reacted comment
  Hottest comment thread
  7 Comment authors
  Tyson FuryHarunZiyaretciconanlennox Recent comment authors
    Abone ol  
  En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
  Bildir
  Tugay Özay
  Üye
  ★★★
  Tugay Özay

  İyi ki unutup sağıyla vurmuyor 🙂

  яσмαη
  Üye
  ★★★★
  яσмαη

  KEITH THURMAN GARCIA PORTER LA TEKRAR DOVUSURSE SACMA OLUR. GARCIA YI 2 3 KERE SALLADI. PORTERLA BASA BAS DOVUSTU. THURMAN SPENCE LE DOVUSMELI.

  lennox
  Üye
  lennox

  Omuz sakatlıgı bir sporcunun yaşayabileceği en kötü sakatlık türlerinin başında gelir kolay kolay düzelmez düzelse bile uzun zaman alır bu yüzden sporcuyu fiziksel olduğu kadar mental olaraktA etkiler

  Thurmanın kişiliğini beğenmem ama boks stiline hayranım umarım kısa sürede düzelir ringde kendisini tekrar izlemekten mahrum bırakmaz bizi

  conan
  Ziyaretçi
  conan

  ayrıca büyük maçlar elinizden birer birer kaçıyor. maçları aspor yerine sizden izlemek isterdik ama sizde de çok fazla reklam var. bu da izleyicileri bunaltıyor.

  Harun
  Üye
  ★★★
  Harun

  soner abi ince bir konuya değindin, ben anladım. ama açmaman iyi olmuş boş yere laf yerdin 🙂

  conan
  Ziyaretçi
  conan

  onlaırn nasıl bulduğunu ben biliyorum ama söylersem site karışır. neyse aslında asporu ben sevmiyorum ama boks maçlarını yayınladıkları için pek laf edemiyorum. yoksa kendileri azılı fb düşmanı ve sıkı yandaş bir kanalın yavrusudur.

  Kızılderelı
  Üye
  ★★★★
  Kızılderelı

  Porter maçı çok iyi olur ve bence bu sefer porter alır ki önceki maçta ortada idi bence

  Tyson Fury
  Üye
  ★★★
  Tyson Fury

  Porter maçı muhteşemdi vaktim oldukça açıp tekrar izlerim inşallah omuzu ileride problem çıkarmaz