Şampiyonun Sakatlığı Geçiyor. Çalışmalara Başladı..


thurman-lapa

Son maçına geçtiğimiz Mart ayında çıkan ve WBC dünya şampiyonu Danny Garcia’yı mağlup ederek çifte unvanın sahibi olan Amerikalı WBA ve WBC yarı orta sıklet dünya şampiyonu Keith Thurman, mücadelenin ardından yaşadığı omuz sakatlığı nedeniyle ameliyat geçirmiş ve 2017’de tekrar ringe çıkmasının zor olduğu açıklanmıştı.

Thurman Garcia’yı Böyle Mağlup Etmişti

Son alınan bilgilere göre şampiyonun ameliyatının başarılı geçtiği ve iyileşme sürecinin beklenenden hızlı gerçekleştiği, Thurman’ın bu yıl içinde tekrar ringe çıkmasının söz konusu olabileceği öğrenildi.


WBC Thurman’ın bu yıl ringlere geri dönememe ihtimaline karşı Shawn Porter ve Danny Garcia arasında geçici kemer için bir maç talimatı vermeyi planlıyordu. Bu son gelişme WBC’nin kararını değiştirecek mi, Thurman ile Porter arasında bir rövanş maçı bu yıl içinde gerçekleşecek mi, bunu önümüzdeki aylarda öğrenebileceğiz.


Haberle ilgili başlıklar:

Benzer Haberler

Yorumlar

14 Yorum - "Şampiyonun Sakatlığı Geçiyor. Çalışmalara Başladı.."

  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
sa yo na ra
Üye
★★
sa yo na ra
mehmet ertem bey ”tv 8” ya da bilgehan abinin anlaştığı kanallar dışındaki maçların ne zaman ve hangi kanallarda olacağını neden söylemiyorsunuz? bu konuya bir açıklık getirebilir misiniz? bu konuda net bir şey söylerseniz bizler de ona göre eleştirilerimizi keseriz siz de rahatlarsınız biz de. sitenin reklamını maçlardan önce kanallarda yapıyorsunuz ve ”boks dünyasından güncel bilgiler güncel maçlar” olarak lanse ediyorsunuz… Devamını oku »
Tugay Özay
Üye
Tugay Özay

İyi ki unutup sağıyla vurmuyor 🙂

Roman
Üye
Roman

KEITH THURMAN GARCIA PORTER LA TEKRAR DOVUSURSE SACMA OLUR. GARCIA YI 2 3 KERE SALLADI. PORTERLA BASA BAS DOVUSTU. THURMAN SPENCE LE DOVUSMELI.

lennox
Üye
lennox

Omuz sakatlıgı bir sporcunun yaşayabileceği en kötü sakatlık türlerinin başında gelir kolay kolay düzelmez düzelse bile uzun zaman alır bu yüzden sporcuyu fiziksel olduğu kadar mental olaraktA etkiler

Thurmanın kişiliğini beğenmem ama boks stiline hayranım umarım kısa sürede düzelir ringde kendisini tekrar izlemekten mahrum bırakmaz bizi

qwerty
Üye
★★★
qwerty

mehmet bey bir de şunu ilave etmek istiyorum. peki reklam yayınlaıyn eyvallah ama bu reklamı maç biter bitmez, boksörle röportaj yapılırken bari yayınlamayın. samimi cevaplarınız için teşekkür ederim.

Kızılderelı
Üye
Kızılderelı

Porter maçı çok iyi olur ve bence bu sefer porter alır ki önceki maçta ortada idi bence

Tyson Fury
Üye
Tyson Fury

Porter maçı muhteşemdi vaktim oldukça açıp tekrar izlerim inşallah omuzu ileride problem çıkarmaz