Boks

Selçuk Aydın Almanya’da Sırp Rakibini Nakavt Etti


selçuk aydın vs misa nikolic

WBC Gümüş Kemer EBU Avrupa Şampiyonu Selçuk Aydın Almanya’da ringe çıktı… Westfalen bölgesinde yer alan Hoevelhof 8 roundluk bir geri dönüş mücadelesine çıkan Selçuk ilk roundda Sırp rakibini nakavtladı.. 

29 maçta 3 yenilgisi bulunan şampiyon boksörümüz 17 Mayıs 2014’te yaptığı Victor Postol maçından sonra ilk kez maça çıktı… 32 yaşındaki yarı orta sıklet Selçuk Aydın, Sırp boksör Misa Nikolic ile mücadele ederken ilk roundun hemen başında rakibine attığı bir yumruk darbesinin ardından hakem araya girdi ve maçı TKO ile bitirdi…

İşte O Röportaj Selçuk Aydın :  

[youtube height=”HEIGHT” width=”WIDTH”]https://www.youtube.com/watch?v=uclVQcZf2lk&sns=tw[/youtube]


0 0 vote
Article Rating

Fight Club

Fightclub, Türkiye'nin En büyük dövüş sporları sitesi

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
7 Yorum
En Eskiler
En Yeniler En Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Kaptan
Kaptan
6 yıl önce

Hadi bakalım. Dağıt ortalığı 🙂

yusuf
yusuf
6 yıl önce

selçuk aydın doğru söylüyor ikinciyi kimse hatırlamıyor hatta bu site bile maç günü hatırladı

Kaptan
Kaptan
6 yıl önce

Kusura bakmayın. Maç ve ambiyans biraz dandikti. Yalnız Selçuk stilini hiç değiştirmemiş. Aynı ağır siklet gibi yavaş hareket ediyor. Yani ben bir ilerleme göremedim. Hayırlısı kardeşim için.

FLOYD
6 yıl önce

Bana Jesus Soto Karass maçındaki stili anımsattı Adam Booth ile çalışmışlardı. ama bence Aydının saldırgan olması gerek yumruklarını atmaktan çekinmemeli. aslında çekinmiyordur da atması lazım yoksa puan ile maç alamaz. ve rakip saldırdığında geri oynayıp kaçması gerek olduğu yerde durup kapanması kötü. bunları düzeltirse iyi.

yusuf
yusuf
6 yıl önce

30 saniye süren maçta sitilinin ne olduğunu ilerleme olup olup olmadığını nasıl fark ettiniz hayret

yawsef
yawsef
6 yıl önce

Selçuğa çok kızmamak gerek, yetenekleri bu kadar, onun en önemli özelliği fiziksel gücü, biraz bunu nasıl daha iyi kullanabiliriz diye düşünmeli antrönörleri, yani selçuğa yeni bir boksör kimliği giyidirmek yerine üstün olduğu özellikleri daha iyi kullanabilmeye, ve eksik yanlarını daha çok gizlemeye çalışmalıdırlar.

braddock
braddock
6 yıl önce

Selçuk aydın kendi sayfasında elestirileri bile yayinlayamayacak kadar korkak biri. Bırakın ALLAH aşkına selçuk sadece üçüncü sınıf boksörleri yenebilecek biri. Boşuna kendimizi kandırmayalım

Başa dön tuşu