Boks

Sergio Mora Ve Abraham Han Unvan İçin Karşılaşacak!


Sergio Mora Vs Abraham Han

34 Yaşındaki, Amerikalı boksör Sergio Mora ve 30 yaşındaki Amerikalı boksör Abraham Han, bu gece Amerika’da gerçekleşecek olan bir boks gecesinde USBA Ortasıkley unvanı için karşı karşıya gelecekler…

İkili USBA Ortasıklet unvanının ortada olduğu bu karşılaşma öncesi bir basın toplantısı düzenlediler. Basın toplantısında ise şunlar konuşuldu…

Sergio Mora: “Benim antrenörüm Abraham Han’a bir göz attı. Onu bir rakip sürüsü olarak gördü. O, bana göre uzun boylu ama uzun boylular pekte dövüşemiyor bence. O hızlı dövüşüyor ve çok güçlü. Hızlı yumrukları var. Onun harika rekorları var o yüzden onu hafife almamam gerek.

Abraham Han: “Onunla karşılaşmak benim için bir onurdur. O eski dünya şampiyonu. O çok akıllı ve bir emektar. Eğer ona karşı doğru bir dövüş sergileyemezsem, o ringden üzgün ayrılabilirim.”

34 Yaşındaki, Amerikalı boksör Sergio Mora, kariyeri boyunca 32 maça çıktı. Bu karşılaşmaların 27’sini kazanırken 3’ünü kaybetti. Kariyerinde 2 beraberliği ve toplamda 9 nakavtı bulunmakta. Rakibi Amerikalı boksör Abraham Han’ın ise kariyerinde toplamda 24 maç bulunmakta. Bu karşılaşmaların 23’ünü 14 nakavtla kazanmış, sadece 1’ini nakavt ile kaybetmiştir.


0 0 votes
Article Rating

Salim Gömürgen

Salim Gömürgen Haber Editörü

İlgili Makaleler

Abone ol
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün