Seyda Keser Almanya’da Boşnak Rakibi ile Tartım Verdi


Yarı ağır sıkletteki 4. maçına çıkacak olan Amasyalı Seyda Keser Almanya’nın Münich kentinde yapılacak boks gecesinde ringe çıkacak. Levent Çukur’un organize ettiği Leo’s BoxGym’de gerçekleşecek gecede Bosna Hersekli rakibi Amir Solak ile mücadele edecek Seyda Keser tartımda rakibi ile yüz yüze geldi.

Maç yarın yapılacak. Menajeri Birol Topuz ve antrenörü Hector Vinent ile birlikte tartıya gelen Keser kariyerine yenilgisiz bir şekilde devam edeceğini dile getirdi.

Aynı event içinde Sivaslı Emre Çukur da ringe çıkacak ve Çekyalı boksör Tomas Bezvoda ile kozlarını paylaşacak.


Haberle ilgili başlıklar: , ,

Benzer Haberler

6
Yorumlar

3 Comment threads
3 Thread replies
5 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
ProrsumAERIALSriddickboweAhmet KurtYilmaztas Recent comment authors
  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
Yilmaztas
Üye
★★★★
Yilmaztas

Başarılar yolunuz açık olsun…

J.Parker
Üye
★★★★★
J.Parker

seyda 27 yaşına girdiği gibi profesyonel boksa giriş yapmış bir boksör. ama o 1 sene boyunca sadece 4 maç yapmış olacak. yendiği boksörler arasında 1 yıldızlık biri yok. ilk senesi diye çöp boksörle dövüşmesi normaldir diye düşünebiliriz ama 4 maç gerçekten çok az. zaten profesyonel için geç kalmışsın(27 pek erken sayılmaz) bari birazcık acele etsen be seyda. gerçekten bu rakipler… Devamını oku »

Prorsum
Üye
★★★★
Prorsum

31 dolaylarında yenilgisizliğini gelecek vaad eden bir boksöre satar akabinde biraz daha takılıp emekli olur.

riddickbowe
Üye
★★★★
riddickbowe

tabii ki başarılar diliyoruz ama ben pek umutlu değilim. daha önce de yazmıştım. ilk 3 yıldızlı rakipte patlar. mesela enes refikten umutluydum ama aşırı acele etti. seçtiği rakip ali funekayı yenmişti. bizim boksörler çok acele ediyor. avni ve ali ereni saymazsak tarık sözerden çok umutluyum. diğer türk boksörlere nazaran maç içinde daha hareketli ve daha aktif bir boksör. bundan sonra… Devamını oku »

J.Parker
Üye
★★★★★
J.Parker

tarık gerçekten de yetenekli çocuk. yakın takipteyim. enes refik bence yılmadan devam ederse ilerleyebilir. kaybettiği maçı birkaç kez izledim kesinlikle boş bi çocuk değil. raund başına 100 den fazla yumruk attığı için çok yoruldu(antrenörleri uyarmıyor mu anlamıyorum). bu maç için hazır değildi. bi insan daha 6. maçında 3 yıldızlık rakiple dövüşür mü(kendisi 2 yıldızlık olduğu için maçta 2 yıldızlık olarak… Devamını oku »

AERIALS
Üye
★★
AERIALS

seyda keser’in sosyal medya hesaplarına baktımda hep survivor paylaşmış. kendisine olan umudum gitti. sen sporcu boksör adamsın ne işin olur survivorla. bence boks hedeflerinden daha çok bu yarışmaya katılıp tv de populer olma hedefi var.