Seyda Keser, Çifte Olimpiyat Şampiyonu Efsane Boksörle Antrenman Yapıyor!


Ülkemizi boks ringlerinde başarıyla temsil eden Seyda Keser, çalışmalarına son sürat devam ediyor.

Seyda Keser, çifte Olimpiyat ve çifte Dünya şampiyonu Kübalı boksör Hector Vinent ile birlikte antrenman yapıyor. Seyda Keser, bundan sonra efsane boksörün antrenörlüğünde çalışmalarına devam edecek.

Seyda Keser, sıradaki maçına 20 Ekim’de çıkacak. Seyda Keser’in bu maçta karşılaşacağı rakibinin yakın bir zamanda açıklanması bekleniyor.

Hector Vinent, 1992 Barcelona ve 1996 Atlanta Olimpiyatları’nda hafif yarı orta siklette altın madalya kazanmıştı. Vinent, ayrıca 1993 ve 1995 yıllarında da Dünya Amatör Boks Şampiyonası’nda altın madalya kazanmıştı. Kübalı boksör, 2012 yılında yapılan en iyi 10 Olimpik boksör listesine de girmeyi başardı.


Haberle ilgili başlıklar: ,

Benzer Haberler

10
Yorumlar

5 Comment threads
5 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
Destinyahmet kurtяσмαηArturo GattiAbdullah yılmaz Recent comment authors
  Abone ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
Chinomaidana02
Üye
★★★
Chinomaidana02

seyda keserden pek umutlu değilim siklet inse daha başarılı olur

Abdullah yılmaz
Üye
★★★★
Abdullah yılmaz

sıklet inse de pek bir şey değişmez bence

riddickbowe
Üye
★★★★
riddickbowe

şeyda keser’i oek beğenemedim. aşırı derece de yumruk alıyor. yani rakibi 20 yumruk atıyorsa rahat 15 tanesini alıyor. eğer ciddi rakipler karşısında bu kadar yumruk alırsa 5 raunt göremez.

J.Parker
Üye
★★★★★
J.Parker

kondisyonu ve el çabukluğu gerçekten çok iyi. yumruk vurmayı da biliyor(profa yeni geçen bazı boksörler dikkat ederseniz amatörden kalma yumruk stiline sahiptir. mesela ali eren düne kadar amatör boks maçındaymış gibi yumruk atıyordu. seyda öyle değil). ama savunması gerçekten kötü. sadece saldırma odaklı boks yaptığı için bol yumruk alıyor. birde sarılırken aldığı yumruklar var. hayatımda sarılırken bu kadar çok net… Devamını oku »

Abdullah yılmaz
Üye
★★★★
Abdullah yılmaz

katılıyorum. ben onun fazla ilerleyebilceğini düşünmüyorum. yani o potansiyeli göremedim.

Arturo Gatti
Üye
★★
Arturo Gatti

Şu Küba’nın uyguladığı anlamsız politikalar yüzünden kim bilir kaç tane efsane olacak boksörü profesyonel maçlarda göremedik. Çok yazık. Mesela üçer olimpiyat altınlı ağır sikletler Teofilo Stevenson ve Felix Savon’u izleyememek bir bokssever olarak beni hep üzmüştür.

riddickbowe
Üye
★★★★
riddickbowe

onlar kendi tercihleri olarak katılmadılar. şimdi çoğu kübalı boksör prof arena’ya geçebilmek için ülkelerinden kaçıyor ama özellikle bu ikili kendi istekleri doğrultusunda reddettiler. hatta stevenson, don king’in açık çek teklifine rağmen istemedi. hatta stevenson’un bu teklife “ sekiz milyon kübalının sevgisinin yanında milyon dolarların değeri nedir” cevabını vermiştir. bu devirde böyle gururlu insanlar bulmak çok çok zor.

яσмαη
Üye
★★★★
яσмαη

seyda kendini geliştirecektir.

Destiny
Üye
★★★★
Destiny

Seyda Keser Gelişime En Açık Boksörümüz Ali Erenle Birlikte fakat Seydayı Daha Çok Beğeniyorum.Avni Yıldırım Da Gelişime Açık.Daha 2014 yılının Mart ayında profesyonel oldu.4 sene sonra daha yeni düzgün bir ekiple çalışma fırsatı buldu.Lolenga mock maçında gösterdiği performansa göre bir yol haritası çizerler.Tahminim Ud ile Avni kazanır.

Destiny
Üye
★★★★
Destiny

Ayrıca Avni nin bol bol patlayıcı güç antrenmanı yapması gerek.
Keskin yumruk atması için Sırt kaslarını ve tricepslerini geliştirmesi gerek.
Ahmet önerle instagramdan konuşmuştum.Bir daha eubank maçındaki gibi yapmayacağına dair söz aldım.
Yani artık rezil olmayacağız 🙂